Nowe produkty

Liliowe Love

Cechą wszystkich dodatków dla dziewczynek jest delikatność. Kolekcja Liliowe Love oferuje dodatki komunijne zachowane w jednej, spójnej koncepcji. Biel połączona z różowymi liliami wzbudza zachwyt nie tylko u dziewczynek. Ta subtelna kolekcja przepełniona jest uroczymi dodatkami, które w połączeniu ze sobą sprawiają, że sala nabiera bajowego charakteru. Dzięki temu każda małą dziewczynka może poczuć się jak księżniczka w tym ważnym dniu. Kolekcja oferuje wiele niezbędnych dodatków, które są potrzebne do zorganizowania przyjęcia. Wśród nich znajdują się zaproszenia, księgi pamiątkowe, winietki z nazwiskami a nawet dekoracje tortu.

Liliowe Love 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Urządzenie przyjęcia komunijnego w dziewczęcym stylu

Przygotowanie odpowiednich dekoracji na przyjęcie komunijne to nie lada wyzwanie. Uroczysty obiad Komunijny powinien być dobrze zorganizowany – dekoracje tworzące spójną kompozycję, prezenty dla gości powinny być zaplanowane wcześniej, zamówienie lub upieczenie tortu w dzień Pierwszej Komunii Świętej nie wchodzi w grę. Z pomocą przychodzą przygotowane gotowe kolekcje komunijne, które zawierają wszystkie potrzebne akcesoria do dekoracji stołu, wnętrza oraz podziękowania dla gości i Chrzestnych. Jeśli pragniecie by tego dnia Wasze przyjęcie opiewało w dziewczęcą delikatność i słodki urok, przedstawiamy kilka rad jak osiągnąć taki efekt.

Róż jako motyw przewodni – wspaniałe podziękowania dla Chrzestnych i dziadków

Najbardziej dziewczęcym kolorem jaki od razu przychodzi na myśl, jest róż. Warto postawić na niego tworząc własne kompozycje dekoracyjne. W dawnych czasach róż nie miał etykietki koloru dziewczęcego. Był uważany za bielszą i delikatniejszą wersję koloru czerwonego. Kolor czerwony było kolorem królewskim, przez co szaty koloru czerwonego i różowego były bardzo drogie i trudno dostępne. Powiązanie koloru różowego z mocą, siłą i agresywnością męską, zostało ostatecznie zerwane w latach 60-70 kiedy feministki zaczęły walczyć o równouprawnienie i zerwanie ze stereotypami. Dzięki postmodernizmowi wiele kolorów zmieniło swoje znaczenie. W obecnej modzie wszystko jest dozwolone. Jeśli chcecie wasze przyjęcie urządzić w kolorach kobiecego różu, warto w tym samym odcieniu zakupić prezenty dla gości. Dzięki temu wszystkie akcesoria stworzą piękną kompozycję. Pięknie prezentować się będą prezenty dla Chrzestnych w eleganckim drewnianym pudełku z dołączoną kartą z tekstem podziękowania. Na karcie znajdują się piękne kwiatowe grafiki, które prezentują się lekko i dziewczęco.

Podziękowanie dla gości na Komunię

Podziękowania dla gości na Komunię

Dziewczęce dekoracje stołu w postaci bilecików z pudrowo różowymi grafikami

W psychologii koloru róż kojarzony jest z kobiecością, pewnością siebie, uczciwością i wrażliwością. Urządzając przyjęcie komunijne dla dziewczynki warto wykorzystać ten kolor w swoich aranżacjach. Do dekoracji wręczanych prezentów przydadzą się bileciki, które także powinny być dopasowane do reszty dekoracji. Bileciki z podziękowaniami z przepięknymi grafikami pastelowych kwiatów to rewelacyjny dodatek do upominków dla bliskich. Bileciki nadają się także do dekoracji talerzy, kieliszków czy serwet. Śliczne grafiki kwiatowe prezentują się lekko i delikatnie na dekoracjach stołu.

bileciki na komunię dla dziewczynki

Bileciki na Komunię dla dziewczynki w kolorze różowym

Urocze dodatki do tortu w motywach kwiatowych – opłatek personalizowany

Różowy kolor symbolizuje wdzięk i uprzejmość. Jest kojarzony z tym co urocze, dziecinne i niewinne. Kolory kwiatów mają duże znaczenie, dlatego warto się dobrze zastanowić nad tym jakie kwiaty wykorzystywać do aranżacji wnętrz lub w postaci prezentu. Kwiaty są w stanie doskonale przekazać to czego nie jesteśmy w stanie wyrazić słowami. Potrafią także odzwierciedlić nasze uczucia, nawet te najbardziej skrywane. Podarowanie komuś kwiatów w różowym kolorze wyraża przyjaźń i więź z obdarowaną osobą. Liliowo-różowe dekoracje z przepięknym kwiatowym motywem to idealny wybór na komunijną aranżację przyjęcia. Uroczy pastelowy opłatek na tort będzie piękną dekoracją tortu podczas przyjęcia.

Pudełko na ciasto komunijne

Pudełko na ciasto komunijne