Wianki, kwiaty i kule

Wianki, kwiaty i kule - te wszystkie aranżacje idealnie wpasowują się w klimat Pierwszej Komunii Świętej, która przypada na maj. Wiosna oferuje nam piękne, świeże kwiaty z których można wyczarować przepiękne bukiety. Można także posiłkować się kwiatami sztucznymi oraz gotowymi kompozycjami. Stworzyliśmy selekcje  kwiatowych wianków oraz girland, a także koronkowych ozdób z których można ułożyć własną układankę.

Wianki, kwiaty i kule 

Niezwykła uroczystość komunijna - piękne dekoracje ławek, krzeseł i wnętrza

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważna i doniosła chrześcijańska uroczystość podczas, której młode dziewczynki i młodzi chłopcy po raz pierwszy w życiu mogą przyjąć do swojego serca Jezusa. Przystąpienie do Pierwszej Komunii Świętej to bardzo ważne, wzruszające wydarzenie, nie tylko dla dziecka, ale również dla jego rodziny. W tym dniu jednym z głównych elementów jest piękna oprawa stworzona z zakupionych i przygotowanych dekoracji. Zanim padnie decyzja na konkretną aranżację, na wybór odpowiedniej sukienki lub idealnego garnituru warto zapoznać się z najnowszymi trendami i dodatkami komunijnymi.

Girlandy komunijne z kwiatów

Niewątpliwie miesiąc maj to jeden z najpiękniejszych moment w roku. To właśnie w tym czasie matka natura i cała przyroda dosłownie zasypuje drogi i łąki kwiatami, kolorami i odurzającymi zapachami. Harmonia, równowaga i estetyka płynące prosto z otaczającej nas natury to ideały piękna, do których dąży obecnie design oraz dodatki zachowane w stylu naturalnym, rustykalnym, czy greenery. Na szczęście przyroda to niewyczerpana skarbnica wzorów, kolorów, form i inspirujących zjawisk. Dekoracje, akcesoria i dodatki komunijne powinny być subtelne, delikatne, niewinne i pełne uroku jak pierwszy ciepły wiosenny wietrzyk. Elementy wystroju wzorowane na cechach charakterystycznych tej wyjątkowej pory roku dodadzą uroku przyjęciom komunijnym. Jedną z takich dekoracji jest efektowna girlanda składająca się z białych listków i zielonych róż będzie wspaniałą ozdobą pomieszczenia lub lokalu podczas uroczystego obiadu komunijnego. Można ją wykorzystać do dekoracji balustrad, bramy, powiesić nad stołem lub w dowolnym miejscu. Dzięki dużym białym kwiatom prezentuje się fantastycznie. Aby ułatwić sobie zadanie warto zaopatrzyć się również w akcesoria takie jak taśma dwustronna, która znajduje się w kategorii Akcesoria do dekoracji.

girlanda kwiatowa na komunię

Girlanda komunijna z białych kwiatów

Serce przyozdobione kwiatami

Innym, równie delikatnym i niewinnym dodatkiem zachowanym w majowym klimacie jest fantastyczne serce z piankowych różyczek udekorowane perełkami. Jest to wyjątkową dekoracją na Pierwszą Komunię Świętą! Idealnie sprawdzi się jako dekoracja krzesła, które jest przeznaczone dla dziecka przystępującego do sakramentu komunii, pomieszczenia oraz ławek w kościele. Dzięki perełkom wykorzystanym przy dekoracji, serduszko prezentuje się wyjątkowo pięknie. Subtelny dodatek wykonane z piankowych różyczek w kolorze złamanej bieli prezentuje się bardzo nietuzinkowo. Każda różyczka dodatkowo została otoczona jest tiulem, a w środku posiada perełkę. Dzięki wstążce dołączonej do zestawu można je zawiesić w dowolnym miejscu, będzie pięknie wyglądał jako dekoracja krzesła lub ławki w kościele. Tego typu dekoracje występują w wielu rozmiarach i są wykonane z różnych materiałów. Inną dekoracją tego typu jest śliczne i delikatne serduszko wykonane z białej koronki, do zawieszenia w lokalu gdzie odbywa się uroczysty obiad lub kościele podczas Pierwszej Komunii Świętej. Duży rozmiar 20cm i piękne wykonanie pozwala na stworzenie wyjątkowej aranżacji.

piankowe serduszko do dekoracji wnętrza na Komunię

Dekoracja ławek i krzesła na Komunię - serce z piankowych różyczek