Nowe produkty

Promocje

Podziękowania dla Świadków

Podziękowania dla Świadków, które wręczysz im w ten wyjątkowy dzień. Ślub jest wydarzeniem równie ważnym dla świadków dlatego wręczając im upominek wyrazisz swoją wdzięczność za pełnienie tak ważnej funkcji. Bardzo modne podziękowania dla świadków do kubki czy skrzyneczki z różnymi gadżetami. Bogaty wybór prezentów dla świadka oraz świadkowej. Podziękowania w zabawnej formie, które wywołają uśmiech na ich twarzach. Spraw by świadkowie zapamiętali ten dzień na długo!

Podziękowania dla Świadków 

Podkategorie

  • Prezenty dla Świadkowej

    Pomysły na prezenty dla Świadkowej, które spodobają się każdej kobiecie. Jeśli szukasz upominku dla świadkowej koniecznie przejrzyj tę kategorię! Bransoletka jako prezent da Świadkowej, a może szlafrok. Wszystko zależy od twojego wyboru. Zastanów się dobrze z czego ucieszyła by się twoja Świadkowa i wręcz jej prezent, który wywoła wiele uśmiechu i radości.

  • Podziękowanie dla Świadka

    Podziękowanie dla świadka można wręczyć w różniej formie. Zazwyczaj jest to upominek, który dodatkowo może być pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Wiele osób decyduje się na podziękowanie w skrzynce wewnątrz której ukryte są róże prezenty. Oryginalny podziękowanie dla świadka takie jak drewniana muszka sprawi mu wiele radości. Eleganckim prezentem jest również alkohol. Zapakowany w ozdobne opakowanie, jest od razu gotowy do wręczenia.

Podziękowania dla świadków

Oprócz Pary Młodej podczas ślubu bardzo ważne są jeszcze dwie inne osoby - świadkowie. To oni towarzyszą Młodym podczas wejścia na nową ścieżkę życia dlatego warto ich wyróżnić na tle innych gości. Najlepszym sposobem jest obdarowanie ich prezentami. Bardzo często są to prezenty personalizowane. Dzięki czemu taki upominek będzie pamiątką na wiele lat. Personalizowane prezenty nadają charakteru, prezent stworzony z specjalnie z myślą o danej osobie jest dużo bardziej osobisty niż prezent uniwersalny.  Pomysłów na prezenty dla Światków jest naprawdę wiele. Cechuje je piękna grafika. Dzięki niej można dopasować do siebie prezent Świadka i Świadkowej.Warto jednak pamiętać o tym co lubią a czego nie lubią osoby, które planujesz obdarować i wybrać prezent pasujący do ich charakteru!

Prezenty dla Świadkowej

Prezent dla Świadkowej to nie lada wyzwanie dla każdej Panny Młodej. W końcu na Świadkową wybiera się osobę, która jest dla nas niezwykle ważna. Dlatego nie można zapomnieć o podziękowaniu jej. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Świadkowa poświęca naprawę wiele czau na organizację ślubu oraz całego przyjęcia. Często wkłada bardzo wiele wysiłku w to aby wszytko było tak jak sobie wymarzyła to Panna Młoda. Ale jaki upominek jej wręczyć? Bardzo popularne są bransoletki w ozdobnych, personalizowanych pudełkach. Taki upominek Świadkowa może nosić zawsze przy sobie, wiedząc jak duże ma ona dla niej znaczenie. Innym bardzo praktycznym upominkiem jest satynowy szlafrok z nadrukiem. Eleganckie zdobienia oraz modna grafika sprawia, ze szlafrok wpisuje się w aktualne trendy. Równie popularne stają się ostatnio kubki z imieniem, dlatego że jest to trwały upominek jak wiele lat. Można go potraktować również jako dodatek do właściwego prezentu. Najważniejsze jest jednak to aby chociaż w najmniejszy sposób podziękować Świadkowej.

Prezent dla Świadkowej bransoletka

Prezent dla Świadkowej bransoletka

Prezent dla Świadkowej kubek z imieniem

Prezent dla Świadkowej kubek z imienem

Podziękowania dla Świadka

Jeśli Panna Młoda wybiera podziękowanie dla swojej Świadkowej tak Pan Młody wybiera go dla swojego Świadka. Kumpelskie relacje sprawiają, że prezent jest bardzo często zabawny. Jakie są propozycje podarunków dla Świadka? Może to być drewniana muszka, którą bez problemu Świadek może założyć np podczas wesela. bardzo męskim prezentem jest także wielofunkcyjną kartą, zapakowaną w personalizowane pudełko. Istnieje również kubek w wersji dla Świadka z bardzo elegancką czarno-biała grafiką. Bardzo często Pan Młody decyduje się na wręczenie Świadkowi butelki szampana, dzięki któremu mogą wspólnie wznieść toast za ten ważny dzień! Nawet najmniejszy upominek wyróżni Świadka.

Podziękowanie dla Świadka drewniana muszka

Podziękowanie dla Świadka drewniana muszka

Zobacz wszystkie prezenty dla Świadków dostępne w kategoriach:

Prezenty dla Świadkowej

Podziękowania dla Świadka