Balony na Roczek - z konfetti

Balony na Roczek z konfetti to dekoracja, której nie może zabraknąć na twojej imprezce. Wewnątrz transparentnych balonów znajduje się konfetti, które pięknie mieni się pod wpływem światła. Dodaje to wiele blasku całemu otoczeniu. Balony najlepiej dobrać kolorystycznie pod inne dekoracje takie jak serwetki na Roczek czy kolorowe girlandy. Balony z konfetti najlepiej prezentują się w połączeniu z klasycznymi, gładkimi balonami. Tak stworzone dekoracje balonowe pięknie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach.

Balony na Roczek - z konfetti 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Balony na Roczek z konfetti - uroczysta dekoracja przyjęcia urodzinowego

Balony na Roczek z konfetti doskonale prezentują się na pierwszym przyjęciu urodzinowym dziecka. Uroczystość będzie wyglądała zjawiskowo, gdy dekoracje balonowe zachwycą gości. Balony z konfetti złote idealnie pasują na przyjęcie urodzinowe dla chłopca i dla dziewczynki. Ta uniwersalna dekoracja sprawdzi się także podczas innych imprez okolicznościowych. Balony z konfetti srebrne to równie uniwersalna dekoracja, która idealnie łączy się z innymi dodatkami na przyjęciu urodzinowym chłopca i dziewczynki. Niektórzy decydują się na akcent kolorystyczny, np. balony z niebieskim konfetti są wybierane na Roczek chłopca, natomiast balony z konfetti rosegold to dekoracja dobierana do aranżacji Roczku dziewczynki. Popularne są balony z konfetti, które określają płeć dziecka, dlatego warto kolorystycznie dobrać dekoracje balonowe na przyjęcie. W naszym sklepie oferujemy balony z konfetti na Roczek w kolorach: rosegold, ciemnoróżowy, jasnoróżowy, błękitny, złoty, srebrny oraz metaliczny. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i stworzy niepowtarzalną aranżację przyjęcia.

balony na Roczek z konfettiBalony na Roczek z konfetti rosegold

Balony z konfetti na Roczek - jak naelektryzować

Balony z konfetti to doskonały pomysł na aranżację przyjęcia urodzinowego. Jednak, aby konfetti prezentowało się w atrakcyjny sposób, należy je po napompowaniu przetrzeć ściereczką i potrząsnąć balonem. W ten sposób papierowe lub metaliczne konfetti zacznie przylegać do ścianek balona. W ten sposób przygotowane balony doskonale podkreślą wyjątkowość przyjęcia na Roczek dziecka.

balony na roczek z konfettiBalony na Roczek z konfetti holograficzne

Balony na Roczek - dodatki oraz akcesoria

Bardzo ważne są także akcesoria do balonów z konfetti na Roczek. Bez nich dekoracja nie przybrałby pożądanego wyglądu. Polecamy  akcesoria do balonów z konfetti na Roczek, takie jak: 

  • Pompka dwustronna do balonów umożliwia błyskawiczne napełnianie dekoracji powietrzem, co może być niekiedy problematyczne, gdy staramy się napełnić dużą ilość balonów ustami. 

  • Hel do balonów w butli lub w puszce to produkt, dzięki któremu wasze dekoracje balonowe zaczną elegancko lewitować w powietrzu. 

  • Jeśli nie chcecie decydować się na stosowanie helu, wybierzcie wygodne przylepce, za pomocą których mocuje się balony przy suficie lub na ścianie. 

  • Wiązadełko do balonów doskonale sprawdzi się, gdy do zawiązania jest mnóstwo balonów na przyjęcie. Niekiedy jest to bardzo problematyczne, a dzięki wiązadełku zaoszczędzony zostaje czas oraz nerwy.