Nowe produkty

Promocje

Podziękowanie dla Świadka

Podziękowanie dla świadka można wręczyć w różniej formie. Zazwyczaj jest to upominek, który dodatkowo może być pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Wiele osób decyduje się na podziękowanie w skrzynce wewnątrz której ukryte są róże prezenty. Oryginalny podziękowanie dla świadka takie jak drewniana muszka sprawi mu wiele radości. Eleganckim prezentem jest również alkohol. Zapakowany w ozdobne opakowanie, jest od razu gotowy do wręczenia.

Podziękowanie dla Świadka Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka w płaskim pudełku kraft MUCHA Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka w płaskim...

  Podziękowanie dla Świadka w pudełku wewnątrz którego znajduje się drewniana mucha. Tak upominek Świadek może wykorzystać już w dniu ślubu, co sprawi wszystkim wiele radości. Pudełko jest personalizowane imionami Pary Młodej oraz imieniem Świadka.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka w płaskim pudełku kraft KARTA WIELOZADANIOWA Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka w płaskim...

  Podziękowanie dla Świadka w pudełku. Wewnątrz znajduje się wielofunkcyjna karta wraz z instrukcja jej wszystkich możliwości. Pudełko zdobione jest personalizowaną kartką z zabawnym napisem. Będzie to z pewnością piękna pamiątka tego dnia!

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Bimber Pędzony Nocą w skrzyni Z IMIENIEM
  45,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Bimber Pędzony...

  Eleganckie podziękowanie dla Świadka! Drewniana skrzynia z butelką do której możesz wlać własny alkohol. Skrzynka personalizowana jest imieniem Świadka oraz imionami Pary Młodej. Upominek w męskim stylu z pewnością oczaruje Świadka.

  45,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka CZTEROPAK KRAFT Z IMIENIEM
  12,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka CZTEROPAK KRAFT...

  Kartonowy czteropak na piwa jako podziękowanie dla Świadka. Czteropak jest personalizowany imieniem Świadka oraz imionami Pary Młodej. Tekturowy czteropak to idealny sposób aby wręczyć Świadkowi trochę alkoholu.

  12,98 zł
 • SZAMPAN na podziękowanie dla Świadka w skrzyni ZŁOTY +IMIĘ
  49,98 zł
  SZAMPAN na podziękowanie dla Świadka w...

  Wyjątkowe podziękowanie dla Świadka w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajduje się mała butelka z szampanem, która pomoże wznieść toast za Parę Młodą. Skrzyneczka jest personalizowana imieniem Świadka oraz imionami Pary Młodej. Tak skomponowany zestaw to idealny wybór.

  49,98 zł
 • KUBEK dla Świadka Z IMIENIEM Black
  36,98 zł
  KUBEK dla Świadka Z IMIENIEM Black

  Podziękowanie dla Świadka w praktycznym wydaniu! Elegancki kubek z personalizowanym nadrukiem idealnie sprawdzi się jako upominek dla tak ważniej osoby. Biało-czarna grafika sprawia, że kubek prezentuje się bardzo elegancko.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Świadka Z IMIENIEM Frak
  36,98 zł
  KUBEK dla Świadka Z IMIENIEM Frak

  Kubek podziękowanie dla Świadka to idealna propozycja praktycznego upominku. Dekorowany czarno-białą grafiką jest wyjątkową pamiątką z dnia ślubu. Kubek personalizowany jest imieniem Świadka, dlatego nie ma wątpliwości do kogo należy.

  36,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka w drewnianym pudełku Frak
  29,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka w drewnianym...

  Podziękowanie dla Świadka w drewnianym pudełku. Wewnątrz znajduje się pudełeczko w kształcie serca wypełnione cukierkami. Skrzyneczka jest personalizowana -  zawiera imię Świadka oraz imiona Pary Młodej. Jest to trwała i efektowna pamiątka.

  29,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka w drewnianym pudełku KACÓWKA Czekoladowe LOVE
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka w drewnianym...

  Zabawne podziękowanie dla Świadka w drewnianej skrzyneczce. W środku znajduje się buteleczka ze śmiesznym napisem. Buteleczkę możesz wypełnić ulubionym napojem. Dając taki prezent, sprawisz wiele radości osobie obdarowanej.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka w drewnianym pudełku Bride&Groom
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka w drewnianym...

  Drewniane pudełeczko z upominkami jako podziękowanie dla Świadka. Wewnątrz znajduje się pudełeczko w kształcie fraka, które możesz wypełnić dowolnym upominkiem. Dodatkowo w skrzyneczce umieszczone zostały czekoladki oraz otwieracz z napisem. Prezent to najlepszy sposób podziękowania.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka w drewnianym pudełku KACÓWKA
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka w drewnianym...

  Pudełko z naturalnego drewna wewnątrz którego została umieszczona buteleczka, to propozycja podziękowania dla Świadka. Buteleczkę możesz wypełnić ulubionym napojem. Skrzyneczka jest personalizowana, dlatego nie będzie wątpliwości do kogo należy.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka w drewnianym pudełku KACÓWKA Kwiaty Boho
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka w drewnianym...

  Podziękowanie dla Świadka zamknięte w skrzyneczce z naturalnego drewna. Wewnątrz znajduje się buteleczka z zabawnym napisem, którą możesz uzupełnić ulubionym napojem. Tak przygotowany upominek będzie pamiątką na długie lata!

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka w drewnianym pudełku KACÓWKA Marsala&Gold
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka w drewnianym...

  Podziękowanie dla Świadka w personalizowanej skrzyneczce. Dekorowane karteczkę z tekstem podziękowania oraz imionami Świadka i Pary Młodej. W zestawie znajduje się również buteleczka do samodzielnego wypełnienia ulubionym napojem.

  39,98 zł
 • SZAMPAN podziękowanie dla Rodziców/Świadków w skrzyni Marsala&Gold
  49,98 zł
  SZAMPAN podziękowanie dla...

  Prezent dla Świadkowej w formie pięknej skrzyneczki z musującym szampanem z pewnością jest oryginalnym podarunkiem i podziękowanie za wkład w organizację uroczystości Ślubu. Twoja przyjaciółka z pewnością ucieszy się an ten wyjątkowy prezent.

  49,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w płaskim pudełku Marsala&Gold
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w płaskim...

  Prezent dla Świadkowej to wyjątkowy gest podziękowania dla bliskiej osoby. Jest to forma docenienia ogromnego wkładu w uroczystość Ślubu. Oryginalnym pomysłem na prezent jest skromna biżuteria, umieszczona w pięknym, drewnianym pudełeczku. Wraz z personalizacją zestaw jest pięknym gestem podziękowania dla Świadkowej.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców/Świadków z czekoladkami Marsala&Gold
  49,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców/Świadków z...

  Prezent dla Świadkowej w formie słodkiego upominku to z pewnością fantastyczny pomysł, który zadowoli bliską osobę. Jest to symboliczny gest wdzięczności za poświęcony czas na wspólną organizację uroczystości Ślubu.

  49,98 zł
 • SZAMPAN podziękowanie dla Rodziców/Świadków w skrzyni Zapach Piwonii
  49,98 zł
  SZAMPAN podziękowanie dla...

  Prezent dla Świadkowej powinien być wyjątkowy. Proponujemy wspaniałego szampana o smaku truskawkowym w drewnianej skrzyni dekoracyjnej. Jest to wyjątkowa propozycja podziękowania Świadkowej za jej trud włożony w organizację uroczystości Ślubu.

  49,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Podziękowania dla Świadka

Podziękowania dla Świadka powinny być bardzo oryginalne i pamiątkowe. Warto sprawić swojemu najlepszemu przyjacielowi radość i okazać swoją wdzięczność za pełnioną przez niego funkcję. Tekst podziękowania dla Świadka, rodzaj, odpowiednie grafiki - wszystkie elementy są bardzo istotne. Coraz częściej stawia się na bardzo pamiątkowe i eleganckie upominki, odchodząc jednocześnie od tych bardzo zabawnych i kiczowatych. Ciekawym rozwiązaniem może być podziękowanie w pudełku, piękny kubek lub dobry alkohol. Wasz przyjaciel na pewno poczuje się wyjątkowo i ucieszy się z takiego upominku.

Podziękowanie dla Świadka w pudełku

Bardzo ciekawą i atrakcyjną propozycją upominku dla Świadka może być karta z podziękowaniem i drobnym gadżetem w eleganckim pudełku. Zwracając uwagę na najnowsze trendy na sezon 2020, warto postawić na rustykalną stylistykę i wykończenia kraftowe. Dzięki temu Wasz prezent na pewno będzie zapamiętane. W pudełku wykonanym z papieru w naturalnym, brązowym kolorze znajduje się atrakcyjna mucha dla Świadka. Na wieczku umieściliśmy świetną grafikę i tekst podziękowania dla Świadka. Główną grafiką jest latająca mucha nawiązująca do tekstu, widniejącego na karcie - Świadek tak świetny, że mucha nie siada. Karta została wykonana w bardzo minimalistyczny sposób, wykorzystując jedynie czarno-białą kolorystykę. Personalizacja takiego upominku sprawia, że prezentuje się bardzo oryginalnie i unikatowo. Świadek po otrzymaniu takiego podziękowania, na pewno będzie bardzo zaskoczony i zadowolony. 

Podziękowanie dla świadka

Podziękowanie dla Świadka w pudełku

Kubek dla Świadka

Coraz częściej wybieraną propozycją jest zdecydowanie kubek. Wybieramy odpowiednie warianty na wszelkie okazje i jako prezent na różne święta. Dlaczego więc nie postawić na taki upominek podczas podziękowania Świadkowi? Warto jednak postawić na coś bardzo oryginalnego i niespotykanego. Wspaniałym wyborem będzie biały kubek z czarnymi elementami graficznymi i pięknym tekstem. Na kubku widnieje napis „Super Świadek” oraz personalizacja imieniem Waszego przyjaciela. Dodatkowo umieściliśmy na nim geometryczne elementy ozdobne, które pięknie dopełniają całość.

Kubek dla świadka

Kubek podziękowanie dla Świadka

Alkohol jako podziękowania dla Świadka

Niezwykle popularnym podziękowaniem dla najlepszego przyjaciela za pełnienie ważnej funkcji Świadka jest zdecydowanie alkohol. Warto postawić na wyjątkowo dobry trunek, który spodoba się Waszemu przyjacielowi. Wspólnie będziecie mogli świętować udaną imprezę i rozpoczęcie nowej drogi życia, wznosząc toast właśnie takim alkoholem. Świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w butelkę z personalizowaną etykietą, dzięki czemu całość będzie jeszcze bardziej oryginalna i unikatowa.

Podziękowanie dla Świadka

Podziękowanie dla Świadka z alkoholem

Zobacz wszystkie produkty dostępne w kategorii PREZENTY:

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty na Chrzest

Prezenty na roczek

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na 18

Prezenty na panieński

Prezenty na ślub dla Pary Młodej

Podziękowania dla świadków

Jak powiedzieć o ciąży?