Informacja

Nowe produkty

Lovely Peony

Dekoracje w wiosennym i letnim motywie idealnie sprawdzą się na Chrzest Święty. Motyw rozkwitającej przyrody sprawi, że wnętrze stanie się przytulniejsze. W ofercie znajduje się cała kolekcja dodatków z kwiatem piwonii, który idealnie wpisze się w aranżację Chrztu dziewczynki. Dzięki temu możemy skompletować cała kolekcję dodatków w odcieniach bieli i różu. W ofercie znajdują się zaproszenia, podziękowania dla gości, księgi pamiątkowe oraz różne dekoracje stołu i wnętrza. Wszystko po to aby oczarować zaproszonych gości wyglądem sali.

Lovely Peony Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Kwiatowy motyw przewodni uatrakcyjni każde przyjęcie

Dużym wyzwaniem dla rodziców organizujących zarówno chrzest święty dziewczynki jak i chłopca stanowi odpowiednie przygotowanie wystroju sali. Atmosfera powinna być czarująca i panować przez cały dzień. Świetnie będzie więc zwrócić uwagę na detale i użyć piękne dekoracje na chrzest. Przy utrzymaniu jednolitego i właściwego stylu, akcesoria będą wyglądać olśniewająco i stworzą zachwycający motyw przewodni. Utrzyma nas to w przekonaniu o bardzo wysokim poziomie imprezki. Proces kompletowania ozdób będzie o wiele łatwiejsze dzięki wspólnej grafice oraz kolorom. Z tego powodu zaprojektowaliśmy wyjątkowo subtelną i naturalną Kolekcję Lovely Peony, na którą składają się dodatki na chrzest wprowadzające świeżość, a także lekkość. Ten rodzaj kwiatów wpłynie niesamowicie na odbiór wydarzenia poprzez Płatki piwonii z daleka prezentują się niczym miękkie falbanki, równocześnie stają się niezwykłym tłem dla pastelowych akcentów, Poprzez połączenie z wyrazistymi barwami, podkreślimy lepiej charakter każdego odcienia różu. Otoczenie wywołujące zachwyt przyrodą zapewni zaproszonym osobom głębsze wymiar przeżyć.

Piękny dodatek do wystroju sali

Zamieszczone w kolekcji ozdoby wzajemnie uzupełniają się w rewelacyjny sposób. Cudowna ekspozycja napisu ,,Chrzest Święty” zdobiąca balony na chrzest, nadaje im szyku i oryginalnie dopełnia każdą aranżację sali lub pokoju. Wyróżnienie specyfiki organizowanej uroczystości z pewnością wywoła szeroki uśmiech na twarzy gości i pomnoży ich odbiór wizualny. Produkty będą wielkim ułatwieniem podczas kompletowania dekoracji na spotkanie w domu, gdyż będą fantastycznie wyglądać zawieszone nad stołem w towarzystwie elementów w złotym kolorze. Dwustronny nadruk zapewni idealne uświetnienie wystroju, dzięki temu będzie on widoczny z każdej perspektywy. Szczególnie polecamy umieszczony na stronie naszego sklepu zestaw balonów na chrzest - bardzo opłacalna wersja, która wywoła rewelacyjny efekt.

Girlanda na chrzest święty dziewczynkiOzdobna girlanda na chrzest - propozycja dla dziewczynki

Efektowny sposób na ozdobienie tortu

Bardzo ważną chwilą w czasie przyjęcia jest pojawienie się tortu. Moment zostanie uwieczniony na pamiątkowych zdjęciach wykonywanych przez większość gości, dlatego powinniśmy postarać się o wygląd deseru. W przypadku, gdy nie mamy zdolności kulinarnych ani dekoratorskich, zjawiskowy wypiek stworzymy wykorzystując opłatek na tort na chrzest. Niebiesko-złota grafika która go zdobi stanie się absolutnym hitem. Atutem waflowego opłatka jest możliwość personalizacji, umieścić możemy imię dziecka, a także datę wydarzenia. Zabieg wspaniale podkreśla niepowtarzalność zdobienia. Jeżeli będziemy pamiętać o utrzymaniu estetyki dodatków, dobrze wypadnie też gdy użyjemy inne dekoracje tortu urodzinowego.

Ozdobny opłatek na tort na Chrzest

Ozdobny opłatek na Chrzest Święty dla dziewczynki

Fenomenalne podziękowanie za przybycie

W momencie kiedy klimatyczne przyjęcie dobiega powoli końca, z pewnością miłą inicjatywą stanie się okazanie dużej wdzięczności za przybycie krewnych i ich dotychczasowe, ogromne wsparcie oraz pomoc w opiece nad maleństwem. Trafionym pomysłem będzie podarowanie zaproszonym bliskim czekoladki na podziękowanie. Uzewnętrzni to nasze szczęście o którym chcemy poinformować i ukaże się jako uroczy gest. Napis ,,Dziękujemy!” oraz imię pociechy z datą spotkania zamieszczone na sreberku, genialnie spełnią rolę jako upominki dla gości na chrzest.

Czeloladki dla gości na Chrzest Święty dziewczynkiCzekoladki dla gości - propozycja na Chrzest Święty