Informacja

Nowe produkty

Serwety komunijne pod talerze

Serwety komunijne pod talerze mogą okazać się interesującym dodatkiem do uroczystego stołu. Pięknie udekorowany stół może prezentować się wytwornie i elegancko. Okrągłe, ażurowe dekoracje strojnie wystają spod talerza. Do dopełnienia całości służą mniejsze serwetki pod filiżanki i kubeczki. Połączenie to sprawia, że stół wygląda przemyślanie i wyszukanie. W tym sezonie komunijnym, najmodniejsze są połyskujące złote i srebrne serwety, wykonane z największą starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wybór jest bardzo różnorodny a serwety zarówno te papierowe jak i flizelinowe na pewno zachwycą gości. Sklep internetowy oferuje również inne, najmodniejsze w tym sezonie dekoracje stołu takie jak obrus czy bieżnik.     

Serwety komunijne pod talerze  

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Serwety komunijne pod talerze

Przemyślanie udekorowany stół na Komunię prezentuję się wykwintnie i stylowo. Z dbałością o najmniejszy szczegół staramy się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pomóc w tym może użycie serwet pod talerze. Okrągłe, ażurowe dekoracje strojnie wystające spod talerzy gości. Nadadzą się także pod potrawy czy ciasta. Aby całość wyglądała jak najlepiej, można posłużyć się mniejszymi serwetkami pod filiżanki i kubeczki. Komplet sprawia, że stół wygląda bardziej reprezentatywnie i okazalej.

Połyskujące serwety z ażurowymi wycięciami - Bestseller

W tym sezonie komunijnym najmodniejsze są przepięknie połyskujące złote i srebrne podkładki, wykonane z największą starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Złote podkładki pod talerze będą idealnym uzupełnieniem dekoracji w odcieniach biało - złotym. Końce serwetki wykończone są ozdobną koronką. Do aranżacji w odcieniach bieli i srebra idealne będą srebrne podkładki pod talerze wykończone dekoracyjną ażurową koronką. Sprawdzą się przy uroczystości w kolorystyce chłodnej, w modnym srebrnym kolorze. Dopełnią całość aranżacji stołu, dzięki czemu będzie się prezentował elegancko i wytwornie. 

złote podkładki pod talerze na stół komunijny

Złote podkładki pod talerze z ażurowymi wycięciami

srebrne podkładki na stół komunijny

Eleganckie srebrne podkładki pod talerze na stół komunijny

Tłoczone serwetki do wykorzystania na różne sposoby

Dzięki swojemu niepowtarzalnemu kształtowi i wyciętymi brzegami serwetka może być wykorzystana jako podkładka pod talerz bądź uzupełnienie dekoracji serwetek zwiniętych w rożek. Piękne, efektowne tłoczenia będą ozdobą każdego stołu. Serwetki występują w trzech kolorach: złotym, białym i srebrnym. Wykonane z największą starannością i dbałością o każdy szczegół zachwycą gości i będą prezentować się pięknie na pamiątkowych zdjęciach.

Białe podkładki do dekoracji stołu

Delikatne, ażurowe serwetki pod talerze, dzięki swojemu uniwersalnemu kolorowi - bieli, z łatwością skomponują się z innymi komunijnymi dekoracjami. Pięknie wycinany laserowo wzór wykonany z największą starannością, będzie efektownie wystawać spod talerzy. Dla perfekcyjnego efektu warto dołączyć do zakupu małe ażurowe serwetki pod kubeczki czy filiżanki. Dzięki takiemu zestawowi stół komunijny będzie wyglądał niepowtarzalnie i spójnie. Goście komunijni będą mogli podziwiać starannie zastawiony stół, który pięknie uzupełni resztę dekoracji komunijnych.