Nowe produkty

Promocje

Piniaty

Zabawy na urodziny oraz piniaty coraz częściej goszczą na Waszych przyjęciach. Zabawy urodzinowe w formie zdrapek dla dzieci to absolutny hit tego sezonu. Dzieci uwielbiają kolorowe dekoracje! Podaruj im piniatę! Taka zabawa na pewno stworzy wiele pozytywnych wspomnień z tego dnia. Urodzinową piniatę możesz wypełnić ulubionymi słodkościami Twojego dziecka. Dobra zabawa gwarantowana! Zorganizuj z nami przyjecie urodzinowe Swojego dziecka!

Piniaty 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Piniaty na urodziny dziecka

Bardzo ważnym elementem każdego przyjęcia są atrakcje dla gości. Nie można o nich zapomnieć zwłaszcza podczas uroczystości, na której znajdują się dzieci. Maluchy szybko się nudzą i jeśli nie zostaną niczym zainteresowane, ich nastrój natychmiast ulegnie pogorszeniu. Jakie rozrywki najlepiej sprawdzą się podczas urodzin syna lub córki? Możliwości gier i zabaw jest całe mnóstwo, natomiast my szczególnie chcielibyśmy polecić piniaty. Jest to fantastyczna rozrywka polegająca na strąceniu kolorowej zawieszki wypełnionej smakowitymi słodyczami. Osoby biorące udział w zabawie powinny mieć zasłonięte oczy, dlatego dobrze, aby grę obserwowała dorosła osoba, która zapewni bezpieczeństwo i pomoże zwłaszcza młodszym dzieciom. 

Piniaty urodzinowe 

Piniaty mogą mieć najróżniejsze wzory i kolory. Jednym z najbardziej popularnych kształtów jest lama. Zabawna piniata wygląda naprawdę czarująco i do czasu gry w rewelacyjny sposób uatrakcyjni wygląd pomieszczenia lub ogrodu, w którym organizowane jest przyjęcie. Na urodzinowej uroczystości świetnie sprawdzi się także piniata w kształcie cyfry odpowiadającej liczbie lat kończonych przez solenizanta bądź imprezowa gwiazdka. Wygląd piniaty możesz dobrać też do motywu przewodniego przyjęcia, w efektowny sposób dopełniając przygotowaną aranżację. Ich wnętrze wypełnić należy wybranymi przez siebie przekąskami - możesz postawić także na zdrowe zamienniki klasycznych słodyczy! Dzięki temu samodzielnie zadecydujesz, czym chcesz poczęstować swoje dziecko oraz jego gości. 

Piniata urodzinowa lama

Piniata urodzinowa w kształcie lamy

Piniaty na urodziny dziewczynki

Organizując urodziny małej księżniczki, najlepiej jest wybrać piniatę w różowym kolorze lub taką, która pięknie podkreśli dziewczęcy charakter przyjęcia. Kotek to piękny projekt z metalizującym, złotym akcentem. Różowa piniata bez dwóch zdań przyciągnie spojrzenia, a Twoja córka i jej znajomi z radością wydobędą z niej ukryte przysmaki. Gadżet wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu solidnie będzie trzymał formę, dopóki solenizantka i goście nie dobiorą się do jego wnętrza. Innym rewelacyjnym wzorem piniaty na urodziny dziewczynki jest jednorożec. Połączenie bieli z kolorową grzywą i złotymi akcentami prezentuje się naprawdę interesująco i na pewno przypadnie do gustu Twojej córce. Z takim akcesorium zdjęcia z urodzinowej imprezy wypadną naprawdę zjawiskowo. 

Piniata urodzinowa flaming dla dziewczynki

Piniata urodzinowa flaming dla dziewczynki

Piniaty na urodziny chłopca

Jaka piniata najlepiej sprawdzi się podczas urodzin syna? Jeśli Twoje dziecko jest fanem piłki nożnej, koniecznie wybierz dla niego właśnie taki projekt. Czarno-biała kula zawieszona na przyjęciu wspaniale podkreśli zainteresowania solenizanta i uczyni jego imprezę bardzo personalną. Co więcej, piniata w kształcie piłki nożnej może w rewelacyjnym stylu dopełnić motyw sportowego przyjęcia. Równie fantastycznym wzorem jest Rakieta. Odlotowa piniata w kolorach metalicznej szarości i granatu na pewno spodoba się każdemu entuzjaście kosmosu. Tak wspaniały dodatek zachwyci wszystkich uczestników przyjęcia, zwłaszcza, gdy inne dekoracje także wpasujesz w ten galaktyczny klimat. Twój syn i jego znajomi na pewno przez długie lata będą mile wspominać piniatę oraz świetną zabawę podczas jej niszczenia.

Piniata na urodziny chłopca

Piniata na urodziny chłopca rakieta