Informacja

Nowe produkty

Promocje

Szatki do Chrztu i chusteczki

Szatki i chusteczki do Chrztu to niezbędnik każdego maluszka. Kto kupuje szatkę? Zwyczajowo robi to matka chrzestna, ale coraz częściej szatkę kupują również rodzice dziecka. Szatka dla dziewczynki zazwyczaj jest bardzo delikatna. Śnieżnobiały materiał podkreślają różowe, złote lub srebrne dodatki. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również szatki na Chrzest Święty chłopca Jeśli już zdecydujemy się na wybór wyjątkowej szatki warto pomyśleć o dopasowaniu do niej odpowiedniego pudełka na szatkę. W naszym asortymencie znajduje się spory wybór satynowych chusteczek, które idealnie sprawdzą się podczas uroczystości Chrztu Świętego.

Szatki do Chrztu i chusteczki 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 71 elementów

Szatka do Chrztu personalizowana

Moment, w którym biała szatka jest nakładana na dziecko jest jednym z kluczowych i jedną najbardziej wyczekiwanych chwil podczas ceremonii w kościele. Szatka do Chrztu to piękna i symboliczna pamiątka na długie lata.  Najchętniej wybierana dla dziewczynki jest biała lub różowa szatka do Chrztu. Może być ręcznie robiona, dekorowana imieniem dziecka. Równie modna jest szatka do Chrztu z haftem. Kto kupuje szatkę do Chrztu? Obecnie może to zrobić Matka Chrzestna lub sami rodzice. W sklepie 1001dekoracji.pl można znaleźć także opaski do Chrztu, które są pięknym uzupełnieniem sukienki i bucików na Chrzcinach dziewczynki. Szatki sprawią, że dziecko będzie prezentować się elegancko, a chusteczki będą cudowną pamiątką z uroczystości.

szatka do Chztu z gałązką eukaliptusa

Szatka do chrztu z grafika złotych stópek

Szatka do Chrztu z imieniem dla dziewczynki

Szatka do Chrztu dla dziewczynki może zawierać różowe akcenty. Delikatność szatek dla dziewczynki podkreśla ich niewinność. Biała szatka do chrztu dla dziewczynki to coś co musi się znaleźć podczas uroczystości. Jakie są najmodniejsze wzory szatek dla dziewczynek? Przede wszystkim jest to wzór różowego aniołka, który od razu przywodzi na myśl uroczystość Chrztu. Innym wzorem jest kwiatowe serduszko lub wzór śpiącej dziewczynki w kwiatowym wianuszku.

Szatka chusteczka do Chrztu dla dziewczynkiSzatka do Chrztu dla dziewczynki

Szatka do Chrztu dla chłopca

Szatki do Chrztu stworzone są również dla Chłopca. Tutaj najczęściej użyte są błękitne elementy. Można wybierać spośród wielu wzorów oraz grafik szatek. Bardzo modne są szatki z niebieski aniołkiem. Personalizowane imieniem dziecka oraz datą uroczystości, z pewnością będą piękną pamiątką tego dnia. Inny motywem szatki jest chłopiec śpiący w kwiatowym wianuszku. Grafika jest bardzo delikatna dlatego idealnie wpisuje się w charakter uroczystości.

Szatka do chrztu dla chłopca

Szatka do Chrztu dla chłopca

Chusteczka do Chrztu z imieniem dziecka i datą

Akcesoria na Chrzest Święty jakie musi posiadać każdy maluszek to m.in. szatka oraz chusteczka. Stworzone z najwyższej klasy materiałów, zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Staną się świetnym elementem dekoracyjnym podczas pamiątkowej sesji fotograficznej. Oczarują wszystkich gości zebranych na przyjęciu organizowanym z okazji tego specjalnego dnia. Każdy z nich został wykonany z myślą o uświetnieniu wydarzenia tak, aby zostały zapamiętane przez wszystkie obecne osoby przez długi czas. Wygląd szatki do chrztu powinien oddawać wagę i znaczenie tej uroczystości. Szatki mogą przybierać różnorodne formy oraz posiadać bardziej subtelne lub bogatsze zdobienia. Możemy spotkać się nie tylko tradycyjne, kwadratowe szatki; biały materiał może przybrać formę serca czy koszulki. Różnorodność dostępnych kształtów i zdobień pozwoli Ci idealnie dopasować szatkę do swoich oczekiwań.

chusteczka do chrztu z imieniem dziecka

Chusteczka do Chrztu z imieniem dziecka

Pudełko na szatkę do Chrztu

Pamiątki z dnia Chrztu Świętego to piękne dodatki o symbolicznym znaczeniu, które niosą ze sobą wyjątkowe przesłanie. Prezenty dla dziecka wręczane w dniu uroczystości sprawiają, że moment przyjęcia tego niezwykłego sakramentu jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Jedna z propozycji na pamiątkę dla maluszka jest wyjątkowa i prześliczna szatka do Chrztu z motywem różowego serca umieszczona w personalizowanym pudełeczku. Niesamowity dodatek, który będzie cudownym elementem do ubioru dla maluszka. Dzięki pudełeczku szatkę będzie można przechowywać, aby była piękną pamiątką przez długie lata. Jest to szczególnie niezwykła propozycja dla  Rodzica Chrzestnego, który chce wręczyć maleństwu cudowny prezent.

pudełko na szatkę to chrzrztuPudełko na szatkę do Chrztu