Nowe produkty

Promocje

Fajne prezenty

Fajne prezenty, które możesz wręczyć na urodziny, imieniny czy inne uroczystości. Wyjątkowe personalizowane notatniki, w których można umieścić prywatne zapiski na przykład z podróży. Notatniki dla dzieci, kobiet oraz mężczyzn z kolorowymi okładkami. Fajne pomysły na prezent urodziny oraz drobiazgi na prezent. Praktyczne prezenty takie jak szlafroki czy notesy, przydadzą się każdej obdarowanej osobie! Znajdź u nas prezent dla przyjaciółki, dziewczyny lub chłopaka!

Fajne prezenty 

Podkategorie

  • Notatniki z imieniem na prezent

    Notatniki z imieniem to bardzo praktyczny pomysł na prezent. W tak przygotowanym notatniku, można zebrać wszystkie prywatne zapiski. Notatnik z imieniem to pomysł na prezent dla dziewczyny, chłopka czy dzieci. Różnorodne okładki można dopasować do wielu okazji. Z pewnością znajdziesz okładkę, która będzie najlepiej pasować do obdarowanej osoby. Notatnik może posłużyć również jako pamiętnik lub dziennik na notatki.

  • Szlafroki z imieniem

    Szlafrok z imieniem to pomysł na prezent, który spodoba się każdej kobiecie. Satynowy szlafrok umili poranek oraz będzie wyjątkowym dodatkiem wieczoru. Szlafrok posiada personalizację, dlatego nie będzie problemu z rozpoznaniem do kogo należy. Nadruk imienia sprawia, że prezent staje się bardzo osobisty. Taki prezent możesz podarować przyjaciółce, córce czy żonie. Szlafroki wykonane są z cienkiej satyny, dlatego sprawdzą się idealnie nawet na upalne dni.

  • Fartuchy kuchenne z imieniem

    Fartuchy kuchenne z imieniem na prezent. Nie wiesz co podarować na urodziny, imieniny czy święta? Fartuch z imieniem będzie idealną propozycja. Fartuchy dostępne są w różnorodnych kolorach z zabawnymi napisami. Personalizowany fartuch przyda się zarówno kobietom jak i mężczyznom. Dzięki nadrukowi imienia fartuch staje się osobistym prezentem, który możesz wręczyć na różnego rodzaju okazje.