Nowe produkty

Promocje

Podziękowania dla chrzestnych

Podziękowania dla chrzestnych to cudowny upominek, który z pewnością sprawi ogromną radość. Aby w tym wyjątkowym momencie wyrazić swoją wdzięczność, można przygotować specjalnie podziękowania. Sposobów na wyrażenie swojej radości jest wiele. Jednym z popularniejszych jest drewniana skrzyneczka z ukrytymi słodkościami takimi jak czekoladki czy li...

Podziękowania dla chrzestnych to cudowny upominek, który z pewnością sprawi ogromną radość. Aby w tym wyjątkowym momencie wyrazić swoją wdzięczność, można przygotować specjalnie podziękowania. Sposobów na wyrażenie swojej radości jest wiele. Jednym z popularniejszych jest drewniana skrzyneczka z ukrytymi słodkościami takimi jak czekoladki czy lizaki. Pudełeczko posiada ramkę, na której wydrukowany jest wierszyk z wyrazami wdzięczności. Istnieją również inne oryginalne podziękowania. Jednym z nich są pudełeczka z odciskiem rączek lub nóżek maluszka. Jeśli wolicie jednak podarować tylko drobny upominek, najlepiej sprawdzi się ozdobny czekoladownik, który będzie miłą pamiątką z Chrztu Świętego.

Więcej

Podziękowania dla chrzestnych Jest 66 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 66 elementów
 • 49,98 zł

  Fantastyczne podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane specjalnie na Chrzest Święty. Słodkości umieszczone w drewnianej skrzyneczce z przegrodami oczarują najbliższych. Całość zwieńczona jest karteczką z tekstem podziękowania i elegancką grafiką gałązki konwalii, a także dopełniona nadrukiem imienia dziecka.

  49,98 zł
 • 49,98 zł

  Fantastyczna propozycja na podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane na Chrzest Święty dziecka. Motyw graficzny w postaci subtelnych kwiatów w odcieniach różu oczaruje najbliższych. W drewnianej skrzyneczce znalazły się słodkości: miody, słodkie czekoladki oraz lizaki. Wieko skrzyni udekorowane jest napisem Dziękuję, co pięknie dopełnia...

  49,98 zł
 • 49,98 zł

  Jaki upominek wręczyć Rodzicom Chrzestnym oraz Dziadkom na uroczystości Chrztu Świętego? Pięknym podziękowaniem będzie słodki zestaw umieszczony w skrzyneczce z naturalnego drewna. Elegancki i piękny. W jego skład wchodzą miodziki, lizaki oraz mleczne czekoladki. Zestaw zwieńczony jest personalizowaną karteczką z tekstem oraz dedykacją, a także imieniem...

  49,98 zł
 • 49,98 zł

  Chrzestni oraz Dziadkowie to wyjątkowe osoby w życiu maluszka. Warto im pięknie podziękować za obecność na uroczystości Chrztu Świętego. Idealnym wyborem są duże podziękowania umieszczone w skrzyniach z naturalnego drewna. Jednym z przykładów jest bardzo efektowny słodki zestaw składający się z miodów, czekoladek oraz lizaków.

  49,98 zł
 • 49,98 zł

  Zestaw na podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych oraz Dziadków przygotowany w naturalnym stylu. Fantastyczny pomysł na prezent, który pięknie podziękuje najbliższym. Drewniana skrzyneczka wypełniona słodkościami, udekorowana karteczką z grafiką zielonej gałązki, dedykacją, tekstem i imieniem dziecka to cudowny dodatek na Chrzciny. Wieczko skrzyneczki...

  49,98 zł
 • 69,98 zł

  Jak podziękować Dziadkom oraz Rodzicom Chrzestnym na Chrzcie Świętym maluszka? Przepięknym prezentem dla najbliższych może być skrzynia z naturalnego drewna wypełniona słoiczkami z wielokwiatowym polskim miodem. Całość dopełnia karteczka z dedykacją i imieniem dziecka, a także wyjątkową grafiką złotych stópek.

  69,98 zł
 • 69,98 zł

  Zestaw składający się z sześciu słoiczków wypełnionych polskim słodkim miodem to cudowny pomysł na podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych oraz Dziadków. Udekorowany uroczą grafiką, dedykacją i personalizowany imieniem dziecka prezentuje się wyjątkowo i bardzo elegancko.

  69,98 zł
 • 69,98 zł

  Zestaw miodowy w naturalnym stylu to piękny pomysł na oryginalne i bardzo eleganckie podziękowanie dla Dziadków i Rodziców Chrzestnych. Dekorowane motywem zielonej gałązki prezentuje się niebanalnie i pozwoli podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość.

  69,98 zł
 • 74,98 zł

  Drewniana skrzynia wypełniona słoikami z polskim miodem to jedno z najpiękniejszych podziękowań dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków. Przepiękna grafika gałązek lawendy sprawia, że całość prezentuje się nowocześnie i elegancko. Piękny zestaw oczaruje najbliższych, a naturalny i słodki wydźwięk prezentu zagwarantuje uśmiechy na ich twarzach.

  74,98 zł
 • 49,98 zł

  Chcecie podarować Chrzestnym lub Dziadkom coś naprawdę wyjątkowego? Idealnie prezentuje się pudełeczko z naturalnego drewna, w którym znalazła się personalizowana karteczka z dedykacją, tekstem, imieniem maluszka. Wewnątrz jest maskotka misia trzymającego klucz do szczęścia, a także pyszne mleczne czekoladki z napisem Dziękujemy.

  49,98 zł
 • 39,98 zł

  Wyjątkowe podziękowanie dla Matki Chrzestnej, które możecie wręczyć w dniu Chrztu Świętego. W pudełeczku z naturalnego drewna znajdują się mleczne czekoladki oraz przepiękna bransoletka z misiem. Całość zwieńczona jest karteczką z tekstem podziękowania, imieniem dziecka i datą uroczystości. Ta przepiękna propozycja wyjątkowo podziękuje Matce Chrzestnej.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Zapachowe mydełko w kształcie misia umieszczone w drewnianym pudełeczku to piękna propozycja, która oczaruje Rodziców Chrzestnych. Poza mydełkiem w pudełeczku znajdują się również mleczne czekoladki. Wyjątkowy zestaw zwieńczony jest karteczką z dedykacją, tekstem i imieniem dziecka. To piękny prezent dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Przepiękne podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych przygotowane specjalnie na uroczystość Chrztu Świętego. Wewnątrz znajdują się ozdoby zapachowe w kształcie aniołka, a także figurka aniołka umieszczona na miękkiej wacie. Całość prezentuje się bardzo ozdobnie, a dzięki nadrukowi imienia wygląda bardzo elegancko i efektownie.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Pudełko z dwiema przegródkami wykonane z jasnego drewna, którego wieczko dekorowane jest napisem Dziękuję. Wewnątrz znajdują się serduszka z drewna, a także mleczne czekoladki w woreczku z organzy. Wewnątrz pudełka znalazła się również karteczka z personalizowanym tekstem, dedykacją, imieniem dziecka i datą uroczystości. Prezent pięknie uzupełnia kolekcję...

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Bardzo subtelne i delikatne podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych przygotowane na Chrzest Święty maluszka. W pudełeczku znajdują się ozdoby zapachowe w kształcie kwiatów umieszczone w prześlicznym opakowaniu oraz duży piankowy kwiat w jasnokremowym kolorze - całość prezentuje się delikatnie i stylowo. Pudełeczko zwieńczone jest personalizowaną karteczką...

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Pudełeczko wykonane z jasnego naturalnego drewna, udekorowane karteczką z dedykacją, grafiką i imieniem dziecka. W pudełeczku znalazły się cukiereczki, a także porcelanowy miś na miękkiej gąbeczce. Dzięki dopasowanej grafice całość prezentuje się przepięknie i pozwoli podziękować Matce Chrzestnej lub Ojcu Chrzestnemu.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Piękne podziękowanie dla Chrzestnych wykonane w odcieniach błękitu idealnie nadaje się na Chrzest chłopca. Podziękowanie fantastycznie prezentuje się w pudełku z jasnego naturalnego drewna. Dzięki personalizacji jest idealnym wyborem na Chrzciny maluszka, który ucieszy Chrzestnych.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych zamknięte w drewnianym pudełko sprawi najbliższym niesamowitą radość! Pudełko wykonane jest z naturalnego drewna. W środku znajduje się zapachowe mydełko w kształcie oraz owocowe cukierki.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Efektowne podziękowanie dla Chrzestnych, w którego skład wchodzi zapachowe mydełko i słodkie cukierki na pewno ich rozczuli i wywoła łzy wzruszenia!

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Przepiękne podziękowanie dla Chrzestnych wręczane w dniu Chrztu Świętego - przepiękne i ponadczasowe!

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Wyjątkowe podziękowanie na uroczystość Chrztu chłopca! Wyróżnij Chrzestnych i podaruj im piękny upominek!

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Fantastyczne pudełeczko na podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków dekorowane napisem Dziękuję. Wewnątrz znajdują się woreczek wypełniony owocowymi cukierkami z motywem serca oraz wózek misternie wykonany z naturalnej sklejki drewnianej ułożony na miękkiej różowej gąbeczce. Całość zwieńcza karteczka z grafiką, personalizacją i tekstem podziękowania.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Wyjątkowo piękne podziękowanie dla Chrzestnych w odcieniach niebieskiego to idealny wybór na Chrzest chłopca! Prezent umieszczony jest w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znalazły się przepyszne cukiereczki oraz wózeczek wykonany z naturalnej sklejki drewniane, który leży na gąbeczce. Wnętrze pudełka zawiera także karteczkę z tekstem podziękowania

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Śliczne podziękowanie dla Chrzestnych w uroczej kolorystyce, dekorowane motywem konika na biegunach to prezent, który ich ucieszy. W pudełku z naturalnego drewna znalazły się przepyszne czekoladki belgijskie z napisem Dziękujemy oraz drewniany konik na biegunach ułożony na miękkiej chmurce z silikonu. Całość zwieńczona jest karteczką z dedykacją i...

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Piękne podziękowanie w drewnianej skrzyneczce dla Rodziców Chrzestnych. Fantastyczna propozycja na Chrzest dziecka. Dzięki wzruszającemu tekstowi i grafice kwiatów piwonii pudełeczko prezentuje się oryginalnie. To cudowny autorski dodatek, który oczaruję Matkę Chrzestną i Ojca Chrzestnego.

  39,98 zł
 • 44,98 zł

  Jaki prezent wręczyć Chrzestnym oraz Dziadkom w dniu Chrztu Świętego maluszka? Pięknym i bardzo słodkim wyborem będzie skrzyneczka wypełniona mlecznymi czekoladkami z napisem Dziękuję. Całość dopełnia dopasowana grafika, a także piękny tekst i dedykacja. Dzięki nadrukowi imienia dziecka to wyjątkowe podziękowanie.

  44,98 zł
 • 44,98 zł

  Wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków. Drewniane pudełko z mlecznymi czekoladkami będzie dla nich pięknym prezentem. Wszystkie elementy dekorowane są grafiką kwiatów w odcieniach różu, dzięki czemu pięknie pasują na Chrzest dziewczynki.

  44,98 zł
 • 44,98 zł

  Jedno z najpiękniejszych podziękowań na Chrzest Święty dla Chrzestnych oraz Dziadków. Naturalny wydźwięk dzięki wykonaniu z jasnego drewna wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy. Wewnątrz znajdują się mleczne belgijskie czekoladki oraz karteczka z dedykacja, imieniem maluszka i datą uroczystości, a także dopasowaną grafiką.

  44,98 zł
 • 39,98 zł

  Jak podziękować Chrzestnym na uroczystości Chrztu Świętego za przybycie, ale też wkład, jaki włożą w wychowanie maluszka? Idealnym wyborem będzie drewniana naturalna skrzyneczka z personalizowaną karteczką. Wewnątrz pudełeczka znalazła się figurka aniołka, a także słodkie mleczne czekoladki.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Drewniane pudełeczko przygotowane specjalnie na Chrzest Święty. Idealnie nadaje się na podziękowanie dla Matki Chrzestnej oraz Ojca Chrzestnego. W pudełeczku znajduje się piankowy kwiat w kremowym kolorze oraz wózeczek wykonany z naturalnej sklejki drewnianej ułożony na miękkiej brązowej karteczce. Całość wygląda bardzo efektownie. Wieczko pudełka jest...

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Drewniane pudełeczko na podziękowanie dla Chrzestnych, w którym znajdują się misternie wycinane elementy ze sklejki drewnianej: chrzcielnica ułożona na ażurowej rozetce oraz napis Dziękuję. Wieczko pudełka ozdobione jest sercem z wyrytym napisem: Kochanemu Ojcu Chrzestnemu/Kochanej Matce Chrzestnej. Całość pięknie podziękuje Chrzestnym na uroczystości...

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Płaskie drewniane pudełko w naturalnym kolorze, którego wieczko jest dekorowane napisem Dziękuję. W pudełeczku znalazł się drewniany aniołek z ażurowymi wycięciami. Całość wygląda przepięknie. Dzięki karteczce z tekstem i personalizacją to wspaniała propozycja, która pięknie podziękuje Rodzicom Chrzestnym w dniu Chrztu Świętego maluszka.

  39,98 zł
 • 39,98 zł

  Pudełeczko wykonane z drewna, w którym znalazł się słomkowy aniołek to jedno z najpiękniejszych podziękowań dla Rodziców Chrzestnych na Chrzest maluszka. Dzięki personalizowanej karteczce z tekstem, dedykacją i nadrukiem imienia dziecka prezentuje się naprawdę pięknie. To niebanalny i bardzo oryginalny dodatek na Chrzciny.

  39,98 zł
 • 49,98 zł

  Wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków. Skrzyneczka z glinką na odcisk dłoni maluszka to wyjątkowa propozycja na prezent. Odciśnijcie rączkę lub stópkę maleństwa i wręczcie najbliższym tak cudowną pamiątkę. Całość dekorowana jest karteczką z przepięknym tekstem, nadrukiem imienia dziecka i datą uroczystości. Prezentuje się wyjątkowo.

  49,98 zł
 • 6,98 zł

  Eleganckie podziękowanie dla Chrzestnych, Dziadków oraz wszystkich gości w postaci pudełka na czekoladkę. Czekoladownik ozdobiony jest minimalistyczną grafiką gałązki konwalii oraz napisem Słodkie Podziękowanie. Czekolada w białym pudełku z kokardką, którą należy samodzielnie przewiązać prezentuje się wspaniale!

  6,98 zł
 • 6,98 zł

  Przepiękne pudełko na tabliczkę czekolady zdobione motywem delikatnych kwiatów w różowej kolorystyce. Wspaniała propozycja, aby podziękować najbliższym za przybycie na wyjątkową uroczystość dziecka. Fantastyczny dodatek na Komunię lub Chrzest dziewczynki, która idealnie uzupełnia kolekcję dekoracji i dodatków Subtelny Róż.

  6,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 66 elementów

Rodzice Chrzestni w dniu Chrztu Świętego

Według nauk kościoła, Rodzice Chrzestni to najważniejsze osoby w życiu dziecka, oczywiście zaraz po rodzicach. Ich pomoc w wychowaniu pociechy oraz trwanie przy rodzicach w ciężkich chwilach jest nieoceniona. Dziękując im w wyjątkowy sposób na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego z pewnością doda im skrzydeł i ukaże wzruszenie na ich twarzach. Duży anioł z podpisem, słoik miodu w pięknym opakowaniu czy paczka migdałów w różnych smakach pomoże wyrazić wdzięczność za przybycie na Chrzest Święty maluszka. Rodzice chrzestni oraz dziadkowie odgrywają bardzo ważną rolę w dniu tak wyjątkowym jakim jest Chrzest Święty dziecka, dlatego tak ważne jest to aby ich docenić. Podziękowania dla chrzestnych i dziadków to wspaniały pomysł, by wyrazić wszystko, co czujecie i podziękować im w wyjątkowy sposób. Ich pomoc i wkład w wychowanie dziecka nieoceniona, dlatego warto wybrać coś od serca, z dozą pomysłowości i oryginalności. Wybierając wyjątkowe podziękowania dla chrzestnych i dziadków z oferty naszego sklepu internetowego nie trzeba się już dłużej zastanawiać jak zaskoczyć ich zaskoczyć!

 Podziękowania w formie skrzyneczkiPodziękowania dla Rodziców Chrzestnych jako drewniana skrzyneczka

Podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych - Czy warto podziękować rodzicom chrzestnym?

Rodzice chrzestni w dniu Chrztu Świętego, jak i przez resztę życia dziecka, to bardzo ważne osoby. Towarzyszą mu nie tylko podczas tej ważnej ceremonii, ale także przez cały proces przygotowywania się do uroczystości. Zawsze służą pomocą i cennymi wskazówkami. Warto zatem podziękować im za obecność i wsparcie w tym najważniejszym dniu, wręczając upominek z osobistą dedykacją płynącą prosto z serca. Jeżeli nadal nie zapadła decyzja  jaki prezent dla wybrać, mamy kilka propozycji. Nawet skromny gadżet spersonalizowany pełną uroku i uczucia dedykacją spełni swoje zadanie.

Czekoladownik na Chrzciny Czekoladownik na Chrzest Święty

Podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych w skrzyneczce - wiele wyjątkowych prezentów

Wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków w formie skrzyneczki z glinką na odcisk dłoni maluszka. Jest to wyjątkowa propozycja na prezent z okazji Chrztu Świętego. Odciskając rączkę lub stópkę maleństwa i wręczając najbliższym stworzycie niezapomniane wspomnienia oraz cudowną pamiątkę. Całość dekorowana jest karteczką z przepięknym tekstem, nadrukiem imienia dziecka i datą uroczystości. Kolejna propozycja to bardzo eleganckie podziękowanie przygotowane na uroczystość z okazji Chrztu Świętego. Upominek składa się z mlecznych czekoladek oraz złotej figurki z dzieckiem na rękach. Pamiątka dla Ojca Chrzestnego, a pamiątka dla Matki Chrzestnej różnią się między sobą. Wnętrze pudełka zawiera także karteczkę z tekstem podziękowania i imieniem dziecka. Podziękowanie umieszczone jest w pudełku z jasnego naturalnego drewna, przygotowane w odcieniach bieli i złota. Takie podziękowania są niezwykle piękne i wyjątkowe, ponieważ będą służyć jako jedyna w swoich rodzaju pamiątka na długie lata.

Odcisk dłoni/stópek maluszkaSkrzyneczka z odciskiem stópek

Zobacz wszystkie propozycje prezentów i upominków dla gości w kategorii DLA CHRZESTNYCH I GOŚCI:

Prośby o zostanie chrzestnym

Podziękowania dla chrzestnych

Słodkie upominki dla gości na Chrzest

Inne upominki dla gości na Chrzest

Pudełeczka i woreczki na upominki

Słodycze do pudełeczek

Dodatki do upominków

Pudełka na ciasto