Nowe produkty

Promocje

Upominki dla gości 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Samolot Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Samolot Z IMIENIEM 20szt

  Wyjątkowe podziękowanie w formie słodkich krówek z grafiką samolotu. Dzięki nim podziękujesz gościom za przybycie na przyjęcie urodzinowe maluszka. Krówki  są personalizowane, dzięki czemu będą piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Tęcza Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Tęcza Z IMIENIEM 20szt

  Różowe krówki na urodzinki dla dziewczynki, to idealny sposób na drobne podziękowania dla gości. Krówki personalizowane są imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Krówki możesz podarować gościom podczas przyjęcia lub umieścić je w ozdobnych pudełeczkach.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Kotek Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Kotek Z IMIENIEM 20szt

  Szukasz podziękowania dla gości, które możesz wręczyć im podczas urodzinek dziecka? Słodkie krówki z grafiką kotka sprawdzą się na każdym przyjęciu. Krówki możesz wręczyć osobiście lub ułożyć obok nakryć gości. Tak przygotowane upominki na pewno sprawią radość wszystkim zaproszonym na przyjęcie.  

  39,98 zł
 • CUKIERKI owocowe Roksy MIX 1,5kg 300szt SUPER CENA
  44,98 zł
  Nowy
  CUKIERKI owocowe Roksy MIX 1,5kg 300szt SUPER CENA

  Kolorowy mix cukierków to idealny dodatek do każdego przyjęcia. Cukierki możesz wsypać do ozdobnej misy, umieścić w dekoracyjnych pudełeczkach lub rozdać gościom na przyjęciu. Cukierki to także wyjątkowy dodatek do słodkiego barku. W jednym opakowaniu znajdzie się ok 300szt cukierków.

  44,98 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów