Nowe produkty

Dekoracje komunijne Kościoła

Dekoracje komunijne Kościoła to bardzo ważny element całej uroczystości związanej z przyjęciem sakramentu. Nasze pociechy i bliscy po wejściu do przyozdobionego Kościoła powinni być zachwyceni, w końcu Pierwsza Komunia Święta odbywa się tylko raz. Kościół winien prezentować się elegancko, będzie on na wielu pamiątkowych fotografiach. Do dekoracji mogą posłużyć płatki róż, biały dywan, dekoracje z drewna czy gąbki, a także girlandy i banery.

Dekoracje komunijne Kościoła 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • NAPIS drewniany ozdobny IHS ORNAMENT 33cm
  29,98 zł
  NAPIS drewniany ozdobny IHS ORNAMENT 33cm

  Efektowny napis IHS to piękna dekoracja komunijna. Dodatek został wykonany ze sklejki drewnianej i umieszczony w dekoracyjnym wieńcu. Napis ozdobi pomieszczenie, w którym odbywa się uroczystość komunijna. Idealny także do dekoracji kościoła.

  29,98 zł
 • DYWAN do kościoła na uroczyste wejście 10mb BIAŁY SZYBKA DOSTAWA
  289,98 zł
  DYWAN do kościoła na uroczyste wejście 10mb BIAŁY SZYBKA DOSTAWA

  Przepiękny, bardzo elegancki biały dywan to niezastąpiony dodatek do dekoracji kościoła na przyjęcie komunijne. Rozłożony pozwoli zapewnić dzieciom uroczyste przejście.

  289,98 zł
 • PŁATKI róż dekoracyjne na komunię BIAŁE 500szt
  14,98 zł
  PŁATKI róż dekoracyjne na komunię BIAŁE 500szt

  Białe materiałowe płatki róż to niesamowity dodatek do dekoracji kościoła na przyjęcie komunijne.

  14,98 zł
 • HOSTIA drewniana ażurowa Exclusive 50cm
  63,98 zł
  HOSTIA drewniana ażurowa Exclusive 50cm

  Kolekcja Ażury to wyjątkowa kolekcja dekoracji komunijnych, która pozwoli wyczarować elegancki i oryginalny klimat na przyjęciu komunijnym. Seria zawiera ekskluzywną, drewnianą Hostię, która z pewnością pomoże udekorować pomieszczenie na uroczystości komunijnej. Wykorzystując dużą ażurową Hostię, wyróżnicie dziecko na tle innych gości.

  63,98 zł
 • KIELICH drewniany do dekoracji BIAŁY 60cm
  54,98 zł
  KIELICH drewniany do dekoracji BIAŁY 60cm

  Przyjęcie pierwszokomunijne wymaga wyjątkowej oprawy złożonej z pięknych ozdób, dobrze dobranych elementów dekoracyjnych oraz dopracowanych detali. Piękny duży kielich będzie fantastyczną dekoracją pomieszczenia na przyjęciu komunijnym!

  54,98 zł
 • HOSTIA drewniana do dekoracji BIAŁA 50cm
  35,98 zł
  HOSTIA drewniana do dekoracji BIAŁA 50cm

  Olbrzymia biała Hostia wykonana z białego drewna będzie piękną dekoracją pomieszczenia, w którym odbywa się uroczysty obiad komunijny. Będzie to wyjątkowo piękny akcent, który może zawisnąć za małym bohaterem tego pięknego dnia.

  35,98 zł
 • STELAŻ KIELICH z gąbką florystyczną OGROMNY 85cm
  149,98 zł
  STELAŻ KIELICH z gąbką florystyczną OGROMNY 85cm

  Kwiaty są zawsze mile widziane na przyjęciach komunijnych, zarówno w kościele, jak i  podczas uroczystego obiadu. Fantastycznym pomysłem na wykorzystanie kwiatów w efektowny sposób jest umieszczenie ich na stelażu w kształcie kielicha wykonanym z gąbki florystycznej.

  149,98 zł
 • STELAŻ SERCE z gąbką florystyczną 37cm
  66,98 zł
  STELAŻ SERCE z gąbką florystyczną 37cm

  Aby ceremonia nabrała dodatkowego uroku, warto przyozdobić kościół drobnymi dekoracjami oraz rozwinąć biały, uroczysty dywan, którym przejdą dzieci lub stelaż w kształcie serca, który można przyozdobić kwiatami. Piękny stelaż w kształcie serca z gąbką florystyczną pozwoli wyczarować fantastyczne aranżacje z kwiatami podczas uroczystości komunijnej!

  66,98 zł
 • NAPIS IHS styropianowy złoty MAŁY 20x27cm
  23,98 zł
  NAPIS IHS styropianowy złoty MAŁY 20x27cm

  Brokatowy napis IHS w złotym kolorze to wspaniały pomysł na dekorację w Kościele lub jako dekoracyjny dodatek na salę. Taki napis zapewni niezapomniany efekt oraz we wspaniały sposób urozmaici całą aranżację!

  23,98 zł
 • BANER komunijny + łącznik Pierwsza Komunia ZŁOTY MEGA DUŻY FORMAT
  16,98 zł
  BANER komunijny + tasiemka Pierwsza Komunia ZŁOTY MEGA DUŻY FORMAT

  Banery komunijne stanowią ciekawą i bardzo efektowną dekorację każdej komunijnej sali. Szczególną popularnością cieszą się girlandy, które tworzą napisy. Przepiękny baner komunijny sprzedawany w komplecie z tasiemką i łącznikiem cudownie udekoruje pomieszczenie! Baner ma ogromny format, dzięki czemu będzie widoczny z daleka. Dołączona w komplecie tasiemka...

  16,98 zł
 • BANER komunijny Pierwsza Komunia SREBRNY MEGA DUŻY FORMAT
  16,98 zł
  BANER komunijny Pierwsza Komunia SREBRNY MEGA DUŻY FORMAT

  Bardzo duży, wyjątkowy baner dekoracyjny z uniwersalnym napisem będzie wspaniałą dekoracją pomieszczenia podczas przyjęcia komunijnego. Okazały format sprawi, że baner będzie widoczny z daleka i wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach z uroczystości!

  16,98 zł
 • GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m
  19,98 zł
  GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m

  Kolekcja Ażury to wyjątkowa kolekcja dekoracji komunijnych, która pozwoli wyczarować elegancki i oryginalny klimat na przyjęciu komunijnym. Girlanda z tej serii jest łatwa i szybka w użyciu. Pięknie udekoruje wnętrze, w którym odbywa się przyjęcie komunijne.

  19,98 zł
 • GIRLANDA komunijna chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m
  13,98 zł
  GIRLANDA komunijna chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m

  Przepiękna girlanda komunijna w formie chorągiewek dekorowanych motywem koronki będzie wspaniałą dekoracją pomieszczenia podczas przyjęcia komunijnego. Motyw ten idealnie wpisuje się w klimat przyjęcia komunijnego. Świetnie sprawdzi się także jako dodatek do ozdoby lokal. Girlandę można zawiesić nad stołem komunijnym lub na drzwiach.

  13,98 zł
 • GIRLANDA komunijna biała 3m
  11,98 zł
  GIRLANDA komunijna biała 3m

  Piękna girlanda dekoracyjna to niedroga ozdoba na przyjęcie komunijne. Girlandy na przyjęciu komunijnymi rozwieszone nad stołem lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu będą świetnym dodatkiem dekoracyjnym.

  11,98 zł
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Elementy dekoracji komunijnej Kościoła

Dekoracja Kościoła na Komunię to bardzo ważny element sakramentu. Całość powinna prezentować się doskonale. Jest to najważniejsze miejsce tego dnia, całe rodziny odwiedzą Kościół, być może po raz pierwszy warto, aby wyglądał efektownie i elegancko. Również ze względu na zdjęcia, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z tego dnia. Najistotniejszym miejscem jest ołtarz, ale nie powinniśmy skupiać się tylko na tym. Udekorowanie wejścia do Kościoła oraz ławek na których siedzą dzieci komunijne też jest ważnym elementem. Dzięki temu całość będzie prezentować się spójnie i przepięknie. 

Drewniane dekoracje komunijne

Dekoracja Kościoła przy wykorzystaniu zdobień wykonanych z drewna prezentuję się bardzo elegancko. Takie ozdoby można wykorzystać w przeróżny sposób. Mogą one być przytwierdzone do ściany, zwisać z sufitu czy stać na przykład na ołtarzu. Popularnym motywem jest hostia. Występuje w towarzystwie kielicha eucharystycznego, ozdobiona ażurową otoczką lub w opłatku komunijnym. Przepięknie prezentuję się także napis IHS ozdobiony ornamentem.

Dekoracja do kościoła na Komunię

Dekoracja Kościoła na Komunię w postaci drewnianego kielicha

Ozdoby styropianowe do Kościoła  

Kolejnym pomysłem na dekoracje Kościoła są elementy ze styropianu. Mogą przybierać różne formy, do komunijnego klimatu idealnie wpasuję się brokatowo-złota styropianowa dekoracja komunijna napis IHS lub kielich z hostią. Taką ozdobę można umieścić przy wejściu do Kościoła lub na ołtarzu. Dzięki brokatowi będą się pięknie mienić i cudownie wyjdą na zdjęciach pamiątkowych.

Ozdoba styropianowa na Komunię

Styropianowa ozdoba Kościoła na Komunię w kształcie kielicha

Kompozycje kwiatowe na Komunię 

Dekoracje z kwiatów z sezonu na sezon stają się coraz bardziej popularne. Bardzo modne jest wykorzystywanie na uroczystościach różnych aranżacji przy pomocy roślin ozdobnych. Kwiatowe dekoracje komunijne w postaci serca, kielicha czy napisu IHS sprawią, że Kościół będzie wyglądał świeżo oraz uroczyście. Kwiatowy stelaż z pewnością przykuję uwagę każdego, a na zdjęciach pamiątkowych będzie prezentować się wspaniale. Do ozdoby gąbki można użyć sztucznych lub prawdziwych kwiatów w różnych kolorach lub jednokolorowych.

Balony komunijne i girlandy komunijne

Nowoczesnym sposobem na ozdobienie Kościoła są girlandy i balony komunijne. Można wykorzystać je zarówno wejście jak i środek. Bardzo modne foliowe balony na Komunię z napisem IHS czy girlanda w białe kielichy z hostią idealnie wpasują się w klimat sakramentu. Girlanda komunijna może zdobić stół na ołtarzu czy wejście do Kościoła, natomiast balony sprawdzą się na zewnątrz. Dzieci komunijne z pewnością będą chciały pamiątkowe zdjęcia przy ślicznych złotych lub srebrnych balonach.

Baner na komunię

Złoty baner z napisem "Moja I Komunia Św." - dekoracja Kościoła na Komunię