Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia personalizowane

Zaproszenia personalizowane z pewnością sprawią, że odbiorca takiej przesyłki poczuje się wyjątkowo. Wszelkie dane zostaną gustownie wplecione w gotowy tekst. Komplet składa się z zaproszenia na jednostronnej kartce, koperty z ozdobnym wnętrzem oraz naklejki do zamykania koperty, która również pięknie upiększa i spaja całość. Zaproszenia w tonac...

Zaproszenia personalizowane z pewnością sprawią, że odbiorca takiej przesyłki poczuje się wyjątkowo. Wszelkie dane zostaną gustownie wplecione w gotowy tekst. Komplet składa się z zaproszenia na jednostronnej kartce, koperty z ozdobnym wnętrzem oraz naklejki do zamykania koperty, która również pięknie upiększa i spaja całość. Zaproszenia w tonacjach pastelowych sprawdzą się idealnie na Komunię u dziewczynki, natomiast granaty i szarości będą wiodły prym u chłopców. Znajdzie się też kilka bardziej wyszukanych zaproszeń jak ręcznie robione czy w drewnianym pudełku. Oprócz zaproszeń personalizowanych w naszej ofercie znajdują się też te do samodzielnego wypisania.

Więcej

Zaproszenia personalizowane Jest 26 produktów.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
 • 39,98 zł
  Nowy

  Wspaniałe zaproszenie na Komunię dziecka dla Chrzestnych i Dziadków w drewnianym pudełku. Zaproszenie jest w pełni spersonalizowane i ręcznie zdobione elementami w srebrnej kolorystyce. Pudełko wykonane jest z naturalnego drewna i udekorowane satynową wstążką. Całość prezentuje niezwykle elegancko i z pewnością oczaruje najbliższych.

  39,98 zł
 • 39,98 zł
  Nowy

  Wspaniałe zaproszenie komunijne w pudełku, które oczaruje i zachwyci najbliższych. Przepiękna propozycja, która w cudowny sposób zaprosi na przyjęcie Chrzestnych oraz Dziadków. Pudełeczko wykonane jest z naturalnego drewna i ręcznie zdobione dekoracyjnymi elementami w srebrnej kolorystyce. Całość prezentuje się niezwykle elegancko!

  39,98 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Wyjątkowe zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą z motywem srebrnej hostii, które wpisuje się w najmodniejsze trendy komunijne. Zaproszenie sprzedawane w komplecie z kopertą, która ozdobiona jest kolorowym wnętrzem oraz naklejką w kształcie kółka prezentuje się niezwykle elegancko.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą z motywem ornamentowej Hostii. Wspaniała propozycja na przyjęcie komunijne zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Hostia, która ozdabia zaproszenia to idealny motyw graficzny, który wpisuje się w najnowsze trendy komunijne.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenia komunijne ze zdjęciem dziecka, które pozwolą zaprosić najbliższych w cudowny sposób. Zaproszenia są ręcznie dekorowane ażurowymi wizytówkami, srebrnym krzyżykiem oraz srebrną wstążką. Personalizacja nadrukowana na specjalnym czerpanym papierze o świetnej jakości prezentuje się wspaniale. Goście będą oczarowani tak...

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Przepiękne ręcznie zdobione zaproszenia komunijne z personalizacją pozwolą w elegancki sposób zaprosić najbliższych na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Zaproszenia wykonane na czerpanym papierze w srebrnej kolorystyce prezentują się wspaniale i wpisują się w najnowsze trendy komunijne. Goście będą oczarowani tak cudownie przygotowanymi zaproszeniami.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Wspaniałe personalizowane zaproszenie komunijne ze zdjęciem dziecka, które oczaruje najbliższych. Ręcznie wykonane zaproszenie ozdobione ażurowymi wizytówkami, srebrnym krzyżykiem oraz złotą, satynową wstążką prezentują się niezwykle elegancko. Złota kolorystyka i oraz złote ornamenty umieszczone na zaproszniu wpisują się w najmodniejsze trendy komunijne.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenie komunijne z personalizacją, które zachwyci najbliższych swoim wyglądem. Ręcznie zdobione zaproszenie srebrnym krzyżykiem, ażurowymi wizytówkami oraz złotą, satynową wstążką prezentuje się przepięknie. Niezwykła propozycja na Pierwszą Komunię Świętą dziecka, która wpisuje się w najmodniejsze trendy komunijne.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą zdobione motywem białej koronki i hostii. Zaproszenie wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, które pozytywnie zachwyci najbliższych. W zestawie znajduje się koperta zdobiona wnętrzem w motywem hostii oraz naklejka kółko, która pozwoli zamknąć i ozdobić kopertę.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Przepiękne w pełni spersonalizowane zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą dla dziewczynki. Zaproszenia ozdobione motywem kwiatowym w odcieniach różu prezentują się cudownie! Goście będą zachwyceni i zauroczeni tak wyjątkową formą zaproszenia na uroczystość.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą z pięknym motywem świeżych kwiatów i zielonych listków. Wspaniała propozycja na przyjęcie komunijne nie tylko dla dziewczynki, ale i również dla chłopca. Zaproszenia są w pełni personalizowane, posiadają nadruk wszystkich najpotrzebniejszych informacji.

  9,50 zł
 • 9,49 zł
  Nowy

  Przepiękne personalizowane zaproszenia na I Komunię Świętą. Kartki zdobione grafiką kwiatów piwonii pasują idealnie na przyjęcie dziewczynki. Wykonane z czerpanym papierze. Taki dodatek z pewnością zachwyci wszystkich gości. Nadruk minimalizuje możliwość popełnienia błędów.

  9,49 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Przepiękne zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą dla dziewczynki dekorowane uroczą grafiką pastelowego kościółka. Cudowna propozycja, która oczaruje najbliższych i pozwoli ich zaprosić na uroczystość w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są na specjalnym czerpanym papierze, które idealnie prezentuje się z całym zestawem.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Eleganckie zaproszenie komunijne w fioletowo-złotej kolorystyce z motywem kielicha i winogron. Wyjątkowa propozycja na Pierwszą Komunię Świętą dla dziewczynki, jak i chłopca, która pozwoli w piękny sposób zaprosić najbliższych na uroczystość.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  W pełni personalizowane piękne zaproszenie komunijne z motywem kwiatowym! Zaproszenie wykonane na specjalnym papierze o wysokiej jakości, zdobione modnym motywem białych anemonów na kremowym tle prezentuje się przepięknie. Motyw Hostii, który został dodatkowo umieszczony na naklejce w kształcie kółka oraz na wnętrzu koperty wspaniale podkreśli charakter...

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Eleganckie zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą z kwiatowym motywem w biało-granatowej kolorystyce. Idealna propozycja na przyjęcie komunijne dla chłopca, które wpisuje się w najmodniejszy motyw komunijny w tym sezonie. Goście będą zachwyceni i zauroczeni tak pięknie przygotowanym zaproszeniem.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Piękne zaproszenia komunijne zdobione grafiką kwiatów lilii, które pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dziecka. W komplecie znajduje się kremowa koperta z kolorowym wnętrzem oraz naklejka kółko, dzięki czemu całość prezentuje się naprawdę wspaniale!

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Wspaniała propozycja zaproszeń na Pierwszą Komunię Świętą dziewczynki. W pełni personalizowane zaproszenia z motywem delikatnych kwiatów piwonii prezentują się pięknie i elegancko. Biało-różowo-zielona kolorystyka świetnie pasuje do wyjątkowego charakteru uroczystości, jaką jest Komunia dziecka.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Eleganckie zaproszenie komunijne z delikatnym motywem wianuszka i gałązki konwalii to najmodniejszy trend w tym sezonie. W pełni personalizowane zaproszenia pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić gości na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Wspaniała propozycja zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Niezbędny dodatek na przyjęcie komunijne, który pozwoli w wyjątkowy i elegancki sposób zaprosić najbliższych na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dziecka. W pełni personalizowane zaproszenia zdobione motywem konwalii z kraftową kopertą z ozdobnym wnętrzem prezentują się wspaniale.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Przepiękne zaproszenia komunijne z subtelnym i delikatnym motywem kwiatowym to idealna propozycja na Komunię Świętą dziewczynki. Zaproszenia prezentują się wspaniale, dzięki pełnej personalizacji, pięknej kolorystyce oraz kopercie z ozdobnym wnętrzem.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Oryginalne i eleganckie zaproszenie komunijne dla chłopca, które w wyjątkowy sposób zaprosi najbliższych na uroczystość. W pełni personalizowane zaproszenia z motywem Hostii oraz klęczącego chłopca prezentują się wspaniale.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Eleganckie zaproszenia komunijne z grafiką klęczącej dziewczynki sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami to idealny wybór na Pierwszą Komunię Świętą córeczki.

  9,50 zł
 • 9,50 zł
  Nowy

  Personalizowane zaproszenie komunijne z motywem Złotego Kielicha pozwolą zaprosić gości w elegancki i wyjątkowy sposób. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z kraftową kopertą z ozdobnym wnętrzem oraz naklejką w kształcie kółka, dzięki czemu całość prezentuje się fantastycznie!

  9,50 zł
 • 3,50 zł
  Nowy

  Personalizowane zaproszenia dla gości na I Komunię Świętą. Motyw minimalistycznych liści oraz elementów złota prezentuje się przepięknie. Całość dopełniają geometryczne kształty. Wykonane z najlepszej jakości papieru w kształcie prostokąta. Gotowy komplet to najlepszy wybór.

  3,50 zł
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka 

Dzień Pierwszej Komunii Świętej to początek samodzielnej przygody młodego katolika z kościołem. Przyjmuję po raz pierwszy ciało Chrystusa i wkracza do uczestnictwa w obrzędzie Eucharystii podczas każdej mszy. Jest to niezwykle przejmująca chwila w życiu młodego człowieka. W tradycji polskiej przyjęło się celebrować ten dzień z najbliższymi.

Co jest modne ? 

Trendy co kilka lat się zmieniają. Lecz od kilku lat niezmiennie prym wiodą personalizowane zaproszenia na Komunię. Ludzie lubią czuć się wyjątkowo, a dzięki takiemu zaproszeniu komunijnemu efekt ten zostaje osiągnięty. Zaproszenia personalizowane powstały z myślą o kliencie i jego indywidualnym potrzebom. Na Komunię 2020 pragniemy zaprezentować kilka naszych niecodziennych, ponadczasowych propozycji, aby w niezwykły sposób zaprosić gości komunijnych.

Jakie wybrać zaproszenia na Komunię ?

Z przyjemnością prezentujemy stworzone przez nas z dbałością o każdy szczegół, bestsellerowe zaproszenia na Komunię. Wielką popularnością cieszą się te z kolekcji hostia. Wytworny wzór srebrnej hostii na jasnoszarym tle, a z drugiej strony kartki miejsce na tekst, z danymi które uzupełnimy za was. W zestawie znajduję się także koperta z kolorowym wnętrzem, a także naklejka, która służy do zamknięcia koperty, jak również jako element ozdobny. Zaproszenie sprawdzi się zarówno na komunii chłopca i dziewczynki.

Zaproszenia na Komunię Srebrna Hostia

Zaproszenie na Komunię z motywem Srebrnej Hostii

Kolejną propozycją jest nasz bestseller - zaproszenia komunijne z wiankiem z konwalii. Nie bez powodu jest to jeden z najczęściej wybieranych motywów na naszym sklepie, to właśnie w maju kwitną te piękne, drobne kwiatuszki. Całość prezentuję się niezwykle delikatnie i estetycznie. Wnętrze koperty oraz ozdobna naklejka posiadają motyw pięknej gałązki konwalii. Jest to jedno z uniwersalnych zaproszeń na Komunię.

Zaproszenie na Komunię z personalizacją

Zaproszenie komunijne z personalizacją zdobione grafiką konwalii

Niecodzienne rozwiązanie

Kto powiedział, że zaproszenie komunijne musi być oczywiste. Oto kilka propozycji jak zaskoczyć naszych bliskich. Jednym z pomysłów może być zaproszenie komunijne dla Chrzestnych i Dziadków w pudełku. Wykonane jest z jasnego drewna owinięte białą wstęgą. W środku na wieczku znajduje się wypełnione zaproszenie. Dół zdobi ręcznie robiony srebrny krzyż ozdobiony piękną rozetą oraz srebrną wstęgą. Dzięki takiemu zaproszeniu najważniejsi goście poczują się jeszcze bardziej wyjątkowo. Jeśli chcesz, aby całe zaproszenie było czymś niespotykanym, wybór musi paść na te ze zdjęciem swojego dziecka. Tylko w naszym sklepie możecie ozdobić zaproszenie komunijne ze zdjęciem dziecka. Ręcznie robione zaproszenie na Komunię składa się z otwartej książeczki ozdobionej ażurowymi motywami oraz złotą wstęgą. W środku znajduję się osobna kartka z informacją o Komunii Świętej, a także zdjęciem dziecka w sepii. Koperta posiada ozdobną dziurę, aby złota kokarda pięknie prezentowała się po włożeniu zaproszenia do środka. Naszym kolejnym bestsellerem jest ręcznie robione zaproszenie opasane złotą wstążką. Zaproszenie posiada otwieraną okładkę wykonaną w jasnych kolorach ozdobioną ażurową rozetą, w środku znajduje się karta z personalizacją wykonana na wysokiej jakości czerpanym papierze. Wszystkie te zaproszenia komunijne sprawdzą się idealnie zarówno u dziewczynki jak i chłopca.

Zaproszenie na Komunię ręcznie zdobione

Ręcznie zdobione zaproszenia na Komunię dziecka

Kwiaty zawsze w modzie

Zwolenników tradycji ucieszy fakt, że w swoim asortymencie posiadamy wiele propozycji ze standardowymi motywami związanymi z sakramentem Komunii Świętej. Pierwsza propozycja to delikatne zaproszenie komunijne z motywem lilii i kielicha eucharystycznego. Brzoskwiniowa koperta z wnętrzem przyozdobionym w piękne kwiaty kryje w środku kwadratowe personalizowane zaproszenie na komunię. Ozdobna naklejka z kielichem i chlebem - symbol ciała i krwi Chrystusa, pięknie zamyka i zdobi całość. Jeśli jesteśmy na tyle odważni, by dodać troszkę koloru, warto zdecydować się na zaproszenia na Komunię z motywem winogron i kielicha w mocno fioletowej kopercie. Komplet posiada również naklejkę, która spaja zaproszenie. Ostatnią propozycją od nas jest tradycyjne biało-złote zaproszenie komunijne z elementem kielicha i hostii. Wszystko zapakowane w kopertę wykonaną z brązowego papieru. Środek oraz naklejka ozdobione zostały złotą hostią. Całość prezentuję się minimalistycznie oraz elegancko. Uniwersalność każdego z zaproszeń sprawiają, że nadają się na komunię dziewczynki oraz chłopca.

Zobacz inne propozycje zaproszeń na Komunię Świętą w kategorii ZAPROSZENIA:

Zaproszenia do wypisania

Zaproszenia personalizowane