Podziękowanie dla Świadka

Podziękowanie dla świadka można wręczyć w różniej formie. Zazwyczaj jest to upominek, który dodatkowo może być pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Wiele osób decyduje się na podziękowanie w skrzynce wewnątrz której ukryte są róże prezenty. Oryginalny podziękowanie dla świadka takie jak drewniana muszka sprawi mu wiele radości. Eleganckim prezentem jest również alkohol. Zapakowany w ozdobne opakowanie, jest od razu gotowy do wręczenia.

Podziękowanie dla Świadka Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Podziękowania dla Świadka

Podziękowania dla Świadka powinny być bardzo oryginalne i pamiątkowe. Warto sprawić swojemu najlepszemu przyjacielowi radość i okazać swoją wdzięczność za pełnioną przez niego funkcję. Tekst podziękowania dla Świadka, rodzaj, odpowiednie grafiki - wszystkie elementy są bardzo istotne. Coraz częściej stawia się na bardzo pamiątkowe i eleganckie upominki, odchodząc jednocześnie od tych bardzo zabawnych i kiczowatych. Ciekawym rozwiązaniem może być podziękowanie w pudełku, piękny kubek lub dobry alkohol. Wasz przyjaciel na pewno poczuje się wyjątkowo i ucieszy się z takiego upominku.

Podziękowanie dla Świadka w pudełku

Bardzo ciekawą i atrakcyjną propozycją upominku dla Świadka może być karta z podziękowaniem i drobnym gadżetem w eleganckim pudełku. Zwracając uwagę na najnowsze trendy na sezon 2020, warto postawić na rustykalną stylistykę i wykończenia kraftowe. Dzięki temu Wasz prezent na pewno będzie zapamiętane. W pudełku wykonanym z papieru w naturalnym, brązowym kolorze znajduje się atrakcyjna mucha dla Świadka. Na wieczku umieściliśmy świetną grafikę i tekst podziękowania dla Świadka. Główną grafiką jest latająca mucha nawiązująca do tekstu, widniejącego na karcie - Świadek tak świetny, że mucha nie siada. Karta została wykonana w bardzo minimalistyczny sposób, wykorzystując jedynie czarno-białą kolorystykę. Personalizacja takiego upominku sprawia, że prezentuje się bardzo oryginalnie i unikatowo. Świadek po otrzymaniu takiego podziękowania, na pewno będzie bardzo zaskoczony i zadowolony. 

Podziękowanie dla świadka

Podziękowanie dla Świadka w pudełku

Kubek dla Świadka

Coraz częściej wybieraną propozycją jest zdecydowanie kubek. Wybieramy odpowiednie warianty na wszelkie okazje i jako prezent na różne święta. Dlaczego więc nie postawić na taki upominek podczas podziękowania Świadkowi? Warto jednak postawić na coś bardzo oryginalnego i niespotykanego. Wspaniałym wyborem będzie biały kubek z czarnymi elementami graficznymi i pięknym tekstem. Na kubku widnieje napis „Super Świadek” oraz personalizacja imieniem Waszego przyjaciela. Dodatkowo umieściliśmy na nim geometryczne elementy ozdobne, które pięknie dopełniają całość.

Kubek dla świadka

Kubek podziękowanie dla Świadka

Alkohol jako podziękowania dla Świadka

Niezwykle popularnym podziękowaniem dla najlepszego przyjaciela za pełnienie ważnej funkcji Świadka jest zdecydowanie alkohol. Warto postawić na wyjątkowo dobry trunek, który spodoba się Waszemu przyjacielowi. Wspólnie będziecie mogli świętować udaną imprezę i rozpoczęcie nowej drogi życia, wznosząc toast właśnie takim alkoholem. Świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w butelkę z personalizowaną etykietą, dzięki czemu całość będzie jeszcze bardziej oryginalna i unikatowa.

Podziękowanie dla Świadka

Podziękowanie dla Świadka z alkoholem

Zobacz wszystkie produkty dostępne w kategorii PREZENTY:

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty na Chrzest

Prezenty na roczek

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na 18

Prezenty na panieński

Prezenty na ślub dla Pary Młodej

Podziękowania dla świadków

Jak powiedzieć o ciąży?