Nowe produkty

Liście Paproci

Dekoracje z motywem Liści Paproci to minimalistyczna kolekcja, która swoją prostotą. Białe tło z delikatną grafiką liścia sprawia, że całość nabiera bardzo eleganckiego charakteru i idealnie pasuje na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Kolekcja posiada wszystkie niezbędne elementy aranżacji wnętrza, co pozwala na skompletowanie całego zestawu w jednym stylu. Motyw liścia i całą kolorystyka są tak uniwersalne, że sprawdzają się na I Komunię chłopca i dziewczynki. W ofercie znajdują się dodatki do wystroju wnętrza, stołu a także wszystkie niezbędniki takie jak zaproszenia, świece a nawet komunijne wianki.

Liście Paproci 

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Jak urządzić modne przyjęcie komunijne w botanicznym stylu?

Modnym staje się stosowanie dużej ilości zieleni w dekorowaniu przyjęć komunijnych. Nowoczesne połączenie eleganckiej bieli i żywej zieleni dobrze sprawdza się w dekoracjach stołu i sali. Style botaniczne słyną z zamiłowania do zieleni, roślin i kwiatów. Wspaniale wkomponują się zatem w wiosenny klimat przyjęcia komunijnego. W tym stylu bardzo mile widziane są naturalne materiały, takie jak len, drewno, juta i trawa cytrynowa. Motyw botaniczny jest odpowiedzią na nasze naturalne potrzeby by się wyciszyć i ukoić. Jest genialnym sposobem na postawienie na przyjęciu na relacje rodzinne i odpoczynek w wspólnym gronie.

Dekoracje stołu komunijnego w stylu botanicznym – bieżnik komunijny w kolorach butelkowej zieleni

Najpopularniejszym odcieniem zieleni jest butelkowa zieleń. Zieleń dobrze prezentuje się z kolorami bieli, beżu i odrobiny złota. W stylu botanicznym najlepiej współgrają ze sobą kolory stonowane. Dekoracje stołu, które planujemy przygotować powinny zawierać w większości kolor biały, ponieważ wprowadzi on piękne tło do innych dodatków. Biel jest kojarzona także z czystością i niewinnością więc genialnie sprawdzi się na imprezie komunijnej. Drugim kolorem pod względem ilości powinna być zieleń. Dodatkiem, który nada dekoracjom elegancji i nowoczesności jest złoto. Do dekoracji stołu przydadzą się wazony z zielonymi kwiatami oraz bieżnik komunijny z motywem liści paproci w kolorze butelkowej zieleni. Bieżnik posiada złote wykończenia w postaci złotych napisów. Bieżnik pięknie się układa i wspaniale wygląda na stole. Niesamowicie prezentuje się w obecności innych dekoracji z botanicznym motywem.

Bieżnik komunijny w botanicznym styluBieżnik komunijny w botanicznym stylu

Motyw botaniki na akcesoriach stołu – nowoczesne wizytówki komunijne z nadrukiem liści paproci

Wartym uwagi elementem dekoracyjnym są różnego rodzaju grafiki nawiązujące do botaniki. Grafiki przedstawiające rośliny to piękny i elegancki element wykończenia dekoracji sali oraz stołu. Motyw roślinny można wykorzystać nawet na wizytówkach gości i bilecikach z podziękowaniami. Dzięki temu zabiegowi karteczki stworzą spójną całość z resztą dekoracji. Eleganckie wizytówki i bileciki z podziękowaniem dla gości, posiadające nowoczesną grafikę liści paproci, wspaniale udekorują upominki oraz stół. Połączenie bilecików z innymi dodatkami w podobnych odcieniach pozwoli na stworzenie pięknej i spójnej kompozycji. Taka aranżacja z pewnością zachwyci gości.

Winietki dekoracyjne na I komunię świętąWinietki dekoracyjne na stół - propozycja na I Komunię Świętą

Tort komunijny z botanicznymi dodatkami – opłatek na tort komunijny w motywach liści paproci

Obecność roślin to niezbędny element stylu botanicznego. Dodatek roślinności powinniśmy wprowadzić także na tort komunijny. Elegancko prezentują się białe piętrowe torty, jednak wprowadzenie elementów zieleni wprowadzi do aranżacji tortu nowoczesności i klasy. Do dekoracji tortu komunijnego możecie użyć świeżych kwiatów. Takie akcesoria nawiązywać będą do wiosennej natury tego święta. Do dekoracji tortu przyda się także personalizowany opłatek na tort z modnym motywem w stylu greenery i woodsy. Grafika na opłatku przedstawia liście paproci oraz heksagon w złotym kolorze. Dzięki grafice z motywem liści paproci tort prezentuje się bardzo efektownie i pięknie.

Personalizowany opłatek na tort komunijnyPersonalizowany opłatek na tort - propozycja na Pierwszą Komunię Świętą