Informacja

Nowe produkty

Promocje

Księgi i poradniki na Panieński

Księgi i pamiętniki na Panieński, które pomogą Wam zachować wszystkie wspomnienia w jednym miejscu. W ofercie naszego sklepu znajdziecie różnorodne wzory ksiąg na wieczór Panieński, wewnątrz których możecie zebrać zdjęcia, podpisu lub rady na udane małżeństwo. Taka księga będzie wspaniałą pamiątką dla Przyszłej Panny Młodej do której wróci nawet po wielu latach. Księgi to niezastąpiony dodatek lub oryginalny prezent na Wieczór Panieński, który warto mieć również na swoim przyjęciu. Karty ksiąg są puste, a ich wypełnienie ograniczyć może tylko wyobraźnia!

Księgi i poradniki na Panieński 

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
 • KSIĘGA Pamiątkowa Wieczór Panieński z ankietami Rosegold Flowers KSIĘGA Pamiątkowa Wieczór Panieński z ankietami Rosegold Flowers
  39,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Wieczór Panieński z ankietami Rosegold Flowers

  Szukasz świetnej atrakcji dla zaproszonych gości na Wieczór Panieński? Zamów elegancką księgę pamiątkową, która posiada wewnątrz ankiety i wykropkowane miejsca. Wybieraj album umieszczony na spirali z laminowaną okładką oraz motywem graficznym rosegold flowers. Księga gości posiada 25 kartek, które wykonane są z wysokiej jakości papieru. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA na panieński Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (+sznurek jutowy) KSIĘGA PAMIĄTKOWA na panieński Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA PAMIĄTKOWA na panieński Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Księga pamiątkowa, którą można podarować Przyszłej Pannie Młodej na Wieczorze Panieńskim jako upominek. Będzie to również świetna atrakcja dla zaproszonych przyjaciółek. Spersonalizowany produkt z imieniem, datą oraz grafiką różowych kwiatów. Księga udekorowana jest białą wstążką. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA na panieński Botaniczny Bride Z IMIENIEM (+sznurek jutowy) KSIĘGA PAMIĄTKOWA na panieński Botaniczny Bride Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA PAMIĄTKOWA na panieński Bride Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)

  Przepiękna księga pamiątkową, która będzie świetną atrakcją podczas Wieczoru Panieńskiego. Na okładce nadrukowane jest imię przyszłej Panny Młodej, data przyjęcia oraz grafika w stylu botanicznym. Do księgi mogą wpisać się przyjaciółki. Elegancka i oryginalna pamiątka na długie lata. 

  49,98 zł
 • PORADNIK Perfekcyjnej Żony ROSEGOLD z ankietami w środku BŁYSK LUX PORADNIK Perfekcyjnej Żony ROSEGOLD z ankietami w środku BŁYSK LUX
  44,98 zł
  PORADNIK Perfekcyjnej Żony ROSEGOLD z ankietami w środku BŁYSK LUX

  Prezent na wieczór panieński w formie poradnika perfekcyjnej żony. Wewnątrz poradnika znajdują się ankiety, które powinna wypełnić każda z uczestniczek imprezy. Dzięki temu powstanie album z poradami dla przyszłej Żony. W poradniku znajdują się również puste kartki na które można nakleić zdjęcia z imprezy.

  44,98 zł
 • KSIĘGA na panieński CZARNE KARTKI DO INSTAXA Rosegold Z IMIENIEM KSIĘGA na panieński CZARNE KARTKI DO INSTAXA Rosegold Z IMIENIEM
  59,98 zł
  KSIĘGA na panieński CZARNE KARTKI DO INSTAXA Rosegold Z IMIENIEM

  Księga pamiątkowa z wieczoru panieńskiego. Wewnątrz znajdują się czarne kartki na które możesz wkleić pamiątkowe zdjęcia. Oprócz tego na kartkach możesz zebrać podpisu uczestniczek oraz porady dla przyszłej żony. Tak przygotowany upominek będzie wspaniałą pamiątką tego dnia.

  59,98 zł
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Rosegold Flowers Z IMIENIEM KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Rosegold Flowers Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Rosegold Flowers Z IMIENIEM

  Księga na Wieczór Panieński wewnątrz której zachowacie wszystkie wspomnienia z imprezy. Album dekorowany jest naklejką z personalizacją oraz grafiką kwiatów w odcieniach rosegold. Wewnątrz księgi możecie umieścić wspólne zdjęcia oraz podpisy, tak abyście nie pominęły żadnego wydarzenia!

  49,98 zł
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Rustykalny wianuszek Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Rustykalny wianuszek Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Rustykalny wianuszek Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Księga wspomnień na Wieczór Panieński w białej oprawie z personalizowaną naklejką. Na naklejce nadrukowana jest grafika rustykalnego wianuszka oraz imię Przyszłej Panny Młodej. Cały album przewiązany jest białą wstążką, która nadaje mu uroku. Zachowajcie wspomnienia w jednym miejscu.

  49,98 zł
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM (+sznurek jutowy) KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)

  Album z Wieczoru Panieńskiego w postaci księgi. Dzięki niej zachowacie wszystkie wspomnienia z tej szalonej imprezy w jednym miejscu! Okładka księgi zdobiona jest personalizowaną naklejką z imieniem Przyszłej Panny Młodej oraz datą uroczystości. To dodatek, który musi się znaleźć na Waszym Panieńskim!

  49,98 zł
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Pampas Boho Z IMIENIEM KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Pampas Boho Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Pampas Boho Z IMIENIEM

  Księga pamiątkowa Wieczoru Panieńskiego dekorowana najmodniejszą grafiką tego sezonu. Boho wzory to hit w dekoracji dlatego nie może ich zabraknąć na Waszej imprezie. Wewnątrz księgi możecie umieścić wspólne zdjęcia, podpisy czy rady na udane małżeństwo. Tak aby wszystko znalazło się w jednym miejscu.

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na panieński Botaniczny Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA pamiątkowa na panieński Botaniczny Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na panieński Botaniczny Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Piękna księga na Wieczór Panieński dekorowana naklejką z botanicznymi wzorami. Eleganckie gałązki eukaliptusa to najmodniejsza propozycja tego sezonu. Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na których możecie umieścić podpisy, życzenia czy wspólne zdjęcia. Taki album to wspaniała pamiątka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  1 Opinie

  Piękna księga gości z grafiką eukaliptusa idealna na każdą okazję! Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na których możesz umieścić zdjęcia oraz wpisy gości. Tak przygotowana księga będzie piękną pamiątką na wiele lat!

  49,98 zł
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Powiedziałam TAK! Z IMIENIEM (+wstążka j.róż) KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Powiedziałam TAK! Z IMIENIEM (+wstążka j.róż)
  49,98 zł
  KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Powiedziałam TAK! Z IMIENIEM (+wstążka j.róż)

  Piękny album dekorowany personalizowany naklejką, który będzie piękną pamiątką z Wieczoru Panieńskiego. Na naklejce znajduje się grafika pierścionka oraz imię Przyszłej Panny Młodej. Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na których zbierzecie wszystkie wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA ecoskóra KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA ecoskóra
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA

  Księga gości w eleganckiej okładce. Zdobiona połyskującym napisem "Księga Gości" oraz motywem serca stanowi uniwersalny wzór na wiele uroczystości. Wewnątrz księgi można zebrać podpisy gości, ich życzenia a także pamiątkowe zdjęcia. Tak przygotowany album będzie piękną pamiątką z przyjęcia.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Piękna księga gości, która pomoże zebrać wszystkie wspomnienia z uroczystości w jednym miejscu. Wewnątrz księgi można zebrać podpisy gości oraz wkleić pamiątkowe zdjęcia. Okładka księgi zdobione jest srebrnym, błyszczącym napisem.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ZŁOTA KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love ZŁOTA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z napisem Love ZŁOTA

  Księga pamiątkowa z napisem Love idealna na rodzinne przyjęcia, urodzinki czy Wieczór Panieński. Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na których możecie zebrać podpisy gości, życzenia czy historie z przyjęcia. Okładka księgi zdobiona jest eleganckim złotym napisem love.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love SREBRNA KSIĘGA GOŚCI weselnych z napisem Love SREBRNA
  43,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z napisem Love SREBRNA

  Elegancka księga gości zdobiona eleganckim napisem Love w srebrnym kolorze. Księga posiada 50 kartek do uzupełnienia. Księga gości to wspaniała pamiątka na długie lata, która pomoże wrócić Wam do tych wspaniałych chwil!

  43,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  29,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Księga gości to świetny dodatek podczas uroczystości, który będzie wspaniałą pamiątką po przyjęciu. Księga składa się ze 100 stron w kolorze czarnym, które nadają jej oryginalności. Możesz wkleić do niej zdjęcia z organizowanej imprezy lub dać gościom do wpisania w nią życzeń, rad czy wspomnień.

  29,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  25,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Klasyczna księga gości w białej okładce z białymi kartkami wewnątrz wspaniale sprawdzi się na każdym przyjęciu. Księga gości to genialny dodatek i urocza pamiątka. Okładkę możesz udekorować w dowolny sposób przy pomocy koronki, kwiatów, flamastrów itd. Idealnie sprawdzi się na Chrzest, Roczek, Komunię czy Ślub.

  25,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX

  Piękny rustykalny album na zdjęcia to najlepsza propozycja na zachowanie wspomnień w jednym miejscu! Album posiada 30 kart oddzielonych pergaminem tak aby Wasze zdjęcia przez lata przypominały Wam cudowne chwile. Album to wspaniała pamiątka z Chrztu, Komunii czy Roczku maluszka!

  46,98 zł
 • ANKIETY na panieński Porady i życzenia Rosegold 5szt ANKIETY na panieński Porady i życzenia Rosegold 5szt
  9,98 zł
  ANKIETY na panieński Porady i życzenia Rosegold 5szt
  1 Opinie

  Ankiety na panieński będą wspaniałym wyborem na zabawę. Zawarte w niej pytania na które każda z zaproszonych na przyjęcie osób będzie mogła udzielić odpowiedzi sprawią, że uśmiechów nie będzie końca. Ankieta to również świetna pamiątka dla Przyszłej Panny Młodej z tej wyjątkowej uroczystości.

  9,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości komunijnych Złoty DŁUGOPIS do księgi gości komunijnych Złoty
  39,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości Złoty

  Elegancki zestaw w postaci długopisu w złotym odcieniu, umieszczonego na kwadratowej, białej podstawce to element niezbędny na każdym przyjęciu komunijnym. Postawiony tuż obok księgi gości wykorzystującej złote akcenty będą idealnie się dopełniać. Przepiękny długopis w złoto-białej kolorystyce to fantastyczny dodatek do każdej księgi gości!

  39,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości komunijnych Srebrny DŁUGOPIS do księgi gości komunijnych Srebrny
  39,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości Srebrny

  Decydując się na zakup księgi gości warto zaopatrzyć się również w niezbędne dodatki takie jak długopisy i pisaki. Idealnym dopełnieniem albumu pamiątkowego będzie długopis ustawiony na eleganckiej, białej podstawce. Jest rewelacyjny zestaw, który warto mieć ze obok księgi gości, dodatkowo uzupełni pięknie kolekcję White Dream.

  39,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY
  7,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY

  Metalowy długopis do wypisywania zaproszeń oraz ksiąg gości ułatwi Wam przygotowanie do imprezy! Długopis w białym kolorze sprawi, że każdy z gości będzie chciał wpisać życzenia dla maluszka w pamiątką księgę!

  7,98 zł
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY
  14,98 zł
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY

  Cudny długopis o w srebrnym odcieniu o metalowym pobłysku to wyśmienity sposób na podpisywanie komunijnych zaproszeń, czy na wypisanie komunijnej księgi. Z takim długopisem oczarujecie wszystkich gości oraz pozostawicie estetyczną pamiątkę.

  14,98 zł
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  14,98 zł
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY

  Długopis ze złotym, metalicznym tuszem to najnowszy trend, który prezentuje się niezwykle estetycznie. Księgi komunijne, czy pamiątkowe księgi gości podpisane takim długopisem będą prezentować się fenomenalnie i zarazem elegancko.

  14,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD
  16,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD

  Odcień rosegold to jeden z najpopularniejszych kolorów w sezonie komunijnym. Wykorzystanie go jako motywy przewodniego sprawdzi się idealnie na przyjęciu komunijnym dziewczynki. Jednym z elementów jaki można wykorzystać jest rewelacyjny długopis w eleganckiej oprawie. Modny odcień rosegold to wspaniały motyw przewodni na przyjęcie z okazji Pierwszej...

  16,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY
  16,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY

  W dniu Pierwszej Komunii dziecka wszystko musi być idealnie dopasowane. Tyczy się to również małych dodatków takich jak długopis przeznaczony do księgi gości. Elegancki długopis w złotym kolorze to rewelacyjny dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu czy Komunii Świętej. Długopis świetnie sprawdzi się przy wypisywaniu zaproszeń oraz uzupełnianiu przez...

  16,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI

  Niezwykle stylowa księga gości oprawiona w aksamit w kolorze butelkowej zieleni oraz ozdobiona złotym, połyskującym napisem. Elegancki dodatek na przyjęcie zorganizowane z okazji Pierwszej Komunii Świętej, Chrztu maluszka lub wesela. Zamów księgę gości do uzupełnienia. Produkt zawiera 50 kartek w czarnym kolorze. 

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI

  Księga gości w kolorze pudrowego różu oprawiona aksamitem. Wybieraj niezbędny dodatek na Chrzest Święty, Komunii lub Wesele. Cudowna atrakcja dla zaproszonych gości, która będzie wyjątkową pamiątką na lata. Na okładce księga udekorowana jest tłoczonym, połyskującym napisem. Produkt zawiera kartki w czarnym kolorze. 

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI

  Przepiękna i modna księga gości oprawiona w aksamit w kolorze pudrowego różu. Niezbędny dodatek na przyjęcie, który pozwoli zachować w pamięci wyjątkowe chwile. Księga gości zawiera białe kartki. Na okładce ozdobiona jest połyskującym tłoczonym napisem w złotym odcieniu. Taką księgę można wykorzystać na imprezie z okazji Chrztu, Komunii lub wesela. 

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń

  Księga gości w najmodniejszym wydaniu, oprawiona w ciemnozielony welur i zdobiona złotym połyskującym napisem księga gości. Idealny wybór jako księga gości weselnych, komunijnych, na chrzest czy rocznicę ślubu. Księga posiada aż 100 białych stron, na których zbierzecie wspomnienia, życzenia i wpisy najbliższych.

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki KSIĘGA GOŚCI weselnych z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki

  Księga gości oprawiona w beżowe płótno i zdobiona złotym napisem czarnymi kartkami. Na czarnych kartkach świetnie będą wyglądać zdjęcia oraz życzenia zapisane metalicznym pisakiem. Księga  idealnie sprawdzi się na przyjęciu w stylu rustykalnym, naturalnym. Idealny wybór, aby uwiecznić wspomnienia.

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki KSIĘGA GOŚCI weselnych z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki

  Księga gości w płóciennej oprawie to idealny sposób na to, aby zebrać wspomnienia w jednym miejscu. Napis "Księga Gości" z motywem serca jest pozłacany - idealnie pasuje do stylu rustykalnego, boho, naturalnego. Posiada aż 50 białych kartek, na których goście mogą zamieszczać zdjęcia i wypisywać życzenia.

  59,98 zł
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Księgi i poradniki na wieczór panieński

Wieczór panieński to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. I właśnie z tego powodu dobrze jest je zapamiętać na całe życie. Pomocny w tym może być album wypełniony życzeniami, zabawnymi anegdotami czy zdjęciami przyjaciółek przyszłej Panny Młodej. Tego rodzaju księga stanie się fantastyczną pamiątką, do której obdarowana kobieta będzie mogła wrócić w dowolnym momencie. Przygotujcie album zawczasu bądź zróbcie z niego atrakcję podczas wieczoru panieńskiego. Przyszła Panna Młoda niewątpliwie będzie mile zaskoczona uzyskanym efektem końcowym. Taki podarunek prosto z serca sprawi jej ogromną przyjemność. Jaki album wybrać na prezent z okazji wieczoru panieńskiego przyjaciółki?

Poradnik Perfekcyjnej Żony na panieński

Naszym bestsellerowym produktem na wieczory panieńskie jest Poradnik Perfekcyjnej Żony. To księga w biało-różowej kolorystyce zdobiona złotymi, metalicznymi aplikacjami. Grafika pierścionka doskonale podkreśla rodzaj celebrowanej okazji, a dopisek u dołu okładki cudownie dopełnia wygląd motywu. Wewnątrz księgi znalazły się natomiast oryginalne ankiety, które wypełnić muszą wszystkie uczestniczki wieczoru panieńskiego. Druga połowa kartek jest pusta, dzięki czemu do środka albumu można też wkleić zdjęcia z uroczystości podpisane zabawnymi hasłami. Czego dotyczą pytania w ankiecie? Uczestniczki wieczoru panieńskiego znajdą w niej podpunkty na temat pożycia małżeńskiego, pomysłów na rocznice czy propozycje prezentów dla męża. 

Poradnik na Panieński

Poradnik perfekcyjnej żony na Wieczór Panieński

Księgi pamiątkowe na panieński w naturalnym stylu

Na wieczór panieński kupić można także album wypełniony w całości czystymi, gładkimi kartkami. Dają one pełną swobodę w kwestii wypełnienia stron przez uczestniczki wieczoru panieńskiego. Można wtedy wklejać zdjęcia czy inne drobne pamiątki. Na kartkach zapisać można również życzenia, porady oraz zabawne wspomnienia dotyczące przyszłej Panny Młodej. Wśród wielu modnych projektów szczególnie popularne są księgi w naturalnym stylu. Pampas Boho to zdecydowanie jeden z najbardziej gustownych propozycji na wieczór panieński. Grafiki trawy pampasowej w stonowanej kolorystyce cudownie komponują się z personalizowanymi napisami. Polecić możemy także księgę Pudrowe Kwiaty przewiązaną jutowym sznurkiem, który bezbłędnie dopełnia charakter prezentu.

Księga pamiątkowa na Wieczór Panieński

Księga Pamiątkowa na Wieczór Panieński

Personalizowane albumy dla przyszłej Panny Młodej

Często wybierane są także księgi pamiątkowe z tematycznymi motywami nawiązującymi do klimatu wieczoru panieńskiego. Powiedziałam TAK! to kolekcja stworzona specjalnie z myślą o tym wyjątkowym dniu. Biało-różowa okładka z grafiką pierścionka zaręczynowego sprawia, że album wygląda fenomenalnie. Złote napisy z delikatnym połyskiem przyciągają uwagę, natomiast ozdobna wstążka w pudrowym odcieniu nadaje całości niezwykle dziewczęcy styl. Gorąco polecamy również różową księgę z grafiką kobiety w sukni ślubnej oraz welonie. Na okładce nadrukowany został tytuł “Wieczór panieński” wraz z imieniem przyszłej Panny Młodej oraz datą uroczystości. Dzięki temu nikt nie będzie miał wątpliwości, z jakiego przyjęcia pochodzi ta pamiątka. 

Księga pamiątkowa na Wieczór Panieński

Księga pamiątkowa na Wieczór Panieński