Informacja

Nowe produkty

Dekoracje krzesła na Komunię

Dziecko komunijne w dzień swojej Pierwszej Komunii Świętej jest najważniejszą osobą. Wyróżnia się pośród innych gości ubiorem, dziewczynki wianuszkami na głowach, warto zadbać o to, aby jego miejsce przy stole także było inne niż wszystkich. Strojne pokrowce na krzesła z elementami hostii lub napisem Pierwsza Komunia, a na dodatek kolorowe szarf...

Dziecko komunijne w dzień swojej Pierwszej Komunii Świętej jest najważniejszą osobą. Wyróżnia się pośród innych gości ubiorem, dziewczynki wianuszkami na głowach, warto zadbać o to, aby jego miejsce przy stole także było inne niż wszystkich. Strojne pokrowce na krzesła z elementami hostii lub napisem Pierwsza Komunia, a na dodatek kolorowe szarfy, z których można wyczarować imponujące kokardy. Z tak ozdobionym krzesłem dziecko będzie czuło się wyjątkowo.    

Więcej

Dekoracje krzesła na Komunię Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Jak udekorować krzesła na Pierwszą Komunię?

Aby wystrój sali podczas eleganckiego przyjęcia był kompletny potrzeba kilku bardzo ważnych elementów. Jednym z nich jest dekoracja stołu, w tym również dekoracja krzeseł. Dekoracja krzeseł komunijnych jest dobrym wyjściem z kryzysowej sytuacji. Główną rolę podczas uroczystości komunijnej odgrywa dziecko przystępujące do Pierwszej Komunii. Warto, aby jego krzesło zostało szczególnie wyróżnione. Ubranie pozostałych krzeseł w białe pokrowce nadadzą wystrojowi sali uroczystego charakteru.

Liczą się detale

W czasie dekorowania całej sali, w której będzie odbywać się przyjęcie nie można zapomnieć o najmniejszych detalach. Każdy element musi do siebie pasować i być spójny z resztą dodatków. Tyczy się to również krzeseł na których zasiądą goście, miejsca dla dziecka będącego bohaterem tej uroczystości oraz siedzisk dla rodziców. Dobrze by było, gdyby organizatorzy tej wyjątkowej uroczystości poświęcili trochę więcej czasu po to, aby akcesoria i pokrowce wykorzystane do ozdoby krzeseł, pasowały do reszty dekoracji i nie odbiegały od motywu przewodniego całego przyjęcia. Nie potrzeba wiele, aby krzesła dobrze się prezentowały.

Dekoracja krzeseł na Komunię

Dekoracja krzeseł to nie tylko wspaniały dodatek do wystroju, ale również dobre wyjście z wyjątkowo niekorzystnej sytuacji. Kiedy okazuje się, że wyposażenie, jakie oferuje właściciel wybranej sali, gdzie odbędzie się uroczysty obiad, nie wzbudza zachwytu, a wręcz odrazę, to warto je czymś przyozdobić. Pierwszym rozwiązaniem mogą okazać się pokrowce na krzesła, które w zupełności zakryją pewne niedoskonałości. Organizatorzy przyjęcia komunijnego najczęściej decydują się na materiał w białym kolorze. Takie pokrowce można dodatkowo wzbogacić o kokardę w kolorze przewodnim uroczystości, gałązki roślin, wanuszki lub wykorzystują żywe kwiaty. Jeśli jednak krzesła na sali są zadbane lub zdecydowaliście się na wynajęcie ich w firmie dekoratorskiej, możecie zrezygnować z pokrowców i postawić na subtelną dekorację, która jedynie podkreśli wygląd krzeseł. W tym przypadku sprawdzą się wiązanki z kwiatów, tabliczki lub proste w wykonaniu kokardy z różnych materiałów np. juty, satyny lub organzy. Krzesła możecie również ozdobić, używając szarf lub kolorowych tasiemek, które przewieszone przez oparcia krzeseł będą prezentować się skromnie i niebanalnie. 

Pokrowce na krzesła

Pomimo coraz większej ilości dekoracji stworzonych do ozdoby krzeseł, wciąż największą popularnością cieszą się białe pokrowce na krzesła wykonane z różnego rodzaju materiałów. Pokrowce na krzesła komunijne z przepięknym złotym napisem idealnie wpisuje się w komunijny klimat. To fantastyczna dekoracja na krzesło komunijne, która wyróżni dziecko w tym wyjątkowym dniu. Tak elegancki pokrowiec wykonany z satyny, przeznaczony na krzesło z prostym oparciem. Dodatkowym atutem jest ozdobny napis Pierwsza Komunia Święta oraz motywem Hostii. Jest on umieszczony w tylnej części pokrowca i utrzymany w złotym kolorze. Ten niezwykły element dekoracyjny jest przeznaczony do założenia na krzesło dziecka w dniu przyjęcia z okazji przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej.

pokrowiec na krzesło komunijne

Elegancki pokrowiec na krzesło komunijne ze złotym napisem

Ozdobne szarfy na krzesła wykonane z satyny

Krzesło dziecka komunijnego, czy te na których zasiądą goście również wymagają oprawy. Dodając do nich piękną szarfę w kolorze białym lub innym wybranym pastelowym odcieniu będą prezentować się niezwykle wyjątkowo. Zachwycająca szarfa do udekorowania krzesła, wykonana z grubego matowego materiału w białym kolorze została obszyta, dzięki czemu jest gotowa do zawiązania jej na siedzisku. Ten cudowny dodatek  służy do udekorowania krzesła podczas ważnej uroczystości, na przykład przyjęcia komunijnego, co wzbogaci wystrój sali.

złota stynowa szarfa na krzesło

Złota satynowa szarfa na krzesło komunijne

Zobacz wszystkie propozycje w kategorii Dekoracje Wnętrza na Pierwszą Komunię Świętą:

Balony komunijne

Banery i plakaty na Komunię

Wianki, kwiaty, kule

Pompony bibułowe, rozety, lampiony

Dekoracje krzesła na Komunię