Nowe produkty

Liliowe Love

Cechą wszystkich dodatków dla dziewczynek jest delikatność. Kolekcja Liliowe Love oferuje dodatki komunijne zachowane w jednej, spójnej koncepcji. Biel połączona z różowymi liliami wzbudza zachwyt nie tylko u dziewczynek. Ta subtelna kolekcja przepełniona jest uroczymi dodatkami, które w połączeniu ze sobą sprawiają, że sala nabiera bajowego charakteru. Dzięki temu każda małą dziewczynka może poczuć się jak księżniczka w tym ważnym dniu. Kolekcja oferuje wiele niezbędnych dodatków, które są potrzebne do zorganizowania przyjęcia. Wśród nich znajdują się zaproszenia, księgi pamiątkowe, winietki z nazwiskami a nawet dekoracje tortu.

Liliowe Love 

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Urządzenie przyjęcia komunijnego w dziewczęcym stylu

Przygotowanie odpowiednich dekoracji na przyjęcie komunijne to nie lada wyzwanie. Uroczysty obiad Komunijny powinien być dobrze zorganizowany – dekoracje tworzące spójną kompozycję, prezenty dla gości powinny być zaplanowane wcześniej, zamówienie lub upieczenie tortu w dzień Pierwszej Komunii Świętej nie wchodzi w grę. Z pomocą przychodzą przygotowane gotowe kolekcje komunijne, które zawierają wszystkie potrzebne akcesoria do dekoracji stołu, wnętrza oraz podziękowania dla gości i Chrzestnych. Jeśli pragniecie by tego dnia Wasze przyjęcie opiewało w dziewczęcą delikatność i słodki urok, przedstawiamy kilka rad jak osiągnąć taki efekt.

Róż jako motyw przewodni – wspaniałe podziękowania dla Chrzestnych i dziadków

Najbardziej dziewczęcym kolorem jaki od razu przychodzi na myśl, jest róż. Warto postawić na niego tworząc własne kompozycje dekoracyjne. W dawnych czasach róż nie miał etykietki koloru dziewczęcego. Był uważany za bielszą i delikatniejszą wersję koloru czerwonego. Kolor czerwony było kolorem królewskim, przez co szaty koloru czerwonego i różowego były bardzo drogie i trudno dostępne. Powiązanie koloru różowego z mocą, siłą i agresywnością męską, zostało ostatecznie zerwane w latach 60-70 kiedy feministki zaczęły walczyć o równouprawnienie i zerwanie ze stereotypami. Dzięki postmodernizmowi wiele kolorów zmieniło swoje znaczenie. W obecnej modzie wszystko jest dozwolone. Jeśli chcecie wasze przyjęcie urządzić w kolorach kobiecego różu, warto w tym samym odcieniu zakupić prezenty dla gości. Dzięki temu wszystkie akcesoria stworzą piękną kompozycję. Pięknie prezentować się będą prezenty dla Chrzestnych w eleganckim drewnianym pudełku z dołączoną kartą z tekstem podziękowania. Na karcie znajdują się piękne kwiatowe grafiki, które prezentują się lekko i dziewczęco.

Podzękowania dla Chrzestnych na komunięPodziękowanie za przybycie na Komunię - propozycja dla Chrzestnych

Dziewczęce dekoracje stołu w postaci bilecików z pudrowo różowymi grafikami

W psychologii koloru róż kojarzony jest z kobiecością, pewnością siebie, uczciwością i wrażliwością. Urządzając przyjęcie komunijne dla dziewczynki warto wykorzystać ten kolor w swoich aranżacjach. Do dekoracji wręczanych prezentów przydadzą się bileciki, które także powinny być dopasowane do reszty dekoracji. Bileciki z podziękowaniami z przepięknymi grafikami pastelowych kwiatów to rewelacyjny dodatek do upominków dla bliskich. Bileciki nadają się także do dekoracji talerzy, kieliszków czy serwet. Śliczne grafiki kwiatowe prezentują się lekko i delikatnie na dekoracjach stołu.

bileciki na komunię dla dziewczynkiBileciki na Komunię dla dziewczynki w kolorze różowym

Urocze dodatki do tortu w motywach kwiatowych – opłatek personalizowany

Różowy kolor symbolizuje wdzięk i uprzejmość. Jest kojarzony z tym co urocze, dziecinne i niewinne. Kolory kwiatów mają duże znaczenie, dlatego warto się dobrze zastanowić nad tym jakie kwiaty wykorzystywać do aranżacji wnętrz lub w postaci prezentu. Kwiaty są w stanie doskonale przekazać to czego nie jesteśmy w stanie wyrazić słowami. Potrafią także odzwierciedlić nasze uczucia, nawet te najbardziej skrywane. Podarowanie komuś kwiatów w różowym kolorze wyraża przyjaźń i więź z obdarowaną osobą. Liliowo-różowe dekoracje z przepięknym kwiatowym motywem to idealny wybór na komunijną aranżację przyjęcia. Uroczy pastelowy opłatek na tort będzie piękną dekoracją tortu podczas przyjęcia.

Uniwersalny opłatek na tort komunijnyOpłatek na tort komunijny dla dziewczynki