Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia na Komunię do wypisania

Zaproszenia na Komunię do wypisania ręcznie dają możliwość samodzielnego uzupełnienia wszystkich najważniejszych informacji na temat uroczystości. Tekst zaproszenia na Komunię, który napisany jest odręcznie wywoła wiele wzruszenia na twarzach gości. Wybór zaproszeń jest szeroki, dostępne są zaproszenia na Komunię dziewczynki oraz chłopca. W ofercie znajdują się również gotowe zaproszenia do wydrukowania jednak stworzenie ich wymaga większego nakładu pracy. Najmodniejsze zaproszenia komunijne 2023 to te w stylu boho. Jeśli nie masz czasu na samodzielne wypełnianie zaproszeń, polecamy zaproszenia na Komunię personalizowane.

Zaproszenia na Komunię do wypisania 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 46 elementów

Zaproszenia komunijne

Wyjątkowy sakrament jakim niewątpliwie jest Pierwsza Komunia Święta to niezwykłe przeżycie dla dziecka i jego najbliższych. Przygotowujemy się do tego szczególnego dnia z dużym wyprzedzeniem, planujemy, organizujemy, tak aby w dniu Pierwszej Komunii wszystko było jak w zegarku. Uroczystość Komunii Świętej nie byłaby tak wyjątkowa gdyby nie zaproszeni na nią goście.

Zaproszenia na Komunię 2023

Od wielu lat powodzeniem cieszą się tradycyjne zaproszenia na Komunię. Prezentują się one elegancko i z klasą. Na dobrym jakościowo papierze, w kolorystyce pasującej do tego szczególnego wydarzenia: biel, beż, złoto i srebro. Nie tylko elementy związane z Komunią Świętą takie jak alba, hostia, biała gołębica czy opłatek mogą kojarzyć się z sakramentem. W sezonie Komunia 2023 warto postawić na kwiaty. Maj to idealny czas właśnie na nie. Jeśli tradycyjne kwiaty to jednak za oczywisty wybór można postawić na zaproszenie komunijne specjalne dla dziewczynki lub chłopca. Oto kilka propozycji do wypisania osobiście, które ma do zaoferowania nasz sklep. Eleganckie zaproszenie komunijne do wypisania wszelkich niezbędnych informacji o dniu przyjęcia sakramentu świętego. Piękny kwiatowy wieniec w odcieniach śliwki, purpury i bordo lub pastelowym - idealny na zaproszenie komunijne dla dziewczynki. Ozdobiony przepiękną brzoskwiniową wstęgą, opakowane w białą kopertę. Całość prezentuję się bardzo efektownie. Znalezienie takiego zaproszenia w skrzynce pocztowej na pewno wywoła uśmiech na twarzy odbiorcy i z niecierpliwością będą czekać na ten wyjątkowy dzień.

Zaproszenia na Komunie do wypisania niebieska komunia

Zaproszenia na Komunie do wypisania

Zaproszenia komunijne wzory

Jeśli tradycyjne kwadratowe zaproszenia nie są dla was, proponujemy nasz bestseller zaproszenie komunijne w kształcie alby - najbardziej charakterystycznego elementu Pierwszej Komunii Świętej. Takie zaproszenie na Komunię znajdziecie tylko w naszym sklepie, więc jeżeli oryginalność to coś co do was przemawia, nie ma co się zastanawiać. Zaproszenie utrzymane jest w kolorach bieli i złota. Całość związane przepiękną efektowną wstęgą i zapakowane w białą kopertę.

Zaproszenie komunijne w kształcie alby eukaliptus

Oryginalne i efektowne zaproszenie na Komunię w kształcie alby

Jeśli jednak jesteście fanami tradycyjnych zaproszeń komunijnych, takie też u nas znajdziecie. Przedstawiamy nasze dwa bestsellery. Przepiękne i gustowne zaproszenia na Komunię z ozdobną srebrną hostią na szarym tle. Sprawdzi się idealnie na Komunię u chłopca jak i dziewczynki, dzięki uniwersalnemu stylowi. Kolejną propozycją jest zaproszenie z opłatkiem zdobionym przepięknym ornamentem. To zaproszenie komunijne zostało wykonane na papierze perłowym, dzięki czemu prezentuję się bardzo stylowo. Wdzięku dodaje także złota wstęga, która zdobi zaproszenie. 

Zaproszenia komunijne eleganckie srebrne błysk

Zaproszenia na Komunię Świętą z eleganckim motywem hostii

Zaproszenia komunijne do wypisania tekst

Samodzielne wypisywanie zaproszeń komunijnych może zająć trochę czasu. Zwłaszcza jeśli planujemy duże przyjęcie. Mimo to warto poświęcić swój czas. W taki sposób wyrazimy swój szacunek do zaproszonych gości. W zaproszeniach na Komunię do wypisania znajduje się tekst, który należy samodzielnie uzupełnić. Zawiera on najważniejsze, podstawowe informacje takie jak data, miejsce oraz czas. Dzięki temu nie ma obawy, że coś pominiesz. Należy jedynie uważać aby nie popełnić żadnej literówki!

Zaproszenie na Komunię do wypisania boho złoty kielich

Zaproszenia na Komunię do wypisania boho