Nowe produkty

Oh Baby

Piękne i nowoczesne dekoracje na Baby Shower w najmodniejszych wzorach 2021.  Zdobione napisem Oh Baby! Stworzone w najmodniejszej kolorystyce nadchodzącego sezonu czyli biel i złoto. Dekoracje zawierają pomysły na prezenty dla przyszłej mamy, dekoracje stołu oraz dekoracje wnętrza. Dzięki nim przyjęcie przyszłej mamy będzie dobrze zaplanowane. Znajdziecie tu także talerzyki i kubeczki na Baby Shower oraz wszystkie niezbędne dodatki.

Oh Baby 

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Co to jest Baby Shower?

Baby Shower to przyjecie które przyszło do nas prosto ze Stanów i dopiero zaczyna pojawiać się w polskich domach. Organizowane jest wtedy, gdy kobieta oczekuje na narodziny dziecka. Gdy brzuszek jest już odpowiednio duży, a płeć dziecka znana wówczas przyjaciółki przyszłej mamy zabierają się za organizację przyjęcia Baby Shower. Wszystko co związane z przyjęciem opiera się głównie na rozmowach o maluszku. O jego narodzinach, wychowaniu itp. itd. Oprócz tego przyszła mama obdarowywana jest wieloma prezentami nie tylko dla siebie ale również dla maluszka. Wiele kobiet decyduje się również na organizowanie wielu zabaw na Baby Shower takie jak np quizy.

Prezenty na baby shower dla przyszłej mamy

Prezenty na baby shower dla przyszłej mamy są uroczym elementem przyjęcia bociankowego. Goście mogą obdarować ciężarną kobietę i wesprzeć ją w stanie błogosławionym, co z pewnością pozytywnie wpłynie na jej samopoczucie w tak ciężkim okresie życia. Propozycją z kolorystycznego trendu bieli oraz złota jest personalny pamiętnik dla przyszłej mamy z serii “Oh Baby!” z  imieniem oraz złotą wstążką. Pamiętnik ma wyjątkowe kartki w czarnym kolorze. Jest to bardzo nowoczesny prezent dla przyszłej mamy. W ten sposób obdarowana będzie miała możliwość zachowania wielu wspomnień poprzez umieszczanie ich w pamiętniku, na przykład: zdjęcie z badania USG. Może także zapisywać najważniejsze momenty ciąży. Jest to rewelacyjna pamiątka na lata, która z pewnością zatrzyma miłe chwile w miejscu i pozwoli się nimi cieszyć za każdym razem, gdy sięgnie się po personalny pamiętnik.

Prezent dla przyszłej mamy

Pamiętnik przyszłej mamy

Dekoracje na baby shower 2021

Organizujesz baby shower i nie wiesz jak się za to zabrać? Zastanawiasz się: Jak zrobić dekoracje na baby shower samemu? Wystarczy wybrać odpowiedni koncept i postarać się stworzyć odpowiednie elementy dekoracyjne. Z łatwością można znaleźć dekoracje do druku na baby shower, które cieszą się dużą popularnością. Dekoracje na baby shower w 2020 to definitywnie prym bieli oraz złota. Jest to uniwersalna i efektowna kolorystyka dla przyjęcia baby shower. Jest to przede wszystkim rewelacyjna opcja dekoracji na baby shower dla dziewczynki oraz dla chłopca w najmodniejszej kolorystyce nadchodzącego sezonu. Bardzo popularne są także zestawy dekoracji na baby shower, które jako komplety mają kilka elementów wystroju w jednym. Inspiracją na baby shower mogą być produkty z naszego sklepu w złoto-białych kolorach z serii Oh Baby. 

baner na baby Shower

Baner na Baby Shower

Dekoracje stołu na baby shower

Dekoracje stołu na baby shower to bardzo popularne elementy aranżacji wnętrza przyjęcia. Najbardziej popularnymi ozdobami stołu na baby shower są serwetki, talerzyki, kubeczki oraz sztućce, a także inne. W naszym sklepie proponujemy papierowe kubeczki z napisem: “Oh Baby!”. Złocone kubeczki są oryginalnym dodatkiem dekoracyjnym na stół na baby shower. Jako kolejną część zestawu proponujemy złote, papierowe talerzyki w kształcie ośmiokąta z napisem: “Oh Baby!”. Są wykonane z dobrej jakości, grubego papieru. A kolejnym elementem dekoracji stołu na baby shower są białe serwetki ze złotym napisem: “Oh Baby!”. Pięknie prezentują się przy nakryciach dla gości i tworzą piękną kompozycję z pozostałymi elementami dekoracji stołu na baby shower. Tort na baby shower jest także przestrzenią do udekorowania, dlatego polecamy drewniany topper “Oh Baby!” na tort z okazji baby shower. Jest to szybka i efektowna dekoracja tortu oraz całego stołu. Idealnie pasuje jako dekoracja na przyjęcie z okazji narodzin maluszka. Cała aranżacja stołu, wykonana w sposób jednolity, z pewnością zrobi wrażenie na gościach i uczyni przyjęcie bociankowe naprawdę  wyjątkowym.

papierowe talerzyki na baby Shower

Papierowe talerzyki na Baby Shower