Balony na Roczek

Balony na Roczek dla dziewczynki i chłopca. Dzięki nim możesz w wyjątkowy sposób przystroić wnętrze podczas przyjęcia. Balony z helem możesz układać w różne przestrzenne dekoracje tworząc z nich balonowe girlandy. Balony z nadrukiem jedynki, od razu będą przywodzić na myśl roczek. Balony lateksowe oraz balony foliowe to zestaw, o którym nie możesz zapomnieć dekorując sale na przyjęcie!

Balony na Roczek Jest 46 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 46 elementów

Balony na Roczek

Balony na Roczek to świetna dekoracja wnętrza na Wasze przyjęcie.  Świetnie sprawdzą się balony na Roczek z helem, z których możecie stworzyć wyjątkowe aranżacje na Waszą uroczystość. Pięknie udekorują każde wnętrze i cudownie będą prezentować się na pamiątkowych fotografiach. Chcąc zakupić dużą ilość tych dekoracji, idealnym rozwiązaniem mogą być balony na Roczek zestaw, w którym otrzymujecie ozdoby utrzymane w jednej stylistyce o niższej cenie. W zależności od Waszych preferencji możecie postawić na balony foliowe lub lateksowe. Podczas wyboru kierujcie się najnowszymi trendami na sezon 2020 i stwórzcie niezwykle wyjątkowe aranżacje na Roczek Waszego malucha. 

Balony lateksowe z napisami

Jednym z najbardziej popularnych wariantów balonów są balony lateksowe. Na Roczek Waszego dziecka, świetnie sprawdzą się balony z napisami. Świetnie podkreślają charakter uroczystości i cudownie się prezentują. Dla dziewczynki idealnym rozwiązaniem będą balony w białym kolorze z różowym napisem „Mam już Roczek!” oraz grafiką cyfry „1” z drugiej strony. Wyglądają bardzo uroczo i subtelnie. Świetnie będą współgrać z pozostałymi dekoracjami z takim motywem. Wypełniając je helem, możecie stworzyć wyjątkowe aranżacje, które na pewno zachwycą Waszych najbliższych. Dla chłopców świetnie sprawdzą się balony w błękitnej wersji. 

Balony na roczek lateksowe

Balony na roczek dla dziewczynki

Balony transparentne

Wśród najnowszych trendów na sezon 2020 królują balony transparentne. Jest to wersja balonów lateksowych, które są wykonane z przezroczystego materiału. Są świetnym rozwiązaniem, aby umieścić na nich wyjątkowy napis z grafiką lub kolorowe konfetti w ich wnętrzu. Na Roczek idealnym wariantem będą balony transparentne z różową lub błękitną grafiką cyfry „1”. Balon wygląda bardzo estetycznie i na pewno sprawi, że nikt nie będzie miał wątpliwości co do okazji przyjęcia. Świetnie będą wyglądały w kompozycjach z jednokolorowymi balonami. Bardzo ciekawym wariantem jest zestaw sześciu balonów, w którym znajdziecie trzy transparentne balony oraz trzy w jasnoróżowym kolorze. Na wszystkich widnieje na napis “One” oraz “1st Birthday”. Świetnie podkreślają charakter uroczystości i cudownie się prezentują. Świetnym pomysłem będą również klasyczne balony transparentne z kolorowym konfetti wewnątrz. W zależności od motywu przewodniego przyjęcia zdecydujcie się na złoto, róż lub błękit.  

Balony na roczek dla chłopca transparentne

Balony na roczek chłopca transparentne

Balony foliowe

Niezwykle popularne stają się balony foliowe. Jest to niezwykle atrakcyjny dodatek, który świetnie udekoruje wnętrze Waszego przyjęcia. Warto mieć przynajmniej jeden taki balon na swojej uroczystości. Na Roczek najlepiej sprawdzi się balon w kształcie cyfry ”1”. Idealnie podkreśli charakter przyjęcia i świetnie będzie się prezentować na pamiątkowych zdjęciach. Napis z foliowych balonów „ROCZEK” również będzie bardzo dobrym wyborem. Znakomicie będzie wyglądał na ściance fotograficznej lub na ścianie za krzesełkiem solenizanta. Dzięki takim dekoracjom Wasze przyjęcie zostanie na pewno bardzo pozytywnie odebrane. 

Balon foliowy 1Balon foliowy w kształcie cyfry 1

Zobacz wszystkie produkty na Roczek w kategoriach:

Zaproszenia na Roczek

Serwetki na Roczek

Balony na Roczek

Dekoracje na Roczek - zestawy

Tort na Roczek dekoracje

Upominki na Roczek

Słomki na Roczek

Leśne zwierzątka

Różowo-złota jedynka

Niebiesko-złota jedynka