Wybierz zaproszenia na urodziny dla młodzieży i dorosłych!

Zaproszenia na 18 Zaproszenia na 30 urodziny Zaproszenia na 40 urodziny
Zaproszenia na 18 urodziny Zaproszenia na 30 urodziny Zaproszenia na 40 urodziny

Zaproszenia na 18, 30, 40 urodziny - modne propozycje 

Zaproszenia na urodziny to bardzo istotny aspekt przygotowań, o który należy zadbać z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Możecie zdecydować się na zaproszenia na urodziny do druku, lecz jest to nieodpowiedni wariant podczas organizowania tak wyjątkowych urodzin jak 18, 30 czy 40. Tekst zaproszenia na urodziny, grafika, rodzaj, koperty - wszystkie elementy zaproszeń są bardzo ważne. Zadbajcie, by były spójne i atrakcyjne. Zaproszenia na 18 urodziny będą różnić się stylistyką i charakterem od zaproszeń na 30 lub 40 urodziny. Dopasujcie odpowiednią grafikę do Waszej imprezy i sprawcie, by całość była spójna z pozostałymi elementami dekoracyjnymi na przyjęciu. 

Zaproszenia na 18

Zaproszenia na 18 urodziny charakteryzują się wyjątkowymi grafikami i stylistyką. Imprezy osiemnastkowe zazwyczaj są huczne, organizowane na sali lub w lokalu. Dlatego warto dobrać zaproszenia, które oddadzą klimat i atmosferę, jaka będzie na przyjęciu. Mocniejsze akcenty kolorystyczne, grafiki dekoracji urodzinowych, zabawne teksty będą bardzo pożądane i odpowiednie. Naszym największym bestsellerem są zaproszenia z kolekcji Rosegold Black. Dzięki kolorystyce idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020. Rosegold pojawia się coraz częściej na wszelkiego rodzaju dekoracjach, dlatego na zaproszeniach osiemnastkowych również świetnie się sprawdzi. Na czarnych kartach znajduje się grafika cyfry „18” oraz konfetti właśnie w kolorze rosegold. Całość ma bardzo imprezy klimat i prezentuje się bardzo młodzieżowo. Na bardzo subtelne, dziewczęce przyjęciu urodzinowe świetnie sprawdzą się zaproszenia Pastelowy Tort. Zostały skomponowane w bardzo subtelnej kolorystyce. Główną grafiką jest tort urodzinowy pośród delikatnych kwiatów. Wszystkie elementy  świetnie się ze sobą komponują. Na torcie znajduje się złota cyfra „18”, która świetnie podkreśla charakter uroczystości. Na 18 urodziny gracza zdecydowanie lepiej sprawdza się zaproszenia z motywem konsoli do gier i napisem „Prawdziwe życie zaczyna się po 18!”. Zabawny tekst i charakterystyczna grafika sprawia, że całość będzie idealnym wyborem na imprezę osiemnastkową. 

Zaproszenia na 18 dziewczyny Zaproszenia na 18 chłopaka
Zaproszenia na 18 dziewczyny Zaproszenia na 18 chłopaka

Zaproszenie na 30 urodziny

Zaproszenia na 30 urodziny będą bardziej stonowane niż ich osiemnastkowe odpowiedniki. Oczywiście znajdziecie zaproszenia o mocniejszych akcentach kolorystycznych, które świetnie sprawdza się na hucznej imprezie na sali. Powiadomienia będą jednak bardziej eleganckie i szykowne. Niezwykle często wśród najnowszych trendów pojawiają się motywy boho. Zaproszenia na 30 urodziny boho będą więc świetnym wyborem. Prezentują się bardzo bogato i wyjątkowo. Na czarnych kartach pojawia się grafika ciemnoróżowych kwiatów ze złotymi elementami geometrycznymi. W centralnym miejscu znajduje się cyfra „30”, która świetnie podkreśla charakter imprezy. Będą idealnym wyborem na imprezę urodzinową kobiety. Zwracając uwagę na najnowsze trendy, warto zainteresować się zaproszeniami z kolekcji Rosegold Confetti. Jest to bardziej stonowany odpowiednik zaproszeń Rosegold Black. Prezentują się subtelnie i delikatnie. Głównym elementem dekoracyjnym stało się konfetti, które zdobi dużą część kart. Taki wariant świetnie sprawdzi się na imprezie w lokalu, restauracji. Idealnie będą komponować się z pozostałymi elementami dekoracyjnymi na przyjęciu w takiej kolorystyce. Jeśli celujecie w bardziej urocze, subtelne wykończenia zaproszeń urodzinowych, świetnym wyborem będzie kolekcja Rosegold Flowers. Kolorystyka świetnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020. Na kartach zaproszeń widnieje grafika cyfry „30” w różowej koronie oraz duża ilość pastelowych kwiatów o malarskim wykończeniu.  

Zaproszenia na 30 boho

Zaproszenia na 30 boho

Zaproszenia na 40 urodziny

Z okazji 40 urodzin zazwyczaj organizuje się huczną imprezę, ze względu na okrągłą liczbę. Warto jest więc dopasować zaproszenia do charakteru uroczystości. Jeżeli decydujecie się na zorganizowanie małego przyjęcia, również znajdziecie odpowiedni wariant dla siebie. Wszystko zależy od Waszych upodobań i motywu przewodniego. Na męskie przyjęcie urodzinowe zdecydowanie najlepszą opcją będą zaproszenia Czarno-Srebrne. Na czarnych kartach umieściliśmy wszelkiego rodzaju dekoracje urodzinowe w srebrnej kolorystyce. Główną grafiką jest balon foliowy w kształcie cyfry „40”, który znakomicie podkreśla charakter uroczystości. Dodatkowo, na kartach, znajdują się serpentyny, konfetti, gwiazdki, które nadają wyjątkowego klimatu. Kierując się najnowszymi trendami, warto zastanowić się nad zaproszeniami na 40 urodziny boho. Na czarnych kartach umieściliśmy ciemnoróżowe, fioletowe kwiaty w górnej części zaproszeń. W centralnym miejscu znajduje się cyfra „40” w złotym kolorze. Wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają i tworzą spójną całość. Bardzo delikatna i subtelna wersją zaproszeń na 40 będą Piwonie. Jest to idealny wybór na przyjęcie urodzinowe kobiety o stonowanym klimacie i charakterze. Na białych kartach znajduje się złota cyfra „40” oraz różowe kwiaty piwonii. Dodatkowe elementy graficzne w różowym i złotym kolorze wspaniale uzupełniają zaproszenia, tworząc bardzo elegancka całość. Zaproszenia w takiej formie świetnie sprawdza się na kameralny przyjęciu w lokalu, restauracji lub zaciszu domowym.  

Zaproszenia na 40 kobiety

Zaproszenia na 40 urodziny