Informacja

Nowe produkty

Na Ślub

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu pary. Uroczystość w kościele bądź urzędzie wywołuje wielkie emocje. Aby ślub był jeszcze bardziej wyjątkowy, można wykorzystać tuby strzelające. Konfetti pozwoli pięknie zwieńczyć ceremonię. Z kolei w trakcie uroczystości przydatne są pudełka na obrączki. Eleganckie opakowanie podkreśli szczególny charakter ślubu. Pudełka na koperty pozwolą w jednym miejscu zebrać wszystkie telegramy od gości, co ułatwi organizację w czasie uroczystości.

Na Ślub 

Podkategorie

 • Tuby strzelające

  Jak uatrakcyjnić ślubną ceremonię? Tuby strzelające z ozdobnym konfetti to sprawdzony i chętnie wybierany dodatek na uroczystości. Białe motyle, płatki róż czy metaliczne paski fenomenalnie wypadną na pamiątkowych zdjęciach. Co więcej, takie konfetti sprawi przyjemność Parze Młodej. Tuby strzelające pozwolą podkreślić wspaniałą atmosferę ślubu. Wśród innych ciekawych dodatków znalazły się też bańki mydlane. Wszystkie osoby zebrane na uroczystości będą oczarowane takim rozwiązaniem.

 • Pudełka na obrączki

  Obrączki ślubne są nieodłącznym symbolem związku małżeńskiego. Podczas ceremonii Para Młoda wymienia się nimi na znak łączącej ich przysięgi. Pudełka na obrączki pozwolą w gustowny i bezpieczny sposób przechowywać biżuterię przed ślubem. Można w nich też przetransportować obrączki do urzędu czy kościoła. Szklane pudełko czy drewniana podstawka na obrączki świetnie wyglądają na pamiątkowych zdjęciach. Takie dodatki fantastycznie sprawdzają się podczas ceremonii ślubnych.

 • Pudełka na koperty

  Telegramy oraz pieniądze wręczane w kopertach to częsty podarunek dla Pary Młodej. Do ich przechowywania przyda się pudełko na koperty. Box z grubej tektury w białym kolorze to stylowa propozycja, którą wykorzystać można na ślubie i weselu. Szklane pudełko ze złotymi rantami jest eleganckim sposobem na zebranie kopert od gości w jednym miejscu. Tak praktyczny dodatek będzie też wspaniałą pamiątką na długie lata, w której zachować można kartki okolicznościowe.

 • Dekoracje samochodu ślubnego

  Jak sprawić, by samochód do ślubu prezentował się naprawdę zjawiskowo? Odpowiednie ozdoby pozwolą pięknie ubrać nie tylko auto, ale też inny pojazd ślubny. Tablice rejestracyjne to jeden z najchętniej wybieranych dodatków. Napisy "Młoda Para" czy "Jedziemy do ślubu" rewelacyjnie podkreślą charakter uroczystości. Dużą popularnością cieszą się też rattanowe wianuszki czy materiałowe kwiaty. To subtelne dekoracje, które znakomicie wpisują się w romantyczny charakter ślubu. Naklejki na szyby to naprawdę oryginalna ozdoba samochodu ślubnego. Łatwym i gustownym rozwiązaniem są też zestawy ozdób, które fantastycznie ubiorą każdego rodzaju samochód. 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 80 elementów
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Białe Róże TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Białe Róże
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Białe Róże

  Tablice rejestracyjne na Ślub z motywem białych róż i konwalii. Produkt wykonany z wodoodpornego papieru. Spersonalizowane tablice rejestracyjne pozwolą ozdobić samochód Pary Młodej w oryginalny sposób. Tablice przepięknie będą prezentować się na zdjęciach wykonywanych w wyjątkowym dniu. 

  16,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Białe Róże PUDŁO na koperty z personalizacją Białe Róże
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Białe Róże

  Efektowne pudełko z grubej tektury na Ślub i Wesele. Spersonalizowany produkt, który pozwoli w jednym miejscu przechować wszystkie telegramy od gości. Motyw graficzny białych róż i konwalii w delikatnej kolorystyce będzie cudownie prezentował się z pozostałymi dodatkami z kolekcji. Na pudełku nadrukowane są imiona Pary Młodej oraz data uroczystości. 

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki Z IMIONAMI Białe Róże PUDEŁKO na obrączki Z IMIONAMI Białe Róże
  64,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki Z IMIONAMI Białe Róże

  Przepiękne pudełko na obrączki z naturalnego drewna. Produkt z personalizacją oraz gąbeczką obleczoną aksamitem. Na wieczku znajduje się karteczka z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz grafiką w biało-zielonej kolorystyce. Motyw graficzny białych róż i konwalii prezentuje się niezwykle elegancko. 

  64,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Białe Róże PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Białe Róże
  39,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Białe Róże

  Pudełko na obrączki wykonane z naturalnego drewna. Na wieczku wewnątrz znajduje się karteczkę z personalizacją oraz grafiką białych róż i konwalii. Oryginalny sposób na podanie obrączek podczas ceremonii zaślubin. Pudełko wysokiej jakości nie posiada żadnych zdobień. 

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane z jutą Z IMIONAMI Białe Kwiaty PUDEŁKO na obrączki drewniane z jutą Z IMIONAMI Białe Kwiaty
  69,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane z jutą Z IMIONAMI Białe Kwiaty

  Przepiękny pudełko na obrączki wykonane z jasnego drewna wysokiej jakości. Wewnątrz znajduje się karteczka z imionami Pary Młodej, datą zaślubin oraz efektowną grafiką białych kwiatów, która wpisuje się w charakter uroczystości. Spersonalizowany produkt pozwoli w efektowny sposób podać obrączki Parze Młodej na ślubie. 

  69,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty LUX PUDEŁKO na obrączki Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty LUX
  64,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty LUX

  Eleganckie pudełko na obrączki wykonane z drewna wysokiej  jakości. Wewnątrz wieczka umieszczona jest kartka z personalizacją oraz motywem niebieskich kwiatów w stylowym wydaniu. Przepiękne pudełko pozwoli w efektowny sposób podać obrączki podczas ceremonii zaślubin. 

  64,98 zł
 • SKRZYNIA na koperty Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty DUŻA 30x36x10cm SKRZYNIA na koperty Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty DUŻA 30x36x10cm
  69,98 zł
  SKRZYNIA na koperty Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty DUŻA 30x36x10cm

  Duża skrzynia wykonana z naturalnego drewna. Wewnątrz pudełka umieszczona jest kartka z napisem "Dziękujemy", imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz motywem niebieskich kwiatów z akcentami złota. Pudełka pozwolą przechować wszystkie kartki z życzeniami w jednym miejscu. 

  69,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Niebieskie Kwiaty PUDŁO na koperty z personalizacją Niebieskie Kwiaty
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Niebieskie Kwiaty

  Duże pudło wykonane z grubej tektury pozwoli przechować w jednym miejscu wszystkie kartki z życzeniami od gości weselnych. Produkt wysokiej jakości z grafiką niebieskich kwiatów, imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. Niezbędny i praktyczny dodatek na Wesele. 

  39,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Niebieskie Kwiaty TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Niebieskie Kwiaty
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Niebieskie Kwiaty

  Dekoracja na samochód Pary Młodej. Tablice rejestracyjne wykonane z wodoodpornego papieru pozwolą ozdobić auto nowożeńców. Na tablicach można nadrukować imiona lub własny tekst. Grafika niebieskich kwiatów z akcentami złota wpisuje się w aktualne trendy ślubne. 

  16,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty kraft PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty kraft
  39,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty kraft

  Pudełko na obrączki wykonane z naturalnego drewna wysokiej jakości. Niezbędny dodatek na Ślub, który pozwoli w oryginalny sposób podać obrączki podczas ceremonii. Wewnątrz na wieczku umieszczona jest karteczka z imionami Pary Młodej, datą oraz motywem niebieskich kwiatów z akcentami złota. 

  39,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Pudrowe Kwiaty TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Pudrowe Kwiaty
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Pudrowe Kwiaty

  Tablice rejestracyjne na Ślub z motywem pudrowych kwiatów. Dekoracja, która sprawi, że samochód będzie prezentował się niezwykle elegancko. Na rejestracji nadrukowane są imiona Pary Młodej lub własny tekst. Tablice wykonane z wodoodpornego papieru z grafiką wpisującą się w aktualne trendy ślubne. 

  16,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Pudrowe Kwiaty PUDŁO na koperty z personalizacją Pudrowe Kwiaty
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Pudrowe Kwiaty

  Duże pudło na koperty na Ślub. Produkt wykonany ze sztywnej tektury. Niezbędny produkt na przyjęcie weselne, który ułatwi przechowywanie kopert z życzeniami. Na pudełko umieszczona jest naklejka z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz eleganckim motywem pudrowych kwiatów.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI PUDEŁKO na obrączki drewniane Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI
  54,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI

  Przepiękne pudełko na obrączki wykonane z naturalnego drewna wysokiej jakości. Wewnątrz umieszczona jest karteczka z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz efektownym motywem kwiatowym w delikatnej kolorystyce. Spersonalizowany produkt pozwoli w oryginalny sposób podać obrączki do ślubu Młodej Parze. 

  54,98 zł
 • SKRZYNIA na koperty Z IMIONAMI Różowe Kwiaty DUŻA 30x36x10cm SKRZYNIA na koperty Z IMIONAMI Różowe Kwiaty DUŻA 30x36x10cm
  69,98 zł
  SKRZYNIA na koperty Z IMIONAMI Różowe Kwiaty DUŻA 30x36x10cm

  Duża skrzynia wykonana z naturalnego drewna na koperty. Dodatek na przyjęcie weselne, który pozwoli w jednym miejscu przechować życzenia dla Pary Młodej. Wewnątrz wieczka umieszczona jest kartka z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz motywem różowych kwiatów w stylowej odsłonie. 

  69,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Różowe Kwiaty PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Różowe Kwiaty

  Przepiękne pudełko na obrączki wykonane z naturalnego drewna. Wewnątrz wieczka umieszczona jest karteczka z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz motywem eleganckich kwiatów w różowej kolorystyce. Pudełko pozwoli w oryginalny sposób podać obrączki podczas uroczystości zaślubin. 

  39,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Różowe Kwiaty PUDŁO na koperty z personalizacją Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Różowe Kwiaty

  Duże pudło na koperty wykonane z grubej tektury w białym kolorze. Dodatek na przyjęcie weselne, który pozwoli przechować wszystkie koperty z życzeniami w jednym miejscu. Na pudle umieszczona jest naklejka z imionami Pary Młodej, data uroczystości oraz motywem różowych kwiatów w eleganckiej odsłonie. 

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty LUX aksamit PUDEŁKO na obrączki ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty LUX aksamit
  69,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty LUX aksamit

  Przepiękne pudełko na obrączki ze zdjęciem Młodej Pary. Produkt wykonany z naturalnego drewna pozwoli elegancko podać obrączki podczas ceremonii Zaślubin. Wewnątrz wieczka umieszczona jest naklejka z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz elegancką grafiką różowych kwiatów. 

  69,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Różowe Kwiaty Z IMIONAMI LUX aksamit PUDEŁKO na obrączki drewniane Różowe Kwiaty Z IMIONAMI LUX aksamit
  64,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Różowe Kwiaty Z IMIONAMI LUX aksamit

  Przepiękne pudełko na obrączki wykonane z naturalnego drewna. W pudełku znajdują się miękkie gąbeczki obleczone aksamitnym materiałem w ciemnozielonym kolorze. Wewnątrz wieczka umieszczona jest etykieta z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz motywem różowych kwiatów. 

  64,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Marsala&Pink TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Marsala&Pink
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Marsala&Pink

  Ozdób samochód Pary Młodej zamawiając tablice rejestracyjnej w oryginalnej formie. Przepiękna dekoracja, która sprawi, że auto będzie prezentować się efektownie. Produkt sprawdzi się do każdego samochodu. Na tablicach umieszczone są imiona Pary Młodej oraz data uroczystości. 

  16,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Marsala&Pink PUDŁO na koperty z personalizacją Marsala&Pink
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Marsala&Pink

  Dodatek na Ślub i Wesele, który ułatwi zbieranie życzeń i kopert. Pudło wykonane z grubej tektury posiada naklejoną etykietę z nadrukowanymi imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. Przepiękny motyw kwiatów z kolekcji Marsala&Pink wpisuje się w najnowsze trendy ślubne. 

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Marsala&Pink Z IMIONAMI PUDEŁKO na obrączki drewniane Marsala&Pink Z IMIONAMI
  54,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Marsala&Pink Z IMIONAMI
  1 Opinie

  Przepiękny niezbędnik na Ślub dla Pary Młodej. Pudełko na obrączki wykonane z drewna z dbałością o szczegóły prezentuje się niezwykle elegancko. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz motyw kwiatowy. Pudełko w najmodniejszym stylu wpisuje się w najnowsze trendy Ślubne. 

  54,98 zł
 • STOJAK Z Rożkami na konfetti Best Day Ever 16szt STOJAK Z Rożkami na konfetti Best Day Ever 16szt
  72,98 zł
  STOJAK Z Rożkami na konfetti Best Day Ever 16szt

  Oryginalny gadżet ślubny, który spodoba się zaproszonym gościom. Zamów stand z rożkami na konfetti w eleganckiej formie. Przepiękne akcenty złota sprawiają, że całość prezentuje się niezwykle elegancko. Produkt, który pozwoli osypać Parę Młodą pod kościołem lub Urzędem Stanu Cywilnego. 

  72,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Dusty Rose TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Dusty Rose
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Dusty Rose

  Jak nadać ślubnego charakteru swojemu autu?  Skorzystaj ze specjalnych tablic rejestracyjnych zdobionych personalizacją oraz grafiką pudrowych róż! Niech każdy dowie się, że w aucie znajduje się świeżo upieczone małżeństwo! Całość będzie się świetnie komponować z resztą produktów z kolekcji Dusty Roses.

  16,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Dusty Roses PUDŁO na koperty z personalizacją Dusty Roses
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Dusty Roses

  Pudło na koperty dekorowane personalizacją oraz grafika pudrowych róż pozwoli ci zachować wszystkie koperty w jednym miejscu. Jest wykonane z grubej tektury, elegancko zakończone przez co prezentuje się profesjonalnie. To wspaniały element organizacyjny, który po przyjęciu będzie stanowić piękną pamiątkę. Świetnie będzie się komponować z resztą produktów...

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Dusty Roses Z IMIONAMI PUDEŁKO na obrączki drewniane Dusty Roses Z IMIONAMI
  54,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Dusty Roses Z IMIONAMI

  Piękne pudełko na obrączki wykonane z jasnego, naturalnego drewna. W środku znajdują się miękkie gąbeczki z materiałem oraz personalizowany nadruk zdobiony grafiką pudrowych róż. Całość stanowi idealne dopasowanie co sprawia, że będzie się pięknie prezentować podczas uroczystości. To również wspaniała pamiątka, która zostanie z Wami na lata.

  54,98 zł
 • ROŻKI na konfetti Best Day Ever 16cm 10szt ROŻKI na konfetti Best Day Ever 16cm 10szt
  15,98 zł
  ROŻKI na konfetti Best Day Ever 16cm 10szt

  Dekoracja ślubna, która przypadnie do gustu zaproszonym gościom. Rożki do konfetti z napisem Best Day Ever prezentują się niezwykle elegancko. Gadżet weselny, który ułatwi posypanie Pary Młodej konfetti. Produkt do samodzielnego złożenia. 

  15,98 zł
 • KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ROSEGOLD KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ROSEGOLD
  24,98 zł
  KONFETTI WYSTRZAŁOWE metaliczne serca 60cm ROSEGOLD

  Konfetti wystrzałowe w kształcie metalizowanych serduszek rosegold. Dekoracja ślubna, która zachwyci zaproszone osoby na przyjęcie. Wystrzałowe serpentyny będą efektownie prezentować się na zdjęciach. Zamów oryginalny gadżet, który sprawi, że dzień Weselny pozostanie w pamięci na długie lata. 

  24,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Polne Kwiaty PUDŁO na koperty z personalizacją Polne Kwiaty
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Polne Kwiaty

  Eleganckie pudełko wykonane z grubej tektury z motywem polnych kwiatów. Świetny gadżet weselny, który ułatwi organizację Młodej Pary w wyjątkowym dniu. Spersonalizowany produkt ma naklejoną samoprzylepną etykietę z imionami Państwa Młodych, datą oraz napisem "Dziękujemy". Pudło będzie się dobrze komponować z innymi dekoracjami. 

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Polne Kwiaty Z IMIONAMI PUDEŁKO na obrączki drewniane Polne Kwiaty Z IMIONAMI
  54,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Polne Kwiaty Z IMIONAMI
  1 Opinie

  Przepiękna dekoracja ślubna, która zachwyci zaproszonych gości. Pudełeczko na obrączko to świetny dodatek do ceremonii. Dzięki niemu można w elegancki i efektowny sposób podać obrączki. Pudełeczko wykonane jest z naturalnego drewna wysokiej jakości. Spersonalizowana dekoracja zawiera karteczkę z motywem polnych kwiatów, imionami Pary Młodej oraz datą...

  54,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Polne Kwiaty TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Polne Kwiaty
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Polne Kwiaty
  1 Opinie

  Eleganckie tablica rejestracyjne w motywie polnych kwiatów. Świetna dekoracja na Ślub, która pozwoli przystroić samochód Pary Młodej. Tablice wykonane są z wodoodpornego papieru. Spersonalizowane produkty w standardowych rozmiarach, które będą pasować do każdego samochodu.  

  16,98 zł
 • PODSTAWKA tacka na obrączki Serce Yes I Do PODSTAWKA tacka na obrączki Serce Yes I Do
  32,98 zł
  PODSTAWKA tacka na obrączki Serce Yes I Do
  1 Opinie

  Podstawka pod obrączki w efektownym kształcie serca. Na tacce nadrukowany został złoty napis "Yes, I do". Obowiązkowy dodatek do ceremonii weselnej. Dzięki eleganckiej podstawce obrączki na Ślubie będą się prezentować pięknie i oryginalnie. 

  32,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Lawenda i Eukaliptus PUDŁO na koperty z personalizacją Lawenda i Eukaliptus
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Lawenda i Eukaliptus

  Pudło na koperty weselne dekorowane samoprzylepną etykietą z grafiką lawendy i eukaliptusa oraz imionami nowożeńców i datą ślubu. Oprócz praktycznej roli będzie dodatkowo prezentować się estetycznie na sali weselnej.

  39,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Lawenda i Eukaliptus TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Lawenda i Eukaliptus
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Lawenda i Eukaliptus

  Wspaniała dekoracja auta weselnego w postaci personalizowanych tablic rejestracyjnych wykonanych na wodoodpornym papierze, na których można zamieścić imiona nowożeńców bądź dowolny krótki tekst. Dodatkowo zdobi je motyw graficzny eukaliptusa otaczającego kwiaty lawendy. 

  16,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Lawenda i Eukaliptus Z IMIONAMI PUDEŁKO na obrączki drewniane Lawenda i Eukaliptus Z IMIONAMI
  54,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Lawenda i Eukaliptus Z IMIONAMI

  Rewelacyjne pudełko na obrączki wykonane z naturalnego drewna, zdobione  w środku karteczką z imionami nowożeńców i datą ślubu w otoczeniu kwiatów lawendy i gałązek eukaliptusa. Wnętrze dzieli się na dwie przegródki w których umieszczono gładkie, satynowe gąbeczki.

  54,98 zł
 • PODUSZKA pod obrączki Delikatna PODUSZKA pod obrączki Delikatna
  49,98 zł
  PODUSZKA pod obrączki Delikatna

  Przepiękna poduszka pod obrączki udekorowana jasnoróżowymi delikatnymi różyczkami oraz lnianym sznureczkiem. Na poduszce znajduje się wstążka dzięki której przymocujesz w szybki sposób obrączki.Taka poduszka to świetny dodatek który rewelacyjnie wygląda zarówno na żywo jak również na zdjęciach.

  49,98 zł
 • OZDOBA na wieczko pudełka na obrączki Mąż&Żona DOKUP OSOBNO OZDOBA na wieczko pudełka na obrączki Mąż&Żona DOKUP OSOBNO
  5,00 zł
  OZDOBA na wieczko pudełka na obrączki Mąż&Żona DOKUP OSOBNO
  2 Opinie

  Ozdoba na wieczko pudełka na obrączki wykonane z naturalnego drewna. Ozdobiona wygrawerowanym napisem "Mąż&Żona" oraz botanicznymi gałązkami. Ozdoba w kształcie kółeczka wspaniale prezentuje się na pudełku na obrączki dodając mu eleganckiego i niepowtarzalnego charakteru.

  5,00 zł
Pokazuje 1 - 36 z 80 elementów

Na ślub - piękne dodatki i dekoracje

Ceremonia ślubu jest uroczystym wydarzeniem celebrującym miłość dwojga ludzi. To szczególny dzień w życiu pary, która postanowiła pobrać się w gronie najbliższych. Śluby zwykle odbywają się w urzędach i kościołach, choć część narzeczonych decyduje się również na ceremonie plenerowe. Bez względu na wybrane przez Was miejsce dobrze jest zadbać o to, aby uroczystość ślubu była naprawdę wyjątkowa. Pomocne w tym będą wysokiej jakości dodatki oraz akcesoria, które zachwyciły już niejedną Młodą Parę. Produkty przygotowane na ten niepowtarzalny dzień zachwycą wszystkie osoby zebrane podczas ślubu. To praktyczne oraz niezwykle gustowne artykuły, które pozwolą uatrakcyjnić Wasz wielki dzień! Jakie gadżety przydają się w czasie ceremonii ślubu?

Tuby strzelające

Wystrzałowe konfetti jest efektownym sposobem na uatrakcyjnienie tak szczególnego wydarzenia, jakim jest ślub. Tuby z płatkami róż czy motylkami idealnie wpisują się w romantyczny charakter uroczystości, co sprawia, że bezbłędnie się na niej sprawdzą! Konfetti wystrzelić można tuż po ceremonii, a także w trakcie pierwszego tańca. Pięknie prezentują się również metaliczne paski czy długie serpentyny. Złote elementy przykuwają uwagę i na pewno rewelacyjnie wypadną na pamiątkowych zdjęciach z uroczystości. W podobny sposób wykorzystać można bańki mydlane. Tak czarujące elementy uchwycone na fotografiach pozwolą stworzyć piękną pamiątkę. Zarówno dzieci, jak i dorośli świetnie się będą bawić z takimi gadżetami podczas uroczystości. Kolorowe płatki róż można rozrzucić do zdjęcia lub też wykorzystać do dekoracji wnętrza czy pleneru na wesele. To prześliczna ozdoba, którą ubrać można stoły, parapety, a nawet podłogi. 

Konfetti wystrzałowe w tubie

Konfetti wystrzałowe w tubie

Pudełka na obrączki

Obrączki to piękny symbol ślubu, który łączy dwoje ludzi ponadczasową przysięgą. Biżuteria dla Młodej Pary jest nie tylko wyjątkowo znacząca, ale również elegancka. Właśnie z tego powodu praktycznym i gustownym dodatkiem dla obrączek będzie piękne pudełko. Przygotowana specjalnie na tę okazję szklana szkatułka ze złotymi rantami to jeden z najchętniej wybieranych rozwiązań. W takim opakowaniu obrączki wyglądać będą jeszcze wspanialej! Drewniane pudełko na obrączki z napisami “mr” i “mrs” oddzielonymi minimalistycznym sercem to śliczny dodatek na ślub w naturalnej stylistyce. Eko podstawek na biżuterię także znakomicie sprawdzi się w czasie uroczystości. Pudełka i podstawki pozwalają przechowywać obrączki, a także przetransportować je do urzędu bądź kościoła. Koniecznie sprawdź wszystkie nasze propozycje stworzone na tę okazję!

Szkatułka szklana na obrączki

Szkatułka szklana na obrączki

Pudełka na koperty

Do najczęściej wręczanych prezentów ślubnych należą telegramy czy koperty z pieniędzmi. Takie upominki od gości weselnych, sąsiadów, znajomych z pracy i wielu innych osób są naprawdę miłą niespodzianką dla Młodej Pary. Jak przechowywać koperty z kartkami okolicznościowymi bądź gotówką? Schludne i eleganckie opakowanie pozwoli bez problemu zebrać takie upominki w jednym miejscu! Pudełko na koperty z grubego, białego papieru to sprawdzony dodatek na ślub oraz wesele. Metaliczny napis “Cards” świetnie podkreśli przeznaczenie opakowania. Kraftowe pudełko to z kolei bezbłędny dodatek na przyjęcie w rustykalnej lub botanicznej stylistyce. Pudełko z papieru lub szkła można ustawić w dobrze dostępnym miejscu, a goście na pewno chętnie pozostawią w nich koperty z telegramami.

Pudełko na koperty z nadrukiem w kolorze rosegold

Pudełko na koperty z nadrukiem w kolorze rosegold

Dekoracje samochodu ślubnego

Do urzędu czy kościoła trzeba się jakoś dostać - zazwyczaj Pary Młode wykorzystują do tego samochody. Prywatne bądź wypożyczone pojazdy można udekorować przy pomocy gustownych ozdób, które sprawią, że każdy natychmiast zwróci na Was uwagę. Tablice rejestracyjne z napisem “Młoda Para” albo “Jedziemy do ślubu” to chętnie wybierane dodatki ślubne. Minimalistyczne lub eleganckie motywy nadają im niezwykle oryginalny wygląd. Złoty, metaliczny napis można przymocować do samochodu, bryczki czy innego pojazdu. Z kolei biała, ozdobna naklejka “Mr and Mrs” znakomicie wyglądać będzie umieszczona na tylnej szybie. Kokardki czy kwiatki można rownież wykorzystać do dekoracji samochodu ślubnego. Ozdoby zawieszone na klamkach lub masce sprawią, że auto prezentować się będzie niepowtarzalnie i ciekawie. 

Naklejka ślubna na samochód

Naklejka ślubna na samochód