Nowe produkty

Prezenty na zakończenie roku dla nauczyciela

Prezenty na zakończenie roku szkolnego dla nauczycieli. Taki prezent możecie wręczyć osobiście lub podarować jeden prezent od całej klasy. Takim prezentem może być bombonierka z czekoladkami. Personalizowany kartonik sprawia, że prezent nabiera bardzo osobistego charakteru. Tak przygotowana bombonierka wzruszy każdego nauczyciela i pasuje na prezent zarówno dla wychowawczyni jak i wychowawcy. Nauczycielowi możecie podarować również czekoladki z napisem dziękuje, które można umieścić w woreczkach lub ozdobnych pudełeczkach.

Prezenty na zakończenie roku dla nauczyciela Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  1,29 zł
  CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  2 Opinie

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na Komunię lub Chrzest dziecka? Idealną propozycją jest mleczna czekoladka zdobiona motywem serca i napisem Dziękujemy. Tak przygotowany upominek zaskoczy najbliższych rewelacyjnym smakiem. Czekoladki można również umieścić w ozdobnym pudełeczkach lub w woreczkach z organzy.

  1,29 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy SREBRNA
  1,29 zł
  CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy SREBRNA

  Urocza czekoladka komunijna zapakowana w ozdobny papierek. Stworzona w najmodniejszych kolorach z grafiką srebrnego serduszka. Ten uniwersalny upominek pasuje na komunię zarówno chłopca jak i dziewczynki. Można go wręczyć gościom, ułożyć obok nakryć lub zapakować w ozdobne pudełeczka.

  1,29 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie Złota Koronka
  1,29 zł
  CZEKOLADKA podziękowanie Złota Koronka

  Czekoladka na komunię jako upominek dla przybyłych gości. Czekoladka zawinięta jest w ozdobiony papierek z motywem złotej koronki. Na każdej słodkości widnieje napis "Dziękujemy". Czekoladkę można wręczyć osobiście lub włożyć do ozdobnego pudełeczka.

  1,29 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela BIAŁE zakończenie roku +IMIĘ
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela czekoladki zakończenie roku +IMIĘ

  Przepięknie przygotowana bombonierka z czekoladkami i dedykacją, przygotowana specjalnie na Zakończenie Roku Szkolnego! Bombonierka pozwoli podziękować Nauczycielowi za trud włożony w edukację dziecka. Dzięki czekoladkom w uniwersalnej kolorystyce jest idealna zarówno dla Nauczycielki, jak i Nauczyciela.

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów