SZLAFROK satynowy gładki Z IMIENIEM Inicjał z kwiatami

do 7 dni roboczych
Dodaj EXPRESS do zamówienia >
Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Szlafrok w białym kolorze wykonany z satyny to najlepszy prezent dla każdej kobiety. Szlafrok dekorowany jest imieniem oraz kwiatowym inicjałem. To bardzo praktyczny prezent na każdą okazję! Szlafrok możesz wręczyć siostrze, Mamie czy Babci!

Więcej szczegółów

loader

129,98 zł

Opis produktu

Szlafrok w białym kolorze wykonany z satyny to najlepszy prezent dla każdej kobiety. Szlafrok dekorowany jest imieniem oraz kwiatowym inicjałem. To bardzo praktyczny prezent na każdą okazję! Szlafrok możesz wręczyć siostrze, Mamie czy Babci!

Opis:

  • skład: satynowy biały gładki szlafrok z personalizowanym nadrukiem: grafika kwiatów piwonii i imię Przyszłej Mamy; w komplecie znajduje się szlafrok oraz pasek; szlafrok posiada nadrukowane imię oraz ozdobny inicjał - każda litera alfabetu w inicjale posiada inny układ kwiatów
  • materiał: biała satyna 100% poliester
  • nadruk na szlafroku: imię oraz ozdobny inicjał
  • szlafrok będzie pięknym prezentem na dowolną okazję dla kobiety, możecie wręczyć go Mamie, Babci, Nastolatce czy dowolnej kobiecie w prezencie świątecznym

Wielkość:

  • tabela z dokładnymi wymiarami dla poszczególnego rozmiaru znajduje się w zdjęciach

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Opinie

Bądź pierwszym który napisze opinię

SZLAFROK satynowy gładki Z IMIENIEM Inicjał z kwiatami

SZLAFROK satynowy gładki Z IMIENIEM Inicjał z kwiatami

Szlafrok w białym kolorze wykonany z satyny to najlepszy prezent dla każdej kobiety. Szlafrok dekorowany jest imieniem oraz kwiatowym inicjałem. To bardzo praktyczny prezent na każdą okazję! Szlafrok możesz wręczyć siostrze, Mamie czy Babci!