Prezenty na zakończenie roku dla nauczyciela

Prezenty na zakończenie roku szkolnego dla nauczycieli. Taki prezent możecie wręczyć osobiście lub podarować jeden prezent od całej klasy. Takim prezentem może być bombonierka z czekoladkami. Personalizowany kartonik sprawia, że prezent nabiera bardzo osobistego charakteru. Tak przygotowana bombonierka wzruszy każdego nauczyciela i pasuje na prezent zarówno dla wychowawczyni jak i wychowawcy. Nauczycielowi możecie podarować również czekoladki z napisem dziękuje, które można umieścić w woreczkach lub ozdobnych pudełeczkach.

Prezenty na zakończenie roku dla nauczyciela 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  1,29 zł
  CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  2 Opinie

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na Komunię lub Chrzest dziecka? Idealną propozycją jest mleczna czekoladka zdobiona motywem serca i napisem Dziękujemy. Tak przygotowany upominek zaskoczy najbliższych rewelacyjnym smakiem. Czekoladki można również umieścić w ozdobnym pudełeczkach lub w woreczkach z organzy.

  1,29 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela BIAŁE zakończenie roku +IMIĘ
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela czekoladki zakończenie roku +IMIĘ

  Przepięknie przygotowana bombonierka z czekoladkami i dedykacją, przygotowana specjalnie na Zakończenie Roku Szkolnego! Bombonierka pozwoli podziękować Nauczycielowi za trud włożony w edukację dziecka. Dzięki czekoladkom w uniwersalnej kolorystyce jest idealna zarówno dla Nauczycielki, jak i Nauczyciela.

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Prezent na zakończenie roku dla nauczyciela

Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowe wydarzenie w życiu społeczności szkolnej. Bardzo często uczniowie pragną podziękować wychowawcom i nauczycielom oraz dyrektorom za trud włożony w ich edukację. Niektórzy uczniowie decydują się na osobiste wręczenie upominków dla pedagogów, jednak wiele klas stawia na grupowy prezent dla wychowawcy i reszty nauczycieli. W sklepie internetowym 1001dekoracji.pl można znaleźć inspiracje i pomysły na podziękowania dla nauczycieli i wychowawców na zakończenie roku szkolnego. Zaskoczcie swoich opiekunów i obdarujcie ich wyjątkowymi drobiazgami. Bardzo wzrusza także własnoręczny prezent dla nauczyciela, wykonany w stylu DIY (do it yourself).

Słodkie podziękowanie dla nauczyciela na koniec roku szkolnego

Słodkie podziękowania to najbardziej popularny sposób obdarowywania i wyrażania wdzięczności. Każdy lubi słodycze, dlatego jest to w większości trafiony upominek na każdą okazję. Czekoladki podziękowanie z serii Złota Koronka w kolorystyce biało-złotej, które wyglądają bardzo elegancko, to bardzo smaczna propozycja podziękowania. Dodatkowo na każdej czekoladce widnieje napis “Dziękujemy”, który w zupełności wyrazi wdzięczność uczniów dla całego grona pedagogicznego. Czekoladki mleczne można zapakować w ozdobne pudełeczka z papieru lub w dekoracyjną organzę, które prezentują się uroczo, ze słodką niespodzianką w środku.

czekoladki na podziękowanie na zakończenie roku szkolnego

Czekoladki na podziękowanie na zakończenie roku szkolnego

Oryginalny prezent dla nauczyciela z personalizacją

Elegancki prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego to bombonierka z czekoladkami, którą można spersonalizować. Dedykacja z pewnością zachwyci obdarowanego, a słodki akcent będzie idealnym sposobem na zwieńczenie roku pracy nad edukacją dzieci i młodzieży. Złoto-biała kolorystyka idealnie sprawdzi się jako prezent dla wychowawcy mężczyzny i kobiety. W zestawie znajduje się 9 sztuk czekoladek z napisem “Dziękujemy” oraz kartonowe pudełeczko w białym kolorze. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z imieniem obdarowywanego oraz osób, które wręczają prezent. Dodatkowo złota wstążka dodaje niezwykłego uroki i prezentuje się fenomenalnie i uniwersalnie.

bombonierka na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela

Bombonierka na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela