Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia do wypisania

Zaproszenia na Komunię wypisywane ręcznie dają sposobność do samodzielnego wypełnienia na wysokiej jakości papierze, wszystkich niezbędnych danych oraz informacji o dniu przyjęcia przez dziecko sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Tradycyjna forma zaproszeń w odcieniach bieli, beżu, złota i srebra wyglądają elegancko i z klasą. Wybór jest znako...

Zaproszenia na Komunię wypisywane ręcznie dają sposobność do samodzielnego wypełnienia na wysokiej jakości papierze, wszystkich niezbędnych danych oraz informacji o dniu przyjęcia przez dziecko sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Tradycyjna forma zaproszeń w odcieniach bieli, beżu, złota i srebra wyglądają elegancko i z klasą. Wybór jest znakomity od ulubionych kwiatów po elementy związane z ceremonią Pierwszej Komunii Świętej. Do każdego zaproszenia dołączona jest koperta, a do niektórych także ozdobna wstążka.

Więcej

Zaproszenia do wypisania Jest 34 produktów.

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Pierwsza Komunia Święta dziecka

Wyjątkowy sakrament jakim niewątpliwie jest Pierwsza Komunia Święta to niezwykłe przeżycie dla dziecka i jego najbliższych. Przygotowujemy się do tego szczególnego dnia z dużym wyprzedzeniem, planujemy, organizujemy, tak aby w dniu Pierwszej Komunii wszystko było jak w zegarku. Uroczystość Komunii Świętej nie byłaby tak wyjątkowa gdyby nie zaproszeni na nią goście.

Jakie zaproszenia wybrać - Komunia 2020?

Od wielu lat powodzeniem cieszą się tradycyjne zaproszenia na Komunię. Prezentują się one elegancko i z klasą. Na dobrym jakościowo papierze, w kolorystyce pasującej do tego szczególnego wydarzenia: biel, beż, złoto i srebro. Nie tylko elementy związane z Komunią Świętą takie jak alba, hostia, biała gołębica czy opłatek mogą kojarzyć się z sakramentem. W sezonie Komunia 2020 warto postawić na kwiaty. Maj to idealny czas właśnie na nie. Jeśli tradycyjne kwiaty to jednak za oczywisty wybór można postawić na zaproszenie komunijne specjalne dla dziewczynki lub chłopca. Oto kilka propozycji do wypisania osobiście, które ma do zaoferowania nasz sklep.

Kwiatowy wieniec

Eleganckie zaproszenie komunijne do wypisania wszelkich niezbędnych informacji o dniu przyjęcia sakramentu świętego. Piękny kwiatowy wieniec w odcieniach śliwki, purpury i bordo lub pastelowym - idealny na zaproszenie komunijne dla dziewczynki. Ozdobiony przepiękną brzoskwiniową wstęgą, opakowane w białą kopertę. Całość prezentuję się bardzo efektownie. Znalezienie takiego zaproszenia w skrzynce pocztowej na pewno wywoła uśmiech na twarzy odbiorcy i z niecierpliwością będą czekać na ten wyjątkowy dzień.

Nie może być za nudno

Jeśli tradycyjne kwadratowe zaproszenia nie są dla was, proponujemy nasz bestseller zaproszenie komunijne w kształcie alby - najbardziej charakterystycznego elementu Pierwszej Komunii Świętej. Takie zaproszenie na Komunię znajdziecie tylko w naszym sklepie, więc jeżeli oryginalność to coś co do was przemawia, nie ma co się zastanawiać. Zaproszenie utrzymane jest w kolorach bieli i złota. Całość związane przepiękną efektowną wstęgą i zapakowane w białą kopertę.

Zaproszenie komunijne w kształcie alby

Oryginalne i efektowne zaproszenie na Komunię w kształcie alby

Tradycja też jest w cenie

Jeśli jednak jesteście fanami tradycyjnych zaproszeń komunijnych, takie też u nas znajdziecie. Przedstawiamy nasze dwa bestsellery. Przepiękne i gustowne zaproszenia na Komunię z ozdobną srebrną hostią na szarym tle. Sprawdzi się idealnie na Komunię u chłopca jak i dziewczynki, dzięki uniwersalnemu stylowi. Kolejną propozycją jest zaproszenie z opłatkiem zdobionym przepięknym ornamentem. To zaproszenie komunijne zostało wykonane na papierze perłowym, dzięki czemu prezentuję się bardzo stylowo. Wdzięku dodaje także złota wstęga, która zdobi zaproszenie. 

Zaproszenia komunijne Srebrna Hostia

Zaproszenia na Komunię Świętą z eleganckim motywem Hostii

Komunia dziewczynki czy chłopca?

Jeśli już na wstępie chcemy zaznaczyć, że do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej przystępuję nasza córka czy syn, proponujemy zaproszenia komunijne z postaciami. Urokliwe zaproszenie z dziewczynką na tle kościoła, wykonane techniką akwarelową, w pięknej sukience utrzymane w kolorystyce pastelowej. Zestaw zawiera również cieniutką różową wstążeczkę do przewiązania oraz białą kopertę. Dostępna jest także wersja dla chłopca. Jeśli jednak chcemy, aby zaproszenie syna było bardziej chłopięce, warto przemyśleć zakup błękitnego zaproszenia z postacią chłopca. Całość zdobią gałązki eukaliptusa oraz białe gołębice - symbol Chrześcijaństwa. Do zaproszenia dołączona jest biała koperta. Dostępna jest także wersja dla dziewczynki.

Zobacz inne propozycje zaproszeń na Komunię Świętą w kategorii ZAPROSZENIA:

Zaproszenia do wypisania

Zaproszenia personalizowane