Dekoracje na Baby Shower trendy 2024!

8 najmodniejszych zestawów dekoracji na rok 2024! 

Wybierz najlepszy zestaw dekoracji

Jakie dodatki będą w tegorocznym sezonie dominować na przyjęciach organizowanych z okazji Baby Shower? Sprawdź, nasze najnowsze kolekcje, które wpisują się w trendy na rok 2024. Poznaj popularne motywy oraz aranżacje. 

Przyjęcia z okazji Baby Shower to wyjątkowy czas dla ciężarnej oraz całej rodziny. Zorganizowanie eleganckiego i stylowego przyjęcia zajmuje dużo czasu. Trzeba przygotować niezbędne dekoracje sali lub mieszkania. Dobrać odpowiednie ozdoby oraz stworzyć listę gości, która ma się pojawić na imprezie. Chcąc wszystko dopiąć "na ostatni guzik" warto skorzystać z naszych gotowych propozycji aranżacji w nowoczesnym stylu. Dowiedz się, jakie motywy królują w tegorocznym sezonie oraz wybierz idealną opcję dla siebie!

Dekoracje z różowymi kwiatami - gotowa propozycja 

Bardzo popularnym motywem na przyjęcie z okazji Baby Shower są propozycje kwiatowe. Tworząc kolekcję Różowych Kwiatów, chcieliśmy zaproponować coś eleganckiego, a zarazem delikatnego. W naszej kolekcji można znaleźć wiele pięknych dodatków z grafiką kobiety w ciąży w różowej kolorystyce. Stwórz efektowną dekorację na swoim przyjęciu i zaskocz zaproszone osoby dodatkami z personalizacją. Wybieraj czekoladki na podziękowanie dla gości, teczki ciążowe, ozdoby na ciasta oraz świeczki sojowe w szklanych słoiczkach. 

Dekoracje na baby shower dziewczynki z motywem różowych kwiatów

Dekoracje na Baby Shower dziewczynki z motywem różowych kwiatów 

Dodatki na Baby Shower z motywem sukienki - najmodniejsza propozycja 

Kolejną kwiatową opcją jest kolekcja Sukienka w delikatnej kolorystyce dla dziewczynki. Modna propozycja, która przypadnie do gustu miłośnikom subtelnego różu. Stwórz elegancką kompozycję na stołach dla gości. Wybieraj produkty z imieniem oraz motywem graficznym sukienki. Wybierz zestaw gotowych dekoracji na przyjęcie dla córeczki. Efektowna propozycja, która spodoba się zaproszonym przyjaciółkom wpisuje się w aktualne trendy na rok 2024. 

Dekoracje na baby shower z motywem sukienki

Dekoracje na Baby Shower z kwiatami oraz motywem sukienki 

Ozdoby na Baby Shower chłopca w niebieskich odcieniach - trendy na 2024 

Urocza kolekcja z motywem garniturka dla chłopca na Baby Shower wpisuje się w aktualne trendy. Przepiękna kolekcja, która pozwoli zorganizować przyjęcie na najwyższym poziomie. Delikatna kolorystyka z akcentami złota, zieleni oraz niebieskiego wpisuje się w charakter przyjęcia. Stwórz przepiękną aranżację wybierając produkty z naszej kolekcji na Baby Shower. Wybieraj dekoracje w drewnianej ramce z personalizacją, pamiątkowe księgi gości, przepiękne kakemona oraz upominki dla zaproszonych osób, które można podarować w ramach podziękowania. 

Dekoracje na baby shower z motywem garniturka

Dodatki na Baby Shower z niebieskich kolorystyce z motywem garniturka

Ozdoby na Baby Shower w botanicznym stylu - propozycja aranżacji 

Bardzo popularnym trendem na Baby Shower są motywy botaniczne. Nasza kolekcja z gałązką eukaliptusa oraz napisem "Oh Baby!" to uniwersalna propozycja dla miłośników roślinnych akcentów. Zorganizuj przyjęcia w klasycznej i subtelnej kolorystyce. Połączenie złota i zieleni będzie świetnie prezentować się na imprezie zorganizowanej dla chłopca lub dziewczynki. W kolekcji można znaleźć niezbędne dodatki, dzięki którym stworzysz gotową dekorację sali lub mieszkania. Niezbędne ozdoby pozwolą przystroić stoły w cudowny sposób.  

Dekoracje w stylu botanicznym z gałązką eukaliptusa

Dekoracja w stylu botanicznym z gałązką eukaliptusa na Baby Shower 

Dekoracje na Baby Shower w stylu boho - gotowa aranżacja 

Jednym z ważniejszych trendów na Baby Shower jest styl boho. Dekoracje w delikatnej i neutralnej kolorystyce pasują do charakteru przyjęcia. Zorganizuj Baby Shower w stylowej odsłonie wybierając produkty w odcieniach brązu i beżu. Motyw bociana świetnie pasuje do tematyki imprezy. Wybieraj produkty z personalizacją z naszej kolekcji, które pozwolą ozdobić salę oraz stoły na Baby Shower. Skorzystaj z naszej gotowej inspiracji i odtwórz cudowną aranżację przepięknymi produktami z kolekcji Boho Bocian. 

Dekoracje na Baby Shower w stylu boho

Ozdoby na Baby Shower dla chłopca i dziewczynki w stylu boho

Aranżacja na Baby Shower w subtelnej kolorystyce - stylowa kompozycja  

Nasza kolekcja Zabawki Dziecięce na Baby Shower to świetna propozycja na przyjęcie dla chłopca lub dziewczynki. Uroczy motyw w odcieniach brązu, beżu z akcentami pudrowego różu wpisuje się w trendy na rok 2024. Zainspiruj się naszymi kompozycjami w efektownej formie. W kolekcji można zamówić niezbędne dodatki do stworzenia aranżacji na stołach dla gości. Ozdób wnętrze sali lub mieszkania wybierając produkty wysokiej jakości z personalizacją. Wybieraj słodkie upominki dla zaproszonych gości, kakemona oraz ozdoby do przystrojenia wypieków. 

Dekoracje na Baby Shower z motywem zabawek dziecięcych

Dekoracje na Baby Shower z motywem zabawek dla dziecka 

Botaniczna aranżacja na przyjęcie Baby Shower dziewczynki - delikatna kompozycja 

Ciekawa propozycja dekoracji na przyjęcie Baby Shower w najnowszych trendach na rok 2024. Kolekcja z sukienką w brązowej kolorystyce oraz gałązkę eukaliptusa sprawdzi się idealnie na przyjęcie o takiej tematyce. Subtelne połączenie kolorystyczne przypadnie do gustu zaproszonym osobom. Ciekawa propozycja dla miłośników roślinnych akcentów. Wybieraj produkty z imieniem na Baby Shower dziewczynki. W naszej kolejki możesz zamówić wszystkie niezbędne dodatki, które pozwolą stworzyć efektowną dekorację stołów oraz wnętrza sali lub mieszkania. 

Dekoracje z motywem ubranka w delikatnej kolorystyce na Baby Shower

Dekoracje z motywem sukienki z eukaliptusem na Baby Shower 

Brązowo-zielone ozdoby na przyjęcie Baby Shower chłopca - efektowna propozycja 

Ostatnią propozycją dekoracji na Baby Shower jest kolekcja w stylu botanicznym z ubrankiem dla chłopca. Nasza kolekcja stworzona została z myślą, o przyjęciach w delikatnym wydaniu. Przepiękne ozdoby z personalizacją pozwolą stworzyć aranżacje w stylowej odsłonie. Zaskocz zaproszone osoby i zainspiruj się naszymi propozycjami. Wybieraj niezbędne dekoracja do przystrojenia stołów na przyjęciu oraz sali. W naszej kolekcji znajdziesz jadalne opłatki, toppery na tort, prezenty dla ciężarnej lub słodkie upominki dla gości. 

Dekoracje z motywem ubranka i eukaliptusa

Dekoracje z gałązką eukaliptusa i ubrankiem dla chłopca na Baby Shower

Zobacz wszystkie motywy na przyjęcie Baby Shower >TUTAJ<