Informacja

Nowe produkty

Wazony i misy

Podczas komunii, które mają miejsce w maju, dzieci przystępujące do sakramentu w ramach gratulacji dostają od zaproszonych gości okazałe bukiety kwiatów. Aby podczas uroczystości wiązanki nie zwiędły warto zaopatrzyć się w wazony i ozdobne misy. Przebierać można w szerokim wyborze, wszystko zależy od wystroju naszej uroczystości. Będą one także ...

Podczas komunii, które mają miejsce w maju, dzieci przystępujące do sakramentu w ramach gratulacji dostają od zaproszonych gości okazałe bukiety kwiatów. Aby podczas uroczystości wiązanki nie zwiędły warto zaopatrzyć się w wazony i ozdobne misy. Przebierać można w szerokim wyborze, wszystko zależy od wystroju naszej uroczystości. Będą one także wspaniałą ozdobą na stole. Pachnące, świeże kwiaty to coś co kochamy w okresie wiosennym.

Więcej

Wazony i misy Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Niezbędnik każdego przyjęcia komunijnego - wazony 

Wiosną wszystko budzi się do życia. Kwitną pąki kwiatów, przyroda się odradza. Okres komunii wypada w maju, jest to więc idealny pomysł, aby wykorzystać kwiaty jako ozdoba sali komunijnej. Dzieci przystępujące do sakramentu w ramach gratulacji również dostają od zaproszonych gości okazałe bukiety kwiatów. Niezbędne są więc liczne wazony i misy na stół komunijny, aby kwiatowe aranżacje nie zwiędły. Wybór jest naprawdę szeroki, wszystko zależy od wystroju naszej uroczystości. Pachnące, świeże kwiaty to coś co kochamy w okresie wiosennym, dlatego nigdy za mało ich na komunijnym stole.

Elegancki dodatek do kwiatowych aranżacji

Naszą najlepiej sprzedająca się misą jest ta w kształcie gondoli. Ceramiczna misa sprawdzi się idealnie do udekorowania stołu przy użyciu sztucznych kwiatów. Ozdoba jest dość płytka, aby kwiaty trzymały się w niej cały wieczór warto dokupić gąbki do układania kwiatów. W misie można także ułożyć świeczki, ozdobne girlandy czy diamenciki. Dzięki uniwersalnemu białemu kolorowi sprawdzi się na każdej komunii, niezależnie od stylu, a po uroczystości może służyć jako ozdoba w domu.

Misa ceramiczna na stół komunijny

Misa ceramiczna do kompozycji kwiatowych na stół komunijny

Oryginalna dekoracja stołu komunijnego w kształcie łabędzia

Szklany wazonik o ciekawym zakręconym kształcie to przepiękny akcent na komunijnym stole. Szklana dekoracja wspaniale prezentuje się podczas wyjątkowej uroczystości jaką jest Komunia Święta dziecka. Wazonik posiada ciekawy kształt, który przykuje uwagę gości obecnych na przyjęciu. Idealnie nadaje się on do wyeksponowania niewielkich kompozycji kwiatowych.

Wazonik na stół komunijny

Szklany Wazonik na stół komunijny

Tradycyjny szklany wazon do wielu aranżacji

Wazon w kształcie kielicha wykonany z grubego i dobrze jakościowego szkła, sprawdzi się idealnie do bukietów, sztucznych kwiatów, a także świec. Prosty lecz efektowny nie odbierze uwagi od pięknych kwiatów. Dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się podczas różnego rodzaju przyjęć. Szklany wazon na nóżce pozwoli w efektowny oraz elegancki sposób udekorować stół oraz pomieszczenie na przyjęcie komunijne dziecka. W naszej ofercie dostępne są trzy rodzaje wazonów na nóżce o różnej wysokości - wspaniałą propozycją jest zestawienie ich wszystkich na stole komunijnym.

Wazon komunijny na nóżce

Szklany wazon na stół komunijny do kwiatowych aranżacji

Metalowa osłonka

Złoty metalowy wazonik na kwiaty idealnie wpisuje się w panujące trendy. Można ją wykorzystać do kwiatów w doniczce lub jako wazon do kompozycji kwiatowej. Będzie idealnym uzupełnieniem biało - złotego przyjęcia komunijnego. Idealnie wpasuje się w estetykę każdej aranżacji. Wykonana z najlepszych materiałów, nadaję się zarówno do pomieszczeń jak i na dwór.

Wazon na owoce

Szklana owocnica wykonana z dobrze jakościowego szkła na długiej nodze, oryginalnie ścięta pod kątem to idealny dodatek na przyjęcie komunijne. Pomieści owoce oraz słodkości i będzie piękną ozdobą na stole komunijnym. Dopełni wygląd każdej aranżacji. Owocnica wspaniale prezentuje się również w słodkim barku, w którym znajdują się słodkie wypieki.

Zobacz inne propozycje w kategorii DEKORACJE STOŁU KOMUNIJNEGO:

Serwetki komunijne 33x33cm

Serwetki flizelinowe i kieszonki na sztućce LUX

Serwety pod talerze

Obrączki na serwetki komunijne

Obrusy i bieżniki komunijne

Świece na stół komunijny

Świeczniki na stół komunijny

Wazony i misy

Wizytówki i winietki na stół komunijny

Tabliczki na stolik z imieniem dziecka

Inne dekoracje na stół komunijny