Nowe produkty

Prezenty na 18

Prezent na 18 powinien być wyjątkowy i pasować do osoby, którą nim obdarowujemy. Prezent na 18 dla chłopaka jest często zabawny i humorystyczny. Prezent na 18 dziewczyny zazwyczaj jest ładny, utrzymany w odcieniach różu i złota. Może to być skarbonka lub skrzyneczka na 18, chętnie wręczana jest również biżuteria. Prezent na 18 dla kolegi, brata, siostry czy chrześniaka będzie zupełnie inny, dlatego przy wyborze warto kierować się także relacją, jaka łączy nas z solenizantem.

Prezenty na 18 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów

Prezenty na 18

Prezenty na 18 urodziny to bardzo ważny element, który często sprawia dużo problemów i rozmyślań. Zupełnie niepotrzebnie! Wiadome jest, że prezenty na 18 dla dziewczyny będą się różnić od upominków dla chłopaka. Możecie postawić na dosyć zabawne gadżety, które wprowadzą lekką atmosferę i z pewnością wywołają dużo uśmiechu. Warto postawić również na upominki, które staną się wyjątkową pamiątka dla jubilata i będą miały sentymentalna wartość. Przychodzą jednak pytania: Jakie prezenty na 18 dla kolegi? Jakie prezenty na 18 dla koleżanki? Jakie prezenty na 18 dla siostry? Uważamy, że najlepszym wyjściem będzie połączenie pamiątkowości z humorem. Świetni w tej roli może sprawdzić się Księga Pamiątkowa, pudełko z Zastrzykami Gotówki czy szarfa dla solenizanta.  

Prezent na 18 - księga pamiątkowa

Świetnym pomysłem na prezent osiemnastkowy dla dziewczyny może być Pamiątkowa Księga. Jest to wielofunkcyjny i bardzo uniwersalny gadżet, który możecie wykorzystać w dowolny sposób. Księga w różowym wariancie z koroną prezentuje się bardzo delikatnie i subtelnie, dzięki czemu świetnie sprawdzi się na pastelowym przyjęciu urodzinowym w cukierkowym stylu. Na okładce widnieje grafika przewodnia kolekcji w formie cyfry „18” zdobionej różową koroną oraz personalizacja imieniem solenizantki i datą wydarzenia. Całość dodatkowo przewiązana jest satynową, jasnoróżową wstążką. Do Księgi możecie powklejać wspólne zdjęcia i stworzyć album z najpiękniejszymi wspomnieniami. Na pewno będzie to świetny prezent, z którego ucieszy się Wasza przyjaciółka, siostra. Uzupełniając ją uroczą dedykacją i życzeniami, sprawiacie, że Księga staje się wspaniała pamiątką, która zostanie z solenizantka na długi czas. Świetny pomysłem będzie również wręczenie pustej Księgi lub zapełnionej jedynie w części. Dzięki temu, solenizantka, może zebrać podpisy i życzenia od wszystkich gości na przyjęciu. Tworzy w ten sposób wyjątkową Księgę Gości. Po zakończonej imprezie, bohaterka dnia może wkleić do prezentu od Was zdjęcia z uroczystości. Taki przedmiot staje się wyjątkową pamiątką, zbierającą wszelkie życzenia, zdjęcia i wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.  

Księga pamiątkowa na 18 rosegold

Prezent na 18 - księga pamiątkowa

Prezent na 18 Zastrzyk Gotówki

Jeżeli postanowiliście wręczyć solenizantowi na urodziny gotówkę zamiast klasycznego prezentu, warto zapakować ją w wyjątkowy sposób, by nie była nudną kopertą. Świetnym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w skrzynię, w której znajdują się strzykawki. Do każdej z nich należy włożyć banknoty. Całość ma bardzo prześmiewczy charakter i na pewno rozbawi jubilata. Wewnątrz znajduje się również karta z życzeniami i personalizacją. Do środka możecie dorzucić jeszcze kilka słodyczy lub drobne gadżety. Skrzynie świetnie sprawdzi się jako prezent na 18 dla chłopaka, prezent na 18 dla kolegi, siostry czy Chrześniaka.  

Prezent na 18 zastrzyk gotówki

Prezent na 18 - zastrzyk gotówki

Prezent na 18 dla siostry, koleżanki, córki

Jeżeli chcecie, by Wasza jubilatka czuła się wyróżniona i doceniona w dniu swoich osiemnastych urodzin, warto wybrać dla niej wyjątkowy prezent, który podkreśli jej wartość tego dnia. Świetnym rozwiązaniem może być biała szarfa ze złotym napisem „18-urodziny (imię solenizantki)”. Szarfa prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Posiada dodatkową grafikę złotej korony, która jeszcze bardziej wyróżni bohaterkę dnia i podkreśli charakter uroczystości.

Prezent na 18 szarfa z imieniem

Prezent na 18 szarfa z napisem