Informacja

Nowe produkty

Promocje

Prezenty na Dzień Chłopaka

Prezenty na Dzień Chłopaka które możesz wręczyć najważniejszym mężczyznom w Twoim życiu. W ofercie naszego sklepu znajdziecie praktyczne prezenty na Dzień Chłopaka w eleganckich boxach prezentowych. W tej kategorii znajdziecie również drobne prezenty dla chłopaków w szkole i pracy! Słodkie krówki, ciasteczka czy kubki z imionami na pewno sprawią im wiele radości w tym wyjątkowym dniu. Jeśli szukacie wyjątkowego prezentu dla swojej miłości polecamy kosze prezentowe dla prawdziwych mężczyzn w wersji luksusowej jak i zabawnej. Podaruj mężczyzną wyjątkowe prezenty!

Prezenty na Dzień Chłopaka 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 82 elementów
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Elegancki zestaw prezentowy dla Chłopaka w dużym boxie z grubej tektury. Na wieczku pudełka umieszczona jest spersonalizowana naklejka z motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj upominek z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Podaruj bliskiemu mężczyźnie z okazji Dnia Chłopaka elegancki zestaw w dużym boxie z personalizacją oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Zamów upominek z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Szukasz prezentu dla swojego Chłopaka? Zamów box z dużą butelką brandy, likworami, bawełnianymi skarpetami, drewnianą muchą oraz przepysznymi czekoladkami. Czarne pudełko prezentowe na wieczku ma umieszczoną naklejkę z personalizacją oraz kraftową grafiką. Całość dopełniona jest złotą wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Pomysł na wieczór PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Pomysł na wieczór

  Upominek na Dzień Chłopaka z męską zawartością. Prezent na wieczku zawiera naklejoną etykietę z personalizacją oraz stylową grafiką. Zamów box z alkoholem, truflami, migdałami w mlecznej czekoladzie, fistaszkami, świecą sojową oraz cukierkami. Zaskocz swojego ukochanego wręczając mu oryginalny zestaw. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Irish Cream PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Irish Cream

  Podaruj prezent dla Chłopaka w czarnym pudełku prezentowym. Upominek z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Zestaw z alkoholem, przepysznymi czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz aromatyczną kawą mieloną spodoba się obdarowanemu facetowi. Zamów box na Dzień Chłopaka z idealnie skomponowaną zawartością. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Styl i klasa PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Styl i klasa

  Cudowny prezent, który można wręczyć na Dzień Chłopaka. Zamów zestaw z alkoholem, piersiówką, skarpetkami bawełnianymi, migdałami, muchą oraz czekoladkami. Wybieraj box z personalizacją, który można wręczyć ukochanemu w dniu jego święta. Całość udekorowana jest wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Na apetyt PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Na apetyt

  Elegancki prezent z motywem graficznym w kraftowo-czarnej kolorystyce. Upominek z małą butelką wódki, czekoladą, kawą mieloną, migdałami, nerkowcami, pistacjami oraz fistaszkami. Wybieraj box dla Chłopaka, który można wręczyć w dniu jego święta z personalizacją. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Szukasz prezentu dla swojego ukochanego mężczyzny? Zamawiaj zestaw z butelką Soplicy, ekologicznym miodem oraz innymi przekąskami. Wybieraj upominek z personalizacją na wieczku oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Box z męską zawartością można wręczyć z okazji Dnia Chłopaka. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  1 Opinie

  Szukasz prezentu, który możesz wręczyć na Dzień Chłopaka? Zamów zestaw z butelką alkoholu, czekoladą, kamieniami do schładzania napojów, skarpetami, świecą oraz czekoladkami. Idealnie skomponowana zawartość przypadnie do gustu każdemu obdarowanemu mężczyźnie. Wybieraj box ozdobiony elegancką wstążką. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Zamów zestaw z alkoholem wysokiej jakości, słodkościami oraz przekąskami do pochrupania. Upominek można wręczyć ukochanemu facetowi z okazji Dnia Chłopaka. Wybieraj spersonalizowany box z kraftową grafiką. Cudowny zestaw dla każdego faceta przepięknie zapakowany i ozdobiony złotą kokardką. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Upominek z personalizacją oraz stylową grafiką można wręczyć na Dzień Chłopaka swojemu facetowi. Zamów zestaw z wódką, czekoladą, migdałami, pistacjami oraz fistaszkami. Wybieraj box w czarnej kolorystyce wykonany z grubej tektury z męską zawartością. Prezent spodoba się każdemu obdarowanemu facetowi. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Oryginalny upominek, który można wręczyć Chłopakowi na specjalną okazje. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, migdałami, fistaszkami oraz krówkami. Spersonalizowany prezent w stylu retro przypadnie do gustu obdarowanemu facetowi. Ciekawa propozycja prezentowa na Dzień Chłopaka. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Męski zestaw z grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Idealnie skomponowana zawartość przypadnie do gusty każdemu facetowi. Zamów zestaw z alkoholem, skarpetkami, słodkościami, kamieniami do whisky oraz Jackiem Danielsem z colą w puszcze. Spraw radość chłopakowi wręczając spersonalizowany upominek. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Elegancki z wódką PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Potrzebujesz prezentu na Dzień Chłopaka? Zamów zestaw dla swojego ukochanego mężczyzny z alkoholem, likworami, świecą sojową, cukierkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Upominek z personalizacją to ciekawa opcja na prezent. Wybieraj pudełko z męską zawartością oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Elegancki z wódką II PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Oryginalny zestaw, który można wręczyć na Dzień Chłopaka. Zamów upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w klasycznej, czarno-srebrnej kolorystyce. W boxie znajduje się: butelka wódki, aromatyczna kawa mielona, mucha satynowa, cukierki oraz bawełniane skarpetki. Wybieraj prezent w męskiej odsłonie. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Prezent dla Chłopaka w czarnym boxie prezentowym udekorowany wstążką. Upominek z wódką, kawą mieloną, czekoladą Merci, satynową muchą oraz bawełnianymi skarpetkami. Podaruj swojemu ukochanemu w dniu jego święta spersonalizowany prezent. Męska propozycja z oryginalnymi produktami. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA

  Szukasz ciekawego prezentu dla swojego Chłopaka? Zamów zestaw z personalizacją oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Męski upominek z butelką wódki, kawą mieloną, czekoladą Merci, cukierkami oraz herbatą ekspresową. Ciekawa opcja, którą można wręczyć na Dzień Chłopaka. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Siła i Moc PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Siła i Moc

  Upominek na Dzień Chłopaka z alkoholem, słodkościami oraz przekąskami do pochrupania. Zamów zestaw w dużym boxie z personalizacją oraz stylową grafiką jelenia w kraftowej kolorystyce. Podaruj swojemu ukochanemu mężczyźnie prezent z najlepszymi produktami. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Potrzebujesz prezentu dla swojego ukochanego mężczyzny, kolegi lub kuzyna? Zamów zestaw z personalizacją udekorowany wstążką. Upominek z alkoholem, krówkami oraz migdałami przypadnie do gustu każdemu facetowi. Idealna opcja na prezent, który można wręczyć z okazji Dnia Chłopaka. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Upominek dla Chłopaka w czarnym pudełku z oryginalną zawartością. Upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. Zestaw z nalewką, kawą mieloną oraz krówkami o śmietankowym smaku. Męska propozycja prezentowa, która świetnie sprawdzi się na Dzień Chłopaka. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Elegancki zestaw dla Chłopaka z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Męski upominek udekorowany jest złotą wstążką. Idealnie skomponowana zawartość spodoba się każdemu facetowi. Ciekawa propozycja, którą można wręczyć jako prezent na Dzień Chłopaka. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Czarny Bocian Mały PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Czarny Bocian Mały
  159,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Zamów upominek z męską zawartością swojemu ukochanemu/przyjacielowi lub kuzynowi. Wybierz zestaw z alkoholem, skarpetkami oraz mlecznymi czekoladkami. Box z personalizacją oraz stylową grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce prezentuje się niezwykle elegancko. Idealny prezent na Dzień Chłopaka dla każdego faceta. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Biały Bocian Mały PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Biały Bocian Mały
  159,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Biały Bocian

  Upominek, który można wręczyć na Dzień Chłopaka z personalizacją oraz stylową grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Zamów zestaw z alkoholem wysokiej jakości oraz przepysznymi cukierkami. Prezent udekorowany wstążką spodoba się obdarowanemu mężczyźnie. Wybieraj ciekawą opcję z wódką na Dzień Chłopaka. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II

  Upominek dla mężczyzny z oryginalną zawartością. Zamów zestaw z butelką, czekoladą, piersiówką z ekoskóry oraz cukierkami. Prezent z personalizacją, który można wręczyć bratu, ukochanemu lub koledze z okazji Dnia Chłopaka. Ciekawa propozycja z motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III

  Upominek idealny na Dzień Chłopaka z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Cudowny zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem w puszce z colą oraz metalowym kieliszkiem. Idealnie skomponowana zawartość przypadnie do gustu obdarowanemu mężczyźnie. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny
  199,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny

  Prezent dla Chłopaka w eleganckim boxie w stylowej odsłonie. Upominek z idealnie skomponowaną zawartością dla prawdziwego mężczyzny. W zestawie znajduje się męski portfel, pasek w brązowym kolorze, skarpetki bawełniane, drewniana mucha oraz słodkie czekoladki. Całość przewiązana jest złotą wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka

  Efektowny upominek na Dzień Chłopca w formie boxa prezentowego. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką jelenia. W skład zestawu wchodzą: krówki śmietankowe, czekolada Merci w ozdobnym opakowaniu, aromatyczna kawa mielona oraz biały kubek z czarnym uchem z imieniem. Podaruj prezent przewiązany złotą wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą
  149,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą

  Szukasz oryginalnego prezentu dla swojego chłopaka? Podaruj kraftowy, duży box z imieniem oraz grafiką jelenia w kraftowym wydaniu. Ekskluzywny upominek idealny dla młodego mężczyzny. W skład zestawu wchodzi: olejek, szampon, odżywka do brony, grzebień, drewniana mucha oraz słodkie krówki. Całość dopełniona jest złotą kokardą. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Elegancki prezent z praktyczną zawartością, który można podarować na Dzień Chłopca. Kraftowe pudełko z personalizacją oraz grafiką z jeleniem prezentuje się niezwykle męską. Idealny upominek dla każdego mężczyzny. W skład zestawu wchodzi: olejek do brody, szampon, odżywka, krem do stylizacji, drewniana szczotka oraz grzebień. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy
  149,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy

  Prezent na Dzień Chłopca w eleganckim pudełku kraftowym. Na wieczku umieszczona jest spersonalizowana naklejka z grafiką jelenia. W zestawie znajduje się czekolada merci w kraftowym opakowaniu, aromatyczna kawa mielona, krówki o śmietankowym smaku, choco stick oraz serwetki papierowe z grafiką w męskim stylu. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Męska Regeneracja PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Męska Regeneracja
  149,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Męska Regeneracja

  Elegancki prezent w dużym kraftowym pudełku dla Chłopaka. Upominek przewiązany złotą wstążką z personalizacją oraz grafiką w męskim stylu. W zestawie znajduje się: żel pod prysznic, mydło, czarna mucha, czekoladki oraz kamienie do schładzania napojów. Przepiękny upominek, który przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą
  129,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą

  Prezent na Dzień Chłopca w męskim wydaniu. Pudełko kraftowe z oryginalną zawartością przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafika jelenie. W zestawie znajduje się: syrop barmański, krówki, czekolada w obwolucie oraz aromatyczna kawa mielona. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem
  199,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem

  Elegancki box z personalizacją dla chłopaka. Idealnie skomponowana zawartość przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. W zestawie znajduje się żel pod prysznic, mydło, krówki o śmietankowym smaku, czekolada Merci w ozdobnej obwolucie oraz męski portfel wykonany z naturalnej skóry. Podaruj na Dzień Chłopca ekskluzywny upominek ze stylowym motywem graficznym. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Popołudniowa Rozkosz PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Popołudniowa Rozkosz
  89,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Popołudniowa Rozkosz

  Szukasz prezentu dla Chłopaka, który sprawi, że ten poczuje się wyjątkowo? Zamów personalizowane pudełko w którym znajdą się wyłącznie idealnie dopasowane produkty - butelka Jägermeister, świeżo palona kawa, smaczne, śmietankowe krówki. Dopełnieniem jest etykieta z życzeniami pośród grafiki jelenia w garniturze. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Szukasz wspaniałego prezentu na Dzień Chłopaka? Zamów zestaw w którym umieszczono dużą butelkę Brandy, czekoladki Solidarność, czekoladę Lindt o smaku whisky oraz cukierki Bimberki. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z życzeniami. 

  189,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen
  169,98 zł
  PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen

  Upominek dla chłopaka w stylowej odsłonie. Elegancki prezent w czarnym boxie przewiązany srebrną wstążką prezentuje się niezwykle męsko. W zestawie znajduje się świeca sojowa, skarpetki bawełniane w czarnym kolorze, kamienie do whisky oraz praliny. Spersonalizowany produkt idealny na Dzień Chłopca. 

  169,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 82 elementów

Prezenty na Dzień Chłopaka

Jaki prezent wybrać na Dzień Chłopaka? 30 września jest idealną okazją do tego, aby sprawić miłą niespodziankę partnerowi, bratu, synowi, tacie czy przyjacielowi. W Dniu Chłopaka prezent wręczyć można mężczyznom w każdym wieku. Bez najmniejszych wątpliwości sprawi to adresatowi ogromną przyjemność. Doceniony w ten sposób mężczyzna poczuje się wyjątkowo i na długo zapamięta unikalny podarunek. Często na Dzień Chłopaka wybierane są prezenty DIY. Śmiało możesz jednak postawić także na gotowy produkt przygotowany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wysokiej jakości kosze prezentowe i upominki stanowią niezawodne rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu obdarowanemu chłopakowi czy mężczyźnie. 

Kosze prezentowe dla chłopaka

Doskonałym prezentem na Dzień Chłopaka jest zestaw upominków zapakowanych w ozdobne opakowanie. Boxy wypełnione naturalną wełną drzewną czy kolorowym konfetti pozwolą pięknie wręczyć podarunek, który zachwyci adresata. Szukasz prezentu dla męża, narzeczonego lub chłopaka? A może chcesz sprawić niespodziankę tacie, bratu czy synowi? Koniecznie sprawdź nasze niepowtarzalne kosze prezentowe. Box z gustowną piersiówką na ulubiony alkohol to ciekawa propozycja na Dzień Chłopaka. W skład prezentu wchodzą również śmietankowe krówki w specjalnie zaprojektowanych papierkach i zestaw kostek do chłodzenia drinków. Inną propozycją są nasze fenomenalne zestawy z piwnym motywem przewodnim. To niezawodny prezent na Dzień Chłopaka.

Prezent dla chłopaka zestaw brodacza

Zestaw prezentowy dla chłopaka

Personalizowany prezent na Dzień Chłopaka

Twój partner uwielbia gotować? A może w lecie przygotowuje wspaniałe grille, na które zapraszacie rodzinę i przyjaciół? W takim wypadku dobrze jest sprawić mu podarunek, który znakomicie podkreśli to hobby. Niebanalnym rozwiązaniem będzie personalizowany fartuch kuchenny, który nie tylko stanowi bardzo osobisty podarunek, ale również praktyczny dodatek. W fartuszku obdarowany mężczyzna będzie mógł swobodnie przygotowywać swoje popisowe dania. Biały materiał jest wytrzymały i prezentuje się naprawdę estetycznie. Dzięki wiązaniu z łatwością dopasujesz taki podarunek do każdej sylwetki. Z kolei imię oraz oryginalny motyw nadrukowane na piersi uatrakcyjnią prezent. Grafika grila lub czapki kucharskiej zachwycą każdego entuzjastę kuchennych eksperymentów. 

Prezent dla chłopaka zestaw eleganckiego mężczyzny

Prezent na Dzień Chłopaka z imieniem

Kubki ceramiczne z imieniem na Dzień Chłopaka

Na upominek z okazji Dnia Chłopaka nadaje się ceramiczny kubek dla chłopaka. To jeden z najpopularniejszych prezentów wybieranych na rozmaite święta i uroczystości. Kubek stanowi bowiem bardzo praktyczny podarunek, który przy okazji może być zdobiony fantastycznymi wzorami. Nie inaczej jest w przypadku naszych propozycji dla chłopców i mężczyzn w dniu ich święta. Biały kubek z czarnym uchem oraz grafiką kotka trzymającego balonik w kształcie serca to przepiękny upominek dla partnera. Na kubki znajduje się także napis “jesteś moim kocurem”, który uzupełnić należy imieniem obdarowywanego mężczyzny. Na Dzień Chłopaka doskonale nadaje się też projekt Człowiek Sukcesu. Motyw wąsów i minimalistyczne zdobienia idealnie wpisują się w męskie gusta. Co więcej, do zestawu dołączone są śmietankowe krówki, które przypadną do gustu każdemu mężczyźnie. 

Prezent dla chłopaka zestaw kibica mały kubek

Kubek dla mężczyzny na Dzień Chłopaka