Informacja

Nowe produkty

Prezenty dla Babci LUX z alkoholem

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka z pomysłem. Piękne i kreatywne prezenty dla Babci i Dziadka z bezpośrednią wysyłką do najbliższych. Dobrym pomysłem na prezent na Dzień Babci i Dziadka jest kubek z piękną sentencją i imieniem, który w praktyczny i oryginalny sposób wyrazi miłość. Ciekawym prezentem na Dzień Babci i Dziadka będzie zdecydowanie zestaw z kawą zapakowany do drewnianej skrzyni czy przepiękna kryształowa butelka szampana. Chętnie wybierane są także słodkości, takie jak bombonierka dla Dziadków z krówkami lub czekoladkami. Zadbajcie także o piękne i niepowtarzalne życzenia na Dzień Babci i Dziadka, które wspaniale dopełnią cały prezent.

Prezenty dla Babci LUX z alkoholem 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 40 elementów
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA

  Prezent dla ukochanej Babci zapakowany w drewnianą skrzynkę. Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz grafiką pudrowych kwiatów. Zamów kobiecy zestaw z winem, notesem, serwetkami, czekoladą, lampionem zapachowym, świecą sojową ręcznie robioną, mydełkami do kąpieli, herbatą, kawą oraz zapałkami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Błogi Odpoczynek PREZENT dla Babci z PODPISEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Błogi Odpoczynek

  Elegancki zestaw prezentowy, który można wręczyć ukochanej Babci. Podaruj upominek w kobiecej odsłonie z kawą mieloną, aromatyczną zieloną herbatą, winem musującym w kryształowej butelce, szklanym kieliszkiem oraz ciasteczkiem z wróżbą. Zamów box z personalizacją oraz grafiką różowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż

  Elegancki zestaw prezentowy dla Babci w dużym boxie z grubej tektury. Wybieraj box z satynowym szlafrokiem w jasnoróżowym kolorze, satynową opaską na oczy oraz winem musującym w kryształowej butelce. Zamów upominek dla Niej z życzeniami, grafiką różowych kwiatów oraz personalizacją. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwile Błogości PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwile Błogości

  Upominek dla Babci w eleganckiej odsłonie. Zamów kobiecy prezent z winem w kryształowej butelce, masażerem do ciała, satynową maską na oczy, solą do kąpieli, naturalną gąbką luffa oraz śmietankowymi krówkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz grafika pudrowych kwiatów. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW PREZENT dla Babci z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW

  Upominek dla Babci z personalizacją oraz grafiką pudrowych kwiatów. Wybieraj prezent dla ukochanej osoby z likierem, czekoladą oraz czekoladkami. Zamów oryginalny box wykonany z grubej tektury o ciekawej strukturze z najlepszymi produktami. Całość udekorowana jest złotą wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW PREZENT dla Babci z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW

  Elegancki zestaw prezentowy dla ukochanej Babci z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Zamów upominek z alkoholem, czekoladkami, czekoladą białą ręcznie robioną oraz kawą mieloną o cudownym aromacie. Wybieraj damski box udekorowany złotą wstążką. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Upominek dla Babci umieszczony w kraftowym pudełku z grubej tektury z oryginalną zawartością. Wybieraj zestaw z satynowym szlafrokiem lub kompletem bielizny do wybory, satynową opaską na oczy oraz winem białym w kryształowej butelce. Na wieczku umieszczona jest personalizacja. Całość ozdobiona jest złotą wstążką. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy

  Podaruj ukochanej Babci zestaw w białym pudełku z grubej tektury. Wybieraj prezent z balsamem do ciała i rąk, aromatyczną zieloną herbatą, winem musującym w kryształowej butelce, czekoladą Merci w obwolucie oraz gąbką luffa. Na wieczku umieszczona jest personalizacją oraz kobieca grafika. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Time to relax PREZENT dla Babci z PODPISEM Time to relax
  209,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Time to relax

  Przepiękny kobiecy upominek z winem w kryształowej butelce, satynową opaską na oczy w jasnoróżowym kolorze, gumką do włosów, patyczkami zapachowymi oraz świecą zapachową w słoiku. Wybieraj przepiękny box dla Babci z grafiką kwiatów piwonii i eukaliptusa. Zamów pudełko udekorowane wstążką. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie PREZENT dla Babci z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Upominek dla Babci z personalizacją, życzeniami oraz grafiką różowych kwiatów. Wybieraj zestaw z ginem, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami śmietankowymi oraz czekoladkami. Podaruj bliskiej osobie oryginalny prezent w różowym boxie z grubej tektury o ciekawej strukturze. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Likier i słodkości PREZENT dla Babci z PODPISEM Likier i słodkości
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Likier i słodkości

  Elegancki zestaw w kraftowym boxie z grubej tektury. Wybieraj upominek z likierem truskawkowym, czekoladą oraz czekoladkami. Zamów pudełko z najlepszymi produktami wysokiej jakości. Przepiękny box można wręczyć ukochanej Babci. Całość udekorowana jest elegancką wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie PREZENT dla Babci z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie

  Prezent dla Babci w eleganckiej odsłonie. Wybieraj zestaw z likierem truskawkowym, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz aromatycznymi piankami. Zamów box z personalizacją, grafiką różowych kwiatów oraz życzeniami. Całość udekorowana jest efektowną wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Francja Elegancja PREZENT dla Babci z PODPISEM Francja Elegancja
  209,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Francja Elegancja

  Prezent dla Babci w eleganckim boxie z grubej tektury. Zamów zestaw w kobiecej odsłonie z winem półsłodkim, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami śmietankowymi, czekoladami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Wybieraj upominek z personalizacją, grafiką różowych kwiatów oraz tekstem podziękowania. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie PREZENT dla Babci z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie

  Upominek dla Babci z personalizacją, tekstem podziękowania oraz grafiką pudrowych kwiatów. Wybieraj zestaw z winem o smaku czereśni, czekoladkami, czekoladą mleczną ręcznie robioną, świecą sojową w szklanym słoiku oraz zapałkami w eleganckim opakowaniu. Cały box udekorowany jest złotą wstążką. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino Cava i kieliszek PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino Cava i kieliszek

  Elegancki zestaw, który można wręczyć ukochanej Babci w dniu jej święta. Wybieraj box wykonany z grubej tektury z najlepszymi produktami. Zamów prezent z mała butelką białego wina musujące oraz kieliszkiem z czarnego szkła. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką różowych kwiatów. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino kryształowe róż i kieliszek PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Upominek dla ukochanej Babci w pudełku wykonanym z grubej tektury. Wybieraj zestaw z winem musującym w kryształowej butelce oraz eleganckim kieliszkiem. Podaruj box z grubej tektury w różowym kolorze. Na wieczku nadrukowana jest personalizacja oraz stylowa grafiką. Całość ozdobiona wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Chrzestnej BD13 DUŻY PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Chrzestnej BD13 DUŻY
  239,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Chrzestnej BD13 DUŻY

  Szukasz prezentu z alkoholem w przepięknej butelce? Nasz zestaw prezentowy w beżowym boxie z grafiką kwiatów będzie strzałem w 10! Podaruj kobiecie elegancki upominek z winem białym, bezikami w szklanym słoiczku, herbatą z pąkami róży, zaparzaczem oraz czekoladą z orzechami. Do pudełka przywiązana jest zawieszka. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY
  229,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY

  Elegancki upominek w beżowym pudełku z nadrukowaną grafiką kwiatów. Podaruj niezwykle kobiecy prezent dla Mamy, Babci, Chrzestnej lub Panny Młodej. Wybieraj kosz prezentowy z winem, czekoladowym sercem w ozdobnym pudełku, kryształkami do kąpieli, balsamem do ciała oraz scrubem. Pudełku udekorowane jest wstążką. Do prezentu dołączona jest zawieszka. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla kobiety Babci, Mamy, Panny Młodej, Chrzestnej BD3 DUŻY PREZENT dla kobiety Babci, Mamy, Panny Młodej, Chrzestnej BD3 DUŻY
  229,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla kobiety, Babci, Mamy, Panny Młodej, Chrzestnej BD3 DUŻY

  Prezent dla kobiety w eleganckiej i delikatnej odsłonie. Zamów beżowe pudełko z idealnie skomponowaną zawartością. Całość ozdobiona jest wstążką oraz zawieszką, na której można umieścić dedykację. Wybieraj zestaw z likierem, czekoladowym bukietem w kartoniku, karmelkami z pąkami róży oraz migdałami w białej czekoladzie. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Babci, Przyjaciółki, Mamy z miodem pitnym BD30 PREZENT dla kobiety, Babci, Przyjaciółki, Mamy z miodem pitnym BD30
  269,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla kobiety, Babci, Przyjaciółki, Mamy z miodem pitnym BD30

  Szukasz eleganckiego prezentu, który można wręczyć Mamie lub Babci? Zamów pudełko wypełnione produktami wysokiej jakości. Spraw radość wręczając zestaw w dużym, beżowym boxie z zawieszką oraz zadrukowaną grafiką delikatnych kwiatów. Wybieraj upominek dla niej z miodem pitnym, świecami, kubkiem oraz kosmetykami. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Nauczycielki oryginalny BD33 PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Nauczycielki oryginalny BD33
  319,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Nauczycielki oryginalny BD33

  Prezent w kobiecej odsłonie, który można zamówić na Dzień Mamy, Babci, dla Chrzestnej lub na wiele innych okazji. Podaruj upominek w beżowym boxie z zawieszką oraz stylową grafiką. Zamów kosz prezentowy z winem, świecą sojową, zapałkami, herbatą, kawą, słodyczami oraz miodem ekologicznym. Wybieraj zestaw z zawieszką udekorowany kremową wstążką. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki BD23 DUŻY PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki BD23 DUŻY
  279,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki BD23 DUŻY

  Wyjątkowy zestaw z książką to ciekawa propozycja na upominek dla kobiety. Wybieraj przepiękny prezent zapakowany do dużego beżowego pudełka z zawieszką. Grafika delikatnych kwiatów prezentuje się niezwykle stylowo. Zamów kosz prezentowy z likierem o smaku espresso, migdałami w czekoladzie oraz świecą sojową. 

  279,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Czar Miłości PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Czar Miłości
  239,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Czar Miłości

  Przepiękna skrzynia na prezent dla Babci i Dziadka ze spersonalizowanymi życzeniami. Skrzynia to świetny pomysł, aby podziękować dziadkom za ich miłość i okazaną troskę. W skrzyni znajduje się aromatyczna kawa, herbata, nalewka oraz miód i czekoladki. Życzenia są umieszczone na oryginalnej grafice, dzięki czemu całość prezentuje się wspaniale.

  239,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty

  Uroczy prezent dla babci i dziadka w drewnianej skrzyni z życzeniami. Wewnątrz znajdują się starannie dobrane składniki: wiśniowa nalewka oraz aromatyczna kawa i herbata. Takie podarunki rozgrzeją dziadków w chłodniejszy wieczór. Wewnątrz skrzyneczki umieszczone są życzenia z podpisem osoby wręczającej prezent. Wyjątkowa i propozycja dla wyjątkowych...

  239,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM EKO Wiśniowa Miłość PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM EKO Wiśniowa Miłość
  249,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM EKO Wiśniowa Miłość

  Prezent dla dziadków w drewnianej skrzyni z dokładnie wybranymi składnikami. Wewnątrz skrzyni znajduje się ekologiczne wino i miód, aromatyczna kawa i herbata oraz słodkie czekoladki. Personalizowana grafika z życzeniami dodaje wyjątkowości i z pewnością zachwyci obdarowanych dziadków. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny

  Przepiękny prezent dla dziadków z okazji Dnia Babci i Dziadka. W drewnianej skrzyni umieściliśmy produkty, które z pewnością ucieszą obdarowanych: ekologiczne wino białe, miód smakowy, aromatyczna kawa i herbata oraz mleczne czekoladki. Wewnątrz skrzyni dziadkowie znajdą wyjątkowe życzenia wraz z podpisem osoby, która wręcza prezent. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z PODPISEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX PREZENT dla Babci Z PODPISEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT dla Babci Z PODPISEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Prezent dla Babci, który pozwoli jej na odrobinę relaksu i atmosferę jak w ekskluzywnym SPA! W eleganckim boxie znajduję się Prosecco w kryształowej butelce, świeca zapachowa, sól do kąpieli oraz szlafrok, który otuli w wyjątkowy wieczór. Na wieczku pudełka umieszczona jest kwiatowa grafika z życzeniami i podpisem osoby, która wręcza prezent. Taki box to...

  299,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z PODPISEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX PREZENT dla Babci Z PODPISEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX
  279,98 zł
  PREZENT dla Babci Z PODPISEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX

  Elegancki prezent dla Babci w boxie z personalizowanymi życzeniami. W skład zestawu wchodzi otulający szlafrok, wino musujące, słodkie pianki i aromatyczna świeczka. Całość zachowana w spójnych, różowych tonach. Wyjątkowy prezent, którym podziękujesz babci za jej miłość i troskę.

  279,98 zł
 • PREZENT dla Babci Box Z PODPISEM Ukojenie MAŁY PREZENT dla Babci Box Z PODPISEM Ukojenie MAŁY
  99,98 zł
  PREZENT dla Babci Box Z PODPISEM Ukojenie MAŁY

  Prezent na Dzień babci w eleganckim boxie prezentowym. Wewnątrz znajduje się musujące wino z różową słomką, sól do kąpieli, a także wyjątkowa przypinka! Wieczko pudełka zdobione jest nakleją z imieniem osoby wręczającej prezent oraz grafiką kwiatów w różowym kolorze!

  99,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX PREZENT dla Babci Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł
  PREZENT dla Babci Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX

  Starannie dobrany prezent dla Babci,  w którym każdy element ma znaczenie. W skład prezentu wchodzi białe wino, różana herbata, słodkie krówki i lampion o kwiatowym zapachu. na wieczku boxa są umieszczone wyjątkowe życzenia dla babci. Podaruj jej chwile relaksu.

  249,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł
  PREZENT dla Babci Z PODPISEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX

  Elegancki prezent dla babci w boxie z personalizowanymi życzeniami. W boxie znajdują się niezbędne elementy do relaksu: Białe wino, aromatyczna kawa i herbata oraz fiolka, w której babcia znajdzie jadalne róże. Wszystkie elementy zestawu zostały dobrane tak, aby obdarowana nim babcia poczuła się wyjątkowa i doceniona.

  239,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z PODPISEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX PREZENT dla Babci Z PODPISEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci Z PODPISEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Zestaw na prezent dla Babci w eleganckim pudełku prezentowym. Wewnątrz umieszczona została myjka do kąpieli, pojemnik z solą kąpieli, waniliowa świeca w szkle oraz zapałki. Całość wyłożona jest na eleganckiej wełnie drzewnej oraz dekorowana naklejką z kwiatowym nadrukiem. Zestaw jest pięknie zapakowany i gotowy do wręczenia.

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z winem musującym Z PODPISEM Mega Róż PREZENT dla Babci z winem musującym Z PODPISEM Mega Róż
  179,98 zł
  PREZENT dla Babci z winem musującym Z PODPISEM Mega Róż

  Prezent dla Babci z dużą butelką wina musującego. Upominek umieszczony jest w eleganckim boxie prezentowym. W zestawie znajduje się również świeca zapachowa, zapałki, różowa myjka do ciała czy słodkie pianki. Zestaw udekorowany jest naklejką z kwiatową grafiką oraz personalizacją!

  179,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z PODPISEM Odprężenie MEGA LUX PREZENT dla Babci Z PODPISEM Odprężenie MEGA LUX
  149,98 zł
  PREZENT dla Babci Z PODPISEM Odprężenie MEGA LUX

  Zestaw prezentowy na Dzień Babci w eleganckim boxie. W zestawie znajduje się mała butelka wina musującego, sól do kąpieli czy aromatyczne pianki. Zestaw jest pięknie zapakowany i od razu gotowy do wręczenia. Taki prezent zaskoczy każdą Babcię!

  149,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z PODPISEM Wino i czekolada MEGA DUŻY PREZENT dla Babci Z PODPISEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł
  PREZENT dla Babci Z PODPISEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Prezent dla Babci z winem umieszczony w eleganckim pudełku prezentowym. Wewnątrz znajduje się ręcznie robiona czekolada, jadalne płatki róż, sól do kąpieli oraz słodkie cukierki. Zestaw dekorowany jest naklejką z personalizacją oraz bardzo kobiecą grafiką!

  149,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Z Imieniem PREZENT na 40 urodziny Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Z Imieniem
  149,98 zł
  PREZENT na Dzień Babci Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Z Imieniem

  Prezent na Dzień Babci w formie pięknej butelki szampana ułożonej na sztucznych kwiatach. Całość umieszczona jest w drewnianej skrzynce z personalizowanym wieczkiem. Taki upominek spodoba się każdej Babci!

  149,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 40 elementów

Prezenty dla babci - pomysłowe prezenty na Dzień Babci, Święta i inne okazje

W Polsce Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia. Z tej okazji zwykle składamy naszym najbliższym najlepsze życzenia, przynosimy im kwiaty, własnoręcznie robione laurki oraz prezenty, które mają pomóc nam w pokazaniu, jak ważnymi osobami są w naszym życiu. Jakie upominki najlepiej wybrać dla babci w dniu jej święta? Każdą kobietę zachwycą z całą pewnością zwłaszcza takie podarunki, w które włożyliśmy mnóstwo serca. Właśnie dlatego szczególnie polecamy prezenty personalizowane oraz symboliczne. Podobne upominki czy zestawy podarunkowe wybrać można z powodzeniem na urodziny babci, jej imieniny, a także inne okazje - Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc bądź Dzień Kobiet. Jeśli chcesz oczarować bliską osobę niepowtarzalnym podarunkiem, obowiązkowo sprawdź wszystkie nasze propozycje i wybierz produkt najlepiej dopasowany do adresatki.

Co można kupić dla babci na prezent?

Istnieje wiele różnych opcji prezentów, które można kupić dla babci. Poniżej przedstawiamy kilka popularnych pomysłów na prezent dla babci:

 • • Biżuteria - Kolczyki, bransoletki lub naszyjniki z personalizacją mogą być pięknym i osobistym prezentem dla bliskiej osoby.

 • • Perfumy - Wybierz ulubiony zapach adresatki i podaruj jej elegancką butelkę perfum.

 • • Kwiaty - Bukiet kwiatów to klasyczny sposób na wyrażenie miłości i szacunku.

 • • Książka - Jeśli lubi czytać, podaruj jej interesującą książkę lub nowe wydanie ulubionej powieści.

 • • Zestaw do pielęgnacji ciała - Luksusowy zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała może być doskonałym upominkiem relaksacyjnym.

 • • Rękodzieło - Jeśli jesteś zdolny manualnie, możesz stworzyć samodzielnie unikalny prezent, na przykład ręcznie wykonane ozdoby lub kartki okolicznościowe.

 • • Abonament na zajęcia hobby - Jeśli obdarowywana kobieta ma jakieś hobby, np. malowanie, gotowanie czy robienie biżuterii, możesz podarować jej abonament na kurs związany z tym hobby.

Prezent dla babci relaks dla ciała i duszy

Zestaw podarunkowy dla babci

Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest to, aby prezent był wybrany z myślą o zainteresowaniach i gustach Twojej babci. To sprawi, że niespodzianka będzie naprawdę trafiona i sprawi ogromną radość!

Praktyczny prezent dla babci

Bez dwóch zdań świetnym prezentem na urodziny, Gwiazdkę, imieniny czy wiele innych wydarzeń będzie praktyczny upominek czy zestaw podarunkowy. Użyteczne produkty będą trafionym prezentem na każdą okazję. Można z powodzeniem wręczyć je na Dzień Babci. Tego rodzaju prezent bowiem przyda się obdarowanej kobiecie, dzięki czemu sprawi jej wiele radości! Praktyczne prezenty to doskonały wybór dla babci, ponieważ są one zarówno funkcjonalne, jak i przydatne w codziennym życiu. Przykłady praktycznych prezentów dla babci to:

 • • Herbata lub kawa,

 • • Notatnik z imieniem do organizacji czasu,

 • • Ceramiczny kubek z personalizacją,

 • • Przepiśnik na popisowe dania,

 • • Koc lub termofor na chłodne dni,

 • • Organizer na biżuterię,

 • • Ubrania i dodatki.

Z powodzeniem możesz wybrać tak wyjątkowe prezenty dla bliskiej osoby. Aby całość zyskała jeszcze bardziej szczególny charakter, przy pomocy praktycznych produktów możesz stworzyć ciekawy zestaw podarunkowy. W naszym sklepie nie zabrakło również gotowych koszy upominkowych na każdą okazję.

Prezent na dzień babci zestaw herbata i miód

Kosz prezentowy w skrzyni dla babci

Kreatywny prezent na Dzień Babci i inne okazje

Szukasz kreatywnego prezentu na Dzień Babci i inne okazje? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji, które na pewno przypadną do gustu Twojej babci.  Pamiętaj, że najważniejsze jest dostosowanie prezentu do zainteresowań i gustów Twojej babci. Warto przeanalizować jej hobby, pasje i potrzeby, aby wybrać coś naprawdę trafionego. Niech Twój oryginalny prezent będzie niezapomniany! Album ze zdjęciami i podpisami, samodzielnie wykonana ramka, upieczony tort albo kosz podarunkowy własnej roboty to naprawdę oryginalne prezenty! Możesz swobodnie przebierać w najróżniejszych opcjach. W naszej ofercie znajdziesz całe mnóstwo pięknych zestawów prezentowych i pomysłów na prezent. Kosz podarunkowy dla babci ze świecą i opaską na oczy to doskonały przykład takiego podarunku. Obdarowana osoba będzie zachwycona taką niespodzianką.

Najlepsze prezenty są personalizowane i dostosowane do indywidualnych preferencji obdarowanego. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na znalezienie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Bliska osoba docen troskę i wysiłek włożony w wybór prezentu specjalnie dla niej.

Prezent dla babci box z notatnikiem miodem krówkami

Prezent personalizowany dla babci

Nowoczesny prezent dla babci

W naszym sklepie nie zabrakło gotowych koszy upominkowych na każdą okazję. Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji, które na pewno przypadną do gustu Twojej babci. Pamiętaj, że najważniejsze jest dostosowanie prezentu do jej charakteru. Warto przeanalizować jej hobby, pasje i potrzeby, aby wybrać coś naprawdę trafionego. Niech Twój oryginalny prezent będzie niezapomniany! Możesz swobodnie przebierać w najróżniejszych opcjach. Nasza oferta zawiera wiele pięknych zestawów prezentowych i pomysłów na prezent dla babci. To efektowne kosze podarunkowe w pudełkach i skrzyniach, które cechuje najwyższa jakość.

Zestaw kosmetyków na urodziny albo inne okazje będzie ciekawym rozwiązaniem. Na pewno pozwoli adresatce na prawdziwy relaks oraz odpoczynek. Akcesoria do kąpieli czy przygotowania domowego SPA naprawdę mile zaskoczą każdą obdarowaną osobę. Oryginalny prezent stworzony został według autorskiego projektu, dzięki czemu gwarantuje unikalny charakter! Tak wyjątkowy prezent na każdą okazję z ozdobnym nadrukiem i personalizacją bez najmniejszych wątpliwości umili obdarowanej osobie dzień. Zestaw upominków dobranych pod względem stylistyki i kolorystyki na pewno sprawi, że Dzień Babci czy jej urodziny będą wydarzeniem niezapomnianym. Wybierz coś specjalnego dla bliskiej osoby i spraw jej ogromną radość!

Prezent dla babci na Święta

Mamy wiele ciekawych propozycji prezentów dla Twojej babci na Święta. Dostosuj prezent do jej charakteru i zadbaj, by sprawił jej szczególną przyjemność w taki dzień. Oferujemy piękne zestawy prezentowe i pomysły na wyjątkowe prezenty dla babci. Zestaw kosmetyków na urodziny lub inne okazje to doskonałe rozwiązanie, które zapewni relaks i odpoczynek. Wyjątkowy prezent z ozdobnym nadrukiem i personalizacją umili obdarowanej osobie dzień. Wybierz coś specjalnego, aby sprawić swojej babci ogromną radość!

Prezent dla babci w skrzyni pudrowa słodycz

Prezent dla babci na każdą okazję

Fantastyczne zestawy prezentowe pełne różnorodnych produktów stanowią oryginalny pomysł na prezent. Można z powodzeniem umieścić je pod choinką. Obdarowana kobieta bez dwóch zdań z wielką chęcią sprawdzi, co znalazło się wewnątrz stylowego opakowania. Każdy upominek został dobrany z precyzją, aby doskonale pasować do reszty kosza podarunkowego. Sprawdź obowiązkowo wszystkie nasze pomysły i wybierz swój ulubiony!