Prezenty na zakończenie roku dla nauczyciela

Prezenty na zakończenie roku szkolnego dla nauczycieli. Taki prezent możecie wręczyć osobiście lub podarować jeden prezent od całej klasy. Takim prezentem może być bombonierka z czekoladkami. Personalizowany kartonik sprawia, że prezent nabiera bardzo osobistego charakteru. Tak przygotowana bombonierka wzruszy każdego nauczyciela i pasuje na prezent zarówno dla wychowawczyni jak i wychowawcy. Nauczycielowi możecie podarować również czekoladki z napisem dziękuje, które można umieścić w woreczkach lub ozdobnych pudełeczkach.

Prezenty na zakończenie roku dla nauczyciela 

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM w skrzyni Sowa i czekoladki
  59,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM w skrzyni Sowa i czekoladki

  Prezent dla nauczyciela wykonany w skrzyni z naturalnego drewna. Zestaw zawiera mleczne czekoladki z napisem Dziękujemy i motywem serca, śmietankowe krówki w papierkach z motywem serca i napis Dziękujemy, a także ceramiczna figurka sówki w białym kolorze. Całość jest personalizowana dzięki czemu staje się bardzo osobistym prezentem.

  59,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem BIAŁY
  79,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem BIAŁY

  Upominek dla nauczyciela w eleganckim boxie prezentowym. W skład zestawu wchodzi personalizowany kubek z trwałym nadrukiem i dedykacją dla Nauczyciela, mleczne czekoladki z motywem serca i napisem Dziękujemy oraz ceramiczna figurka przedstawiająca sowę. Całość jest pięknie zapakowana i od razu gotowa do wręczenia. Pudełko jest personalizowane!

  79,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Eukaliptus
  69,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Eukaliptus

  Prezent dla nauczyciela w formie drewnianej skrzyneczki z przegródkami. W skład skrzyneczki wchodzą śmietankowe krówki, mleczne czekoladki, słoiczek z miodem, lizak oraz torebka z herbatą i ciasteczko z wróżbą. Całość zdobiona jest karteczka z tekstem podziękowania oraz personalizacją. Taki upominek sprawi przyjemność każdemu nauczycielowi.

  69,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Serce
  69,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Serce

  Drewniana skrzyneczka z przegródkami jako podziękowanie dla nauczyciela. W skład zestawu wchodzi 6szt śmietankowych krówek, 6szt mlecznych czekoladek, słoiczek z wielokwiatowym polskim miodem oraz słodki lizak owocowy w kartonik. Całość zdobiona jest grafika złotego serduszka, która jest najmodniejszą grafiką tego sezonu. Skrzyneczka jest personalizowana.

  69,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela zakończenie roku Z konfiturami EKO Z PODPISEM
  64,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela zakończenie roku Z konfiturami EKO Z PODPISEM

  Drewniana skrzyneczka z przegródkami to propozycja wyjątkowego prezentu dla Nauczyciela. Skrzyneczkę możesz wręczyć na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela. Taki upominek to bardzo praktyczna pamiątka, która bez wątpienia zaskoczy obdarowaną osobę. Zdrowy owocowy zestaw to idealny wybór.

  64,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat
  79,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat

  Skrzynia na prezent dla nauczyciela wewnątrz której znajdują się owocowe herbaty. Całość zdobiona jest karteczką z imieniem Nauczyciela oraz podpisem klasy wręczającej prezent. Tekst podziękowania bez wątpienia wzruszy każdego nauczyciela. W pudełku znajduje się 6 rodzai herbat po 6szt.

  79,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni

  Duża skrzynia z naturalnego drewna jako prezent dla Nauczyciela. W skład zestawu wchodzą trzy rodzaje herbat - mięta, malina oraz pokrzywa z pigwą. Oprócz tego w skrzyneczce znajdziecie również słoiczki z polskim, miodem wielkokwiatowym. Taki zdrowy prezent przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie. 

  89,98 zł
 • MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł
  MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Drewniana skrzynka z miodami jak prezent dla nauczyciela na zakończenie roku. W zestawie umieszczone zostały 4 słoiki z miodem; każdy słoik posiada pojemność 260g i inny smak, w skład zestawu wchodzą: miód z kawą, miód z czekolada, miód z jabłkiem i cytryną oraz miód z maliną. To wyjątkowo zdrowa propozycja prezentu. Upominek jest pięknie zapakowany i od...

  149,98 zł
 • PUDEŁKO na czekoladę dla nauczyciela Z PODPISEM kraft (+wstążka)
  9,98 zł
  PUDEŁKO na czekoladę dla nauczyciela Z PODPISEM kraft (+wstążka)

  Szukasz drobnego prezentu dla nauczyciela? Piękny kraftowy czekoladownik to idealna propozycja na eleganckie zapakowanie tabliczki czekolady. Czekoladkownik jest personalizowany, dzięki niemu nawet zwykła czekolada staje się wyjątkową pamiątką. Prezent może zostać wręczony od jednego ucznia jak i od całej klasy.

  9,98 zł
 • KUBEK dla nauczycielki Z DEDYKACJĄ serduszka
  36,98 zł
  KUBEK dla nauczycielki Z DEDYKACJĄ serduszka

  Piękny a zarazem bardzo praktyczny prezent dla Nauczyciela w formie ceramicznego kubka. Różowe uszko sprawia, że kubek spodoba się każdej kobiecie. Kubek dekorowany jest grafika serduszek oraz piękną sentencją. Taki upominek można wręczyć Nauczycielce na zakończenie roku szkolnego lub na Dzień Nauczyciela.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Nauczyciela zakończenie roku Z IMIENIEM Nauczyciel z klasą
  36,98 zł
  KUBEK dla Nauczyciela zakończenie roku Z IMIENIEM Nauczyciel z klasą

  Kubek z imieniem dla nauczyciela dekorowany grafiką pasującą idealnie na zakończenie roku szkolnego. Prezent dekorowany jest zabawnym napisem, imieniem nauczyciela oraz podpisem klasy wręczającej prezent. Kubek to bardzo praktyczny prezent, który przyda się każdemu nauczycielowi. Możecie wręczyć go na zakończenie roku szkolnego lub Dzień Nauczyciela.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Nauczyciela zakończenie roku Z PODPISEM Najlepsza Nauczycielka
  36,98 zł
  KUBEK dla Nauczyciela zakończenie roku Z PODPISEM Najlepsza Nauczycielka

  Prezent na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela w formie kubka z zabawnym nadrukiem. To praktyczny prezent, który powinien otrzymać każdy Nauczyciel. Kubek z czarnym uchem posiada trwały nadruk wykonany metodą sublimacji. Kubek możecie wręczyć jako prezent od całej klasy!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Nauczyciela Z IMIENIEM 330ml Ortografia
  36,98 zł
  KUBEK dla Nauczyciela Z IMIENIEM 330ml Ortografia

  Zabawny prezent na Dzień Nauczyciela z pięknym i trwałym nadrukiem. Kubek przedstawia napis z poprawionymi błędami ortograficznymi, dlatego jest idealną pamiątką dla Nauczyciela języka Polskiego. To praktyczny dodatek, który możecie wręczyć jako prezent od całej klasy.

  36,98 zł
 • KUBEK prezent dla nauczyciela zakończenie roku Z PODPISEM Zeszyt
  36,98 zł
  KUBEK prezent dla nauczyciela zakończenie roku Z PODPISEM Zeszyt

  Szukasz prezentu dla nauczyciela? Kubek z zabawnym nadrukiem na pewno sprawi mu wiele radości. Personalizowany kubek to praktyczny prezent, który możesz wręczyć na Dzień Nauczyciela czy zakończenie roku szkolnego. Takim upominkiem podziękujesz nauczycielowi na trud włożony w swoja pracę.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Nauczyciela Z IMIENIEM 330ml Głos Nauczycielki
  36,98 zł
  KUBEK dla Nauczyciela Z IMIENIEM 330ml Głos Nauczycielki

  Szukasz prezentu dla nauczyciela? Podaruj mu kubek z którego będzie mógł korzystać podczas lekcji! Kubek dla nauczyciela posiada zabawną grafikę oraz personalizację. Kubek z imieniem sprawi, że nikt nie będzie miał wątpliwości do kogo on należy! Taki praktyczny dodatek możecie wręczyć jako prezent od całej klasy na Dzień Nauczyciela czy zakończenie roku...

  36,98 zł
 • NOTATNIK prezent dla Nauczycielki Z IMIENIEM Piwonie 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK prezent dla Nauczycielki Z IMIENIEM Piwonie 80 kartek czystych

  Szukasz prezenty dla Nauczycielki? Piękny notes dekorowany grafiką kwiatów piwonii spodoba się każdej kobiecie. Notes będzie bardzo praktycznym upominkiem dla nauczycielki, która będzie mogła wykorzystać go do przygotowania lekcji czy notatek w jej trakcie. Notatnik jest personalizowany, nie będzie wątpliwości do kogo należy.

  29,98 zł
 • NOTATNIK prezent dla Nauczycielki Z IMIENIEM Burgund 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK prezent dla Nauczycielki Z IMIENIEM Burgund 80 kartek czystych

  Praktyczny prezent na Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku szkolnego. Notes dla Pani Nauczycielki dekorowany piękną sentencją oraz kwiatową grafiką, spodoba się każdej kobiecie. Na notesie nadrukowane zostanie również imię Pani Nauczycielki oraz podpis klasy. Taki upominek ucieszy każdą nauczycielkę.

  29,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela ZE ZDJĘCIEM w ramie
  35,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela ZE ZDJĘCIEM w ramie

  Rama ze zdjęciem to idealny sposób na piękną pamiątkę dla nauczyciela! Klasowe zdjęcie na pięknym tle oraz wierszyk z podziękowaniem na pewno wzruszą każdego nauczyciela. Ramę można zarówno postawić jak i zawiesić. Taka pamiątka będzie dumne zdobić klasę na długie lata!

  35,98 zł
 • SŁONIK na szczęście podziękowanie na Komunię i Chrzest ZŁOTY
  9,98 zł
  SŁONIK na szczęście podziękowanie ZŁOTY

  Słonik na szczęście z podniesioną trąbą do góry będzie cudownym upominkiem dla gości, którzy przybyli na uroczystość dziecka. Porcelanowa figurka wykonana jest w złotym kolorze, dzięki czemu wspaniale się błyszczy i fantastycznie się prezentuje. Idealna propozycja na upominki dla najbliższych na Chrzest i Komunię dziecka.

  9,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  1,39 zł
  CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  2 Opinie

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na Komunię lub Chrzest dziecka? Idealną propozycją jest mleczna czekoladka zdobiona motywem serca i napisem Dziękujemy. Tak przygotowany upominek zaskoczy najbliższych rewelacyjnym smakiem. Czekoladki można również umieścić w ozdobnym pudełeczkach lub w woreczkach z organzy.

  1,39 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela BIAŁE zakończenie roku +IMIĘ
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela czekoladki zakończenie roku +IMIĘ

  Przepięknie przygotowana bombonierka z czekoladkami i dedykacją, przygotowana specjalnie na Zakończenie Roku Szkolnego! Bombonierka pozwoli podziękować Nauczycielowi za trud włożony w edukację dziecka. Dzięki czekoladkom w uniwersalnej kolorystyce jest idealna zarówno dla Nauczycielki, jak i Nauczyciela.

  39,98 zł
 • KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)
  6,98 zł
  KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)

  Otwierana kartka z życzeniami sprzedawana w komplecie z różową kopertą. To idealny dodatek do prezentu na każdą okazję. Wewnątrz znajduje się miejsce, w którym możesz wpisać swoje własne życzenia. Kartka zdobiona jest grafika pięknych kwiatów, które zaskoczą każdą kobietę!

  6,98 zł
 • WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm
  12,98 zł
  WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm

  Lniany worek do pakowania prezentów zachowany w bardzo naturalnym stylu. Worek pozwoli w wyjątkowy sposób zapakować prezent na każdą okazję. Worek posiada naturalny charakter, który idealnie wpisuje się w najnowsze tredny.

  12,98 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych Ekspres

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł
 • PREZENT dla nauczycielki Z PODPISEM Box z kubkiem Różowy
  79,98 zł
  PREZENT dla nauczycielki Z PODPISEM Box z kubkiem Różowy

  Piękne pudełko prezentowe na upominek dla nauczyciela! W skład zestawu wchodzi kubek z imieniem oraz zabawną grafiką, mleczne czekoladki w dekoracyjnych papierkach oraz ceramiczna figurka w kształcie sowy. Cały zestaw wyłożony jest na dekoracyjnej wełnie drzewnej. Box prezentowy to najlepsza propozycja na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela.

  79,98 zł
 • TORBA na zakupy Z IMIENIEM Eco Friendly
  39,98 zł
  TORBA na zakupy Z IMIENIEM Eco Friendly

  Modna torba materiałowa na zakupy to dodatek na każde wyjście. Zabawny napis "Jestem eco friendly" sprawi, że każdy będzie z miłą chęcią nosił torbę zawsze przy sobie. Nadruk został wykonany trwałą metodą sublimacji, dzięki czemu jest bardzo odporny na różne warunki. Materiałowa torba pozwoli zadbać o środowisko naturalne!

  39,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Zeszyt
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Zeszyt

  Prezent dla nauczyciela w boxie prezentowym. W skład zestawu wchodzi personalizowany kubek i notes, a także brokatowy długopis. taki zestaw to bardzo praktyczny prezent dla każdego nauczyciela. Prezent jest elegancko zapakowany oraz przewiązany wstążką. Dzięki temu jest od razu gotowy do wręczenia.

  89,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Klasa
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Klasa

  Szukasz prezentu dla nauczyciela? Box w skład którego wchodzi kubek, notes na gumce oraz brokatowy długopis. To praktyczny prezent, który spodoba się każdemu nauczycielowi. Wieczko pudełka dekorowane jest zabawną grafiką, posiada również personalizację. Prezent jest elegancko zapakowany i gotowy do wręczenia.

  89,98 zł
 • NOTATNIK nauczyciela Z PODPISEM Najlepszy Nauczyciel 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  NOTATNIK nauczyciela Z PODPISEM Najlepszy Nauczyciel 80 kartek w kratkę

  Notatnik dla nauczyciela to propozycja wyjątkowego prezentu. Notatnik na gumce to bardzo praktyczny prezent, który bez wątpienia przyda się każdemu nauczycielowi. Upominek można wręczyć na Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku szkolnego. Poręczny format sprawia, że notatnik zmieści się w każdej torbie.

  29,98 zł
 • NOTATNIK nauczyciela Z PODPISEM Zeszyt 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  NOTATNIK nauczyciela Z PODPISEM Zeszyt 80 kartek w kratkę

  Notatnik dla nauczyciela to piękny i praktyczny prezent, który powinien otrzymać każdy nauczyciel. Notes jest bardzo praktyczny zmieści się w każdej torbie. Zabawny napis oraz personalizacja sprawiają, że to bardzo osobista pamiątka!

  29,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem I ZDJĘCIEM
  79,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem I ZDJĘCIEM

  Szukasz prezentu dla nauczyciela w personalizowanym pudełku. W skład zestawu wchodzi kubek z trwałym nadrukiem i dedykacją dla nauczyciela, mleczne czekoladki z motywem serca oraz ramka z wydrukowanym przez nas zdjęciem. Taki zestaw to wspaniała pamiątka oraz podziękowanie za rak trudnej i cierpliwej pracy!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela zabawny ala tabletki Pedagogix
  29,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela zabawny ala tabletki Pedagogix

  Zabawny prezent dla nauczyciela w postaci słoiczka z cukierkami oraz grafiką leku Pedagogix. Taki humorystyczny gadżet przyda się na Dzień Nauczyciela, czy zakończenie roku szkolnego. Możecie dołożyć go do większego prezentu. Świetny upominek dla ulubionego nauczyciela.

  29,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Malarski
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Malarski

  Prezent dla nauczyciela w skład którego wchodzi kubek z białym uchem, notes na gumce oraz długopis. Taki prezent to praktyczny upominek, który możesz wręczyć na Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku szkolnego. Elementy zestawu są personalizowane, dzięki czemu staja się bardzo osobistą pamiątką.

  89,98 zł
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Prezent na zakończenie roku dla nauczyciela

Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowe wydarzenie w życiu społeczności szkolnej. Bardzo często uczniowie pragną podziękować wychowawcom i nauczycielom oraz dyrektorom za trud włożony w ich edukację. Niektórzy uczniowie decydują się na osobiste wręczenie upominków dla pedagogów, jednak wiele klas stawia na grupowy prezent dla wychowawcy i reszty nauczycieli. W sklepie internetowym 1001dekoracji.pl można znaleźć inspiracje i pomysły na podziękowania dla nauczycieli i wychowawców na zakończenie roku szkolnego. Zaskoczcie swoich opiekunów i obdarujcie ich wyjątkowymi drobiazgami. Bardzo wzrusza także własnoręczny prezent dla nauczyciela, wykonany w stylu DIY (do it yourself).

Słodkie podziękowanie dla nauczyciela na koniec roku szkolnego

Słodkie podziękowania to najbardziej popularny sposób obdarowywania i wyrażania wdzięczności. Każdy lubi słodycze, dlatego jest to w większości trafiony upominek na każdą okazję. Czekoladki podziękowanie z serii Złota Koronka w kolorystyce biało-złotej, które wyglądają bardzo elegancko, to bardzo smaczna propozycja podziękowania. Dodatkowo na każdej czekoladce widnieje napis “Dziękujemy”, który w zupełności wyrazi wdzięczność uczniów dla całego grona pedagogicznego. Czekoladki mleczne można zapakować w ozdobne pudełeczka z papieru lub w dekoracyjną organzę, które prezentują się uroczo, ze słodką niespodzianką w środku.

czekoladki na podziękowanie na zakończenie roku szkolnego

Czekoladki na podziękowanie na zakończenie roku szkolnego

Oryginalny prezent dla nauczyciela z personalizacją

Elegancki prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego to bombonierka z czekoladkami, którą można spersonalizować. Dedykacja z pewnością zachwyci obdarowanego, a słodki akcent będzie idealnym sposobem na zwieńczenie roku pracy nad edukacją dzieci i młodzieży. Złoto-biała kolorystyka idealnie sprawdzi się jako prezent dla wychowawcy mężczyzny i kobiety. W zestawie znajduje się 9 sztuk czekoladek z napisem “Dziękujemy” oraz kartonowe pudełeczko w białym kolorze. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z imieniem obdarowywanego oraz osób, które wręczają prezent. Dodatkowo złota wstążka dodaje niezwykłego uroki i prezentuje się fenomenalnie i uniwersalnie.

bombonierka na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela

Bombonierka na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela