Nowe produkty

Romantyczna Piwonia

Ozdoby na Chrzciny dla dziewczynek najlepiej prezentują się w odcieniach różu. Grafika subtelnego kwiatka z pewnością wzbudzi zachwyt gości. Kolekcja Romantyczna Piwonia cechuje się duża delikatnością. W ofercie znajdują się dodatki zarówno do organizowania przyjęcia takie jak zaproszenia i podziękowania, jak również do dekoracji wnętrza. Różnorodne akcesoria z grafiką kwiatka piwonii pozwolą na udekorowanie uroczystej sali typowo pod Chrzest dziewczynki. Dla uzupełnienia aranżacji można skorzystać z balonów lub personalizowanych plakatów z imieniem dziecka.

Romantyczna Piwonia 

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Dekoracje na Chrzest Święty dziewczynki

Prezenty na Chrzcinach to temat rzeka. Prezenty otrzymują goście, rodzice Chrzestni, dziadkowie oraz oczywiście dziecko. Po organizacji wielu imprez rodzinnych często brakuje już pomysłów, co możemy im zaoferować w ramach podziękowań za ich obecność podczas tak ważnego dnia, jakim jest Chrzest Święty. Okazja Chrztu Świętego zdarza się tylko raz i należy zadbać o to by zachować jak najwięcej wspomnień z tego pięknego dnia. Gościom zazwyczaj wręcza się drobne upominki takie jak czekoladki lub lizaki. Dla Chrzestnych natomiast wybrać należy jakiś większy prezent.

Słodkie upominki dla gości

Twoi goście będą pozytywnie zaskoczeni jeśli sprezentujesz im słodkości w ramach upominku. Klasycznymi słodkimi upominkami są czekoladki, które pysznie smakują i pięknie wyglądają z personalizowanym papierkiem z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Nietuzinkowymi upominkami są również słodkie lizaki lub ciasteczka z wróżbą. Praktycznym i uroczym prezentem będą także słodkie miodki dla przybyłych gości. Czekoladowy prezent, który także może przypaść do gustu Twoim gościom to czekoladowniki z nadrukowaną dedykacją, imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Każdy gość znajdujący na swoim miejscu przy stole takie podarek będzie zachwycony!

Czekoladka dla gości na chrzestCzekoladka dla gości - propozycja na Chrzest Święty

Piękne podziękowania dla Chrzestnych na Chrzest

Rodzice Chrzestni to bardzo ważne osoby w życiu dziecka. Towarzyszyć mu będą nie tylko podczas tej ceremonii ale także w późniejszym życiu. Zawsze będą służyć dziecku radą i pomocą. Warto podziękować im za włożony trud i poświęcony czas na przygotowania ceremonii i uroczystości Chrztu. Podziękowania dla Chrzestnych to cudowny upominek, który z pewnością sprawi im ogromną radość. Idealnym prezentem dla Chrzestnych będą drewniane pudełeczka ze słodkim wypełnieniem z czekoladek, miodków lub ciasteczek z wróżbą. Do skrzyneczek dołączane są karty z efektowną grafiką oraz spersonalizowanymi podziękowaniami od rodziców i dziecka. W podziękowaniu dla Chrzestnego i Chrzestnej mogą znaleźć się także figurki drewniane aniołków lub serduszek.

pudełka na podziękowania dla gościOzdobne pudełeczko na upominki dla gości

Piękne prezenty dla dziecka na Chrzest

Dla dziecka na Chrzest wypada zaopatrzyć się w specjalną białą święcę do chrztu, szatki dla dziecka oraz medalik. Te rzeczy kupowane są przez rodziców lub Chrzestnych dziecka. Goście mogą dziecku kupować pamiątki, które zostaną na dłużej jako pamiątki Chrztu Świętego. Ciekawymi pomysłami na prezenty dla dziecka są pudełeczka na pierwszy ząbek lub zestaw bajek z maskotką. Maskotki w efektownych drewnianych pudełkach prezentują się wyjątkowo pięknie. Jako pamiątki dla dziecka sprawdzą się także misie i świnki skarbonki. Popularnymi prezentami dla dzieci na Chrzest są medaliki oraz biblie dla dzieci z rysunkami. Śliczną pamiątką dla dziecka będzie także drewniany wózeczek na słodkości lub pieniążki od rodziców.