Nowe produkty

Prezenty na 18

Prezent na 18 powinien być wyjątkowy i pasować do osoby, którą nim obdarowujemy. Prezent na 18 dla chłopaka jest często zabawny i humorystyczny. Prezent na 18 dziewczyny zazwyczaj jest ładny, utrzymany w odcieniach różu i złota. Może to być skarbonka lub skrzyneczka na 18, chętnie wręczana jest również biżuteria. Prezent na 18 dla kolegi, brata, siostry czy chrześniaka będzie zupełnie inny, dlatego przy wyborze warto kierować się także relacją, jaka łączy nas z solenizantem.

Prezenty na 18 Jest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
 • PREZENT na 18 urodziny Zastrzyk Gotówki Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PREZENT na 18 urodziny Zastrzyk Gotówki Z...

  Drewniana skrzyneczka jako prezent na 18 urodziny. Wewnątrz skrzyneczki znajduje się 6 plastikowych strzykawek, wewnątrz których należy umieścić banknoty. Będzie to sposób na eleganckie wręczenie gotówki.

  39,98 zł
 • SZAMPAN prezent na 18 w skrzyni ZŁOTY +IMIĘ
  49,98 zł
  SZAMPAN prezent na urodziny w skrzyni...

  Prezent na urodziny ukryty w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz skrzynki znajduje się wino musujące o smaku mango. Butelka od wina dekorowana jest naklejką z napisem. W środku znajduje się również kartka z personalizowanym tekstem, dzięki czemu skrzyneczka może zostać pamiątką tego dnia.

  49,98 zł
 • SZAMPAN prezent na 18 w skrzyni SREBRNY +IMIĘ
  49,98 zł
  SZAMPAN prezent na 18 w skrzyni SREBRNY +IMIĘ

  Prezent na 18 w postaci wina zamkniętego w drewnianej skrzyneczce. Wino o smaku truskawkowym dekorowane jest naklejką z napisem "wystrzałowa 18". Wewnątrz umieszczona jest również karteczka z pamiątkowym, personalizowanym tekstem.

  49,98 zł
 • PREZENT na 18 chłopaka Niezbędnik w skrzyni Z IMIENIEM
  49,98 zł
  PREZENT na 18 chłopaka Niezbędnik w...

  Prezent na 18 chłopaka w formie drewnianej skrzyneczki. Wewnątrz znajduje się sześć przegródek z upominkami na różne okazje. Zabawne gadżety zawarte w prezencie na pewno przypadną do gustu solenizantowi. Skrzyneczka zawiera personalizowaną kartkę z imieniem solenizanta oraz datą imprezy.

  49,98 zł
 • SKARBONKA prezent na 18 urodziny Z IMIENIEM Na wygodne życie
  49,98 zł
  SKARBONKA prezent na 18 urodziny Z...

  Prezent na 18 urodziny w formie skarbonki dekorowanej grafiką korony. Skarbonka zaprojektowana jest w odcieniach bieli i różu, pasuje idealnie jako prezent dla dziewczyny. Skarbonkę można wręczyć już z pierwszą gotówką, będzie to elegancki sposób na przekazanie pieniędzy.

  49,98 zł
 • SKARBONKA prezent na 18 urodziny Z IMIENIEM Na pierwszy samochód
  44,98 zł
  SKARBONKA prezent na 18 urodziny Z...

  Prezent na 18 w formie skarbonki. Skrzyneczka dekorowana jest grafiką samochodu oraz personalizowanym napisem. Dzięki temu pasuje na prezent zarówno dla chłopaka jak i dla dziewczyny. W skarbonce solenizant może odkładać pieniądze na pierwszy samochód. To bardzo praktyczny prezent.

  44,98 zł
 • PREZENT na 18 urodziny Kubek Z IMIENIEM Pink
  36,98 zł
  PREZENT na 18 urodziny Kubek Z IMIENIEM Pink

  Prezent na 18 urodziny w formie kubka z nadrukiem. Dekorowany grafiką złotej korony pasuje idealnie na prezent dla dziewczyny. Kubek posiada nadruk imienia solenizantki oraz napisz Wszystkiego Najlepszego. To praktyczny prezent tego wyjątkowego dnia.

  36,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na 18 Z IMIENIEM Z koroną PINK (+wstążka j. róż)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na urodziny imię z...

  Prezent na urodziny w postaci pamiątkowej księgi. Księga zdobiona jest grafiką złotej korony oraz zaprojektowana w odcieniach różu i bieli. Dzięki temu pasuje idealnie na prezent dla dziewczyny. W księdze pamiątkowej można zbierać podpisy gości, życzenia a także zdjęcia z imprezy.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na 18 Z IMIENIEM Rosegold Black (+wstążka brzoskwinia)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na urodziny Z IMIENIEM...

  Wyjątkowy prezent na urodziny w postaci księgi pamiątkowe. Dzięki niej solenizantka może zachować najważniejsze wspomnienia z tego dnia. Album jest personalizowany imieniem oraz datą uroczystości. Wewnątrz można zebrać podpisy gości a także ich życzenia oraz zdjęcia.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na 18 Z IMIENIEM Flowers&Stripes (+wstążka c.róż)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na urodziny imię...

  Prezent na urodziny w formie pamiątkowej księgi. Wewnątrz niej można zbierać podpisy gości, ich życzenia dla solenizantki oraz wklejać zdjęcia z uroczystości. Tak przygotowana księga, będzie wspaniałą pamiątką z tego dnia.

  44,98 zł
 • SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na 18 Z IMIENIEM 750ml DUŻE Rosegold Black
  39,98 zł
  SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na urodziny imię...

  Butelka musującego wina jako pomysł na prezent na urodziny. Wino o smaku mango dekorowane jest ozdobną naklejką z imieniem solenizantki, datą przyjęcia oraz liczbą. Naklejka zaprojektowana jest w kolorach rosegold dlatego wpisuje się w najmodniejsze trendy. Złoty kolor szampana bardzo idealnie pasuje na taką imprezę.

  39,98 zł
 • SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na 18 Z IMIENIEM 750ml DUŻE
  39,98 zł
  SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na urodziny imię...

  Prezent na urodziny w formie musującego wina. Butelka wina dekorowana jest personalizowaną naklejką w złoto-czarnej kolorystyce. Na naklejce nadrukowane zostanie imię solenizantki oraz data uroczystości. Wręczony szampan pozwoli wznieść toast za zorganizowane przyjęcie.

  39,98 zł
 • SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na 18 Z IMIENIEM 750ml DUŻE Flowers&Stripes
  39,98 zł
  SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na urodziny imię...

  Wino musujące to propozycja oryginalnego prezentu na urodziny. Butelka zdobiona jest personalizowaną naklejką z imieniem solenizantki oraz datą imprezy. Naklejka zaprojektowana jest przy pomocy modnej grafiki kwiatów. Taki upominek pomoże wznieść toast za wejście w dorosłość.

  39,98 zł
 • PREZENT na 18 urodziny Wino+zestaw w skrzyni Luxury Boho
  133,98 zł
  PREZENT na 18 urodziny Wino+zestaw w...

  Prezent na 18 w formie drewnianej skrzyni z butelką wina oraz zestawem do jego otwierania. Skrzynka z jasnego, naturalnego drewna zdobiona jest grafiką kwiatów boho oraz personalizowanym wierszykiem. Zestaw do otwierania wina znajduje się w czarno-złotym opakowaniu z życzeniami.

  133,98 zł
 • PREZENT na 18 Szampan w kwiatach Luxury 750ml RÓŻOWY
  89,98 zł
  PREZENT na 18 Szampan w kwiatach Luxury...

  Prezent na 18 w drewnianej skrzyni. Wewnątrz znajduje się szampan o smaku truskawkowym oraz mini konfetti wystrzałowe z kolorowymi elementami. Personalizowana skrzyneczka, będzie piękną pamiątką tego dnia.

  89,98 zł
 • PREZENT na 18 Szampan w kwiatach Luxury Boho Eleganckie 750ml ZŁOTY
  89,98 zł
  PREZENT na 18 Szampan w kwiatach Luxury...

  Elegancki prezent na 18 urodziny. Drewniana skrzyneczka dekorowana motywem boho pasuje na przyjęcie dla każdej dziewczyny. Wewnątrz znajduje się szampan o smaku mango oraz złote, wystrzałowe konfetti. Tak przygotowany upominek prezentuje się naprawdę wyjątkowo!

  89,98 zł
 • PREZENT na 18 Szampan w kwiatach Luxury Z koroną Pink 750ml ZŁOTY
  89,98 zł
  PREZENT na 18 Szampan w kwiatach Luxury Z...

  Oryginalny prezent na 18 urodziny dziewczyny. Drewniana skrzyneczka wewnątrz której znajduje się szampan oraz złote, wystrzałowe konfetti. Tak przygotowany upominek pozwoli wznieść wyjątkowy toast za solenizantkę. Skrzyneczka dekorowana jest subtelna grafiką w odcieniach złota i różu.

  89,98 zł
 • PREZENT na 18 Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Z Imieniem
  149,98 zł
  PREZENT na 18 Prosecco Kryształowe LUX w...

  Luksusowy prezent na 18 dla dziewczyny. Butelka Prosecco ułożona na materiałowych kwiatach w drewnianej skrzynki. Prezent jest bardzo wyjątkowy, dodatkowo posiada kartkę z personalizacją oraz wierszykiem. To piękny prezent na 18.

  149,98 zł
 • PREZENT na 18 Szampan Kryształowy LUX w skrzyni Z Imieniem
  149,98 zł
  PREZENT na 18 Szampan Kryształowy LUX w...

  Prezent na 18 w postaci szampana. Zapakowany w eleganckie drewniane opakowanie spodoba się każdej solenizantce. Szampan Ułożony jest na sztucznych kwiatach, dzięki czemu prezentuje się bardzo luksusowo.

  149,98 zł
 • PREZENT na 18 urodziny Twój Pierwszy Milion Z IMIENIEM
  29,98 zł
  PREZENT na 18 urodziny Twój Pierwszy...

  Prezent na 18 w formie ramki z gotówką. To sposób na eleganckie i pomysłowe przekazanie pieniędzy solenizantowi. Karteczka wewnątrz ramki jest personalizowana, dzięki czemu staje się bardzo osobistą pamiątką.

  29,98 zł
 • PREZENT na 18 RAMA na zdjęcie z imprezy Z IMIENIEM Super Pamiątka
  29,98 zł
  PREZENT na 18 RAMA na zdjęcie z imprezy Z...

  Prezent na 18 urodziny w formie ramki na podpisy gości oraz zdjęcie z imprezy. Personalizowana kartka, która zawarta jest w zestawie dekorowana jest grafiką kwiatów w kolorze rosegold. Taką pamiątkę możesz postawić lub zawiesić w pokoju, po skończonej imprezie.

  29,98 zł
 • SZARFA na 18 urodziny Z IMIENIEM ZŁOTY NAPIS BŁYSK
  19,98 zł
  SZARFA na 18 urodziny Z IMIENIEM ZŁOTY...

  Szarfa na 18 urodziny to pomysł na oryginalny upominek. Dzięki temu solenizantka poczuje się wyróżniona. Szarfa jest personalizowana jej imieniem a także połyskującym napisem "18 urodziny". taka szarfa to wspaniały dodatek do stroju.

  19,98 zł
 • SZARFA na 18 urodziny Z IMIENIEM różowy NAPIS
  19,98 zł
  SZARFA na 18 urodziny Z IMIENIEM różowy NAPIS

  Drobny upominek na 18 urodziny w postaci szarfy. Dzięki niej solenizantka poczuje się wyróżniona na tle innych osób. Szarfa personalizowana jest imieniem solenizantki oraz posiada różowy napis "18 urodziny". Szarfa pozostanie wyjątkową pamiątką tego dnia.

  19,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Prezenty na 18

Prezenty na 18 urodziny to bardzo ważny element, który często sprawia dużo problemów i rozmyślań. Zupełnie niepotrzebnie! Wiadome jest, że prezenty na 18 dla dziewczyny będą się różnić od upominków dla chłopaka. Możecie postawić na dosyć zabawne gadżety, które wprowadzą lekką atmosferę i z pewnością wywołają dużo uśmiechu. Warto postawić również na upominki, które staną się wyjątkową pamiątka dla jubilata i będą miały sentymentalna wartość. Przychodzą jednak pytania: Jakie prezenty na 18 dla kolegi? Jakie prezenty na 18 dla koleżanki? Jakie prezenty na 18 dla siostry? Uważamy, że najlepszym wyjściem będzie połączenie pamiątkowości z humorem. Świetni w tej roli może sprawdzić się Księga Pamiątkowa, pudełko z Zastrzykami Gotówki czy szarfa dla solenizanta.  

Prezent na 18 - księga pamiątkowa

Świetnym pomysłem na prezent osiemnastkowy dla dziewczyny może być Pamiątkowa Księga. Jest to wielofunkcyjny i bardzo uniwersalny gadżet, który możecie wykorzystać w dowolny sposób. Księga w różowym wariancie z koroną prezentuje się bardzo delikatnie i subtelnie, dzięki czemu świetnie sprawdzi się na pastelowym przyjęciu urodzinowym w cukierkowym stylu. Na okładce widnieje grafika przewodnia kolekcji w formie cyfry „18” zdobionej różową koroną oraz personalizacja imieniem solenizantki i datą wydarzenia. Całość dodatkowo przewiązana jest satynową, jasnoróżową wstążką. Do Księgi możecie powklejać wspólne zdjęcia i stworzyć album z najpiękniejszymi wspomnieniami. Na pewno będzie to świetny prezent, z którego ucieszy się Wasza przyjaciółka, siostra. Uzupełniając ją uroczą dedykacją i życzeniami, sprawiacie, że Księga staje się wspaniała pamiątką, która zostanie z solenizantka na długi czas. Świetny pomysłem będzie również wręczenie pustej Księgi lub zapełnionej jedynie w części. Dzięki temu, solenizantka, może zebrać podpisy i życzenia od wszystkich gości na przyjęciu. Tworzy w ten sposób wyjątkową Księgę Gości. Po zakończonej imprezie, bohaterka dnia może wkleić do prezentu od Was zdjęcia z uroczystości. Taki przedmiot staje się wyjątkową pamiątką, zbierającą wszelkie życzenia, zdjęcia i wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.  

Księga pamiątkowa na 18 rosegold

Prezent na 18 - księga pamiątkowa

Prezent na 18 Zastrzyk Gotówki

Jeżeli postanowiliście wręczyć solenizantowi na urodziny gotówkę zamiast klasycznego prezentu, warto zapakować ją w wyjątkowy sposób, by nie była nudną kopertą. Świetnym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w skrzynię, w której znajdują się strzykawki. Do każdej z nich należy włożyć banknoty. Całość ma bardzo prześmiewczy charakter i na pewno rozbawi jubilata. Wewnątrz znajduje się również karta z życzeniami i personalizacją. Do środka możecie dorzucić jeszcze kilka słodyczy lub drobne gadżety. Skrzynie świetnie sprawdzi się jako prezent na 18 dla chłopaka, prezent na 18 dla kolegi, siostry czy Chrześniaka.  

Prezent na 18 zastrzyk gotówki

Prezent na 18 - zastrzyk gotówki

Prezent na 18 dla siostry, koleżanki, córki

Jeżeli chcecie, by Wasza jubilatka czuła się wyróżniona i doceniona w dniu swoich osiemnastych urodzin, warto wybrać dla niej wyjątkowy prezent, który podkreśli jej wartość tego dnia. Świetnym rozwiązaniem może być biała szarfa ze złotym napisem „18-urodziny (imię solenizantki)”. Szarfa prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Posiada dodatkową grafikę złotej korony, która jeszcze bardziej wyróżni bohaterkę dnia i podkreśli charakter uroczystości.

Prezent na 18 szarfa z imieniem

Prezent na 18 szarfa z napisem

Zobacz wszystkie produkty dostępne w kategorii PREZENTY:

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty na Chrzest

Prezenty na roczek

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na 18

Prezenty na panieński

Prezenty na ślub dla Pary Młodej

Podziękowania dla świadków

Jak powiedzieć o ciąży?