Nowe produkty

Promocje

Migdały i cukierki na Chrzest

Migdały i cukierki na Chrzest idealnie sprawdzą się jako drobny upominek dla gości. Jeśli nie wiemy czym uzupełnić pudełeczko, najprostszym sposobem okazać się mogą różnego rodzaju słodycze na Chrzest. Największą popularnością cieszą się obecnie belgijskie czekoladki z personalizowanymi naklejkami. Czekoladki można włożyć zarówno do pudełeczka jak i postawić na mini paterce. Inną możliwością sprawienia przyjemności przybyłym gościom, są pudełeczka z migdałami w lukrze, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Alternatywą dla tych, którzy nie przepadają za migdałami jest czekolada w polewie, która również dostępna jest w kilku wariantach. Oprócz wymienionych już słodkości w ofercie znajdują się również cukierki i krówki, które można wykorzystać jako dodatek do upominku.

Migdały i cukierki na Chrzest 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Cukierki na Chrzest

Aby stworzyć piękne upominki dla gości na Chrzest warto podarować im coś słodkiego. Taką propozycją mogą być cukierki na Chrzest. Co można z nimi zrobić? Najlepiej prezentują się włożone w ozdobne pudełeczka na upominki na Chrzest. Tak przygotowany drobiazg można ustawić obok nakrycia gości lub wręczyć im osobiście. Jednak ustawione przy talerzach są dodatkowo piękną dekoracją stołu. Drugim sposobem są kolorowe woreczki z organzy. W nie również możesz wsypać trochę słodkości. Kolorów woreczków jest tak dużo, że na pewno znajdziesz taki, który będzie pasował do twojego przyjęcia.

Cukierki na Chrzest

Cukierki na Chrzest

Podziękowanie dla gości na Chrzest - migdały w polewie

Ciasteczka, cukiereczki i migdały są najczęściej spotykanym prezentem dla gości podczas przyjęcia. Wybierając taką formę wyrażenia wdzięczności można zmieścić się w budżecie oraz są one łatwe do wykonania. Dekorując je naklejkami z imieniem dziecka i datą ceremonii staną się one jeszcze bardziej wyjątkowe! Elementy personalizacji są hitem 2020 roku. Pudełeczka ze słodyczami znakomicie nadają się jako pamiątki i prezenty dla gości. Słodkie migdały w lukrze są tradycyjnymi łakociami, które stanowią pamiątkę z przyjęcia przez długie miesiące. Pyszny upominek jest pakowane po 1 kg. Migdały w mlecznej czekoladzie pokryte są delikatną skorupką lukrową w różnych kolorach. Opakowanie migdałów zawiera ok. 250 sztuk, co przy tradycyjnym wypełnieniu 5 szt. pozwala na przygotowanie około 50 bombonier. Ich data przydatności spokojnie na to pozwala. Tak skomponowany upominek możemy wręczyć w czasie składania życzeń pod kościołem lub kiedy nasi goście opuszczają salę, w której odbywa się przyjęcie.

migdały w lukrze na chrzest

Migdały w polewie dla gości - propozycja opakowania na chrzest