Informacja

Nowe produkty

Chłopiec w kwiatach

Dodatki na Chrzest chłopca bazują na odcieniach błękitu. Kolekcja Chłopiec w Kwiatach to spójna koncepcja dekoracji na Chrzest. Dzięki niej można dobrać wiele dodatków w taki sposób, aby było dokładnie dopracowane. Oferujemy wszystkie niezbędne rzeczy takie jak zaproszenia czy podziękowania. Obecnie modnym trendem jest wręczanie upominków gościom dlatego w kolekcji znajdują się również pudełeczka na słodkości i opakowania na ciasto dla chłopca. Aby podkreślić uroczysty charakter tego dnia warto postawić na dekorację nie tylko stołu ale również wnętrza. W tym celu polecamy girlandy, balony oraz plakaty i banery, które dopełnią całość aranżacji.

Dekoracje na Chrzest z motywem chłopca w kwiatach

Pomysł na dekorację stołu na Chrzest z motywem chłopca w kwiatach

Chłopiec w kwiatach 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 46 elementów

Dekoracje na Chrzest Święty chłopca

Moment, w którym malutka pociecha wstępuje do wspólnoty Kościoła jest niezwykłym wspomnieniem. Pierwsza uroczystość w życiu dziecka jaką jest oficjalne przyjęcie sakramentu wymaga odpowiedniego podejścia ze strony organizatorów, czyli rodziców. Zależy nam najbardziej aby wybrać efektowne dekoracje na chrzest chłopca, co ukaże nasza kreatywność. Warto jest więc zastosować jeden, spójny motyw przewodni. Niesamowicie pomoże nam w dalszym procesie dobierania produktów na wystrój sali. Poprzez zdecydowanie się na kolekcję Chłopiec w Kwiatach oszczędzimy czas na poszukiwania każdej ozdoby na chrzest. Ujmuje wyjątkowością, a zawarte dodatki swoją delikatnością uspokoją maluszka. Stworzą też cudowne otoczenie dla zaproszonych osób. Składający się z błękitnych odcieni motyw współgra z bielą i jasnym, brzoskwiniowym kolorem. Uwydatnia to oryginalnie prezentację akcesoriów, a pastelowa wersja wywoła tylko pozytywne reakcje.

Zapytanie o bycie chrzestnym

Rozmowa z przyszłymi rodzicami chrzestnymi maluszka jest pierwszą czynnością, którą powinniśmy się zająć podczas planowania całej uroczystości. Nasze dwie bliskie osoby w dużej mierze będą pomagać w wychowaniu dziecka, a także służyć radą w sytuacjach bardziej skomplikowanych. Z pewnością miłym gestem stanie się formalna prośba o zostanie rodzicem chrzestnym. Wersja kwiatowa kartki, gdzie zamieszczona jest zdrapka to szczególne rozwiązanie - kryje się pod nią nasze ważne pytanie. Osobistego wymiaru doda personalizowana opcja, ponadto wprawi w fantastyczny nastrój obdarowywaną osobę. Do kartki dołączona jest błękitna koperta z wnętrzem zachwycającą grafiką, okrągła naklejka kółko ze znakiem zapytania oraz malutkie serduszko ze złotym sznureczkiem, pozwalające na zdrapanie zdrapki. W kolekcji znajdziemy też zaproszenia na chrzest chłopca, na których mieści się taka sama grafika. Motyw śpiącego chłopca w kwiatowym wianuszku pojawia się na okładce, uatrakcyjniając jej wygląd.

Zapytanie w formie zdrapki Zapytanie o bycie rodzicem chrzestnym - zdrapka w kształcie serduszka

Dekoracje stołu na Chrzest Święty

Najwięcej czasu podczas bankietu dla bliskich spędzamy razem przy stole - ciesząc się ze spożywania wspólnych posiłków oraz rozmawiając. Bardzo ważną kwestią jest panująca atmosfera, sprzyjająca rodzinnym pogawędkom. Idąc tą drogą, powinniśmy przemyśleć jakie dekoracje stołu na chrzest sprawdzą się perfekcyjnie. Polecamy wywołujące ogromne wrażenie serwetki na chrzest z napisem ,,Chrzest Święty” w złotym kolorze. Prezentują się niesamowicie w dekoracyjnych serwetnikach, a ozdobna czcionka wzmaga wizualne wrażenia, zaznacza również charakter imprezy. Można ułożyć z nich dowolny kształt, żeby prezentowały się bardziej uroczyście.

Winietki na stół chłopiec w kwiatachWinietki na stół chłopiec w kwiatach

Dekoracje wnętrza na Chrzest Święty

Pomysłem absolutnie trafionym jest zaopatrzenie się w dodatki na chrzest, które wywołują same pozytywne skojarzenia i emocje. Balony na chrzest będą ujmującym akcentem, ze względu na zawarty na nich napis informujący o rodzaju przyjęcia. Biały kolor wyróżnia świetnie zawijaną, złotą czcionkę. Są wykonane w takim samym projekcie co serwetki, dlatego mamy zapewnioną konsekwencję zdobienia i fantastyczne nawiązanie do motywu przewodniego. Komponują się perfekcyjnie z innymi elementami, tworząc razem rewelacyjny efekt.

Plakat na Chrzest ŚwiętyDekoracyjny plakat na Chrzciny