Nowe produkty

DIY: zapakuj prezent  

Podkategorie

 • Papiery i torebki prezentowe

  Papiery do pakowania prezentów oraz torebki prezentowe, które w wyjątkowy sposób zapakują wiele upominków. Papierowe torebki to to prosty i szybki sposób na zapakowanie prezentu na Chrzest, Komunię czy Urodzinki. Torebki na prezent dostępne są w wielu wzorach i kolorach, które z pewnością zachwycą obdarowane osoby. Innym sposobem na zapakowanie prezentu jest użycie ozdobnego papieru do pakowania. Wymaga to większej wprawy ale efekt zachwyca. Prezent zapakowany w papier do pakowania będzie niespodzianką aż do samego odpakowania. Dzięki niemu nikt nie zobaczy co ukrywa się w środku. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również worki jutowe z imieniem, które również służą do zapakowania prezentu.

 • Kartki z życzeniami i karnety

  Kartki z życzeniami i karnety na pieniążek to elementy, które często dodawane są do prezentów. Kartki z życzeniami na różnej okazje można dołączyć do prezentu na Urodzinki, Komunię czy Chrzest. W internecie znaleźć można również darmowe kartki z życzeniami, jeśli jednak zależy Wam na dobrej jakości warto zdecydować się na zakup gotowych kartek. Wewnątrz znajduje się miejsce na wpisanie życzeń, dzięki czemu nasze kartki można wykorzystać na wiele okazji. Ciekawym pomysłem jest również wykorzystanie gotowych karnetów, które pozwolą wręczyć gotówkę w elegancki sposób. Takie dodatki, możesz dołączyć do każdego prezentu!

 • Wstążki, koronki i sznurki

  Wstążki, koronki oraz sznurki do pakowania prezentów, dzięki którym każdy upominek stanie się wyjątkowy. Jutowe sznurki do pakowania prezentu to bardzo modny element, który idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. W ofercie naszego sklepu najdziecie również kolorowe wstążki dzięki którym ozdobicie opakowanie na prezent oraz stworzycie bardzo efektowną kokardę. Wstążki dostępne są w wielu kolorach, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Dla fanów naturalnego stylu polecamy sznurki, które pomogą udekorować upominki schowane w opakowaniu lub owinięte dekoracyjnym papierem. Zadbaj o każdy detal!

 • Bazy: pudełka, skrzynki

  Bazy takie jak pudełka i skrzynki do pięknego pakowania prezentów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz opakowania do własnej aranżacji, które pomogą Ci zapakować prezent w taki sposób jaki tylko sobie wymarzysz. To dekoracji pudełek można wykorzystać wstążki czy jutowe sznurki. Tekturowe pudełka możesz owinąć kolorowymi papierami do pakowania prezentów. Własnoręcznie zapakowany prezent na pewno zachwyci obdarowaną nim osobę!

 • Stemple i laki

  Stemple i laki do pięknego pakowania prezentów. Lak do pieczęci dostępny jest w różnorodnych kolorach tak aby pasował do każdego prezentu. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również różne stemple do odbić w laku. Taki zestaw pomoże zamknąć koperty w wyjątkowy sposób. Pieczęcie z laku można wykorzystać również do dekoracji prezentów owiniętych w papier do pakowania prezentów. Tak przygotowane upominki sprawią wiele radości obdarowanej osobie!

 • Klamerki, konfetti

  Klamerki i konfetti, które możesz wykorzystać do pięknego pakowania prezentów. Z pomocą małych klamerek możesz przypiąć bilecik z imieniem obdarowanej osoby lub kolorowe kokardy. Jeśli pakujesz prezent w ozdobne pudełko możesz wypełnić je kolorowym konfetti. W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wybór klamerek oraz wiele kolorów konfetti. Takie wypełnienie pasuje na prezent zarówno chłopaka jak i dziewczyny. Upominki wyłożone na kolorowym konfetti prezentuje się naprawdę wyjątkowo!