Nowe produkty

Dekoracje krzesła komuijnego

Dekoracje krzesła komunijnego to bardzo ważny element dekoracji sali na Komunię. Dziecko komunijne w dzień swojej Pierwszej Komunii Świętej jest najważniejszą osobą. Wyróżnia się pośród innych gości ubiorem, dziewczynki wianuszkami na głowach, warto zadbać o to, aby jego miejsce przy stole także było inne niż wszystkich. Strojne pokrowce na krze...

Dekoracje krzesła komunijnego to bardzo ważny element dekoracji sali na Komunię. Dziecko komunijne w dzień swojej Pierwszej Komunii Świętej jest najważniejszą osobą. Wyróżnia się pośród innych gości ubiorem, dziewczynki wianuszkami na głowach, warto zadbać o to, aby jego miejsce przy stole także było inne niż wszystkich. Strojne pokrowce na krzesło komunijne z elementami hostii lub napisem Pierwsza Komunia, a na dodatek kolorowe kokardy na krzesła, z których można wyczarować imponujące wzory. Z tak ozdobionym krzesłem dziecko będzie czuło się wyjątkowo.    

Więcej

Dekoracje krzesła komuijnego Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
 • POKROWIEC na krzesło komunijne Pierwsza Komunia SREBRNY
  34,98 zł
  POKROWIEC na krzesło komunijne Pierwsza...

  Wyjątkowy pokrowiec na krzesła komunijne ze srebrnym napisem to wspaniała dekoracja przygotowana specjalnie na Pierwszą Komunię! Taki pokrowiec to idealna opcja na ozdobienie krzesła dla dziecka, które przystąpiło właśnie do Komunii. Pokrowiec wykonany jest z delikatnej, połyskującej satyny i świetnie sprawdzi się na komunijnych przyjęciach!

  34,98 zł
 • POKROWIEC na krzesło komunijne Pierwsza Komunia ZŁOTY
  34,98 zł
  POKROWIEC na krzesło komunijne Pierwsza...

  Pokrowiec na krzesła komunijne z delikatnym, złotym nadrukiem Pierwsza Komunia Święta to wspaniała propozycja na każde komunijne przyjęcie! Pokrowiec idealnie wpisuje się w podniosły, komunijny klimat . Taki pokrowiec to genialna dekoracja na krzesło, która wyróżni dziecko w tym wyjątkowym dniu!

  34,98 zł
 • POKROWIEC na krzesło komunijne Srebrna Hostia
  34,98 zł
  POKROWIEC na krzesło komunijne Srebrna Hostia

  Niezwykłe pokrowce na krzesła na komunijne przyjęcia! Motyw srebrnej hostii wspaniale podkreśli charakter całego spotkania i doda lekkiej elegancji. Satynowy pokrowiec z połyskiem, wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół, to cudowna dekoracja komunijna!

  34,98 zł
 • POKROWIEC UNIWERSALNY bez zakładek
  24,98 zł
  POKROWIEC UNIWERSALNY bez zakładek

  Uniwersalny pokrowiec na krzesło, który cudownie sprawdzi się jako dekoracja sali. Dzięki wspaniałemu efektowi, który zapewnia nada się na wiele różnych okazji. Poza walorami dekoracyjnymi świetnie chroni krzesła przed wszelkimi zabrudzeniami, czy wgnieceniami!

  24,98 zł
 • POKROWIEC gruba satyna/1 zakładka/proste oparcie
  32,98 zł
  POKROWIEC gruba satyna/1 zakładka/proste...

  Niezwykle elegancki pokrowiec na krzesło wykonany z delikatnej satyny to niezbędnik na każdym przyjęciu komunijnym! Pokrowce wspaniale podkreślą podniosły charakter imprezy oraz niesamowicie upiększą miejsce każdego przyjęcia!

  32,98 zł
 • POKROWIEC mat tkanina/1 zakładka/proste oparcie
  29,98 zł
  POKROWIEC mat tkanina/1 zakładka/proste...

  Wspaniały, klasyczny pokrowiec na krzesła z prostym oparciem! Dzięki takim pokrowcom cała sala będzie wyglądać zjawiskowo. Pokrowce to również bardzo praktyczny dodatek - nie chłoną plam i nie gniotą się!

  29,98 zł
 • POKROWIEC mat tkanina/1 zakładka /okrągłe oparcie
  27,98 zł
  POKROWIEC mat tkanina/1 zakładka /okrągłe...

  Niezwykły pokrowiec na krzesło, który doda cudownego, podniosłego charakteru całemu przyjęciu komunijnemu! Z takimi pokrowcami cała sala będzie się prezentować rewelacyjnie!

  27,98 zł
 • POKROWIEC na krzesło elastyczny BIAŁY
  25,98 zł
  POKROWIEC na krzesło elastyczny BIAŁY

  Klasyczny pokrowiec na krzesło z elastycznej tkaniny to obowiązkowy dodatek, którego nie może zabraknąć na Waszym komunijnym przyjęciu! Pokrowiec nada całości rewelacyjnego efektu z nutą elegancji. 

  25,98 zł
 • SZARFA na krzesło z grubej satyny BIAŁA
  7,98 zł
  SZARFA na krzesło z grubej satyny BIAŁA

  Jak udekorować krzesła komunijne w delikatny sposób? Warto użyć satynowych szarf w odcieniu śnieżnej bieli. Biel wspaniale podkreśli podniosły charakter uroczystości oraz zwróci uwagę na nieskazitelność i niewinność dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii.

  7,98 zł
 • SZARFA na krzesło z grubej satyny ZŁOTA
  7,98 zł
  SZARFA na krzesło z grubej satyny ZŁOTA

  Złota szarfa na krzesło to niepowtarzalny dodatek, który nada wszystkim dekoracjom niezwykłej elegancji! Satynowa szarfa w cudowny sposób urozmaici wszystkie dekoracje na komunijnej sali!

  7,98 zł
 • SZARFA na krzesło z grubej satyny SREBRNA
  7,98 zł
  SZARFA na krzesło z grubej satyny SREBRNA

  Delikatna, elegancka szarfa w odcieniu satynowego srebra to najmodniejszy dodatek, którego nie może u Was zabraknąć! Srebrny odcień nada reszcie dekoracji niezwykłą nutę szykownej wykwintności. 

  7,98 zł
 • SZARFA na krzesło z grubej satyny JASNORÓŻOWA
  7,98 zł
  SZARFA na krzesło z grubej satyny JASNORÓŻOWA

  Cudowna, delikatna szarfa na krzesło w przepięknym, jasnoróżowym kolorze to niezbędny dodatek na przyjęcie komunijne dla dziewczynki! Satynowe szarfy świetnie sprawdzą się do urozmaicenia dekoracji.

  7,98 zł
 • SZARFA na krzesło z grubej satyny JASNOZIELONA
  7,98 zł
  SZARFA na krzesło z grubej satyny...

  Niezwykła, jasnozielona szarfa wykonana z delikatnej satyny to obowiązkowy dodatek do dekoracji sali na przyjęcie komunijne dziecka! Szarfy cudownie skontrastują się z wszechobecną bielą, sprawiając, że całość będzie się prezentować niezwykle żywo!

  7,98 zł
 • SZARFA na krzesło z grubej satyny GRANATOWA
  7,98 zł
  SZARFA na krzesło z grubej satyny GRANATOWA

  Niesamowite, satynowe szarfy na krzesło w cudownym odcieniu głębokiego granatu to idealny dodatek na komunijne przyjęcie dla chłopca! Z taką szarfą stworzycie niesamowite dekoracje, przekonajcie się sami!

  7,98 zł
 • SKRZYDŁA anioła do dekoracji krzesła 52x45cm
  27,98 zł
  SKRZYDŁA anioła do dekoracji krzesła 52x45cm

  Piękna i efektowna dekoracja krzesła dla dziecka komunijnego. Skrzydła anioła to piękny dodatek do uroczystości, który na pewno zwróci uwagę gości. Taki dodatek pomoże odróżnić krzesło dziecka od innych znajdujących się na sali.

  27,98 zł
 • POKROWIEC komunijny Z IMIENIEM Uniwersalny IHS Exclusive
  41,98 zł
  POKROWIEC komunijny Z IMIENIEM Uniwersalny...

  Pokrowiec na krzesło komunijne pomoże wyróżnić miejsce w którym siedzi dziecko. Dzięki temu poczuje się ono bardzo wyjątkowo. Pokrowiec jest dekorowany grafiką złotej Hostii oraz napisem Pierwsza Komunia Święta. Dodatkowo pokrowiec jest personalizowany imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki niemu dziecko komunijne poczuje się wyróżnione.

  41,98 zł
 • POKROWIEC komunijny Z IMIENIEM Uniwersalny Srebrna Hostia
  41,98 zł
  POKROWIEC komunijny Z IMIENIEM Uniwersalny...

  Dekoracja krzesła komunijnego w formie białego pokrowca. Dzięki niemu dziecko w trakcie swojego dnia poczuje się wyjątkowo. Pokrowiec dekorowany jest grafiką złotej Hostii oraz napisem Pierwsza Komunia Święta. Dodatkowo na pokrowcu nadrukowane jest imię dziecka oraz data uroczystości. Pokrowiec pięknie ozdobi krzesło.

  41,98 zł
 • POKROWIEC komunijny Z IMIENIEM mat 1 zakładka okrągłe oparcie IHS Exclusive
  43,98 zł
  POKROWIEC komunijny Z IMIENIEM mat 1...

  Dekoracja krzesła komunijnego w formie pokrowca, dzięki niemu dziecko poczuje się wyjątkowo. Pokrowiec dekorowany jest grafiką złotej Hostii oraz napisem Pierwsza Komunia Święta. Pokrowiec jest personalizowany imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Pasuje na krzesło z okrągłym oparciem.

  43,98 zł
 • POKROWIEC komunijny Z IMIENIEM mat 1 zakładka okrągłe oparcie Srebrna Hostia
  43,98 zł
  POKROWIEC komunijny Z IMIENIEM mat 1...

  Pokrowiec na krzesło komunijne pozwoli wyróżnić dziecko w trakcie jego przyjęcia. Pokrowiec dekorowany jest grafiką złotej Hostii oraz napisem Pierwsza Komunia Święta. Pokrowiec z nadrukiem imienia dziecka oraz datą pięknie ozdobi krzesło podczas uroczystości. Pokrowiec pasuje na krzesło z okrągłym oparciem.

  43,98 zł
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Jak udekorować krzesła na Pierwszą Komunię?

Aby wystrój sali podczas eleganckiego przyjęcia był kompletny potrzeba kilku bardzo ważnych elementów. Jednym z nich jest dekoracja stołu, w tym również dekoracja krzeseł. Dekoracja krzeseł komunijnych jest dobrym wyjściem z kryzysowej sytuacji. Główną rolę podczas uroczystości komunijnej odgrywa dziecko przystępujące do Pierwszej Komunii. Warto, aby jego krzesło zostało szczególnie wyróżnione. Ubranie pozostałych krzeseł w białe pokrowce nadadzą wystrojowi sali uroczystego charakteru.

Liczą się detale

W czasie dekorowania całej sali, w której będzie odbywać się przyjęcie nie można zapomnieć o najmniejszych detalach. Każdy element musi do siebie pasować i być spójny z resztą dodatków. Tyczy się to również krzeseł na których zasiądą goście, miejsca dla dziecka będącego bohaterem tej uroczystości oraz siedzisk dla rodziców. Dobrze by było, gdyby organizatorzy tej wyjątkowej uroczystości poświęcili trochę więcej czasu po to, aby akcesoria i pokrowce wykorzystane do ozdoby krzeseł, pasowały do reszty dekoracji i nie odbiegały od motywu przewodniego całego przyjęcia. Nie potrzeba wiele, aby krzesła dobrze się prezentowały.

Dekoracja krzeseł na Komunię

Dekoracja krzeseł to nie tylko wspaniały dodatek do wystroju, ale również dobre wyjście z wyjątkowo niekorzystnej sytuacji. Kiedy okazuje się, że wyposażenie, jakie oferuje właściciel wybranej sali, gdzie odbędzie się uroczysty obiad, nie wzbudza zachwytu, a wręcz odrazę, to warto je czymś przyozdobić. Pierwszym rozwiązaniem mogą okazać się pokrowce na krzesła, które w zupełności zakryją pewne niedoskonałości. Organizatorzy przyjęcia komunijnego najczęściej decydują się na materiał w białym kolorze. Takie pokrowce można dodatkowo wzbogacić o kokardę w kolorze przewodnim uroczystości, gałązki roślin, wanuszki lub wykorzystują żywe kwiaty. Jeśli jednak krzesła na sali są zadbane lub zdecydowaliście się na wynajęcie ich w firmie dekoratorskiej, możecie zrezygnować z pokrowców i postawić na subtelną dekorację, która jedynie podkreśli wygląd krzeseł. W tym przypadku sprawdzą się wiązanki z kwiatów, tabliczki lub proste w wykonaniu kokardy z różnych materiałów np. juty, satyny lub organzy. Krzesła możecie również ozdobić, używając szarf lub kolorowych tasiemek, które przewieszone przez oparcia krzeseł będą prezentować się skromnie i niebanalnie. 

Pokrowce na krzesła

Pomimo coraz większej ilości dekoracji stworzonych do ozdoby krzeseł, wciąż największą popularnością cieszą się białe pokrowce na krzesła wykonane z różnego rodzaju materiałów. Pokrowce na krzesła komunijne z przepięknym złotym napisem idealnie wpisuje się w komunijny klimat. To fantastyczna dekoracja na krzesło komunijne, która wyróżni dziecko w tym wyjątkowym dniu. Tak elegancki pokrowiec wykonany z satyny, przeznaczony na krzesło z prostym oparciem. Dodatkowym atutem jest ozdobny napis Pierwsza Komunia Święta oraz motywem Hostii. Jest on umieszczony w tylnej części pokrowca i utrzymany w złotym kolorze. Ten niezwykły element dekoracyjny jest przeznaczony do założenia na krzesło dziecka w dniu przyjęcia z okazji przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej.

pokrowiec na krzesło komunijne

Elegancki pokrowiec na krzesło komunijne ze złotym napisem

Ozdobne kokardy na krzesła wykonane z satyny

Krzesło dziecka komunijnego, czy te na których zasiądą goście również wymagają oprawy. Dodając do nich piękną szarfę w kolorze białym lub innym wybranym pastelowym odcieniu będą prezentować się niezwykle wyjątkowo. Zachwycająca szarfa do udekorowania krzesła, wykonana z grubego matowego materiału w białym kolorze została obszyta, dzięki czemu jest gotowa do zawiązania jej na siedzisku. Ten cudowny dodatek  służy do udekorowania krzesła podczas ważnej uroczystości, na przykład przyjęcia komunijnego, co wzbogaci wystrój sali.

złota stynowa szarfa na krzesło

Złota satynowa szarfa na krzesło komunijne

Zobacz wszystkie propozycje w kategorii Dekoracje Wnętrza na Pierwszą Komunię Świętą:

Balony komunijne

Banery i plakaty na Komunię

Wianki, kwiaty, kule

Pompony bibułowe, rozety, lampiony

Dekoracje krzesła na Komunię