Nowe produkty

Dekoracje na Rocznicę Ślubu

Dekoracje na Rocznicę Ślubu w najmodniejszych wzorach tego sezonu. W ofercie naszego sklepu znajdziecie dekoracje stołu na Rocznicę takie jak serwetki, kubeczki czy świece. Takie dekoracje możecie dopasować kolorystycznie, dzięki czemu będzie to naprawdę wyjątkowe przyjęcie. Bardzo ważną dekoracją są również balony na Rocznicę ślubu. Kolorowe balony z nadrukiem cyfry lub foliowe balony to najlepsza propozycja tego sezonu. Nasz sklep oferuje dekoracje na 25, 40 i 50 rocznicę ślubu oraz wiele innych!

Dekoracje na Rocznicę Ślubu 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów

Dekoracje na rocznicę ślubu

Przyjęcie w gronie krewnych i przyjaciół to znakomity sposób na świętowanie ważnych wydarzeń. Można dzielić się z nimi radością i ciepłem, dzięki czemu wszystkie obecne osoby na długie lata zapamiętają tak wspaniałą uroczystość. Nic dziwnego, że tak wiele par decyduje się na celebrowanie rocznic swojego ślubu wśród najbliższych. Zdarza się także, że to rodzina i przyjaciele organizują tego rodzaju imprezy dla niektórych małżeństw. To w piękny sposób pokazuje, jak wiele znaczy dla nich czyjeś szczęście. Chcesz przygotować taką uroczystość dla siebie bądź kogoś bliskiego? Kapitalnie się składa, ponieważ w naszym sklepie internetowym możesz zamówić stylowe dekoracje, które pozwolą Ci ubrać dowolną salę, ogród czy dom. Wszystkie zaproszone osoby będą oczarowane uzyskanym rezultatem. 

Balony do aranżacji sali na rocznicę ślubu

Balony są chętnie wybieranymi dekoracjami na przyjęcia i uroczystości. Za ich pomocą z ogromną łatwością można przygotować niebanalną aranżację, która całkowicie odmieni wygląd wnętrza bąź pleneru. W czasie rocznicy ślubu dobrze jest postawić na duże, foliowe balony w kształcie cyfr. Przy ich użyciu można podkreślić rodzaj celebrowanej okazji. Bezbłędnie sprawdzą się w tej roli też balony z nadrukiem “30” czy “40”, które również znajdziesz wśród naszych dekoracji. Co więcej, dekoracje dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, dlatego bez najmniejszych problemów dopasujesz je do reszty swojego wystroju na przyjęcie. Balony napełnij helem, a będą unosić się swobodnie, urozmaicając nieco kompozycję. Przymocowane wstążkami do specjalnych ciężarków staną się świetną ozdobą.

Balony na 40 Rocznicę ŚlubuBalony na 40 Rocznicę Ślubu

Papierowe serwetki do dekoracji stołu na rocznicę

Podczas swojej rocznicy na pewno część przyjęcia spędzicie z bliskimi przy stole. Dlatego nie możesz zapomnieć o dekoracyjnych serwetkach, które uatrakcyjnią wygląd blatu. Chusteczki pozwalają również zachować porządek w czasie posiłku. Jeśli celebrujecie okrągłą rocznicę, dobrze jest postawić na serwetki z nadrukiem cyfr. Świetnym przykładem takiego produktu są czarne serwetki z dużą “40” w złotym, metalicznym kolorze. Pustą przestrzeń na papierze wypełniają gwiazdki, które dodatkowo podkreślą imprezowy charakter uroczystości. Serwetki możesz położyć płasko na talerzach, ale świetnie sprawdzą się też jako kieszonka na sztućce. Elegancko i schludnie złożone przy nakryciu na pewno przyciągną uwagę gości.

Papierowe serwetki na Rocznicę Ślubu

Papierowe serwetki na 40 Rocznicę Ślubu

Księgi pamiątkowe na rocznicę ślubu

Razem ze swoją drugą połówką z pewnością chcielibyście jak najlepiej zapamiętać swoje przyjęcie z okazji rocznicy ślubu. Mamy na to idealne rozwiązanie - księgę gości! To album, który wypełnić można zdjęciami oraz wpisami najbliższych. Zebrane w nim wspomnienia, porady i życzenia będą dla Was niepowtarzalnym prezentem, który nawet po wielu latach przypomni o tym szczególnym dniu. Album posiada sztywną oprawę, która gwarantuje mu estetyczny i gustowny wygląd. Taką księgę można też wręczyć świętującej parze jako podarunek od rodziny i przyjaciół. Strony zapełnijcie fotografiami, pamiątkami i anegdotami, a bez wątpienia efekt zaskoczy obdarowane osoby. Biała księga z minimalistycznym napisem “love” bezbłędnie nadaje się na rocznicę ślubu. 

Księga pamiątkowa na Rocznicę Ślubu

Księga pamiątkowa na Rocznicę Ślubu