Informacja

Nowe produkty

Notatniki z imieniem na prezent

Notatniki z imieniem to bardzo praktyczny pomysł na prezent. W tak przygotowanym notatniku, można zebrać wszystkie prywatne zapiski. Notatnik z imieniem to pomysł na prezent dla dziewczyny, chłopka czy dzieci. Różnorodne okładki można dopasować do wielu okazji. Z pewnością znajdziesz okładkę, która będzie najlepiej pasować do obdarowanej osoby. Notatnik może posłużyć również jako pamiętnik lub dziennik na notatki.

Notatniki z imieniem na prezent 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Fajne prezenty na różne okazje - dla dziecka, dla chłopaka i dla dziewczyny

Brak pomysłu na wyjątkowy prezent, zero inspiracji i mało czasu na wyszukanie odpowiedniej propozycji? Nic straconego. Super prezent to personalizowany upominek, który zachwyci każdego. W ofercie sklepu internetowego 1001dekoracji.pl można znaleźć doskonałe propozycje na wyjątkowy i osobisty prezent na urodziny lub inne okazje. Personalizowany notatnik z imieniem na prezent to doskonały pomysł na urodziny dziecka, dzień chłopaka, dzień mamy i inne okoliczności. Fajne prezenty to szeroki wachlarz produktów wysokiej jakości, które z pewnością zachwycą obdarowywanych.

Doskonały prezent na Dzień Matki!

Notatnik z imieniem może stać się doskonałym przepiśnikiem, który idealnie pasuje na prezent dla mamy na Dzień Matki. Zeszyt na przepisy w białym kolorze i sztywnej oprawie w formacie A4 posiada 100 czystych kartek, przez co nie zabraknie w nim miejsca na tradycyjne przepisy. Okładka notatnika jest ozdobiona specjalną, samoprzylepną naklejką z wybraną grafiką i imieniem obdarowywanej. Dla mamy idealna będzie nasza grafika Peony w różowej odsłonie z napisem “Dream without fear” i imieniem mamy.

notatnik z imieniem dla kobiety

Notatnik z imieniem dla kobiety

Notatnik z imieniem - złote myśli i miejsce na zapiski

Notatnik z imieniem to bardzo dobra baza do stworzenia tradycyjnych złotych myśli, które kiedyś cieszyły się ogromną popularności i wracają do trendu w 2023. Personalizowany zeszyt z czystymi kartkami można uzupełnić przed wręczeniem, a wypełniony wpisami najbliższych wręczyć solenizantce lub solenizantowi. Tak przygotowany prezent będzie stanowił niesamowitą pamiątkę na lata i z pewnością zaskoczy każdego. Dla kociary idealny będzie notatnik z imieniem i grafiką kota w filiżance oraz napisem “Ciężko pracuję, by mój kot miał godne życie”. Notatnik z imieniem może być także doskonałym miejscem na zapiski dziecka. Będzie to z pewnością wspaniały i oryginalny prezent dla dziecka lubiącego rysować. Każdy kilkulatek marzy o własnym notatniku, gdzie będzie mógł swobodnie rysować i zapisywać swoje pierwsze notatki. Idealnym prezentem na urodziny dla chłopca będzie notatnik z imieniem, opatrzony grafiką leniwca lub gór, natomiast idealną grafiką na notatnik dla dziewczynki będzie baby jednorożec z tęczą. W sklepie internetowym 1001dekoracji.pl znajduje się wiele różnorodnych propozycji na fajne prezenty na różne okazje. Wystarczy wybrać odpowiadający motyw, wpisać imię i cieszyć się wyjątkowym upominkiem dla bliskiej osoby.

notatnik z imieniem

Notatnik z imieniem