Nowe produkty

Lovely Peony

Dekoracje komunijne dla dziewczynki zazwyczaj są delikatne, bardzo subtelne i niewinne. Taki efekt można uzyskać łącząc ze sobą dwa kolory: biel oraz róż. Na Komunii dziewczynki warto wykorzystać także świeże kwiaty, w tym okresie chętnie wybierane są pachnące piwonie. Poza kompozycjami z żywych kwiatów piwonie świetnie sprawdzają się także jako motyw przewodni na dekoracjach komunijnych. Kolekcja Lovely Peony to elementy, które tworzą spójną i elegancką całość. Zaproszenia komunijne, bileciki z podziękowaniem, pudełka na ciasto komunijne czy upominki dla gości to elementy, które warto zastosować na uroczystości komunijnej dziecka.

Lovely Peony 

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Jakie kwiaty do dekoracji przyjęcia komunijnego wybrać?

Piwonia od starożytności uchodzi za roślinę boską i popularnie nazywana jest majówką. Chińczycy uprawiali piwonie już 1500 lat wcześniej. W Azji były tak cenne, że stanowiły posag, bądź były przekazywane w spadku. Korzeń piwonii w starożytności noszony na szyi miał stanowić ochronę przed duchom i nocnym koszmarom. W średniowieczu piwonia była nazywana „różą bez kolców” i często uważana była za symbol maryjny. Jako, że stała się jedną z roślin poświęconych Maryi była sadzona w tzw. ogrodach maryjnych.

Dekoracje komunijne z motywem piwonii – piękny bieżnik komunijny

Piwonie posiadają duże, okazałe kwiaty o średnicy dwudziestu centymetrów. Klasycznie piwonie występują w kolorach różu, bieli i czerwieni. Piwonie posiadają lekko cytrusowy zapach. Piwonie kwitną od maja do czerwca co czyni je idealnymi kwiatami do wykorzystania w aranżacjach komunijnych. Piwonie pięknie prezentować będą się na komunijnym stole z dopasowanymi do nich dekoracjami. Jednym z takich akcesoriów jest bieżnik na stół z motywem różowej piwonii. Fantastyczny bieżnik komunijny dekorowany kwiatami piwonii, imieniem dziecka i datą uroczystości to jedna z najmodniejszych propozycji dekoracyjnych na stół komunijny. Bieżnik to bardzo oryginalny dodatek, który oczaruje waszych gości i stworzy wspaniałą bazę do przygotowywania aranżacji.

bieżnik komunijny dla dziewczynkiRóżowy bieżnik komunijny dla dziewczynki

Piwonia jako kwiat niosący radość – piękne podziękowanie dla bliskich

W tradycji chińskiej piwonia oznacza bogactwo, zdrowie i radość. Kwiaty te utożsamiane są z elegancją i pięknem. Różowa piwonia symbolizuje zrozumienie, natomiast biała egzaltację. W retoryce sennej natomiast, piwonia symbolizuje szczęśliwe, nieoczekiwane ale miłe spotkanie. Gościom wypada podziękować w słodki sposób za przybycie na naszą uroczystość i spędzenie tego wyjątkowego dnia z nami. Bardzo miłym gestem jest wręczenie upominku w postaci belgijskiej czekoladki z delikatnym motywem różowej piwonii. Chrzestnym i dziadkom powinniśmy podziękować w trochę większy sposób za poświęcony czas na przygotowanie całej ceremonii i pomoc w wychowywaniu dziecka. Odpowiednie będzie do tego wyjątkowo słodkie podziękowanie w drewnianym pudełeczku wypełnionym słodkimi cukierkami z motywem serca oraz opatrzone kartą z piękną dedykacją. Na karcie znajduje się także imię dziecka wraz z datą uroczystości. Pudełko wypełnione jest słodkimi różowymi owocowymi cukierkami z motywem serca.

Pudełko na ciasto na podziękowania dla gościPudełko na ciasto na podziękowania dla gości

Modne dekoracje tortu komunijnego – delikatne opłatki personalizowane na tort

Kwiaty doskonale pasują jako dekoracja komunijna. Doskonale wpasowują się w wiosenny charakter tej uroczystości. Warto użyć kwiatów także do dekoracji tortu. Tego słodkiego ciasta nie powinno zabraknąć na żadnym uroczystym święcie. Do dekoracji tortu komunijnego przydadzą się z pewnością personalizowane opłatki z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Opłatki na tort są również dekorowane pięknym motywem różowych piwonii. Piwonie charakteryzują się eleganckim wyglądem, obfitymi i puszystymi pąkami w bardzo kobiecych i delikatnych barwach. Taki opłatek będzie z pewnością wspaniałą dekoracją komunijnego tortu.

Personalizowany opłatek na tort Personalizowany opłatek na tort komunijny