Nowe produkty

Prezenty na zakończenie roku dla nauczyciela

Prezenty na zakończenie roku szkolnego dla nauczycieli. Taki prezent możecie wręczyć osobiście lub podarować jeden prezent od całej klasy. Takim prezentem może być bombonierka z czekoladkami. Personalizowany kartonik sprawia, że prezent nabiera bardzo osobistego charakteru. Tak przygotowana bombonierka wzruszy każdego nauczyciela i pasuje na prezent zarówno dla wychowawczyni jak i wychowawcy. Nauczycielowi możecie podarować również czekoladki z napisem dziękuje, które można umieścić w woreczkach lub ozdobnych pudełeczkach.

Prezenty na zakończenie roku dla nauczyciela 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  1,29 zł
  CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  2 Opinie

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na Komunię lub Chrzest dziecka? Idealną propozycją jest mleczna czekoladka zdobiona motywem serca i napisem Dziękujemy. Tak przygotowany upominek zaskoczy najbliższych rewelacyjnym smakiem. Czekoladki można również umieścić w ozdobnym pudełeczkach lub w woreczkach z organzy.

  1,29 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela BIAŁE zakończenie roku +IMIĘ
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela czekoladki zakończenie roku +IMIĘ

  Przepięknie przygotowana bombonierka z czekoladkami i dedykacją, przygotowana specjalnie na Zakończenie Roku Szkolnego! Bombonierka pozwoli podziękować Nauczycielowi za trud włożony w edukację dziecka. Dzięki czekoladkom w uniwersalnej kolorystyce jest idealna zarówno dla Nauczycielki, jak i Nauczyciela.

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Prezent na zakończenie roku dla nauczyciela

Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowe wydarzenie w życiu społeczności szkolnej. Bardzo często uczniowie pragną podziękować wychowawcom i nauczycielom oraz dyrektorom za trud włożony w ich edukację. Niektórzy uczniowie decydują się na osobiste wręczenie upominków dla pedagogów, jednak wiele klas stawia na grupowy prezent dla wychowawcy i reszty nauczycieli. W sklepie internetowym 1001dekoracji.pl można znaleźć inspiracje i pomysły na podziękowania dla nauczycieli i wychowawców na zakończenie roku szkolnego. Zaskoczcie swoich opiekunów i obdarujcie ich wyjątkowymi drobiazgami. Bardzo wzrusza także własnoręczny prezent dla nauczyciela, wykonany w stylu DIY (do it yourself).

Słodkie podziękowanie dla nauczyciela na koniec roku szkolnego

Słodkie podziękowania to najbardziej popularny sposób obdarowywania i wyrażania wdzięczności. Każdy lubi słodycze, dlatego jest to w większości trafiony upominek na każdą okazję. Czekoladki podziękowanie z serii Złota Koronka w kolorystyce biało-złotej, które wyglądają bardzo elegancko, to bardzo smaczna propozycja podziękowania. Dodatkowo na każdej czekoladce widnieje napis “Dziękujemy”, który w zupełności wyrazi wdzięczność uczniów dla całego grona pedagogicznego. Czekoladki mleczne można zapakować w ozdobne pudełeczka z papieru lub w dekoracyjną organzę, które prezentują się uroczo, ze słodką niespodzianką w środku.

czekoladki na podziękowanie na zakończenie roku szkolnego

Czekoladki na podziękowanie na zakończenie roku szkolnego

Oryginalny prezent dla nauczyciela z personalizacją

Elegancki prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego to bombonierka z czekoladkami, którą można spersonalizować. Dedykacja z pewnością zachwyci obdarowanego, a słodki akcent będzie idealnym sposobem na zwieńczenie roku pracy nad edukacją dzieci i młodzieży. Złoto-biała kolorystyka idealnie sprawdzi się jako prezent dla wychowawcy mężczyzny i kobiety. W zestawie znajduje się 9 sztuk czekoladek z napisem “Dziękujemy” oraz kartonowe pudełeczko w białym kolorze. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z imieniem obdarowywanego oraz osób, które wręczają prezent. Dodatkowo złota wstążka dodaje niezwykłego uroki i prezentuje się fenomenalnie i uniwersalnie.

bombonierka na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela

Bombonierka na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela