Informacja

Nowe produkty

Obrączki na serwetki

Przy dekoracji stołu liczą się nie tylko podstawowe ozdoby takie jak obrus, serwetki, świeczniki, ale także nieoczywiste akcesoria jak na przykład obrączki na serwetki. Dzięki temu małemu drobiazgowi, serwetki dla gości będą prezentować się elegancko na talerzu i zachowają pożądany kształt. Serwetniki mogą także dopełnić całą kolekcję dekoracji ...

Przy dekoracji stołu liczą się nie tylko podstawowe ozdoby takie jak obrus, serwetki, świeczniki, ale także nieoczywiste akcesoria jak na przykład obrączki na serwetki. Dzięki temu małemu drobiazgowi, serwetki dla gości będą prezentować się elegancko na talerzu i zachowają pożądany kształt. Serwetniki mogą także dopełnić całą kolekcję dekoracji stołu. Mogą być z elementem komunijnym jak hostia i krzyż, bądź kokardką czy kwiatkiem.

Więcej

Obrączki na serwetki Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Obrączki na serwetki - ważny element dekoracji stołu komunijnego

Zabierając się za dekoracje stołu komunijnego, ważne są oczywiste elementy takie jak obrus, serwetki, świeczniki. Warto pomyśleć także o małych drobiazgach, dzięki którym cała aranżacja staje się bardziej elegancka i efektowna. Są to na przykład obrączki na serwetki. Niby mała rzecz, a może zmienić tak dużo. Dzięki takiej obrączce, serwetki komunijne będą prezentować się gustownie na talerzu i zachowają pożądany kształt. Serwetniki mogą także dopełnić całą kolekcję dekoracji stołu. Modne w tym sezonie są te z elementem nawiązującym do sakramentu komunii jak hostia i krzyż, bądź bardziej uniwersalnym: kokardką czy kwiatkiem.

Białe serwetniki ze srebrnym krzyżem 

Bardzo popularny model to tradycyjna obrączka owinięta białą satyną z eleganckim srebrnym metalicznym krzyżem. Taki serwetnik pasuję niemal do każdej serwetki, pięknie ją wzbogacając i zdobiąc talerz. Jest nie tylko praktyczny, ale również pełni funkcje ozdobne. Przepięknie wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół zadowoli najbardziej wymagających odbiorców. 

obrączki na serwetki z krzyżykiem

Bardzo eleganckie obrączki na serwetki ze srebrnym krzyżykiem

Przepiękne ażurowe obrączki na serwetki z Hostią

Nasz bestsellerowy produkt - serwetnik wykonany z najlepszej jakości grubego papieru perłowego z elementem hostii z napisem IHS z ażurowymi końcami. Sprawdzi się idealnie zarówno na przyjęciu komunijnym chłopca i dziewczynki. Stworzony z dbałością o każdy szczegół tak, aby zadowolić każdego klienta. Dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi sprawdzi się jako dopełnienie każdej aranżacji stołu komunijnego. Z kolekcji ażurowych serwetników piękny efekt zapewnią także te z trójwymiarowym motylkiem oraz aniołkiem, który jednocześnie pełni funkcje wizytownika.  

ażurowe obrączki na serwetki

Propozycja podania serwetek na stole komunijnym

Satynowe obrączki na serwetki z Hostią

Delikatne i eleganckie obrączki owinięte przepiękną satyną w kolorze ciepłego złota lub chłodnego srebra z przyczepionym drobnym elementem białej hostii. Serwetniki pięknie ozdobią i utrzymają w ryzach każdą serwetkę komunijną oraz będą miłym elementem estetycznym, który z pewnością olśni zaproszonych gości. Jeśli chcemy jednak czegoś bardziej uniwersalnego, proponujemy satynową białą obrączkę ze złotym serduszkiem. Taki serwetnik nada się nie tylko na Komunię Świętą.   

Serwetnik z kokardką dla dziewczynki i chłopca

Bardziej neutralną propozycją z pewnością jest obrączka opleciona różową satyną z różową kokardką w białe kropeczki. Bardzo dziewczęca propozycja udekorowania serwetek i stołu komunijnego. Dostępna jest także niebieska wersja tego serwetnika z kokardą, która idealnie sprawdzi się na przyjęcie komunijne chłopca. Te obrączki dzięki swojej uniwersalności nadadzą się z pewnością na różne okazję nie tylko Komunię Świętą. 

Zobacz inne propozycje w kategorii DEKORACJE STOŁU KOMUNIJNEGO:

Serwetki komunijne 33x33cm

Serwetki flizelinowe i kieszonki na sztućce LUX

Serwety pod talerze

Obrączki na serwetki komunijne

Obrusy i bieżniki komunijne

Świece na stół komunijny

Świeczniki na stół komunijny

Wazony i misy

Wizytówki i winietki na stół komunijny

Tabliczki na stolik z imieniem dziecka

Inne dekoracje na stół komunijny