Nowe produkty

Koperty i długopisy do zaproszeń na Roczek

Koperty do zaproszeń na Roczek to świetne uzupełnienie przygotowanych przez Ciebie zaproszeń dla gości. Piękne kolory kopert przyciągają uwagę i dodają charakteru. Koperty do zaproszeń to zapowiedź przygotowywanej imprezy. Jeśli wybierasz zaproszenia do samodzielnego wypisania warto zaopatrzyć się w długopisy do wypisywania zaproszeń, których tusz nie rozmazuje się. Zarówno długopisy jak i koperty do zaproszeń to ważne dodatki o których warto pamiętać.

Koperty i długopisy do zaproszeń na Roczek 

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Koperty i długopisy do zaproszeń na Roczek

Pierwsze urodziny dziecka to niezwykle emocjonujący dzień dla wszystkich rodziców. To także wspaniała okazja do spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Urodzinowe przyjęcie wyprawione w domu lub restauracji pozwoli w wyjątkowy sposób celebrować Roczek córki lub syna. Planujesz tego rodzaju uroczystość zorganizować dla swojej pociechy? Wysokiej jakości dekoracje oraz dodatki będą więc przydatnym rozwiązaniem, które pozwoli przygotować znakomite przyjęcie. Stylowe produkty stworzone specjalnie na tę szczególną okazję zachwycą wszystkich zaproszonych gości i na długo zapadną w ich pamięci. Jakie artykuły wybrać na Roczek dziecka? Sprawdź koniecznie nasze propozycje i wybierz swoje ulubione dekoracje oraz akcesoria.

Koperty do zaproszeń na Roczek dziecka

Jednym z najważniejszych elementów organizacji urodzinowego przyjęcia są zaproszenia. Estetyczne kartki ze wszystkimi informacjami dotyczącymi Roczku pozwolą w piękny sposób zaprosić bliskich na uroczystość. Do zaproszeń warto dokupić ozdobne koperty. Wykonane z grubego papieru prezentują się szykownie, a przy tym są bezpiecznym sposobem na przechowywanie oraz transport kartek. Zaproszenia w ozdobnych kopertach można śmiało wręczyć osobiście lub też wysłać gościom pocztą. Dopasuj kolor kopert do kartek, a całość oczaruje bliskich małego solenizanta od pierwszej chwili. Różowe czy niebieskie pozwolą podkreślić płeć dziecka, natomiast metaliczne od razu przykują uwagę. Możesz też śmiało wybrać modne, kraftowe koperty, które pięknie komponują się z naturalną stylistyką.

Koperty do zaproszeń w kolorze złotym

Koperty do zaproszeń w kolorze złotym

Stylowe i praktyczne dodatki na Roczek

Dodatki na urodzinowe przyjęcie powinny być praktyczne, a przy tym naprawdę gustowne. Schludne akcesoria w modnej odsłonie sprawią, że cały Roczek nabierze jedynego w swoim rodzaju charakteru. Jakie dodatki przydają się podczas organizacji pierwszych urodzin dziecka? Jeśli zaproszenia, bileciki z podziękowaniami lub inne elementy chcesz ozdobić wyjątkowymi pieczątkami, bez dwóch zdań przyda Ci się tuszownica. Tak praktyczny produkt możesz śmiało wykorzystać również w czasie innych okazji. Bez najmniejszych wątpliwości przydadzą Ci się też długopisy do wypisywania zaproszeń lub podziękowań dla gości. Klasyczny długopis z niebieskim czy czarnym tuszem to bardzo praktyczne rozwiązanie nie tylko na Roczek dziecka.

Długopis do wypisywania zaproszeń

Długopis do wypisywania zaproszeń

Księgi gości na pierwsze urodziny dziecka

Długopisy są jednak także ważnym dodatkiem, jeśli w czasie pierwszych urodzin swojej pociechy planujesz zorganizować księgę na wpisy gości. Album z życzeniami oraz poradami od najbliższych dla małego solenizanta będzie wspaniałą pamiątką na całe życie. Taką księgę dobrze jest umieścić na stole lub w innym dostępnym miejscu, dzięki czemu żadna z zebranych osób nie zapomni wpisać się do albumu. Ozdobny długopis ułożony przy księdze będzie wspaniałym dodatkiem na Roczek! Długopis z diamentem to prześliczny produkt, który na pewno oczaruje Twoich bliskich. Rewelacyjnie prezentuje się też długopis w kształcie pióra. A może szukasz jeszcze bardziej oryginalnych pomysłów? W takim razie wykorzystaj długopisy ze złotym czy srebrnym tuszem, które uatrakcyjnią wpisy gości. 

Klasyczny długopis w kolorze białym

Klasyczny długopis w kolorze białym