Nowe produkty

Prezenty dla Nauczyciela

Prezenty na zakończenie roku, które podziękują za kolejny semestr wspólnej nauki. Prezenty na zakończenie roku dla uczniów takie jak słodkości, wywołają uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. Wspaniałe pomysły na prezent dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Podaruj nauczycielowi personalizowaną bombonierkę, która w przypomni mu o waszej klasie i sprawi, że w pozytywnym nastroju wrócicie do szkoły!

Prezenty dla Nauczyciela 

Podkategorie

  • Prezenty na zakończenie roku dla...

    Prezenty na zakończenie roku szkolnego dla uczniów, które podziękują im za trud włożony w naukę podczas całego semestru. Słodkie upominki dla uczniów takie tak lizaki czy czekoladki z pewnością spodobają się wszystkim dzieciom. Prezenty na zakończenie roku szkolnego dla uczniów możesz wręczyć podczas dnia rozdania świadectw. Dzięki temu ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

  • Prezenty dla Nauczyciela

    Prezenty dla Nauczyciela na zakończenie roku szkolnego i na Dzień Nauczyciela. Taki prezent możecie wręczyć osobiście lub podarować jeden prezent od całej klasy. Takim prezentem może być bombonierka z czekoladkami. Personalizowany kartonik sprawia, że prezent nabiera bardzo osobistego charakteru. Tak przygotowana bombonierka wzruszy każdego nauczyciela i pasuje na prezent zarówno dla wychowawczyni jak i wychowawcy. Nauczycielowi możecie podarować również czekoladki z napisem dziękuje, które można umieścić w woreczkach lub ozdobnych pudełeczkach. Prezenty na Dzień nauczyciela w boxach to najlepsza propozycja tego sezonu!

Prezenty na zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to idealna okazja do tego, aby oddać się refleksji nad minionymi miesiącami oraz podziękować sobie nawzajem za spędzony razem czas, poświęconą energię i wsparcie. Często towarzyszą temu drobne upominki, które mają sprawić przyjemność obdarowanym osobom. W dniu zakończenia roku nauczyciele wręczają swoim uczniom słodkości lub symboliczne pamiątki w nagrodę za pracę wykonaną w szkole oraz poza nią. Z kolei dzieci i nastolatkowie obdarowują pedagogów kwiatami i prezentami, za pomocą których chcą wyrazić swoją wdzięczność. Jakie podarunki najlepiej sprawdzą się w tej roli? Co wręczyć wychowawcy na zakończenie podstawówki lub szkoły średniej? Odpowiedzi na te pytania bez najmniejszych wątpliwości znajdziecie na naszej stronie internetowej. Koniecznie sprawdźcie przygotowane przez nas propozycje i wybierzcie najlepsze prezenty dla swoich uczniów czy nauczycieli.  

Prezenty na zakończenie roku dla uczniów

Bez względu na wiek uczniów słodkości są jednym z najbardziej sprawdzonych upominków na zakończenie roku szkolnego. Z takiego podarunku ucieszy się każde dziecko i nastolatek. Mleczne czekoladki to szczególnie dobry pomysł na tego rodzaju upominek. W końcu, kto nie lubi czekolady? Zwłaszcza, że słodkości zapakowane są w tematyczne papierki z grafikami sówek, sali lekcyjnej czy słońca. Całość świetnie uzupełniają dopasowane napisy z życzeniami udanych wakacji bądź sukcesów. W podobny sposób zaprojektowane zostały śmietankowe krówki czy owocowe lizaki, które równie dobrze nadają się na smakowity upominek dla uczniów. Kapitalnym rozwiązaniem są też czekoladowniki z papieru kraft zamykane przy użyciu ozdobnej wstążeczki. Zdrowym zamiennikiem dla słodkości będą natomiast słoiczki miodu z oryginalnymi etykietami i materiałowymi kapturkami. Uczniom kończącym pewien etap nauki można podarować białe, drewniane sówki zamknięte w foliowych opakowaniach z dekoracyjnymi bilecikami. Takie podarunki będą cudowną pamiątką dla uczniów. 

Upominki dla uczniów na zakończenie roku

Upominki dla uczniów na zakończenie roku

Prezenty na zakończenie roku dla nauczyciela

Co podarować nauczycielowi z okazji zakończenia roku szkolnego czy Dnia Edukacji Narodowej? Wśród drobnych upominków, które można wręczyć każdemu pedagogowi znajdują się czekoladki z napisem “Dziękujemy”, zabawne dropsy imitujące tabletki czy notesy zamykane na gumkę. Wspaniałym podarunkiem bez dwóch zdań będzie również bombonierka z personalizowanym wieczkiem przewiązana ozdobną tasiemką. Bardzo praktycznym upominkiem dla nauczyciela może być materiałowa torba na zakupy lub rzeczy osobiste, a także ceramiczny kubek z imieniem. Na prezent od całej klasy rewelacyjnie nadają się zestawy umieszczone w drewnianych skrzynkach lub tekturowych pudełkach z personalizowanymi etykietami. Wewnątrz opakowań znaleźć można słoiki z miodem, herbatę, słodycze, symboliczne figurki, kubki, notesy, ramki na zdjęcia czy inne drobiazgi. Dzięki tak szerokiej gamie dostępnych wariantów z całą pewnością uda Wam się wybrać idealny prezent dla swojego wychowawcy.

Prezent na zakończenie roku dla nauczyciela

Prezent na zakończenie roku dla nauczyciela