BALONY na 18 czarne Glamour 30cm 6szt

1-3 dni robocze

Czarne balony na 18 dekorowane grafiką i napisem w stylu glamour to rewelacyjna dekoracja pomieszczenia. Fantastycznie udekorują wnętrze oraz świetnie podkreślą liczbę świętowanych lat. Pięknie prezentują się zawieszone nad stołem i na zdjęciach z przyjęcia. Idealna propozycja na 18 urodziny zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka.

Więcej szczegółów

9,98 zł

Opis produktu

Czarne balony na 18 dekorowane grafiką i napisem w stylu glamour to rewelacyjna dekoracja pomieszczenia. Fantastycznie udekorują wnętrze oraz świetnie podkreślą liczbę świętowanych lat. Pięknie prezentują się zawieszone nad stołem i na zdjęciach z przyjęcia. Idealna propozycja na 18 urodziny zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka.

Opis:

  • komplet 6 sztuk balonów na 18 w czarnym kolorze, dekorowanych dużą liczbą 18 w stylu glamour i napisem 18 & Brilliant

Zastosowanie:

  • rewelacyjna dekoracja wnętrza na 18 urodziny w stylu glamour

Wymiary:

  • wysokość: 30cm

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Opinie

Bądź pierwszym który napisze opinię

BALONY na 18 czarne Glamour 30cm 6szt

BALONY na 18 czarne Glamour 30cm 6szt

Czarne balony na 18 dekorowane grafiką i napisem w stylu glamour to rewelacyjna dekoracja pomieszczenia. Fantastycznie udekorują wnętrze oraz świetnie podkreślą liczbę świętowanych lat. Pięknie prezentują się zawieszone nad stołem i na zdjęciach z przyjęcia. Idealna propozycja na 18 urodziny zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka.