Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Zaproszenia na Chrzest personalizowane to bardzo ważny element uroczystości. Jaki jest najlepszy sposób na zaproszenie gości? Dobrym pomysłem okazują się być zaproszenia ze zdjęciem dziecka. Dzięki temu mamy pewność, że kartki będą wyjątkowe i zachwycą wielu gości. Aby podkreślić niesamowity styl zaproszeń warto skorzystać z modnego obecnie stylu boho. Zaproszenia do wydrukowania są dobrym rozwiązaniem, jednak aby ułatwić organizację Chrztu warto skorzystać z przygotowanych już wzorów w naszym sklepie internetowym. Można tam również znaleźć zaproszenia na Chrzest dla Chrzestnych. Dużą popularnością cieszą się również zaproszenia bez personalizacji. Każde z nich posiada miejsce na swój indywidualnie wypisany tekst. W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych wzorów, które pozwolą idealnie wpasować się w zaplanowaną aranżację Chrztu Świętego. Najmodniejszym wzorem na rok 2023 jest motyw Złotych Stópek.

Zaproszenia na Chrzest personalizowane 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

 

Rozpoczynając planowanie całej organizacji, najlepiej jest skupić się nad wyborem zaproszenia na chrzciny. Stajemy przed wyborem, która z dwóch wersji najlepiej się sprawdzi w naszej sytuacji. Możemy zdecydować się na ich własnoręczne wypisanie zaproszeń lub użyć wcześniej przygotowanych przez sklep internetowy 1001dekoracji.pl, taki rodzaj zaproszeń zawiera personalizację. Wszystko zależy od preferencji rodziców. Ich wspólną cechą jest piękne zdobienie zgodnie z zamysłem motywu głównego. Biało-złota kolorystyka nadaje podniosłego tonu, a gruby papier z którego są zrobione potwierdza ich niesamowitą jakość wykonania. Dodatkowo, pojawia się piękna, zawijana czcionka - jest nowoczesnym akcentem świetnie łączącym się z tradycyjnym stylem. W komplecie do zamówienia znajdują się złote koperty, zapewniające od razu gotową do wręczenia całość. Z pewnością rozwiązanie stanowi wielką wygodę.

Zaproszenia na Chrzest Święty tekst

Gotowy tekst zaproszenia na Chrzest Święty z pewnością pomoże zaoszczędzić wiele czasu i pracy. Jak wiadomo przy maluszku czasu zawsze brakuje. Dlatego polecam zaproszenia personalizowane na Chrzest. Wewnątrz takich zaproszeń znajduje się gotowy tekst, który jest nadrukowany. Dzięki temu zaproszenia możesz od razu wręczyć. Zaproszenia personalizowane na Chrzest Święty mają kształt kwadratu i są one dwustronne. Z jednej strony znajduje się napis: "Zaproszenie na Chrzest Święty", z drugiej poniższy tekst uzupełniony o podane przez rodziców informacje. Nazwiska gości, data czy miejsce uroczystości, wszystko jest w nich zawarte.

Zaproszenia na Chrzest ze Złotymi Stópkami

Zaproszenia na Chrzest z motywem Złotych Stópek

Zaproszenia na Chrzest chłopca

Zaproszenia na Chrzest Święty dzielą się na dwa warianty: zaproszenia do wypisania oraz zaproszenia personalizowane. Wybierając jeden z przygotowanych zestawów zaproszeń, goście z pewnością będą zachwyceni ich pięknym wyglądem. Jedną z najczęściej wyszukiwanych kategorii są zaproszenia na Chrzest Święty chłopca. Jakie są najmodniejsze wzory zaproszeń dla chłopca? Przede wszystkim jest to wzór niebieskiego wózeczka. Delikatna grafika w otoczeniu kwiatów w pastelowych odcieniach sprawdza się idealnie na uroczystość Chrztu. Innym modny wzorem są zaproszenia ze śpiącym chłopcem w kwiatowym wianuszku. Kolorystyka zaproszeń jest do siebie mocno zbliżona, różni je przede wszystkim grafika.

Zaproszenia na Chrzest Święty chłopca

Zaproszenia na Chrzest Święty chłopca

Zaproszenia na Chrzest Święty dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest Święty dla dziewczynki to przede wszystkim kwiatki i róż. Najmodniejsze zaproszenia personalizowane na Chrzest dziewczynki posiadają grafikę małego aniołka. Biało-różowe zaproszenia na Chrzest Święty to kompozycja ponadczasowa, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zgromadzonym gościom. Innym przykładem zaproszeń na Chrzest są zaproszenia z różowym, kwiatowym serduszkiem. Są bardzo delikatne, co podkreśla niewinność maluszka. Wiele mam decyduje się na zaproszenia na Chrzest do wypisania, jednak jeśli brakuje Ci czasu polecamy zaproszenia personalizowane. Każde zaproszenie posiada nadrukowany tekst.

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest Święty dziewczynki