Nowe produkty

Dekoracje sali na Komunię plakaty

Plakaty do dekoracji sali na Komunię to świetny sposób na szybkie i proste udekorowanie sali czy restauracji. Personalizowane plakaty dodadzą elegancki i szyku organizowanemu przyjęciu. Plakaty komunijne to oryginalna dekoracja sali na Komunię, która wpisuje się w trendy sezonu. Sprawdzają się fenomenalnie jako tło do zdjęć. Plakat na Komunię pozwoli dziecku poczuć się gwiazdą dnia i najważniejszą osoba. Śliczne grafiki w postaci ponadczasowych konwalii, różowych czy granatowych kwiatów zachwyci gości, którzy będą oczarowani taką dekoracją sali na Komunie.

Dekoracje sali na Komunię plakaty 

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów

Dekoracje sali na Komunię - plakaty

Pierwsza Komunia Święta jest wydarzeniem, które wiele osób decyduje się celebrować w gronie najbliższych. Rodzice dzieci komunijnych bardzo często wyprawiają z tej okazji przyjęcia, na które zapraszają dziadków, wujostwo, kuzynostwo oraz innych krewnych. Podczas takiej uroczystości wszystkie zebrane osoby mogą spędzić wspólnie czas, porozmawiać oraz spróbować pyszności przygotowanych specjalnie na ten dzień. Dzięki takiemu przyjęciu dziecko komunijne może poczuć się naprawdę wyjątkowo. Bez wątpienia zorganizowanie uroczystości dla rodziny sprawi Twojej córce lub synowi ogromną przyjemność. Co więcej, przyjęcie z powodzeniem wyprawić możesz zarówno w domu, jak i restauracji. To sprawia, że bez najmniejszego problemu możesz pozwolić sobie na przygotowanie wyjątkowej uroczystości dla swojej pociechy. 

Duże plakaty komunijne do dekoracji sali

Wnętrze na Pierwszą Komunię dobrze jest odpowiednio udekorować. Takie rozwiązanie powoduje, że cała sala nabiera uroczystego charakteru odpowiedniego do rodzaju celebrowanej okazji. Zastanawiasz się w jaki sposób ubrać wnętrze na przyjęcie swojego dziecka? Duży, biały plakat ze złotym napisem “Pierwsza Komunia Święta” bezbłędnie podkreśli klimat uroczystości. To także bardzo modna dekoracja, na której nadrukowany został bujny bukiet jasnych kwiatów. Plakat ustawiony na specjalnym stojaku lub zawieszony na ścianie od samego progu przyciągnie uwagę wszystkich zaproszonych gości. Najlepiej jest umieścić tego rodzaju ozdobę w pobliżu wejścia. Plakat powitalny już na wejściu wprawi gości w cudowny nastrój.

Plakat komunijny srebrno złota komunia

Elegancki plakat na Komunię

Ozdoby komunijne z personalizacją

Duży plakat może być ozdobiony także personalizowanym podpisem. Taka dekoracja z imieniem i datą uroczystości w unikalny sposób uatrakcyjni wygląd całego wystroju. Złoty nadruk przedstawiający hostię to idealna propozycja na dekorację wnętrza podczas Pierwszej Komunii Twojego dziecka. Możesz z powodzeniem wykorzystać je zarówno na przyjęciu dziewczynki, jak i chłopca. W modzie są aktualnie naturalne trendy, dlatego z powodzeniem postawić możesz również na plakat komunijny w stylu botanicznym. Szaro-zielone liście i złote aplikacje znakomicie się ze sobą komponują. Subtelna grafika krzyża bezbłędnie dopełnia wygląd całego plakatu. Stylowy plakat umieszczony w dobrze widocznym miejscu stanie się niezastąpioną dekoracją wnętrza. 

Dekoracja sali na Komunię z imieniem

Plakat na Komunię może także mieć format kakemona. Podłużna dekoracja wykonana z wysokiej jakości papieru z uszlachetnioną powierzchnią prezentuje się niezwykle estetycznie oraz szykownie. Na białym tle różnego rodzaju motywy wyglądać będą fantastycznie. Zielono-złoty projekt z eukaliptusem oraz napisem “IHS” znakomicie pasują do przepięknej sentencji oraz personalizacji. Taką dekorację możesz bez problemu zawiesić w pobliżu wejścia na salę albo za krzesłem dziecka komunijnego. Duży baner komunijny ze srebrną hostią to malownicza propozycja na aranżację wnętrza podczas uroczystości. Personalizowany plakat to nie tylko ciekawa dekoracja, ale także wspaniałe tło do pamiątkowych zdjęć z rodziną. 

Dekoracja sali na komunię z konwaliami

Personalizowany plakat na Komunię