Informacja

Nowe produkty

Promocje

Biblie na Chrzest z imieniem

Prezenty na Chrzest i pamiątki w formie biblii z imieniem. Ten wyjątkowy upominek będzie towarzyszył dziecku przez wiele lat. Dzięki personalizacji biblia stanie się osobistą pamiątką do której dziecko będzie mogło wrócić po latach. Biblie z imieniem dostępne są zarówno w wersji dla dziewczynki jak i dla chłopca. Najmodniejsze wzory 2024!

Biblie na Chrzest z imieniem 

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Biblia na Chrzest

Biblia na Chrzest może być świetnym upominkiem dla malucha w tak ważnym dla niego dniu. Ważne jest jednak, by była to Biblia dla dzieci, która prezentuje się nieco inaczej, niż klasyczne Pismo Św. Biblia dla dziewczynki będzie różniła się od wersji dla chłopca, głównie kolorystyką. Niezwykle atrakcyjnym wariantem są jednak uniwersalne warianty, które idealnie będą pasowały dla wszystkich płci. Wewnątrz Biblii znajduje się wiele obrazków, ułatwiających dzieciom zrozumienie historii. Biblia na Chrzest stanie się wspaniała pamiątką, którą rodzice będą mogli wprowadzać do rozwoju dziecka na przestrzeni lat. Wspólne czytanie na pewno zbliży rodziców z ich maluchami. Jest to wyjątkowy upominek, który niesie za sobą wiele pozytywnych skutków. 

Pamiątka Chrztu Świętego - Biblia Anioł Stróż

Nieodłącznym elementem Chrztu Świętego jest postać Anioła Stróża. Każdy z ochrzczonych na pewno otrzymał obrazek z Aniołem Stróżem, który ma na celu chronić dzieci przed wszelkimi niebezpieczeństwami i problemami. Umieszczenie takiego wzoru na Biblii jest świetnym wyborem i niezniszczalnym połączeniem. Z takim upominkiem nic nie jest straszne maluchowi. Na okładce Biblii znajduje się niezwykle subtelna, rysunkowa grafika Anioła Stróż. Stworzony został w  bardzo naturalnych, ciepłych kolorach brązu, beżu. Obok postaci Stróża widnieje piękny tekst podkreślający charakter uroczystości i nawiązujący do ochronnej roli Anioła Stróża. Taki wzór idealnie wpisuje się w rustykalne motywy przyjęcia. Jeżeli więc wiecie, że rodzice maluszka czują się dobrze w takich klimatach, będzie to idealna opcja dla Was. Na okładce znajduje się również personalizacja imieniem dziecka, datą wydarzenia oraz piękny napis „Pamiątka Chrztu Świętego”. Całość idealnie się ze sobą łączy i podkreśla charakter uroczystości. 

Pamiątka Chrztu świętego biblia

Pamiątka Chrztu Świętego personalizowana biblia

Wewnątrz Pisma Św. znajdziecie dużo obrazków, które na celu mają pomóc maluchowi w zrozumieniu treści przedstawianych w nim. Chrzest przeprowadza się zazwyczaj w pierwszych miesiącach życia dziecka, dlatego wiadome jest, że maluch nie będzie w stanie zrozumieć czegokolwiek z Biblii. Ważne jest jednak, by wyrabiać u dzieci umiejętność czytania już od najmłodszych lat. Dzięki temu w przyszłości częściej będą sięgały po książki. Wspólne czytanie Biblii z pewnością wzmocni również relacje pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Taki upominek to świetny wariant na Chrzest Święty. 

Pamiątka Chrztu Świętego biblia wnętrze

Pamiątka Chrztu Świętego biblia - wnętrze

Biblia z motywem gołębicy

Równie ważnym elementem, ściśle związanym z religijnością jest gołębica. Jest symbolem nadziei i dobrej nowiny. Idealnie się więc sprawdzi na Biblii jako upominku z okazji Chrztu Świętego. Na okładce takiego Pisma Św. pojawia się delikatna grafika gołębicy oraz złoty krzyżyk. Delikatna, subtelna kolorystyka sprawia, że całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie i staje się idealnym wyborem na Chrzest Święty zarówno chłopca, jak i dziewczynki. 

Pamiątka Chrztu Świętego Biblia uniwersalna

Pamiątka Chrztu Świętego Biblia uniwersalna