Nowe produkty

Szatki i chusteczki

Szatki i chusteczki do Chrztu to niezbędnik każdego maluszka. Ale kto powinien kupić szatkę? Obecnie robi to matka chrzestna lub rodzice dziecka. Szatka dla dziewczynki zazwyczaj jest bardzo delikatna. Śnieżnobiały materiał podkreślają różowe, złote lub srebrne dodatki. Jeśli już zdecydujemy się na wybór idealnej szatki warto pomyśleć o dopasowa...

Szatki i chusteczki do Chrztu to niezbędnik każdego maluszka. Ale kto powinien kupić szatkę? Obecnie robi to matka chrzestna lub rodzice dziecka. Szatka dla dziewczynki zazwyczaj jest bardzo delikatna. Śnieżnobiały materiał podkreślają różowe, złote lub srebrne dodatki. Jeśli już zdecydujemy się na wybór idealnej szatki warto pomyśleć o dopasowaniu do niej odpowiedniej chusteczki. W naszym asortymencie znajduje się spory wybór satynowych chusteczek, które idealnie sprawdzą się podczas uroczystości Chrztu Świętego.

Więcej

Szatki i chusteczki Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Szatka do Chrztu Świętego - niezbędny dodatek

Moment, w którym biała szatka jest nakładana na dziecko jest jednym z kluczowych i jedną najbardziej wyczekiwanych chwil podczas ceremonii w kościele. Szatka do Chrztu to piękna i symboliczna pamiątka na długie lata. Najchętniej wybierana dla dziewczynki jest biała lub różowa szatka do Chrztu. Może być ręcznie robiona, dekorowana imieniem dziecka czy haftowana. Kto kupuje szatkę do Chrztu? Obecnie może to zrobić Matka Chrzestna lub sami rodzice. W sklepie 1001dekoracji.pl można znaleźć także opaski do Chrztu, które są pięknym uzupełnieniem sukienki i bucików na Chrzcinach dziewczynki. Szatki sprawią, że dziecko będzie prezentować się elegancko, a chusteczki będą cudowną pamiątką z uroczystości.

Niezbędna akcesoria na Chrzest Święty - co należy kupić dziecku?

Akcesoria na Chrzest Święty jakie musi posiadać każdy maluszek to m.in. szatka oraz chusteczka. Stworzone z najwyższej klasy materiałów, zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Staną się świetnym elementem dekoracyjnym podczas pamiątkowej sesji fotograficznej. Oczarują wszystkich gości zebranych na przyjęciu organizowanym z okazji tego specjalnego dnia. Każdy z nich został wykonany z myślą o uświetnieniu wydarzenia tak, aby zostały zapamiętane przez wszystkie obecne osoby przez długi czas. Wygląd szatki do chrztu powinien oddawać wagę i znaczenie tej uroczystości. Szatki mogą przybierać różnorodne formy oraz posiadać bardziej subtelne lub bogatsze zdobienia. Możemy spotkać się nie tylko tradycyjne, kwadratowe szatki; biały materiał może przybrać formę serca czy koszulki. Różnorodność dostępnych kształtów i zdobień pozwoli Ci idealnie dopasować szatkę do swoich oczekiwań.

Chusteczka dla maluszka na Chrzest Święty Chusteczka dla dziecka na Chrzest Święty

Szatka dla maluszka zamknięta w pudełku - pamiątka z Chrztu Świętego 

Pamiątki z dnia Chrztu Świętego to piękne dodatki o symbolicznym znaczeniu, które niosą ze sobą wyjątkowe przesłanie. Prezenty dla dziecka wręczane w dniu uroczystości sprawiają, że moment przyjęcia tego niezwykłego sakramentu jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Jedna z propozycji na pamiątkę dla maluszka jest wyjątkowa i prześliczna szatka do Chrztu z motywem różowego serca umieszczona w personalizowanym pudełeczku. Niesamowity dodatek, który będzie cudownym elementem do ubioru dla maluszka. Dzięki pudełeczku szatkę będzie można przechowywać, aby była piękną pamiątką przez długie lata. Jest to szczególnie niezwykła propozycja dla  Rodzica Chrzestnego, który chce wręczyć maleństwu cudowny prezent.

Szatka dla dziewczynki na Chrzest w pudełkuSzatka dla na Chrzest w pudełku - propozycja dla dziewczynki

Zobacz także inne propozycje z kategorii DLA DZIECKA na Chrzest Święty:

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty

Księgi pamiątkowe na Chrzest

Opaski na główkę na Chrzciny

Szatki i chusteczki

Świece do Chrztu i okapniki na Chrzest