Nowe produkty

Anioły na Komunię

Anioły dla gości na Pierwszą Komunię Świętą to upominek, który od kilku lat staje się coraz bardziej popularny. Jak zrobić podziękowania dla gości na Komunię? Dobrze sprawdzą się tutaj uniwersalne anioły z blistrem, które ucieszą zgromadzonych gości i sprawią, że nie zapomną tego dnia na długo. Aby podziękować za przybycie można oprócz figurki w...

Anioły dla gości na Pierwszą Komunię Świętą to upominek, który od kilku lat staje się coraz bardziej popularny. Jak zrobić podziękowania dla gości na Komunię? Dobrze sprawdzą się tutaj uniwersalne anioły z blistrem, które ucieszą zgromadzonych gości i sprawią, że nie zapomną tego dnia na długo. Aby podziękować za przybycie można oprócz figurki wręczyć starannie zapakowane czekoladki, lizaki komunijne czy personalizowane krówki. Podziękowania dla gości zostały wykonane z  największą starannością o każdy szczegół, z pewnością zachwycą każdego z gości. Nawet sam tekst jest dokładnie zaplanowany. Wszystko po to aby zobaczyć radość na twarzach gości.

Więcej

Anioły na Komunię Jest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
 • 4,98 zł

  Drewniany aniołek w eleganckim opakowaniu z motywem Hostii to wspaniała propozycja na upominki dla gości komunijnych. Tak przepięknie przygotowane podziękowanie zachwyci najbliższych i w wyjątkowy sposób wyrazi wdzięczność.

  4,98 zł
 • 4,98 zł

  Przepiękne upominek dla gości, którzy przybyli na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Śliczne drewniane aniołki umieszczone w eleganckich opakowaniach z tekstem podziękowania zachwyci najbliższych i w cudowny sposób wyrazi wdzięczność.

  4,98 zł
 • 3,98 zł

  Figurka aniołka to idealny sposób na podziękowanie dla gości. Zapakowany w przezroczysty woreczek nadaje się od razu do wręczenia. Upominek posiada dwustronny bilecik w kolorze biało-srebrnym wraz z tekstem podziękowania. To wyjątkowy sposób aby wyrazić swoją wdzięczność.

  3,98 zł
 • 3,98 zł

  Aniołek na przylepcu to gotowy upominek, który od razu nadaje się do wręczenia gościom. Zapakowany jest w przezroczysty woreczek wraz z dwustronnym biało-złotym bilecikiem. Jest to fantastycznie podziękowanie dla gości komunijnych, które na pewno pomoże wyrazić wdzięczność.

  3,98 zł
 • 3,98 zł

  Podziękowanie dla gości nie musi być nudne. Aniołek z drewna malowanego na biało i wyciętymi serduszkami. Opakowane w transparentne opakowanie upominek jest od razu gotowy do wręczenia. Wewnątrz opakowania znajduje się  bilecik z tekstem podziękowania dla gości.

  3,98 zł
 • 3,98 zł

  Gotowy upominek dla gości w postaci drewnianego aniołka z wyciętym sercem. Aniołek zapakowany jest w celofanowy woreczek wraz z dekoracyjnym bilecikiem. Tak przygotowany upominek możesz wręczyć gościom z okazji Chrztu lub Pierwszej Komunii Świętej.

  3,98 zł
 • 5,98 zł

  Wyjątkowy upominek dla gości komunijnych w postaci dziesiątki różańca w eleganckim opakowaniu. Dwustronny bilecik ozdobiony jest motywem Złotej Hostii oraz tekstem podziękowania. Całość prezentuje się przepięknie i jest gotowa do wręczenia gościom.

  5,98 zł
 • 3,49 zł

  Przepiękny drobny upominek dla gości komunijnych, który prezentuje się uroczo i pozwoli w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność najbliższym. Drewniany aniołek z motywem serduszka zapakowany w celofanowy woreczek i ozdobiony naklejką z imieniem dziecka i motywem Hostii zachwyci wszystkich gości. Tak przygotowany upominek można ułożyć na komunijnym stole...

  3,49 zł
 • 13,98 zł

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Komunię Świętą chłopca? Wspaniałym pomysłem jest podarowanie aniołka, który przedstawia klęczącego chłopca ze złożonymi rączkami. Aniołek ozdobiony jest bilecikiem z tekstem podziękowania w złotym lub srebrnym kolorze, dzięki czemu upominek jest gotowy do wręczenia najbliższym.

  13,98 zł
 • 13,98 zł

  Przepiękna forma podziękowania dla gości komunijnych, która w wyjątkowy sposób wyrazi wdzięczność. Śliczny aniołek przedstawiający dziewczynkę z wianuszkiem na głowie prezentuje się rewelacyjnie! DO figurki dołączony jest bilecik z tekstem podziękowania w złotym lub srebrnym kolorze.

  13,98 zł
 • 9,98 zł

  Wspaniałe podziękowanie dla gości w postaci drewnianego aniołka z pięknymi skrzydełkami i serduszkiem. Dodatkowo aniołek posiada dekoracyjną klamerkę, która pozwoli ozdobić aniołka bilecikiem z podziękowaniem. Aniołek cudownie prezentuje się na stojąco przy nakryciach gości. Idealna propozycja na upominki dla gości na Chrzest i Komunię dziecka, która w...

  9,98 zł
 • 3,98 zł

  Przepiękne aniołki wykonane z masy alabastrowej to wyjątkowa propozycja na upominki dla gości. Można je wręczyć najbliższym podczas uroczystości Chrztu lub Komunii Świętej dziecka.

  3,98 zł
 • 5,49 zł

  Przepiękna figurka przedstawiająca aniołka osłoniętego skrzydełkami pozwoli w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność i podziękować gościom za przybycie na uroczystość dziecka. Aniołek symbolizuje niewinność oraz czystość, dzięki czemu jest to idealna propozycja na upominki dla gości na Chrzest i Komunię.

  5,49 zł
 • 3,98 zł 4,98 zł

  Urocze podziękowanie dla gości, którzy przybyli na Chrzest lub Komunię dziecka? Cudowną propozycją jest śliczna zawieszka w postaci aniołka wewnątrz serduszka. Figurka wykonana jest z dbałością o najmniejszy szczegół i prezentuje się przepięknie!

  3,98 zł 4,98 zł
  Obniżka!
 • 15,98 zł

  Przepiękny aniołek trzymający w rączkach krzyżyk to wspaniały upominek dla gości komunijnych. Figurka ozdobiona jest również srebrnym bilecikiem z motywem Srebrnej Hostii oraz tekstem podziękowania. Aniołek w cudowny sposób wyrazi wdzięczność i pozwoli podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość.

  15,98 zł
 • 9,98 zł

  Jak podziękować gościom komunijnym? Idealnie sprawdzi się figurka aniołka trzymająca w dłoniach różaniec! Aniołek wykonany jest z precyzją i dbałością o szczegóły. Aby nabrał charakteru pamiątki można do niego doczepić personalizowany bilecik z imieniem dziecka.

  9,98 zł
 • 7,98 zł

  Porcelanowa figurka przedstawiająca ślicznego słonika z podniesioną trąbą do góry pozwoli w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność najbliższym podczas uroczystości Chrztu lub Komunii dziecka. Słonik prezentuje się niezwykle elegancko!

  7,98 zł
 • 1,69 zł

  Oryginalny i pomysłowy gadżet, który świetnie sprawdzi się podczas przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Personalizowana przypinka z imieniem dziecka i tekstem podziękowania pozwoli wyrazić w wyjątkowy sposób wdzięczność i podziękować gościom za przybycie.

  1,69 zł
 • 3,98 zł

  Oryginalny pomysł na podziękowanie dla gości komunijnych w postaci personalizowanego magnesu na lodówkę. Komunijny gadżet ozdobiony jest imieniem dziecka i motywem Złotej Hostii.

  3,98 zł
 • 3,98 zł

  Personalizowany magnes z imieniem dziecka i motywem Srebrnej Hostii to oryginalny pomysł na upominek dla gości komunijnych. Magnes na lodówkę pozwoli w wyjątkowy sposób podziękować najbliższym za przybycie na Komunię dziecka.

  3,98 zł
 • 22,98 zł

  Jak w wyjątkowy sposób ozdobić upominki dla gości komunijnych? Rewelacyjnym pomysłem są personalizowane naklejki z imieniem dziecka i eleganckimi motywami graficznymi, które podkreślą wspaniały charakter uroczystości.

  22,98 zł
 • 3,49 zł

  Piękne podziękowanie dla gości w formie baniek mydlanych w kształcie butelki szampana. Każdy upominek posiada personalizowaną naklejkę z grafiką konwalii oraz imieniem dziecka i datą.

  3,49 zł
 • 3,49 zł

  Szklana fiolka z korkiem umożliwia stworzenie oryginalnego podziękowania dla gości. Fiolki można wypełnić np herbatą, cukierkami lub płatkami róż. Wówczas taki mały upominek wygląda bardzo efektownie.

  3,49 zł
 • 25,00 zł

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • 20,00 zł

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Jak podziękowania dla gości komunijnych wręczyć?

Komunia Święta to wyjątkowy czas dla młodego chrześcijanina. Przygotowania do tego cudownego sakramentu trwają cały rok. Dziecko uczestniczy w kościelnych przygotowaniach, a rodzice stają na głowie, aby przyjęcie komunijne było jak najbardziej udane. Nic tak nie tworzy atmosfery przyjęcia jak zaproszeni goście. Aby podziękować im za przybycie, założenie odświętnych kreacji, prezent komunijny, modne od kilku sezonów stało się obdarowywanie zaproszonych drobnym upominkiem. Miły gest, który nas dużo nie kosztuje, a obdarowany poczuję się wyjątkowo. 

Aniołki na upominki dla gości na Komunię

Jeśli upominek ma pozostać z gościem na troszkę dłużej, a nasz budżet jest wystarczająco spory, proponujemy obdarować przybyłych gości małą figurką aniołka z masy alabastrowej. Aniołek występuje w czterech rodzajach i wykonany jest z największą dbałością o szczegóły. Goście na pewno zechcą postawić pamiątkę na półce w domu. Następną propozycją jest drewniany aniołek zawieszony na sznureczku. Może on być wykorzystany jako ozdoba choinkowa czy breloczek do kluczy. Ostatnią naszą propozycją na upominek dla gości komunijnych jest drewniana dziesiątka różańca w efektownym opakowaniu z motywem złotej hostii. W środku znajduję się liścik z podziękowaniami za obecność w tym szczególnym dniu. 

aniołek podziękowanie komunijne

Aniołek białe skrzydełka - jedno z popularniejszych podziękowań na przyjęcie komunijne

Aniołek z klamerką na komunię

Aniołek z klamerką - podziękowanie komunijne

Gotowe upominki z aniołkiem na Pierwszą Komunię Świętą

Jeżeli zależy Wam na tym, by wręczyć gościom już gotowe podziękowania warto wybrać zapakowane zestawy upominków komunijnych. Umieszczona w foliowych woreczkach w komplecie wraz z bilecikiem aniołki, czekoladki, praliny czy cukierki oczarują naszych najbliższych. Wybór takiego upominku pozwoli oszczędzić cenny czas. Dzięki akcentom Hostii i tekstowi podziękowania idealnie podkreślają komunijny charakter. Jednym z najpopularniejszych prezentów jest drewniany aniołek pięknie zapakowany w woreczek z bilecikiem, kokardką i motywem IHS. Jego naturalny wydźwięk i solidne wykonanie sprawia, że to świetna propozycja na Pierwszą Komunię.

drewniany aniołek na komunię

Drewniana aniołek w opakowaniu - pomysł na upominek dla gości komunijnych

Aniołek dla gości komuninych

Podziękowanie dla gości z aniołkiem

Zobacz wszystkie propozycje prezentów i upominków dla gości w kategorii DLA CHRZESTNYCH I GOŚCI:

Podziękowania dla Chrzestnych/Dziadków

Czekoladki komunijne

Krówki na Komunię

Lizaki na Komunię

Ciasteczka z wróżbą na Komunię

Anioły na Komunię

Świeczki na upominki Komunia

Miód na upominki komunijne

Migdały i cukierki na Komunię

Dodatki do prezencików

Pudełeczka i woreczki na upominki

Pudełka na ciasto dla gości