Szlafroki z imieniem Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • SZLAFROK satynowy gładki Z IMIENIEM Boho
  129,98 zł
  SZLAFROK satynowy gładki Z IMIENIEM Boho

  Satynowy szlafrok z imieniem to oryginalny i elegancki prezent na Baby Shower i urodziny dla solenizantki. Zdobiony kwiatową grafiką w stylu boho wpisuje się w najmodniejsze trendy i z pewnością zachwyci każdą kobietę. Tak przygotowany upominek sprawi, że Przyszła Mama oraz solenizantka poczują się wyjątkowo i pięknie.

  129,98 zł
 • SZLAFROK satynowy koronka LUX Z IMIENIEM Botaniczny
  124,98 zł
  SZLAFROK satynowy koronka LUX Z IMIENIEM Botaniczny

  Wyjątkowy prezent na Baby Shower oraz prezent na urodziny w postaci personalizowanego szlafroka. Upominek zdobiony imieniem oraz piękną grafiką gałązek eukaliptusa prezentuje się przepięknie. Satynowy szlafrok spodoba się każdej kobiecie i sprawi, że poczuje się ona wspaniale!

  124,98 zł
 • SZLAFROK satynowy koronka LUX Z IMIENIEM Rosegold Flowers
  124,98 zł
  SZLAFROK satynowy koronka LUX Z IMIENIEM Rosegold Flowers

  Personalizowany szlafrok z imieniem to wyjątkowy prezent na urodziny oraz Baby Shower. Wykonany z delikatnej satyny i zdobiony kwiatową grafiką w modnym kolorze rosegold zachwyci każdą kobietę. Szlafrok z imieniem pozwoli Przyszłej Mamie oraz solenizantce poczuć się pięknie i wyjątkowo.

  124,98 zł
 • SZLAFROK satynowy koronka LUX Z IMIENIEM Zapach Piwonii
  124,98 zł
  SZLAFROK satynowy koronka LUX Z IMIENIEM Zapach Piwonii

  Personalizowany szlafrok z koronką to wspaniały pomysł na prezent urodzinowy oraz prezent na Baby Shower. Wykonany z eleganckiej satyny, zdobiony grafiką kwiatów piwonii i imieniem zachwyci i zauroczy każdą kobietę. Taki prezent sprawi, że Przyszła Mama, jak i solenizantka poczuje się wyjątkowo. 

  124,98 zł
 • SZLAFROK satynowy koronka LUX Z IMIENIEM Boho
  124,98 zł
  SZLAFROK satynowy koronka LUX Z IMIENIEM Boho

  Personalizowany szlafrok z imieniem i piękną grafiką to wyjątkowy prezent dla każdej kobiety. Zdobiony kwiatową grafiką w stylu boho oraz wykonany z eleganckiej satyny prezentuje się przepięknie. Taki upominek to wspaniała propozycja prezentu na Baby Shower dla Przyszłej Mamy i prezentu urodzinowego dla solenizantki.

  124,98 zł
 • SZLAFROK satynowy gładki Z IMIENIEM Botaniczny
  129,98 zł
  SZLAFROK satynowy gładki Z IMIENIEM Botaniczny

  Piękny, satynowy szlafrok z personalizacją to idealny prezent na Baby Shower i na urodziny dla kobiety. Zdobiony grafiką gałązek eukaliptusa oraz heksagonu wpisuje się w najmodniejsze trendy. Elegancki szlafrok z imieniem sprawi, że każda kobieta poczuje się pięknie i wyjątkowo.

  129,98 zł
 • SZLAFROK satynowy gładki Z IMIENIEM Botaniczny
  129,98 zł
  SZLAFROK satynowy gładki Z IMIENIEM Rosegold Flowers

  Personalizowany szlafrok to wspaniały pomysł na prezent urodzinowy dla solenizantki oraz prezent na Baby Shower dla Przyszłej Mamy. Wykonany z eleganckiej satyny oraz zdobiony grafiką kwiatów w modnym kolorze rosegold zachwyci każdą kobietę.

  129,98 zł
 • SZLAFROK satynowy gładki Z IMIENIEM Zapach Piwonii
  129,98 zł
  SZLAFROK satynowy gładki Z IMIENIEM Zapach Piwonii

  Wspaniały pomysł na prezent na Baby Shower i prezent urodzinowy dla solenizantki. Personalizowany szlafrok z imieniem i grafiką kwiatów piwonii zachwyci każdą kobietę. Satynowy szlafrok sprawi, że Przyszła Mama i solenizantka poczują się pięknie i wyjątkowo.

  129,98 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów