Nowe produkty

Prezenty na Dzień Nauczyciela

Prezenty na Dzień Nauczyciela. Taki prezent możecie wręczyć osobiście lub podarować jeden prezent od całej klasy. Takim prezentem może być bombonierka z czekoladkami. Personalizowany kartonik sprawia, że prezent nabiera bardzo osobistego charakteru. Tak przygotowana bombonierka wzruszy każdego nauczyciela i pasuje na prezent zarówno dla wychowawczyni jak i wychowawcy. Nauczycielowi możecie podarować również czekoladki z napisem dziękuje, które można umieścić w woreczkach lub ozdobnych pudełeczkach. Prezenty na Dzień nauczyciela w boxach to najlepsza propozycja tego sezonu!

Prezenty na Dzień Nauczyciela 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 61 elementów
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Eukaliptus
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Eukaliptus
  1 Opinie

  Prezent dla nauczyciela w formie drewnianej skrzyneczki z przegródkami. W skład skrzyneczki wchodzą śmietankowe krówki, mleczne czekoladki, słoiczek z miodem, lizak oraz torebka z herbatą i ciasteczko z wróżbą. Całość zdobiona jest karteczka z tekstem podziękowania oraz personalizacją. Taki upominek sprawi przyjemność każdemu nauczycielowi.

  89,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Serce
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Serce

  Drewniana skrzyneczka z przegródkami jako podziękowanie dla nauczyciela. W skład zestawu wchodzi 6szt śmietankowych krówek, 6szt mlecznych czekoladek, słoiczek z wielokwiatowym polskim miodem oraz słodki lizak owocowy w kartonik. Całość zdobiona jest grafika złotego serduszka, która jest najmodniejszą grafiką tego sezonu. Skrzyneczka jest personalizowana.

  89,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela zakończenie roku Z konfiturami EKO Z PODPISEM
  69,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela zakończenie roku Z konfiturami EKO Z PODPISEM

  Drewniana skrzyneczka z przegródkami to propozycja wyjątkowego prezentu dla Nauczyciela. Skrzyneczkę możesz wręczyć na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela. Taki upominek to bardzo praktyczna pamiątka, która bez wątpienia zaskoczy obdarowaną osobę. Zdrowy owocowy zestaw to idealny wybór.

  69,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat

  Skrzynia na prezent dla nauczyciela wewnątrz której znajdują się owocowe herbaty. Całość zdobiona jest karteczką z imieniem Nauczyciela oraz podpisem klasy wręczającej prezent. Tekst podziękowania bez wątpienia wzruszy każdego nauczyciela. W pudełku znajduje się 6 rodzai herbat po 6szt.

  89,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni

  Duża skrzynia z naturalnego drewna jako prezent dla Nauczyciela. W skład zestawu wchodzą trzy rodzaje herbat - mięta, malina oraz pokrzywa z pigwą. Oprócz tego w skrzyneczce znajdziecie również słoiczki z polskim, miodem wielkokwiatowym. Taki zdrowy prezent przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie. 

  89,98 zł
 • MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł
  MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Drewniana skrzynka z miodami jak prezent dla nauczyciela na zakończenie roku. W zestawie umieszczone zostały 4 słoiki z miodem; każdy słoik posiada pojemność 260g i inny smak, w skład zestawu wchodzą: miód z kawą, miód z czekolada, miód z jabłkiem i cytryną oraz miód z maliną. To wyjątkowo zdrowa propozycja prezentu. Upominek jest pięknie zapakowany i od...

  149,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem I ZDJĘCIEM
  79,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem I ZDJĘCIEM

  Szukasz prezentu dla nauczyciela w personalizowanym pudełku. W skład zestawu wchodzi kubek z trwałym nadrukiem i dedykacją dla nauczyciela, mleczne czekoladki z motywem serca oraz ramka z wydrukowanym przez nas zdjęciem. Taki zestaw to wspaniała pamiątka oraz podziękowanie za rak trudnej i cierpliwej pracy!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i zakładką
  89,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i zakładką

  Wyjątkowy prezent na Dzień Nauczyciela! Tak przygotowany box prezentowy sprawdzi się idealnie jako podziękowanie za trud włożony w nauczanie. W zestawie znajduje się kubek z dwustronną grafiką, drewniana zakładka do książek oraz słodkie czekoladowe cukierki. Upominek jest personalizowany podpisem uczniów!

  89,98 zł
 • PREZENT dla nauczycielki Z PODPISEM Box z kubkiem i długopisem Różowy
  79,98 zł
  PREZENT dla nauczycielki Z PODPISEM Box z kubkiem i długopisem Różowy

  Prezent dla nauczycielki w eleganckim boxie w różowym kolorze. W zestawie znajduje się kubek z imieniem nauczycielki, herbata w kraftowej torebce oraz piękny różowy długopis. Taki zestaw podziękuje nauczycielowi za trud włożony w naukę wszystkich dzieci.

  79,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem i długopisem BIAŁY
  79,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem i długopisem BIAŁY

  Prezent na Dzień Nauczyciela w eleganckim boxie. Możecie wręczyć go cała klasą lub od jednego ucznia. W skład zestawu wchodzi kubek z wyjątkową grafiką, piękny długopis oraz słodkie krówki. Zestaw jest personalizowany dzięki czemu stanie się osobistą pamiątką.

  79,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Klasa
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Klasa

  Szukasz prezentu dla nauczyciela? Box w skład którego wchodzi kubek, notes na gumce oraz brokatowy długopis. To praktyczny prezent, który spodoba się każdemu nauczycielowi. Wieczko pudełka dekorowane jest zabawną grafiką, posiada również personalizację. Prezent jest elegancko zapakowany i gotowy do wręczenia.

  89,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Malarski
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Malarski

  Prezent dla nauczyciela w skład którego wchodzi kubek z białym uchem, notes na gumce oraz długopis. Taki prezent to praktyczny upominek, który możesz wręczyć na Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku szkolnego. Elementy zestawu są personalizowane, dzięki czemu staja się bardzo osobistą pamiątką.

  89,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Zeszyt
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Zeszyt

  Prezent dla nauczyciela w boxie prezentowym. W skład zestawu wchodzi personalizowany kubek i notes, a także brokatowy długopis. taki zestaw to bardzo praktyczny prezent dla każdego nauczyciela. Prezent jest elegancko zapakowany oraz przewiązany wstążką. Dzięki temu jest od razu gotowy do wręczenia.

  89,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Kawa i likier MEGA DUŻY
  149,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Kawa i likier MEGA DUŻY

  Elegancki prezent dla Nauczycielki w pięknym różowym pudełku. W skład zestawu wchodzi ceramiczny kubek z imieniem, aromatyczna mielona kawa oraz luksusowy likier do kawy. Zestaw umieszczony jest w dużym boxie wyłożonym dekoracyjną wełną drzewną. Wieczko jest personalizowane, dlatego będzie piękna pamiątką tegorocznego zakończenia roku szkolnego.

  149,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY

  Zestaw na podziękowanie dla nauczyciela umieszczony w różowym, luksusowym boxie prezentowym. Box zawiera wiele elementów dekorowanych kwiatową grafiką. W zestawie znajduje się między innymi świeżo palona kawa, ręcznie robiona czekolada z truskawkami czy sól do kąpieli. Całe opakowanie wyłożone jest na dekoracyjnej wełnie drzewnej oraz materiałowych...

  149,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX
  149,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

  Mega prezent dla Nauczyciela na zakończenie roku lub Dzień Edukacji Narodowej. W skład zestawu wchodzą różnie słodkości takie jak słodkie pianki, lizaki serce, słoik z konfitura i wiele innych. Box jest personalizowany i od razu gotowy do wręczenia. To idealny pomysł na prezent od całej klasy.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX
  169,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX

  Luksusowy prezent dla Nauczyciela zapakowany w mega box prezentowy. W skład zestawu wchodzi kubek z imieniem, słoik z konfiturą z płatkami róż, kraftowa torebka z herbatką z pąkami róż, dwa słoiczki z wielokwiatowym polskim miodem, zapachowa waniliowa świeca w szkle, zapałki do odpalenia świecy, aromatyczne pianki marshmallow w celofanowym woreczku....

  169,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Różany MAŁY
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Różany MAŁY

  Prezent na Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku szkolnego. W skład zestawu wchodzą pięknie dobrane składniki dekorowane grafiką kwiatów. Pudełko wyłożone jest elegancką wełną drzewną oraz zapakowane tak, by można było je od razu wręczyć. Całość jest personalizowana, dzięki czemu bez problemu wręczysz prezent Nauczycielce.

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Czekoladowa Słodycz
  79,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Czekoladowa Słodycz

  Prezent dla nauczyciela zapakowany w elegancki box prezentowy w kolorze różowym. W skład zestawu wchodzi ręcznie robiona czekolada zapakowana w elegancki czekladownik, pudełeczko w kształcie serca wypełnione cukierkami oraz dwie fiolki wypełnione solą do kąpieli oraz jadalnymi płatkami róż. Taki upominek możecie wręczyć Nauczycielce za trud włożony w całą...

  79,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY
  99,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY

  Prezent dla nauczycielki skomponowany z pasujących do siebie dodatków z kwiatową grafiką. W pudełku znajduje się kubek wykonany z białej ceramiki, aromatyczna herbata a także dwie fiolki z wypełnieniem. Cały upominek jest zapakowany i od razu gotowy do wręczenia. Wieczko pudełka jest personalizowane, dzięki czemu będzie piękną pamiątką tego dnia.

  99,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY
  69,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY

  Prezent dla Nauczyciela umieszczony w eleganckim, różowym boxie. W skład upominku wchodzi aromatyczna herbata z pąkami róży, sól do kąpieli, a także słodkie pianki. Prezent jest personalizowany imieniem nauczyciela a także podpisem klasy lub osoby wręczającej prezent. To piękna pamiątka oraz podziękowanie za cały rok wspólnej nauki.

  69,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY
  69,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY

  Wyjątkowe podziękowanie dla nauczyciela umieszczone w pudełku prezentowym z personalizacją. Wewnątrz pudełka znajduje się herbata z pąkami róż, fiolka z solą do kąpieli oraz fiolka z płatkami róż, a także wiele słodkości. Upominek jest pięknie zapakowany i od razu gotowy do wręczenia.

  69,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Lawendowe Odprężenie KRAFT
  79,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Lawendowe Odprężenie KRAFT

  Szukasz prezentu na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela? Piękny lawendowy zestaw to ciekawa propozycja, którą może wręczyć uczeń lub cała klasa. W skład zestawu wchodzi między innymi słoiczek miodu, suszona lawenda czy herbata. Wieczko dekorowane jest personalizowaną naklejką, dzięki czemu prezent będzie również wyjątkową pamiątką.

  79,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Herbatka+miodek Lawenda
  79,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Herbatka+miodek Lawenda

  Prezent dla nauczyciela w naturalnym boxie. W skład zestawu wchodzą lawendowe przedmioty o cudownym zapachu. Wszystkie elementy wyłożone są na eleganckiej wełnie drzewnej w personalizowanym pudełku. Całość jest pięknie zapakowana, przewiązana wstążką i gotowa do wręczenia.

  79,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY
  69,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY

  Prezent na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela umieszczone w tekturowym boxie prezentowym. W skład zestawu wchodzi lawendowa sól do kąpieli, czekolada ręcznie robiona biała z pistacjami umieszczona w kraftowym czekoladowniku, woreczek z suszona lawendą i nabierak do soli do kąpieli, a także małe białe drewniane serduszko. Wszystkie elementy...

  69,98 zł
 • PUDEŁKO na czekoladę dla nauczyciela Z PODPISEM kraft (+wstążka)
  9,98 zł
  PUDEŁKO na czekoladę dla nauczyciela Z PODPISEM kraft (+wstążka)

  Szukasz drobnego prezentu dla nauczyciela? Piękny kraftowy czekoladownik to idealna propozycja na eleganckie zapakowanie tabliczki czekolady. Czekoladkownik jest personalizowany, dzięki niemu nawet zwykła czekolada staje się wyjątkową pamiątką. Prezent może zostać wręczony od jednego ucznia jak i od całej klasy.

  9,98 zł
 • KUBEK dla nauczycielki Z DEDYKACJĄ serduszka
  36,98 zł
  KUBEK dla nauczycielki Z DEDYKACJĄ serduszka

  Piękny a zarazem bardzo praktyczny prezent dla Nauczyciela w formie ceramicznego kubka. Różowe uszko sprawia, że kubek spodoba się każdej kobiecie. Kubek dekorowany jest grafika serduszek oraz piękną sentencją. Taki upominek można wręczyć Nauczycielce na zakończenie roku szkolnego lub na Dzień Nauczyciela.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Nauczyciela zakończenie roku Z IMIENIEM Nauczyciel z klasą
  36,98 zł
  KUBEK dla Nauczyciela zakończenie roku Z IMIENIEM Nauczyciel z klasą

  Kubek z imieniem dla nauczyciela dekorowany grafiką pasującą idealnie na zakończenie roku szkolnego. Prezent dekorowany jest zabawnym napisem, imieniem nauczyciela oraz podpisem klasy wręczającej prezent. Kubek to bardzo praktyczny prezent, który przyda się każdemu nauczycielowi. Możecie wręczyć go na zakończenie roku szkolnego lub Dzień Nauczyciela.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Nauczyciela zakończenie roku Z PODPISEM Najlepsza Nauczycielka
  36,98 zł
  KUBEK dla Nauczyciela zakończenie roku Z PODPISEM Najlepsza Nauczycielka

  Prezent na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela w formie kubka z zabawnym nadrukiem. To praktyczny prezent, który powinien otrzymać każdy Nauczyciel. Kubek z czarnym uchem posiada trwały nadruk wykonany metodą sublimacji. Kubek możecie wręczyć jako prezent od całej klasy!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Nauczyciela Z IMIENIEM 330ml Ortografia
  36,98 zł
  KUBEK dla Nauczyciela Z IMIENIEM 330ml Ortografia

  Zabawny prezent na Dzień Nauczyciela z pięknym i trwałym nadrukiem. Kubek przedstawia napis z poprawionymi błędami ortograficznymi, dlatego jest idealną pamiątką dla Nauczyciela języka Polskiego. To praktyczny dodatek, który możecie wręczyć jako prezent od całej klasy.

  36,98 zł
 • KUBEK prezent dla nauczyciela zakończenie roku Z PODPISEM Zeszyt
  36,98 zł
  KUBEK prezent dla nauczyciela zakończenie roku Z PODPISEM Zeszyt

  Szukasz prezentu dla nauczyciela? Kubek z zabawnym nadrukiem na pewno sprawi mu wiele radości. Personalizowany kubek to praktyczny prezent, który możesz wręczyć na Dzień Nauczyciela czy zakończenie roku szkolnego. Takim upominkiem podziękujesz nauczycielowi na trud włożony w swoja pracę.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Nauczyciela Z IMIENIEM 330ml Głos Nauczycielki
  36,98 zł
  KUBEK dla Nauczyciela Z IMIENIEM 330ml Głos Nauczycielki

  Szukasz prezentu dla nauczyciela? Podaruj mu kubek z którego będzie mógł korzystać podczas lekcji! Kubek dla nauczyciela posiada zabawną grafikę oraz personalizację. Kubek z imieniem sprawi, że nikt nie będzie miał wątpliwości do kogo on należy! Taki praktyczny dodatek możecie wręczyć jako prezent od całej klasy na Dzień Nauczyciela czy zakończenie roku...

  36,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela zabawny ala tabletki Pedagogix
  29,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela zabawny ala tabletki Pedagogix

  Zabawny prezent dla nauczyciela w postaci słoiczka z cukierkami oraz grafiką leku Pedagogix. Taki humorystyczny gadżet przyda się na Dzień Nauczyciela, czy zakończenie roku szkolnego. Możecie dołożyć go do większego prezentu. Świetny upominek dla ulubionego nauczyciela.

  29,98 zł
 • TORBA na zakupy Z IMIENIEM Eco Friendly
  39,98 zł
  TORBA na zakupy Z IMIENIEM Eco Friendly

  Modna torba materiałowa na zakupy to dodatek na każde wyjście. Zabawny napis "Jestem eco friendly" sprawi, że każdy będzie z miłą chęcią nosił torbę zawsze przy sobie. Nadruk został wykonany trwałą metodą sublimacji, dzięki czemu jest bardzo odporny na różne warunki. Materiałowa torba pozwoli zadbać o środowisko naturalne!

  39,98 zł
 • NOTATNIK nauczyciela Z PODPISEM Zeszyt 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  NOTATNIK nauczyciela Z PODPISEM Zeszyt 80 kartek w kratkę

  Notatnik dla nauczyciela to piękny i praktyczny prezent, który powinien otrzymać każdy nauczyciel. Notes jest bardzo praktyczny zmieści się w każdej torbie. Zabawny napis oraz personalizacja sprawiają, że to bardzo osobista pamiątka!

  29,98 zł
 • NOTATNIK nauczyciela Z PODPISEM Najlepszy Nauczyciel 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  NOTATNIK nauczyciela Z PODPISEM Najlepszy Nauczyciel 80 kartek w kratkę

  Notatnik dla nauczyciela to propozycja wyjątkowego prezentu. Notatnik na gumce to bardzo praktyczny prezent, który bez wątpienia przyda się każdemu nauczycielowi. Upominek można wręczyć na Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku szkolnego. Poręczny format sprawia, że notatnik zmieści się w każdej torbie.

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 61 elementów

Prezenty na zakończenie roku dla nauczyciela

Uczniowie często z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowują prezenty dla swoich nauczycieli. To szczególnie popularny zwyczaj w przypadku klas kończących pewien etap nauki. Taki prezent może być miłą pamiątką dla wychowawcy oraz podziękowaniem za wspólne lata, wsparcie i pomoc. Często tego rodzaju upominki wręczane są od całej klasy. Uczniowie mogą wybrać drobny podarunek bądź postawić na kosz prezentowy z personalizacją, dzięki której nauczyciel nigdy nie zapomni swoich wspaniałych podopiecznych. W naszej ofercie znajdziesz także drobne upominki, które można wręczyć innym nauczycielom z okazji zakończenia roku szkolnego lub Dnia Edukacji Narodowej. Z całą pewnością tak miły gest sprawi każdemu pedagogowi ogromną przyjemność.

Personalizowany kubek dla nauczyciela

Praktyczne upominki to świetne rozwiązanie na każdą okazję, ponieważ gwarantują, że obdarowana osoba bez wątpienia chętnie je wykorzysta. Właśnie dlatego kubek z oryginalną grafiką oraz imieniem nauczyciela będzie fenomenalnym podziękowaniem na zakończenie roku szkolnego lub Dzień Edukacji Narodowej. Szczególnie udanym pomysłem są naczynia z motywami inspirowanymi przedmiotami nauczanymi przez obdarowaną osobę. Dla nauczycielki geografii doskonale nadaje się kubek z napisem “zawsze wskazuje prawidłowy kierunek”, natomiast polonistce na pewno spodoba się projekt w stylu dyktanda. Wśród bardziej uniwersalnych produktów znajdziesz kubek Nauczyciel z Klasą, w którym adresat upominku będzie z uśmiechem parzyć codziennie kawę czy herbatę. 

Prezent na zakończenie roku dla nauczyciela kubek z imieniem

Prezent na zakończenie roku dla nauczyciela kubek z imieniem

Zestawy dla nauczyciela w pudełku

Bardzo użytecznym i ciekawym podarunkiem dla nauczyciela będzie również tekturowe pudełko wypełnione dekoracyjną wełną drzewną, na której ułożone są ceramiczny kubek, notes oraz długopis. Wszystkie elementy zestawu są do siebie dopasowane, dzięki czemu prezentują się nad wyraz gustownie i stylowo. Co więcej, komplet jest personalizowany, więc wychowawca zyska fantastyczną pamiątkę od swojej klasy. Robienie notatek w zeszycie zamykanym na gumkę czy picie herbaty z unikalnego kubka będzie przypominać nauczycielowi o jego wychowankach. Na zamknięciu pudełka naklejona jest kartka z personalizowanym podziękowaniem, a całość przewiązana została dopasowaną wstążką, dzięki czemu od razu nadaje się do wręczenia.

Box prezentowy dla nauczyciela

Box prezentowy dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

Kosze prezentowe ze słodkościami dla nauczyciela

Bez dwóch zdań słodkości to jeden z najbardziej sprawdzonych podarunków na Dzień Nauczyciela bądź zakończenie roku. Szczególnie wyjątkowym prezentem będzie drewniana skrzynka z herbatą i słoiczkami miodu zdobionymi materiałowym kapturkiem. To zdrowy i niezwykle oryginalny pomysł na upominek dla wychowawcy z okazji zakończenia podstawówki czy szkoły średniej. Zwłaszcza, że wewnątrz skrzynki umieszczona jest również personalizowana kartka, która nawet po wielu latach będzie przypominać nauczycielowi o wychowankach. Uśmiech na twarzy nauczyciela wywołacie z klasą także za pomocą drewnianego pudełka z białą figurką sowy, śmietankowymi krówkami i czekoladkami. To nie tylko smaczna niespodzianka, ale także bardzo symboliczny prezent, który bez dwóch zdań spodoba się wychowawcy.

Kosz prezentowy ze słodkościami dla nauczyciela

Kosz prezentowy ze słodkościami dla nauczyciela na zakończenie roku

Prezenty na Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej to święto, w którym uczniowie dziękują swoim nauczycielom za codzienny trud i wysiłek wkładany w przekazywanie wiedzy. Z tej okazji często wyprawiane są wyjątkowe uroczystości dedykowane wszystkim pracownikom oświaty. Dzieci i nastolatkowie często wręczają pedagogom również drobne prezenty, które mają w szczególny sposób wyrazić ich wdzięczność. Niewielkie upominki w postaci kartek okolicznościowych, czekoladek czy tabliczki czekolady w ozdobnym pudełku to propozycje, które bez dwóch zdań zachwycą każdego nauczyciela. Można wręczyć je zarówno w czasie odświętnej akademii, jak i zwyczajnych zajęć, sprawiając obdarowanym osobom szczególną radość. Do wychowawców i dyrektorów zazwyczaj kierowane są jedyne w swoim rodzaju prezenty, dlatego nasze kosze prezentowe, praktyczne zestawy czy personalizowane produkty będą doskonałym rozwiązaniem. Bez wątpienia znajdziesz wśród nich idealny upominek na Dzień Nauczyciela.