Informacja

Nowe produkty

Księgi i poradniki na Panieński

Księgi i pamiętniki na Panieński, które pomogą Wam zachować wszystkie wspomnienia w jednym miejscu. W ofercie naszego sklepu znajdziecie różnorodne wzory ksiąg na wieczór Panieński, wewnątrz których możecie zebrać zdjęcia, podpisu lub rady na udane małżeństwo. Taka księga będzie wspaniałą pamiątką dla Przyszłej Panny Młodej do której wróci nawet po wielu latach. Księgi to niezastąpiony dodatek lub oryginalny prezent na Wieczór Panieński, który warto mieć również na swoim przyjęciu. Karty ksiąg są puste, a ich wypełnienie ograniczyć może tylko wyobraźnia!

Księgi i poradniki na Panieński 

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Księgi i poradniki na wieczór panieński

Wieczór panieński to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. I właśnie z tego powodu dobrze jest je zapamiętać na całe życie. Pomocny w tym może być album wypełniony życzeniami, zabawnymi anegdotami czy zdjęciami przyjaciółek przyszłej Panny Młodej. Tego rodzaju księga stanie się fantastyczną pamiątką, do której obdarowana kobieta będzie mogła wrócić w dowolnym momencie. Przygotujcie album zawczasu bądź zróbcie z niego atrakcję podczas wieczoru panieńskiego. Przyszła Panna Młoda niewątpliwie będzie mile zaskoczona uzyskanym efektem końcowym. Taki podarunek prosto z serca sprawi jej ogromną przyjemność. Jaki album wybrać na prezent z okazji wieczoru panieńskiego przyjaciółki?

Poradnik Perfekcyjnej Żony na panieński

Naszym bestsellerowym produktem na wieczory panieńskie jest Poradnik Perfekcyjnej Żony. To księga w biało-różowej kolorystyce zdobiona złotymi, metalicznymi aplikacjami. Grafika pierścionka doskonale podkreśla rodzaj celebrowanej okazji, a dopisek u dołu okładki cudownie dopełnia wygląd motywu. Wewnątrz księgi znalazły się natomiast oryginalne ankiety, które wypełnić muszą wszystkie uczestniczki wieczoru panieńskiego. Druga połowa kartek jest pusta, dzięki czemu do środka albumu można też wkleić zdjęcia z uroczystości podpisane zabawnymi hasłami. Czego dotyczą pytania w ankiecie? Uczestniczki wieczoru panieńskiego znajdą w niej podpunkty na temat pożycia małżeńskiego, pomysłów na rocznice czy propozycje prezentów dla męża. 

Poradnik na Panieński

Poradnik perfekcyjnej żony na Wieczór Panieński

Księgi pamiątkowe na panieński w naturalnym stylu

Na wieczór panieński kupić można także album wypełniony w całości czystymi, gładkimi kartkami. Dają one pełną swobodę w kwestii wypełnienia stron przez uczestniczki wieczoru panieńskiego. Można wtedy wklejać zdjęcia czy inne drobne pamiątki. Na kartkach zapisać można również życzenia, porady oraz zabawne wspomnienia dotyczące przyszłej Panny Młodej. Wśród wielu modnych projektów szczególnie popularne są księgi w naturalnym stylu. Pampas Boho to zdecydowanie jeden z najbardziej gustownych propozycji na wieczór panieński. Grafiki trawy pampasowej w stonowanej kolorystyce cudownie komponują się z personalizowanymi napisami. Polecić możemy także księgę Pudrowe Kwiaty przewiązaną jutowym sznurkiem, który bezbłędnie dopełnia charakter prezentu.

Księga pamiątkowa na Wieczór Panieński

Księga Pamiątkowa na Wieczór Panieński

Personalizowane albumy dla przyszłej Panny Młodej

Często wybierane są także księgi pamiątkowe z tematycznymi motywami nawiązującymi do klimatu wieczoru panieńskiego. Powiedziałam TAK! to kolekcja stworzona specjalnie z myślą o tym wyjątkowym dniu. Biało-różowa okładka z grafiką pierścionka zaręczynowego sprawia, że album wygląda fenomenalnie. Złote napisy z delikatnym połyskiem przyciągają uwagę, natomiast ozdobna wstążka w pudrowym odcieniu nadaje całości niezwykle dziewczęcy styl. Gorąco polecamy również różową księgę z grafiką kobiety w sukni ślubnej oraz welonie. Na okładce nadrukowany został tytuł “Wieczór panieński” wraz z imieniem przyszłej Panny Młodej oraz datą uroczystości. Dzięki temu nikt nie będzie miał wątpliwości, z jakiego przyjęcia pochodzi ta pamiątka. 

Księga pamiątkowa na Wieczór Panieński

Księga pamiątkowa na Wieczór Panieński