Nowe produkty

Anioł Stróż

Dekoracje na Chrzest Święty w rustykalnym stylu cieszą się bardzo dużą popularnością. Wielu rodziców decyduje się właśnie na ten, dość minimalistyczny motyw. Ta kolekcja dekoracji na Chrzest jest dodatkowo zdobiona grafiką Anioła Stróża w równie rustykalnym stylu. Dekoracje pasują na Chrzest chłopca i dziewczynki. Najlepiej komponują się z dodatkami w odcieniach brązu oraz bieli. Jutowe oraz drewniane dodatki to idealna kompozycja na Chrzest dziecka. Aniołek, który zdobi wszystkie dekoracje przypomina o uroczystości Chrztu Świętego oraz podkreśla niewinność dziecka.

Anioł Stróż 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów

Dekoracje na Chrzest z aniołkiem

Przyjęcie przez maluszka sakramentu Chrztu Świętego to pierwsze tak ważne święto w życiu dziecka. Dlatego warto zadbać o to, żeby wszystko było idealnie. Tyczy się to również aranżacji całego przyjęcia. Bardzo ważnym elementem jest stół. To przy nim goście spędzą najwięcej czasu podczas całego uroczystego przyjęcia. Dekoracje na Chrzest z aniołkiem podkreślą charakter Święta oraz symbolizują niewinność dziecka. Kolekcja zaprojektowana jest w stylu rustykalnym. Najlepiej komponuje się z dodatkami w kolorach brązu i bieli oraz różnymi drewnianymi elementami. Grafika aniołka nadrukowana jest na poszczególne elementy kolekcji. Personalizowane dekoracje na Chrzest dziecka będą bardzo oryginalnym dodatkiem do każdego przyjęcia.

Zaproszenia na Chrzest z aniołkiem

Organizowanie przyjęcia należy zacząć od zaproszenia gości. Jeśli planujesz przyjecie z okazji Chrztu warto zaprosić gości wcześniej, aby dać im czas na zorganizowanie czasu wolnego. Zaproszenia najlepiej jest wręczyć osobiście. Zaproszenia na Chrzest z aniołkiem należy samodzielnie wypełnić. Wewnątrz każdej kartki znajduje się tekst do samodzielnego wypisania zawierający najważniejsze informacje. Dzięki temu goście poczują się wyjątkowo, w końcu samodzielnie wypisywanie zaproszeń zajmuje trochę czasu. Ten wzór pasuje zarówno na uroczystość dziewczynki jak i chłopca.

Zaproszenia na Chrzest aniołek

Zaproszenie na Chrzest do wypisania

Podziękowania dla gości Chrzest

Aby umilić gościom czas spędzony na uroczystości warto zadbać o drobny upominek. Najczęściej wybierane są w tym celu różne słodkości. Czekoladki z imieniem dziecka oraz datą to hit podziękowań dla gości. Można je zapakować w kolorowe woreczki z organzy i ułożyć obok nakryć gości. Innym często wybieranym upominkiem są lizaki, które spodobają się zwłaszcza dzieciom zaproszonym na uroczystość. Do każdego lizaka dołączona jest naklejka z imieniem dziecka lub personalizowany bilecik. Upominki możesz stworzyć również samodzielnie. Wystarczy w pudełeczka na podziękowania dla gości wrzucić słodkości takie jak migdały w lukrze. Tak przygotowany upominek będzie również dodatkową dekoracją stołu. Upominki nie są obowiązkiem ale dzięki nim wywołasz radość na twarzach gości.

podziekowanie dla gości chrzest czekoladka

Podziękowanie dla gości czekoladka

Pudełeczka na upominki dla gości Chrzest

Pudełeczka na upominki dla gości